Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 13:27   #121
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie ciągnie,, wcale a wcale; Araba mogłam w całej krasie obserwować w rodzinie (na szczęście niedługo rozwód połozy kres związkowi), więc wiem na 100% , że Arabowie na pewnie mnie nie kręcą, a wręcz przeciwnie; za to śmieszy mnie "lationo lover"- niby taki męski, penisowaty, a w sumie niefajny. Uogólniasz, ciebie kręcą- mnie- wręcz przeciwnie.

- cóż, wg mojej szwagierki, żony Anglika, to powód dosyć prosty: wiele Polek nie potrzebuje wiele, aby taki facet dostał się do jej majtek, czyli łatwy łup: widzi to nie jeden raz; mieszka ponad 10 lat w Anglii.


zupelnie sie z tym nie zgadzam, a mieszkam w Anglii od 8 lat.
Niektorym Polkom nie potrzeba wiele zeby sie zakochac ale jesli chodzi o rozwiezlosc seksualna to na pewno sa wyprzedzane przez dziewczyny innych narodowosci ( chocby Angielki czy Australijki)


Mi sie zawsze bruneci podobali, ale niekoniecznie poludniowcy
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 13:45   #122
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
romancia pewnie miała na mysli wygląd w łózku.z polakiem to pewnie się zlewa,ale z hiszpanem...
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 13:55   #123
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Nie podoba mi się tzw. południowy typ urody u facetów, (choć nie miałam z nimi do czynienia poza tym, że często na Starym Mieście mnie zaczepiali) ponieważ kojarzy mi się z kurduplowatymi facetami, którym mamusia wmawiała, że są najwspanialsi na świecie i mają za nic kobiety. Poza tym często depilują owłosienie na klacie (czytałam wyniki jakichś badań na ten temat) co jest straszne dla mnie jako dla wielbicielki bardzo męskiego typu urody - wysoki, dobrze zbudowany, włosy na klacie to ideał. W zeszłym roku mieszkałam ponad pół roku na Wschodzie - Białoruś i Litwa i mimo częstego zaniedbania i przypadków alkoholizmu ci faceci są całkiem, całkiem. Większość z nich to wysocy i dobrze zbudowani z natury (mało tam jest "pakerów") faceci. Jeżeli którejś z Was podobał się Aleksander Domogarow, czyli Bohun z "Ogniem i mieczem" to tam jest wielu w jego typie. Również typowy typ północny, czyli Niemcy czy Austriacy, (zapewne też Szwedzi, Norwegowie, Finowie)podobają mi się - często mają jasne oczy i są dobrze zbudowani. Ale fajniejszych facetów od naszych myślę, że nie ma
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 14:17   #124
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez klaki Pokaż wiadomość
Ja jak pojechałam z rodzicami za dzieciaka do Tunezji (miałam z 6 lat, baaaardzo jasne włosy) to nie mogłam się opędzić od nich. Złapanie mnie za włosy ponoć miało przynosić szczęście. Po jednym spacerze po mieście zaczęłam zostawać w hotelu, bo się tak bałam

Z kolei jak byłam we Włoszech i miałam rozjaśnione włosy mogłam przebierać w najróżniejszych facetach nawet policjanci za mną gwizdali. W sumie to przeżyłam niemiłe rozczarowanie po powrocie do Polski

a tak na serio- dla mnie to zainteresowanie ze str. Włochów było miłe, nie byli jacyś specjalnie nachalni, ale jak sobie przypomnę ta Tunezje to aż mnie ciarki przechodzą. Co nie zmienia faktu, że zupełnie nie odpowiadają mi ci faceci z urody
Kolejne miejskie legendy "wlosi szalejacy za blondynkami" uwierz mi we wloszech jest sporo blondynek,to zadna atrakja,tu mieszka tez cale mnostwo cudoziemcow z roznych stron swiata,wiec latajacy za blondynkami wlosy to kolejna bajka....

oni tak sie zachowuja w stosunku do cudoziemek,gwizdanie na ulicy ,trabienie itp. itd. turystke zawsze potrafia wyczaic i wiedzia jak one na ich zaczepki reaguja,to ich poprostu bawi

TmargoT - LstynoWski ? chyba LATYNOSKI ,ja zawsze mowie,ze o gustach sie nie dyskutuje ,kazdemu podoba sie cos innego,mi sie nie podobaja absolutnie polscy mezczyzni,nie lubie slowianskiego typu urody,nie podobaja mi sie brytyjczycy czy skandynawowie,wlosi nie sa latynosami ,a lastynosi (z ameryki poludniowej)w wiekszosci maja zupelnie inny typ urody niz np. Hiszpanie ... mam bardzo wielu przyjaciol i znajomych z roznych krajow Ameryki poludniowej i oni mi sie wcale nie podobaja ,bo w sumie trudno typ latynoski okreslic,oni naprawde maja roznorodna urode,Brazylijczyk rozni sie znacznie od argentynczyka ,a ten z kolei od peruwianczyka,wiem nie powiedzialabym,zeby ich uroda byla taka "jednostajna" ...

pozatym we wloszech ,gdzie mieszkam,tez mozna znalesc rozne typy,do wyboru do koloru,.....

__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 14:25   #125
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Opinia "latino lover" sprawiła, że południowcy to towar na topie dla większości Polek.
Te wszelkie filmy, teledyski i w ogóle, że tak jak "pokocha" cię hiszpan, włoch itd to nie pokocha cie nikt, a na pewno nie Polak, bo Polak to cham, prostak i nieczuły dupek. A "południowe" ciacho jest takie romantyczne, takie przystojne ble ble ble...
Zobaczcie tez, że na pytanie "Opisz swój ideał faceta", większość kobiet mówi:brunet, opalony, ciemnooki- więc tylko włoch.
A po za tym, chyba w większości kobiet jest coś próżnego ,a niektóre uwielbiają mieć świadomość, że koleżanka i cała rodzina padnie trupem i zzielenieje z zazdrości jak im się powie, że ma się faceta portugalczyka itp.
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 14:59   #126
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Opinia "latino lover" sprawiła, że południowcy to towar na topie dla większości Polek.
Te wszelkie filmy, teledyski i w ogóle, że tak jak "pokocha" cię hiszpan, włoch itd to nie pokocha cie nikt, a na pewno nie Polak, bo Polak to cham, prostak i nieczuły dupek. A "południowe" ciacho jest takie romantyczne, takie przystojne ble ble ble...
Zobaczcie tez, że na pytanie "Opisz swój ideał faceta", większość kobiet mówi:brunet, opalony, ciemnooki- więc tylko włoch.
A po za tym, chyba w większości kobiet jest coś próżnego ,a niektóre uwielbiają mieć świadomość, że koleżanka i cała rodzina padnie trupem i zzielenieje z zazdrości jak im się powie, że ma się faceta portugalczyka itp.
mój ideał faceta to brunet,ciemnooki,ale nie hiszpan i nie włoch.

włosi to dla mnie mamisynki,dzieci w skórze dorosłych i kojarzą mi się z brudem,szczególnie z rejonów pd włoch
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 17:19   #127
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Opinia "latino lover" sprawiła, że południowcy to towar na topie dla większości Polek.
Te wszelkie filmy, teledyski i w ogóle, że tak jak "pokocha" cię hiszpan, włoch itd to nie pokocha cie nikt, a na pewno nie Polak, bo Polak to cham, prostak i nieczuły dupek. A "południowe" ciacho jest takie romantyczne, takie przystojne ble ble ble...
Zobaczcie tez, że na pytanie "Opisz swój ideał faceta", większość kobiet mówi:brunet, opalony, ciemnooki- więc tylko włoch.
A po za tym, chyba w większości kobiet jest coś próżnego ,a niektóre uwielbiają mieć świadomość, że koleżanka i cała rodzina padnie trupem i zzielenieje z zazdrości jak im się powie, że ma się faceta portugalczyka itp.
Skad przekonanie,ze wlosi to ciemnoocy bruneci i nadodatek opaleni WCALE NIE ,oczywiscie,ze jest takich wielu,ale tak wyglada stereotypowy wloch

TmargoT - To bardzo zle Ci sie kojarzy poludnie Wloch,ja mieszkam na poludniu wloch i NIE JEST ono absolutnie brudne !! (z wyjatkiem Neapolu,ale Neapol to osobny swiat) mieszkalam tez na polnocy wloch i np. slynny Mediolan ,jest znacznie bardziej brudny od wiekszosci razem wzietych poludniowych miast,moje miasto jest bardzo czyste ,wiec to kolejne stereotypy a jedym z najbrudniejszych miast Italii jest Rzym,w ktorym niestety spedzilam 4 lata ,wlosi nie sa tez brudasami ,ja takich nie znam,no moze znalazl by sie jakis wyjatek i nie kazdy jest mamisynkiem ...
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 19:20   #128
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Skad przekonanie,ze wlosi to ciemnoocy bruneci i nadodatek opaleni WCALE NIE ,oczywiscie,ze jest takich wielu,ale tak wyglada stereotypowy wloch

TmargoT - To bardzo zle Ci sie kojarzy poludnie Wloch,ja mieszkam na poludniu wloch i NIE JEST ono absolutnie brudne !! (z wyjatkiem Neapolu,ale Neapol to osobny swiat) mieszkalam tez na polnocy wloch i np. slynny Mediolan ,jest znacznie bardziej brudny od wiekszosci razem wzietych poludniowych miast,moje miasto jest bardzo czyste ,wiec to kolejne stereotypy a jedym z najbrudniejszych miast Italii jest Rzym,w ktorym niestety spedzilam 4 lata ,wlosi nie sa tez brudasami ,ja takich nie znam,no moze znalazl by sie jakis wyjatek i nie kazdy jest mamisynkiem ...
szkoda,że wśród mojego sterotypu wynalazłaś prawdę.
więc jak to jest ?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 19:28   #129
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
szkoda,że wśród mojego sterotypu wynalazłaś prawdę.
więc jak to jest ?
Jak wsrod twojego stereotypu wynalazlam prawde nie rozumiem co masz na mysli.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 19:46   #130
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się tzw. południowy typ urody u facetów, (choć nie miałam z nimi do czynienia poza tym, że często na Starym Mieście mnie zaczepiali) ponieważ kojarzy mi się z kurduplowatymi facetami, którym mamusia wmawiała, że są najwspanialsi na świecie i mają za nic kobiety. Poza tym często depilują owłosienie na klacie (czytałam wyniki jakichś badań na ten temat) co jest straszne dla mnie jako dla wielbicielki bardzo męskiego typu urody - wysoki, dobrze zbudowany, włosy na klacie to ideał. W zeszłym roku mieszkałam ponad pół roku na Wschodzie - Białoruś i Litwa i mimo częstego zaniedbania i przypadków alkoholizmu ci faceci są całkiem, całkiem. Większość z nich to wysocy i dobrze zbudowani z natury (mało tam jest "pakerów") faceci. Jeżeli którejś z Was podobał się Aleksander Domogarow, czyli Bohun z "Ogniem i mieczem" to tam jest wielu w jego typie. Również typowy typ północny, czyli Niemcy czy Austriacy, (zapewne też Szwedzi, Norwegowie, Finowie)podobają mi się - często mają jasne oczy i są dobrze zbudowani. Ale fajniejszych facetów od naszych myślę, że nie ma
Już wiem, gdzie wyemigrować

Też uwielbiam facetów w stylu Bohuna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z5864719X,Bohun---Aleksander-Domagarow---na-planie-filmu---Ogniem.jpg (68,9 KB, 22 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 19:57   #131
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
romancia pewnie miała na mysli wygląd w łózku.z polakiem to pewnie się zlewa,ale z hiszpanem...
nie zycze sobie takich kretynskich komentarzy .

----

Wlosy na klacie ...
tak troszeczke jest dla mnie do zaakceptowania,nie lubie "malpiszonow"

nie wiem czy wszystcy poludniowcy maja za nic kobiety,byc moze jacys tak...
znam hiszpanow,nie podoba mi sie ich mentalnosc,bylam w zwiazku z hiszpanem 3 lata,mieszkalismy razem,nie powiedzialabym ,zeby mial kobiety za nic,o reszcie sie nie wypowiadam,bo nie wiem....
nie powiedzialabym tez,zeby wlosi tacy byli,to raczej kwestia indywidualna,ludzie sa rozni....
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 20:20   #132
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Jak wsrod twojego stereotypu wynalazlam prawde nie rozumiem co masz na mysli.
że panuje brud .
choć zaprzeczyłas pisząc o stereotypach to potem potwierdziłaś.
nie pisałam szczegółowo,ale ty potwierdziłaś z dokładnością co do miejsca.

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
nie zycze sobie takich kretynskich komentarzy .
]
nie pisałam o tobie,ale ogólnie.
każdy dostrzega to co go uwiera

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-02-02 o 20:21
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 20:46   #133
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mój ideał faceta to brunet,ciemnooki,ale nie hiszpan i nie włoch.
Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Skad przekonanie,ze wlosi to ciemnoocy bruneci i nadodatek opaleni WCALE NIE ,oczywiscie,ze jest takich wielu,ale tak wyglada stereotypowy wloch
Oj, ja powiedziałam jak myśli większość kobiet, na podstawie jakiś tam rozmów ze znajomymi, koleżankami itp. Stereotypy i już.
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 21:20   #134
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Oj, ja powiedziałam jak myśli większość kobiet, na podstawie jakiś tam rozmów ze znajomymi, koleżankami itp. Stereotypy i już.
nie,no masz racje,dlatego ja powiedziałam,że nie każdy ciemnooki,czy śniady musi być obcokrajowcem ,choc tak postrzega się ten typ urody
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 21:35   #135
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Już wiem, gdzie wyemigrować

Też uwielbiam facetów w stylu Bohuna
Och och oooooch, kocham Bohuna!!!

I po co dawałaś to zdjęcie, teraz będę o nim śnić całą noc, jak jedzie na tym swoim karym koniu z tym ponurym wzrokiem spode łba...
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 21:42   #136
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
że panuje brud .
choć zaprzeczyłas pisząc o stereotypach to potem potwierdziłaś.
nie pisałam szczegółowo,ale ty potwierdziłaś z dokładnością co do miejsca.


nie pisałam o tobie,ale ogólnie.
każdy dostrzega to co go uwiera
to potwierdza moje przekonanie o tym,ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem .... widzialas,kiedys kraj absolutnie ,idelnie czysty ?
zauwaz,ze Mediolan,Rzym i Neapol sa najwiekszymi miastami we wloszech,na dodatek obleganymi przez turystow.... nienawidze uogolniania,widze,ze o wloszech poprostu nic nie wiesz..... nic a nic,i prawdopodobnie nawet tutaj nie bylas.... zjezdzilam wloski but wzdluz i w szerz i brodu tutaj nie widze,nie uwazam tez aby wlosi byli brudasami,nie zauwazylam nic podobnego przez 10 lat tutaj.....

a co do drugiego ,mowilas o sobie ?
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 08:36   #137
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
to potwierdza moje przekonanie o tym,ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem .... widzialas,kiedys kraj absolutnie ,idelnie czysty ?
zauwaz,ze Mediolan,Rzym i Neapol sa najwiekszymi miastami we wloszech,na dodatek obleganymi przez turystow.... nienawidze uogolniania,widze,ze o wloszech poprostu nic nie wiesz..... nic a nic,i prawdopodobnie nawet tutaj nie bylas.... zjezdzilam wloski but wzdluz i w szerz i brodu tutaj nie widze,nie uwazam tez aby wlosi byli brudasami,nie zauwazylam nic podobnego przez 10 lat tutaj.....

a co do drugiego ,mowilas o sobie ?
nie unoś się,bo złość przynosi zmarszczki.

byłam we włoszech i widziałam brud.tony walających się śmieci
nie interesuje mnie,gdzie ty mieszkasz,ja mówię co widziałam.

tak,mówiłam o sobie.choć nie miałam latynosa w łóżku,to chętnie zobaczyłabym przekładankę mleczno kakaową
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 09:05   #138
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mój ideał faceta to brunet,ciemnooki,ale nie hiszpan i nie włoch.

włosi to dla mnie mamisynki,dzieci w skórze dorosłych i kojarzą mi się z brudem,szczególnie z rejonów pd włoch
Bo nasze miasta sa takie sterylnie czyste... Fajnie by było, gdyby ktos powiedział, ze widzial w Twoim miescie smieci, wiec kojarzysz mu sie z brudem ?
Argumenty masz nie do pobicia
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 09:56   #139
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Bo nasze miasta sa takie sterylnie czyste... Fajnie by było, gdyby ktos powiedział, ze widzial w Twoim miescie smieci, wiec kojarzysz mu sie z brudem ?
Argumenty masz nie do pobicia
No zgadzam się akurat to są kiepskie argumenty bo w każdym kraju(prawie każdym ale w Polsce to na pewno) znajdą się miejsca gdzie jest brudno i ohydnie. I to nie świadczy o całym kraju i ludziach w nim mieszkających. Ja byłam kiedyś we Włoszech miesiąc bo tam mieszka część mojej rodziny, wiem, że to nie jest długo żeby przeprowadzić jakieś wzorowe obserwacje ale Włosi byli bardzo mili, absolutnie czyści, ogólnie fajni ludzie. A przecież km dalej mogłyby się trafić brudne chamy-jak i w Polsce-bez sensu jest więc ta cała gadanina.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 10:28   #140
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie unoś się,bo złość przynosi zmarszczki.

byłam we włoszech i widziałam brud.tony walających się śmieci
nie interesuje mnie,gdzie ty mieszkasz,ja mówię co widziałam.

tak,mówiłam o sobie.choć nie miałam latynosa w łóżku,to chętnie zobaczyłabym przekładankę mleczno kakaową
widzialas kazde miasto wloch tak ? i dlatego twierdzisz,ze we wloszech jest brod ? ... interesujace ja tu mieszkam od 10 lat ,ale prawdziwy brod widzialam tylko w Neapolu

To znajdz sobie latynosa i zobaczycz (nie powiedzialabym tez ,zeby wszysty latynosi byli tacy "kakaowi") buja masz wyobraznie no oczywiscie,jezli koniecznie chcesz ze wszystkimi wskakiwac odrazu do lozka
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 10:39   #141
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
widzialas kazde miasto wloch tak ? i dlatego twierdzisz,ze we wloszech jest brod ? ... interesujace ja tu mieszkam od 10 lat ,ale prawdziwy brod widzialam tylko w Neapolu

To znajdz sobie latynosa i zobaczycz (nie powiedzialabym tez ,zeby wszysty latynosi byli tacy "kakaowi") buja masz wyobraznie no oczywiscie,jezli koniecznie chcesz ze wszystkimi wskakiwac odrazu do lozka
widziałam wystarczająco sporo,aby wyrobić sobie opinię na temat włoch

a o moje życie płciowo-łóżkowe się nie martw.jest świetne od 11 lat
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 11:18   #142
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
widziałam wystarczająco sporo,aby wyrobić sobie opinię na temat włoch

a o moje życie płciowo-łóżkowe się nie martw.jest świetne od 11 lat
jak wiekszosc osob jadac dokadkolwiek na 2 tygodniowe wakacje
ja mieszkam tu od 10 lat,wiec nie sadze,zebys Ty widziala cos (zwlaszcza cos zupelnie innego) od tego co ja widzialam i widze przez te wszystkie lata,wiec skoncz z opowiadaniem durnot
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 13:17   #143
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Bo nasze miasta sa takie sterylnie czyste... Fajnie by było, gdyby ktos powiedział, ze widzial w Twoim miescie smieci, wiec kojarzysz mu sie z brudem ?
Argumenty masz nie do pobicia
Dokładnie.
Np. dla mnie Warszawiacy są brudni i bezdomni... Bo byłam w Warszawie na Dworcu przejazdem o 6 rano (na długo przed remontem) i było brudno, śmierdziało, a ludzie byli brudni i bezdomni.
A we Francji jedzą niedobre ziemniaki... Bo byłam w Paryżu 1 dzień i w jakiejś stołówce jadłam puree ziemniaczane z obrzydliwą ilością masła.

Naprawdę uważasz Margo, że Twoje argumenty to nie są stereotypy tylko prawda?

Mieszkam w Krakowie - przyjeżdża tu mnóstwo turystów i są zachwyceni, że piękne miasto, że fajni ludzie... 10 minut od rynku bez problemu można się natknąć na stertę śmieci i bezdomnych pijaków, a mojemu chłopakowi rok temu złamali w takim miejscu nos. I co? Piękne miasto, czy niebezpieczne miasto? Opinię sobie wyrobisz albo trafiając na rynek w godzinach świetności, albo na jakiekolwiek osiedle, gdzie strach wyjść wynieść śmieci.
Absolutnie WSZĘDZIE królują stereotypy, nie ma w tym nic złego, dopóki nie traktuje się ich jako prawdy objawionej jedynej i słusznej. A mam wrażenie, że Margo właśnie tak na to patrzy...
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 13:23   #144
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez Kaja-ja Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Np. dla mnie Warszawiacy są brudni i bezdomni... Bo byłam w Warszawie na Dworcu przejazdem o 6 rano (na długo przed remontem) i było brudno, śmierdziało, a ludzie byli brudni i bezdomni.
A we Francji jedzą niedobre ziemniaki... Bo byłam w Paryżu 1 dzień i w jakiejś stołówce jadłam puree ziemniaczane z obrzydliwą ilością masła.

Naprawdę uważasz Margo, że Twoje argumenty to nie są stereotypy tylko prawda?

Mieszkam w Krakowie - przyjeżdża tu mnóstwo turystów i są zachwyceni, że piękne miasto, że fajni ludzie... 10 minut od rynku bez problemu można się natknąć na stertę śmieci i bezdomnych pijaków, a mojemu chłopakowi rok temu złamali w takim miejscu nos. I co? Piękne miasto, czy niebezpieczne miasto? Opinię sobie wyrobisz albo trafiając na rynek w godzinach świetności, albo na jakiekolwiek osiedle, gdzie strach wyjść wynieść śmieci.
Absolutnie WSZĘDZIE królują stereotypy, nie ma w tym nic złego, dopóki nie traktuje się ich jako prawdy objawionej jedynej i słusznej. A mam wrażenie, że Margo właśnie tak na to patrzy...
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 13:30   #145
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Bo nasze miasta sa takie sterylnie czyste... Fajnie by było, gdyby ktos powiedział, ze widzial w Twoim miescie smieci, wiec kojarzysz mu sie z brudem ?
Argumenty masz nie do pobicia
SKORO TAK MÓWISZ...

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
jak wiekszosc osob jadac dokadkolwiek na 2 tygodniowe wakacje
ja mieszkam tu od 10 lat,wiec nie sadze,zebys Ty widziala cos (zwlaszcza cos zupelnie innego) od tego co ja widzialam i widze przez te wszystkie lata,wiec skoncz z opowiadaniem durnot
moja wiedza nie opiera się z rejonów turystycznych.
ja widziałam problem ,ze tak powiem od podwórka

poza tym ,nie wiem,gdzie wy mieszkacie,ale w moim mieście jest czysto
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 13:36   #146
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
SKORO TAK MÓWISZ...

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------



moja wiedza nie opiera się z rejonów turystycznych.
ja widziałam problem ,ze tak powiem od podwórka

poza tym ,nie wiem,gdzie wy mieszkacie,ale w moim mieście jest czysto


Ok to ja w takim razie musze powiedziec to o Grecji,Hiszpani i Francji,Polsce rowniez ....

Twoje miasto jest czyste ? ,moje tez ,a twierdzisz,ze cale Wlochy sa brudne ,a Polska nie

widzialas wszystkie miasta wloch i kazde bylo brodne ? a to ciekawe,dlaczego ja widze cos innego

w takim razie ja musze powiedziec,ze polacy to straszne brodasy,bo widzialam wiele,brodnych i zasmieconych miast Ty jestes polka ,wiec tez jestes brodasem
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 13:38   #147
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
SKORO TAK MÓWISZ...

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------



moja wiedza nie opiera się z rejonów turystycznych.
ja widziałam problem ,ze tak powiem od podwórka

poza tym ,nie wiem,gdzie wy mieszkacie,ale w moim mieście jest czysto
to dobrze, w Twoim jest a w wielu innych nie, tak jak i we Włoszech zapewne, co za bez sensu dyskusja
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 14:25   #148
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość


Ok to ja w takim razie musze powiedziec to o Grecji,Hiszpani i Francji,Polsce rowniez ....

Twoje miasto jest czyste ? ,moje tez ,a twierdzisz,ze cale Wlochy sa brudne ,a Polska nie

widzialas wszystkie miasta wloch i kazde bylo brodne ? a to ciekawe,dlaczego ja widze cos innego
stwierdziłam,że włosi kojarzą mi się z brudasami.chyba mam prawo do takich skojarzeń?chcesz mnie przekonać?
zdania nie zmienie,więc zakończ tą dyskusję

Cytat:
w takim razie ja musze powiedziec,ze polacy to straszne brodasy,bo widzialam wiele,brodnych i zasmieconych miast Ty jestes polka ,wiec tez jestes brodasem
nie zapominaj o swoim pochodzeniu
eot

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
to dobrze, w Twoim jest a w wielu innych nie, tak jak i we Włoszech zapewne, co za bez sensu dyskusja
też nie rozumiem sensu tej dyskusji.rozumiem romancię,że broni miejsca,w którym mieszka,ale ja mam prawo do własnych osądów na podstawie tego co widzialam
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 14:45   #149
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
stwierdziłam,że włosi kojarzą mi się z brudasami.chyba mam prawo do takich skojarzeń?chcesz mnie przekonać?
zdania nie zmienie,więc zakończ tą dyskusję


nie zapominaj o swoim pochodzeniu
eot

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------



też nie rozumiem sensu tej dyskusji.rozumiem romancię,że broni miejsca,w którym mieszka,ale ja mam prawo do własnych osądów na podstawie tego co widzialam
ty tam duzo widzialas i duzo wiesz...
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 15:53   #150
systema
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dlaczego podabają nam się egzotyczni faceci?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Nie ciągnie. Zupełnie. Zwłaszcza do Arabów.
Mnie rowniez, szczegolnie do Arabow!
systema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.