Yasmin / Midiana / Asubtela / Lesine / Vibin - wątek zbiorczy! - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 19:26   #2731
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: Śluz z pochwy-czy mogłam zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez Bambino123 Pokaż wiadomość
Biorę czwarty miesiąc tabletki antykoncepcyjne (Midiana). Zauważyłam ze swojej pochwy śluz, który był przezroczysty i kiedy wziełam go w palce był kleisty. Po ok. godzinie zaczął mnie boleć dół brzucha po lewej stronie przez parę sekund (nie wiem czy to był jajnik czy może po prostu tak mi się zdawało "z przerażenia"). Dzień przed zauważeniem śluzu kochałam się ze swoim chłopakiem i skończył "w środku" . Dlaczego miałam taki śluz? Czy to mogły być dni płodne przy antykoncepcji ;oo? Czy mogę być w ciąży? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję


Nie, nie mogłaś zajść w ciążę, jeżeli bierzesz pigułki dokładnie tak, jak powinnaś je brać. W pochwie masz śluz bez względu na to, czy stosujesz antykoncepcję, czy nie. Pigułki nie powodują, że śluzówka nagle wyschnie Ci na wiór
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 19:52   #2732
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Śluz z pochwy-czy mogłam zajść w ciążę?

Szkoda słów.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 19:56   #2733
Bambino123
Wtajemniczenie
 
Avatar Bambino123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 687
Dot.: Tabletyki anty - pytania

Cytat:
Napisane przez anastazjakordelia Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, niepokoi mnie pewna rzecz. Otoz wlasnie skonczylam drugi blister tabsow Midiana. Wzielam dwa opakowania pod rząd.Wczoraj dostałam krwawienie, ktoremu towrzyszy silny bol brzucha non stop. Nigdy nie mialam bolących miesiaczek dlatego to dla mnie nowosc. Czy tak powinno byc? Bol jest naprawde bardzo silny,promieniuje na caly brzuch + nogi. Az zginam sie w pol. Tabletka przeciwbolowa pomaga ale nie na dlugo. Moze to dlatego ze wzielam 2 opakowania na raz? I trzeba to jakos przebolec? Pomozcie.
Też biorę Midianę czwarty miesiąc. U mnie było na odwrót, pierwsze 2 dni miesiączki bolało mnie wszystko , a odkąd zaczęłam brać tbletki czuję tylko lekki ból brzucha gdy zaczyna mi się okres. Więc myślę, że teraz możliwe , że wziełaś dwa blistra na raz i dlatego tak się stało, ale kiedy wezmiesz tylko jedno , a nadal będą takie dolegliwości, uważam, że masz źle dobrane tabletki i powinnaś spróbować jakiś innych .
Bambino123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:12   #2734
Bambino123
Wtajemniczenie
 
Avatar Bambino123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 687
Dot.: Śluz z pochwy-czy mogłam zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Szkoda słów.
Hmmm..? Chyba każdy jest tu po to żeby odpowiedzieć , a nie beznadziejnie komentować... A skoro napisałam wątek tzn , że śluz musiał mnie naprawdę zaniepokoić...!! Skoro "szkoda słów" to po co te słowa? ;> Lepiej nic nie pisać....
Bambino123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:24   #2735
Lejdi Bond
Raczkowanie
 
Avatar Lejdi Bond
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 353
Dot.: Yasmin - zbiorczy

.

Edytowane przez Lejdi Bond
Czas edycji: 2012-01-26 o 12:55
Lejdi Bond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:37   #2736
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Śluz z pochwy-czy mogłam zajść w ciążę?

na ulotce, przynajmniej w moim yazie jest napisane ze wszelkie mnpr sa sfalszowane przez pigulki

Nie należy stosować metody kalendarzowej lub metody pomiaru temperatury. Metody te mogą być zawodne, ponieważ Yaz modyfikuje miesięczne zmiany temperatury ciała i śluzu szyjkowego.
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 21:23   #2737
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Śluz z pochwy-czy mogłam zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez Bambino123 Pokaż wiadomość
Hmmm..? Chyba każdy jest tu po to żeby odpowiedzieć , a nie beznadziejnie komentować... A skoro napisałam wątek tzn , że śluz musiał mnie naprawdę zaniepokoić...!! Skoro "szkoda słów" to po co te słowa? ;> Lepiej nic nie pisać....
Nie jestem tu po to aby odpowiadac na każdy pytania ,tym bardziej ,że wystarczy przeczytac ulotke ksiazke od biologii czy chociazby przeszukac forum ,gdzie jest wielki zbiorczy watek o ciążach urojonych i tam trzeba wpisywac swoje problemy a nie zaśmiecac forum ,regulaminu tez sie nie czytało ,co ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 21:32   #2738
Bambino123
Wtajemniczenie
 
Avatar Bambino123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 687
Dot.: Śluz z pochwy-czy mogłam zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Nie jestem tu po to aby odpowiadac na każdy pytania ,tym bardziej ,że wystarczy przeczytac ulotke ksiazke od biologii czy chociazby przeszukac forum ,gdzie jest wielki zbiorczy watek o ciążach urojonych i tam trzeba wpisywac swoje problemy a nie zaśmiecac forum ,regulaminu tez sie nie czytało ,co ?
Co za pech.. W mojej ulotce nic nie pisało o śluzie ! ;] A czytało się dokładnie? Czy piszę o ciąży urojonej?!
Bambino123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 21:41   #2739
sunny_me
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 449
Dot.: Śluz z pochwy-czy mogłam zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez Bambino123 Pokaż wiadomość
Biorę czwarty miesiąc tabletki antykoncepcyjne (Midiana). Zauważyłam ze swojej pochwy śluz, który był przezroczysty i kiedy wziełam go w palce był kleisty. Po ok. godzinie zaczął mnie boleć dół brzucha po lewej stronie przez parę sekund (nie wiem czy to był jajnik czy może po prostu tak mi się zdawało "z przerażenia"). Dzień przed zauważeniem śluzu kochałam się ze swoim chłopakiem i skończył "w środku" . Dlaczego miałam taki śluz? Czy to mogły być dni płodne przy antykoncepcji ;oo? Czy mogę być w ciąży? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję
1. Stosujesz antykoncepcję hormonalną = nie masz dni płodnych.
2. Pod wpływem hormonów zarówno ilość jak i konsystencja śluzu może się zmienić.
3. Objawy ciąży nie występują na drugi dzień po zapłodnieniu - tak na przyszłość.
4. Mam nadzieje, że okazałam się pomocna.

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Nie jestem tu po to aby odpowiadac na każdy pytania ,tym bardziej ,że wystarczy przeczytac ulotke ksiazke od biologii czy chociazby przeszukac forum ,gdzie jest wielki zbiorczy watek o ciążach urojonych i tam trzeba wpisywac swoje problemy a nie zaśmiecac forum ,regulaminu tez sie nie czytało ,co ?
Szkoda słów... wiesz co to jest ciąża urojona wogóle? Denerwuje mnie takie nadużywanie znaczeń w potocznym języku
__________________
65 F zmieniło moje życie
sunny_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 21:50   #2740
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Śluz z pochwy-czy mogłam zajść w ciążę?

Czy tak będzie dobrze : "ciąża urojona" ?
przepraszam za zjedzenie ""
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 10:45   #2741
nitusiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 71
GG do nitusiek
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Czesc dziewczyn
szłam dzisiaj po tabletki z wielką niepewnością ale miło zostałam zaskoczona bo tabletki były i to w niższej cenie bo ostatnio kupowałam po 37,06 a dziś były po 34,67.
Poszłam do przychodni złożyc zamówienie na kolejne 3 opakowania w piątek ide odebrac.
Jutro zaczynam trzecie opakowanie skutków ubocznych nadal brak a to co myślałam zę jest winą tabletek było ze zmęczenia lub stresu. Ogólnie po tabletkach czuję sie dobrze
nitusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 11:24   #2742
Bambino123
Wtajemniczenie
 
Avatar Bambino123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 687
Dot.: Śluz z pochwy-czy mogłam zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Czy tak będzie dobrze : "ciąża urojona" ?
przepraszam za zjedzenie ""
Kobieto! zacznij dobrze czytać! Nie pisze nic o ciąży urojonej !

Cytat:
Napisane przez sunny_me Pokaż wiadomość
3. Objawy ciąży nie występują na drugi dzień po zapłodnieniu - tak na przyszłość.
4. Mam nadzieje, że okazałam się pomocna.
Może źle sformułowałam bo pewnie chodzi o ten jajnik. Kiedy nie brałam tabletek w czasie dni płodnych któryś z jajników zawsze mnie bolał i właśnie teraz miałam coś podobnego. I "zaliczyłam" to do objawów dni płodnych, a nie ciąży
I dziękuję za odpowiedź. Okazałaś się pomocna , nawet bardzo
Bambino123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 12:26   #2743
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Śluz z pochwy-czy mogłam zajść w ciążę?

W ulotce powinnaś mieć napisane, że podczas brania tabletek nie ma czegoś takiego jak dni płodne, owulacja itd (a przynajmniej wyczytać to z neta)... twoje obawy są po prostu nieuzasadnione.
Więc nie dziw się, że niektóre dziewczyny naskakują na ciebie, bo czasem wystarczy racjonalnie i na spokojnie zastanowić się, a nie panikować po forach.

Edytowane przez Ewelinka_00
Czas edycji: 2010-11-24 o 12:28
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 12:34   #2744
Bambino123
Wtajemniczenie
 
Avatar Bambino123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 687
Dot.: Śluz z pochwy-czy mogłam zajść w ciążę?

Ale jednak są przypadki zajść w ciąże przy regularnym braniu tabletek anty.
Bambino123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 12:42   #2745
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Śluz z pochwy-czy mogłam zajść w ciążę?

Udowodnij ;]
Przy regularnym graniu tabletek, gdy nie spóźniamy się z ich wzięciem, dobieramy kolejna po wystąpieniu wymiotów, silnej biegunki itd. nie przedłużając przerw pow. ustalonych dni, szanse zajścia w ciąże są zerowe...
No chyba że jakaś się sama nie przyzna, że popełniła błąd i później biadoli, że to wina tabletek
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 16:00   #2746
bandito
Raczkowanie
 
Avatar bandito
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 299
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez anka1404 Pokaż wiadomość
ja też mam nadzieję ze ich nie wycofają, u siebie dostałam bez problemu i to nadal w promocji po 14,99 więc jakbym miała teraz za 50 zł inne brać to dziękuję
też nie widzę już u siebie jakich skutków ubocznych, skończyłam właśnie 2 opakowanie i czekam na okresik, plamienie minęło po pierwszym opakowaniu, skurcze nóg też minęły - więc była to wina raczej braku magnezu.

Ja w 'promocji' zapłaciłam za 1 op. 30 zł recepta na tabletki ważna jest 2 tyg?
bandito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:13   #2747
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

słyszałam plotkę, że Bayer sądownie blokuje Midianę i trudności z zakupem będą dłuzsze...
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:06   #2748
Piekielny_Aniolek
Raczkowanie
 
Avatar Piekielny_Aniolek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 344
Thumbs down Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Oj kobitki Wy tutaj nie próżnujecie troszkę mnie tutaj nie było a tu tyle lekturki do nadrobienia
Jak wcześniej wspominałam, źle się czułam po Midianie - choć ostatnio niby się polepszyło... byłam u mojego Pana "krecika" i zmienił mi tabletki na Sylvie30 zobaczymy co teraz u mnie się będzie działo... mam nadzieję, że będzie lepiej
__________________
To tylko Ja...
Kobieta rozedrgana setką nowości, w nieustannym
biegu i z własnymi przemyśleniami...

po prostu "Łobuziara na obcasach"

Kocham Cię R

http://www.suwaczek.pl/cache/c57bb5fe5d.png
Piekielny_Aniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:03   #2749
natulka2807
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Śluz z pochwy-czy mogłam zajść w ciążę?

Bambino123 podobno zdarzały się przypadki zajść w ciążę przy braniu tabletek antykoncepcyjnych ale to raczej mity bo ja zadnego takiego udokumentowanego przypadku nie widziałam a jedynie plotki na forach jak to koleżanka koleżanki brała tabsy i zaszła w ciążę. Nie denerwuj się . Jest tysiąc powodów innych powodów tego bólu który odczuwałaś. Stawiam na to że to był stres z tego co napisałaś w pierwszym poście
natulka2807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 17:46   #2750
Sollcia
Raczkowanie
 
Avatar Sollcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 75
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Jestem w trakcie 2 opakowania. Już miałam ciśnienie bo znalazłam je dopiero w 6 z kolei aptece... ;/ Problemy z cerą są nadal, tylko dziwne bo nie są to typowe pryszcze... a czerwone plamki, które czasem zamieniają się w pryszcze... a poza tym to w dzień mam spokój ale uwidaczniaja sie szczególnie wieczorem... nie wiem... poki co nie z nimi nie robie, oczyszczam twarz i tyle...
Sollcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:53   #2751
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

O kurde, dziewczyny zszokowałyście mnie że Midiane coś ciężko idzie dostać.
Jestem w trakcie 4 opak. za tydzien skończę i mam nadzieje że nie będe miała problemu z kupnem. Ostatnio jedynie kupiłam za 34zł, bo pakiety im się skończyły a nie było przedstawiciela.

Mam nadzieje że nie wycofają jej.
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy






Edytowane przez kardashi
Czas edycji: 2010-11-25 o 19:54
kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:21   #2752
anka1404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez bandito Pokaż wiadomość
Ja w 'promocji' zapłaciłam za 1 op. 30 zł recepta na tabletki ważna jest 2 tyg?

tak,chyba 2 tygodnie. W ogóle to jest dziwne, że takie różnice w cenach są..
anka1404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:26   #2753
Polinka277
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 181
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Z tego, co ja wiem, recepta wazna jest przez miesiac
Polinka277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:49   #2754
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Polinka277 Pokaż wiadomość
Z tego, co ja wiem, recepta wazna jest przez miesiac
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:53   #2755
Olencyjka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Poczytałam kilka postów i zauważyłam, że każdy mówi odczucia związane z yasminem.

No to ja powiem tak W czasie brania yasminu,a to były moje peirwsze tabletki antykoncepcyjne wzięłam je zaledwie 4 opakowania. Miałam straszne bóle głowy, nudności, bóle brzucha jajników, stany depresyjne, bardzo częste siusianie, i ogromny spadek libido prawie do 0. Jednak nie przytyłam przy nich ani nie schudłam.

Nie biorę ich 10 dni, a waga poleciała mi w dół o 0,5 kg, włosy zaczęły mi bardziej wypadać (wiadomo wcześniej wychodziły trochę po farbowaniu i zbyt częstym prostowaniu) Jednak po odstawieniu yasminu, nie robiąc nic z włosami, nawet ich nie susząc wypadają garściami. Przed braniem yasminu nie było żadnych problemów.
Zaopatrzyłam się już w witaminy szampon i emulsje do włosów.
Na szczęście nie mam problemów z cerą, bo nigdy ich nie miałam, miejmy nadzieję mieć nie będę.

A moje zdanie na temat yasminu :

Najlepiej nie zaczynać ich brać w ogóle. Biorąc je są straszne skutki, odstawiając jeszcze gorsze.

A mam pytanko do tych bardziej wtajemniczonych, jak myślicie ile jeszcze skutki odstawienia mogą trwać i po jakim czasie człowiek "oczyszcza" organizm z tych sztucznych hormonów?

Będę wdzięczna za odpowiedź
__________________
"Do sukcesu prowadzi kręta i długa droga. Trzeba nią kroczyć pewnie i nigdy nie mieć wątpliwości"

Plany:
1. Matura! Uczymy się, uczymy!
2. Nie będę aż taka leniwa
3. Dostanę się na wymarzone studia


♥Ten jedyny, na całe życie. ♥



Olencyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 21:24   #2756
narinka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
GG do narinka123
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Witam dziewczyny Jestem tutaj nowa Czytam wasze nitki co piszecie o tych tabletkach:mi zostalo jeszcze 4 tabletki to konca pierwszego opakowania i wsumie czuje sie dobrze nie zauwazylam nic nie pokojacego tylko czasami mam plamienia i straszne zmiany nastrojuto sa moje pierwsze anty takze czuje sie ok i troche mnie niezapokoilyscie ze je wycofuja
narinka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 21:57   #2757
Olciaaa_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

niestety smutna wiadomość. tabletki naprawdę są wstrzymane. ja dzisiaj wspólnie z ginekologiem zmieniliśmy tabletki na cilest. zobaczymy. nie powiem żebym była ucieszona tym faktem bo midiana mi podpasowała. a jak mam znowu przechodzić przez krwawienie dwutygodniowe tzn plamienie po tabletkach to dzieki bardzo. chociaz fakt midiana to byly pierwsze w zyciu tabletki. pozdrawiam
Olciaaa_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 22:22   #2758
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olencyjka Pokaż wiadomość
Poczytałam kilka postów i zauważyłam, że każdy mówi odczucia związane z yasminem.

No to ja powiem tak W czasie brania yasminu,a to były moje peirwsze tabletki antykoncepcyjne wzięłam je zaledwie 4 opakowania. Miałam straszne bóle głowy, nudności, bóle brzucha jajników, stany depresyjne, bardzo częste siusianie, i ogromny spadek libido prawie do 0. Jednak nie przytyłam przy nich ani nie schudłam.

Nie biorę ich 10 dni, a waga poleciała mi w dół o 0,5 kg, włosy zaczęły mi bardziej wypadać (wiadomo wcześniej wychodziły trochę po farbowaniu i zbyt częstym prostowaniu) Jednak po odstawieniu yasminu, nie robiąc nic z włosami, nawet ich nie susząc wypadają garściami. Przed braniem yasminu nie było żadnych problemów.
Zaopatrzyłam się już w witaminy szampon i emulsje do włosów.
Na szczęście nie mam problemów z cerą, bo nigdy ich nie miałam, miejmy nadzieję mieć nie będę.

A moje zdanie na temat yasminu :

Najlepiej nie zaczynać ich brać w ogóle. Biorąc je są straszne skutki, odstawiając jeszcze gorsze.

A mam pytanko do tych bardziej wtajemniczonych, jak myślicie ile jeszcze skutki odstawienia mogą trwać i po jakim czasie człowiek "oczyszcza" organizm z tych sztucznych hormonów?

Będę wdzięczna za odpowiedź
każdy organizm reaguje INACZEJ na tabletki, wiec nie wydaje mi się ok, to że mówisz, że lepiej ich nie brać, bo skutki są straszne. to jest TWÓJ przypadek, TWOJA reakcja. Ja biore Yasmin i nie mam żadnych problemów z nimi o działaniu konkretnych tabletek przekonasz się tylko wtedy, gdy sama zaczniesz je brać.
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 05:58   #2759
Olencyjka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Nie no oczwyiście, ja przedstawiłam swoje zdanie i skutki uboczne, i wiem, że na pewno ich nie będę brała. Zazdroszczę tym co nie mają skutków ubocznych..
__________________
"Do sukcesu prowadzi kręta i długa droga. Trzeba nią kroczyć pewnie i nigdy nie mieć wątpliwości"

Plany:
1. Matura! Uczymy się, uczymy!
2. Nie będę aż taka leniwa
3. Dostanę się na wymarzone studia


♥Ten jedyny, na całe życie. ♥



Olencyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 08:27   #2760
Alice In Nightmareland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 127
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Asubtela, Dronin 30, Drosiol 30, Yasmin- tabletki o takim samym skladzie jak Midiana, wiec chyba z nich mozemy wybierac, jako z zamiennikow.


Cytat:
Napisane przez Olciaaa_k Pokaż wiadomość
niestety smutna wiadomość. tabletki naprawdę są wstrzymane. ja dzisiaj wspólnie z ginekologiem zmieniliśmy tabletki na cilest. zobaczymy. nie powiem żebym była ucieszona tym faktem bo midiana mi podpasowała. a jak mam znowu przechodzić przez krwawienie dwutygodniowe tzn plamienie po tabletkach to dzieki bardzo. chociaz fakt midiana to byly pierwsze w zyciu tabletki. pozdrawiam
Nie rozumiem wiec do konca po co gin Ci zmienil tabsy, skoro po Midianie czulas sie dobrze;/
Alice In Nightmareland jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.