sex po 1 spotkaniu?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-25, 15:28   #31
LilAli
Raczkowanie
 
Avatar LilAli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 245
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

Facet jest żałosny
Niech od razu się skupia na innych sprawach , tak ciężko mu myśleć głową a nie główką ?

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kika86 Pokaż wiadomość
to ci dżentelmen...

taki z niego porzadny facet że prawie powiedział ci po pierwszym spotkaniu zebys mu zrobila loda w damskiej toalecie bo on nie lubi dlugo czekać..

co za burak. UCIEKAJ!
Nieeee, to by powiedział w trakcie, jakby się zgodziła, bo stwierdzi że nie będzie mógł się znowu skupić przez resztę czasu
__________________
Alice
LilAli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 00:10   #32
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

Facet z internetu i to jeszcze po pierwszym spotkaniu Ci takie rzeczy wypisuje.
Pewnie dobrze wie, jak "omotać" sobą kobietę, żeby potem dała się łatwiej zaciągnąć do łózka. Taki podryw w stylu "zobaczysz jaki jestem wspaniały, potem do ciebie napisze i zorietnuje się czy się bzykniemy ale w razie czego dodam że już taki jestem bezpośredni i wogóle". Daj sobie spokój
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 13:54   #33
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
niezły typ. Sorry, ale mogłabym być oczarowana niesamowicie i napalona na znajomość jak szczerbaty na suchary, ale po takim tekście cyce by mi do ziemi opadły. Kazałabym się delikwentowi oddalić od siebie ruchem jednostajnie przyspieszonym i po drodze usunąć mój numer z komórki.
Dobrze to ujęłaś!
zgadzam się. Co za pacan!
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 09:30   #34
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

no cóż.....buratino jak się patrzy
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 22:45   #35
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
Mimo wszystko takie coś że teraz ludzie wiążą się mieszkają razem chodzą ze sobą spędzają czas a wciąż wiedzą że to nie jest na powżnie i że później rozstaną się zaczną znowu z kimś innym tą samą historię i tak kilka razy aż kiedyś po 30 postanowią się uatatkować albo i nie. I to nie dlatego że poprsotu się nie udaje tylko dla tego że tak sobie chcą popróbować z różnymi ludźmi. Nie wiem nikogo nie będę pouczał może faktycznie takie życie jest lepsze niż wiązać się i uprawiać seks tylko z tymi z którymi moglibyśmy być na dłużej. Zresztą mnie to nie dotyczy a gdybym miał dużego penisa i normalny wygląd to pewnie też bym tak robił.
Bober, ja chyba wiem na czym polega Twój problem. To 11 czy ile tam masz długości tego penisa to może być również liczba współgrająca doskonale z Twoim IQ. Innego powodu dla Twojego ciągłego jojczenia po wszystkich wątkach o swoim penisie nie widzę.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 16:56   #36
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Bober, ja chyba wiem na czym polega Twój problem. To 11 czy ile tam masz długości tego penisa to może być również liczba współgrająca doskonale z Twoim IQ. Innego powodu dla Twojego ciągłego jojczenia po wszystkich wątkach o swoim penisie nie widzę.
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 18:10   #37
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

Możesz sobie pisać że jestem głupi mało mnie obchodzi. Na seks zdecydowałbym się chyba dopiero po przedstawieniu rodzicom albo zamieszkaniu razem albo zaręczynach.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 18:11   #38
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
Możesz sobie pisać że jestem głupi mało mnie obchodzi. Na seks zdecydowałbym się chyba dopiero po przedstawieniu rodzicom albo zamieszkaniu razem albo zaręczynach.
No to powodzenia (serio).
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 18:42   #39
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

Eee rodzicom to i po miesiącu można przedstawić białogłowę.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 21:54   #40
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

Mój TŻ przedstawił mnie rodzicom po dwóch tygodniach Ależ on szybki
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 22:17   #41
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
niezły typ. Sorry, ale mogłabym być oczarowana niesamowicie i napalona na znajomość jak szczerbaty na suchary, ale po takim tekście cyce by mi do ziemi opadły. Kazałabym się delikwentowi oddalić od siebie ruchem jednostajnie przyspieszonym i po drodze usunąć mój numer z komórki.

Padłam.
Znam ten typ, jak usłyszy nidyrydy to już w innej galaktyce
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 20:30   #42
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

No cóż gość bezpośredni wie czego chce i zdecydowanie nie chce tracić czasu na 'pierdoły'. Jeszcze to zrozumiem choć do dzentelmena mu na pewno daleko. Ale ten jego oburzony sms później? Proooszę Cię.. To tylko jedno spotkanie, nie ma co sobie nim głowy zajmować.




Bober na Jezuśka Narezyjskiego czy jest chociaż jedno miejsce na Intymnym w które paradoksalnie nie wepchnąłeś jeszcze swojego małego dziewiczego penisa? Mam wrażenie, że jutro wyskoczy mi on z lodówki!! Błagam Cię daj sobie na wstrzymanie, bo już się człowiekowi cofa jak widzi te posty.. Nie jesteś epicentrum wszechświata a ja i pewnie nie tylko ja zdecydowanie nie chcę czytać o Twoich genitaliach w każdym wątku do którego wejdę. Czizas..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2012-02-02 o 12:40
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 20:52   #43
Kejti_el
Raczkowanie
 
Avatar Kejti_el
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: prawdopodobnie z własnego łóżka:)
Wiadomości: 351
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość


Bober na Jezuśka Narezyjskiego czy jest chociaż jedno miejsce na Intymnym w które paradoksalnie nie wepchnąłeś jeszcze swojego małego dziewiczego penisa? Mam wrażenie, że jutro wyskoczy mi on z lodówki!! Błagam Cię daj sobie na wstrzymanie, bo już się człowiekowi cofa jak widzi te posty.. Nie jesteś epicentrum wszechświata a ja i pewnie nie tylko ja zdecydowanie nie chcę czytać o Twoich genitaliach w każdym wątku do którego wejdę. Czizas..


co do tematu to ło matko! seks po pierwszym spotkaniu - no czemu nie, ale jeśli to tak jakoś samo wyjdzie itd., ale jakby mi ktoś takim tekstem rzucił to nie wiem co bym zrobiła, chyba bym po prostu zignorowała, nie marnując nawet 20gr. na napisanie sms'a że ma się wypchać w sumie strata czasu, myślisz sobie, o! poznałam fajnego faceta, a tu taka dupa później ech, faceci, faceci..
Kejti_el jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 14:12   #44
Symforoza
Raczkowanie
 
Avatar Symforoza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 76
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

A ja bym sobie zrobiła z kolesia takie jaja, że popamiętałby do końca życia.Pisałabym, że też marzę o namiętnym seksie z nim, że myślałam o tym całe spotkanie,że chciałabym poczuć go w sobie natychmiast! Wiadomo, że Panowie od takich tekstów robią się twardsi na pewnym odcinku Ciągnęłabym tak rozmowę aż byłby gotowy przyjeżdżać za 5 min, umówiłabym miejsce i godzinę, kiedy po czasie zacząłby się dobijać, że mnie nie ma tam i gdzie jestem to walnęłabym: ''JAK MOGŁEŚ POMYŚLEĆ, ŻE JESTEM TAKA ŁATWA?! NARA CWANIAKU'' i pozamiatany Pan Mój sprawdzony sposób, polecam (wybornie się obserwuje to z okna, jeden się tak zdenerwował, że mu samochód zgasł 2 razy )
Symforoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 15:38   #45
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

Cytat:
Napisane przez kasiamarcelQa Pokaż wiadomość
Spotkałam się z facetem poznanym przez internet w kawiarni na neutralnym gruncie, było fajnie śmialiśmy się, rozmawialiśmy o studiach, o byłych partnerach,o imprezach itp.poszliśmy na długi spacerek, potem odwiózł mnie prawie pod sam dom.
Byłam naprawdę szczęśliwa: był dżentelmenem, słuchał tego co mówię itp.
To było moje takie pierwsze spotkanie po 5 letnim nieudanym związku z facetem.
Później tego wieczoru napisał mi że jestem mega ładna, strasznie go pociągam seksualnie, że z taką kobietą jak ja chciałby baraszkować całą noc i żebym się na niego nie obraziła ale on ma taki charakter i jest taki bezpośredni że mówi to co myśli
Własnie dzisiaj mi napisał że ja porpostu jestem taki i nie lubie czekac na sex, jak juz on jest to pozniej mozna sie skupiac na innych fajnych sprawach
Myślałam że w końcu poznałam kogoś wartościowego, któremu się podobam z charakteru, fajnie się rozmawia, że może będzie to ten jedyny, a tu taka niespodzianka że chce mnie zaciągnąć najpierw do łóżka a potem się zobaczy co dalej
Co myślicie na ten temat?
olać gada, bo wynika z tego, że Ty nie chcesz tylko seksu, a czegoś więcej oczekujesz od życia. więc po co masz się męczyć.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 22:12   #46
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

Symforoza - niezła jesteś Brawa za kreatywność
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 22:39   #47
Kejti_el
Raczkowanie
 
Avatar Kejti_el
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: prawdopodobnie z własnego łóżka:)
Wiadomości: 351
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

Cytat:
Napisane przez Symforoza Pokaż wiadomość
A ja bym sobie zrobiła z kolesia takie jaja, że popamiętałby do końca życia.Pisałabym, że też marzę o namiętnym seksie z nim, że myślałam o tym całe spotkanie,że chciałabym poczuć go w sobie natychmiast! Wiadomo, że Panowie od takich tekstów robią się twardsi na pewnym odcinku Ciągnęłabym tak rozmowę aż byłby gotowy przyjeżdżać za 5 min, umówiłabym miejsce i godzinę, kiedy po czasie zacząłby się dobijać, że mnie nie ma tam i gdzie jestem to walnęłabym: ''JAK MOGŁEŚ POMYŚLEĆ, ŻE JESTEM TAKA ŁATWA?! NARA CWANIAKU'' i pozamiatany Pan Mój sprawdzony sposób, polecam (wybornie się obserwuje to z okna, jeden się tak zdenerwował, że mu samochód zgasł 2 razy )
Kejti_el jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 22:49   #48
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

Cytat:
Napisane przez Symforoza Pokaż wiadomość
A ja bym sobie zrobiła z kolesia takie jaja, że popamiętałby do końca życia.Pisałabym, że też marzę o namiętnym seksie z nim, że myślałam o tym całe spotkanie,że chciałabym poczuć go w sobie natychmiast! Wiadomo, że Panowie od takich tekstów robią się twardsi na pewnym odcinku Ciągnęłabym tak rozmowę aż byłby gotowy przyjeżdżać za 5 min, umówiłabym miejsce i godzinę, kiedy po czasie zacząłby się dobijać, że mnie nie ma tam i gdzie jestem to walnęłabym: ''JAK MOGŁEŚ POMYŚLEĆ, ŻE JESTEM TAKA ŁATWA?! NARA CWANIAKU'' i pozamiatany Pan Mój sprawdzony sposób, polecam (wybornie się obserwuje to z okna, jeden się tak zdenerwował, że mu samochód zgasł 2 razy )
Czy ja wiem wtedy on by nie wyszedł na buraczydło tylko ona na wredną babę lubiącą się bawić facetami. Dla mnie średni pomysł. Jasne zażartować z faceta można, wykpić go itd ale to dla mnie przesada jednak.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 08:00   #49
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

eee,przecież sex jest równie wazny w zyciu jak inne aspekty,więc po co czekać?
skoro nie chcesz to nie idź,ale on ma prawo prosic
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 10:29   #50
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

Sprawa jest prosta - facet zaproponował seks, Autorce to nie odpowiadało, więc należało zwyczajnie odmówić i już. Nie bardzo rozumiem, skąd to wielkie oburzenie u niektórych. Wychodzi na to, że facet, który proponuje seks po pierwszej randce to cham i prostak, a kobieta, która się na to godzi jest "łatwa", nie szanuje się, a nawet robi sobie krzywdę. Osobiście brzydzę się takim zaściankowym szufladkowaniem ludzi i dyskryminacją kobiet. Jeśli dwoje dorosłych ludzi ma ochotę na seks, to nie widzę żadnych moralnych przeszkód ku temu. W tym wypadku jedna strona nie wykazała takiej ochoty. Bardzo dobrze, że szybko wyszły na jaw odmienne oczekiwania i każdy może pójść w swoją stronę.
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 12:48   #51
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: sex po 1 spotkaniu??

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;3200823 3]Sprawa jest prosta - facet zaproponował seks, Autorce to nie odpowiadało, więc należało zwyczajnie odmówić i już. Nie bardzo rozumiem, skąd to wielkie oburzenie u niektórych. [/QUOTE]
To nawet nie o to chodzi że zaproponował seks ale to, w jaki sposób "nie lubię czekać na seks" i stwierdzenie że jak seks już jest to można się dopiero skupiać na innych rzeczach (typu co?randkowanie?) więc koleś sprawia wrażenie że ma trochę inne priorytety a dziewczyna mu potrzebna przede wszystkim do jednego. No i to oburzenie, że "musi być po twojemu" i że jak to autorka nawet nie próbuje go zrozumieć. To, a nie fakt, że koleś w ogóle zaproponował seks sprawia, że jest chamem. Gdyby po jej odpowiedzi stwierdził, że nie ma sprawy, że może poczekać to by problemu żadnego nie było.
[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;3200823 3]Wychodzi na to, że facet, który proponuje seks po pierwszej randce to cham i prostak, a kobieta, która się na to godzi jest "łatwa", nie szanuje się, a nawet robi sobie krzywdę. Osobiście brzydzę się takim zaściankowym szufladkowaniem ludzi i dyskryminacją kobiet.[/QUOTE]
Oj tez tego nie lubię. Mnie się zdarzył seks po dwóch randkach i nie czuję się "łatwa", problemu z szacunkiem do samej siebie tez nie mam. Ja tego chciałam on chciał i nie widzę żadnego problemu.


[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;3200823 3] Jeśli dwoje dorosłych ludzi ma ochotę na seks, to nie widzę żadnych moralnych przeszkód ku temu. W tym wypadku jedna strona nie wykazała takiej ochoty. Bardzo dobrze, że szybko wyszły na jaw odmienne oczekiwania i każdy może pójść w swoją stronę.[/QUOTE]
Dokładnie.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.