Moj byly. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-06, 10:14   #1
dlaczego12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3

Moj byly.


Opowiem pewna historie swojego zycia w ktorej bardzo potrzebuje pomocy...Otoz w gimnazjum poznalam pewnego chlopaka,potem bylismy razem ponad 2 lata...przez ten czas zrywalismy jakies 5 razy ale zawsze wracalismy...nagle doszlam do wniosku podobnie jak On, ze to juz nie ma sensu takie ciagle powroty i rozstalismy sie...nie bylismy razem przez rok...w tym czasie ja i On mielismy kogos innego...potem sie z Nimi rozstalismy i po paru spotkaniach doszlismy do wniosku, ze chcemy byc razem....lecz byl to zly czas bo ja musialam wyleciec za granice On mowil, ze bedzie czekal...i czzekal przez 6 miesiecy....teraz wrocilam tu do Polski i jestem tu juz jakis miesiac...dzisiaj ten chlopak mnie odwiedzil i powiedzial, ze nie chce juz ze mna byc bo nie czuje tego do mnie...i, ze do siebie nie pasujemy, ze nawet nie mamy o czym gadac itd. Chcialabym wiedziec co o tym sadzicie i, czy wroci do mnie, albo bedzie zalowal?
dlaczego12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 14:25   #2
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Moj byly.

Dajcie se spokój
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 15:06   #3
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Moj byly.

Cytat:
Napisane przez dlaczego12 Pokaż wiadomość
Opowiem pewna historie swojego zycia w ktorej bardzo potrzebuje pomocy...Otoz w gimnazjum poznalam pewnego chlopaka,potem bylismy razem ponad 2 lata...przez ten czas zrywalismy jakies 5 razy ale zawsze wracalismy...nagle doszlam do wniosku podobnie jak On, ze to juz nie ma sensu takie ciagle powroty i rozstalismy sie...nie bylismy razem przez rok...w tym czasie ja i On mielismy kogos innego...potem sie z Nimi rozstalismy i po paru spotkaniach doszlismy do wniosku, ze chcemy byc razem....lecz byl to zly czas bo ja musialam wyleciec za granice On mowil, ze bedzie czekal...i czzekal przez 6 miesiecy....teraz wrocilam tu do Polski i jestem tu juz jakis miesiac...dzisiaj ten chlopak mnie odwiedzil i powiedzial, ze nie chce juz ze mna byc bo nie czuje tego do mnie...i, ze do siebie nie pasujemy, ze nawet nie mamy o czym gadac itd. Chcialabym wiedziec co o tym sadzicie i, czy wroci do mnie, albo bedzie zalowal?
moim zdaniem to wy w ogóle nie byliście razem, nie sztuka powiedzieć sobie : ok, jestesmy razem. Ale to co opisałas to nie był związek
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 15:11   #4
wikus93
Raczkowanie
 
Avatar wikus93
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 45
Dot.: Moj byly.

Cytat:
Napisane przez dlaczego12 Pokaż wiadomość
Opowiem pewna historie swojego zycia w ktorej bardzo potrzebuje pomocy...Otoz w gimnazjum poznalam pewnego chlopaka,potem bylismy razem ponad 2 lata...przez ten czas zrywalismy jakies 5 razy ale zawsze wracalismy...nagle doszlam do wniosku podobnie jak On, ze to juz nie ma sensu takie ciagle powroty i rozstalismy sie...nie bylismy razem przez rok...w tym czasie ja i On mielismy kogos innego...potem sie z Nimi rozstalismy i po paru spotkaniach doszlismy do wniosku, ze chcemy byc razem....lecz byl to zly czas bo ja musialam wyleciec za granice On mowil, ze bedzie czekal...i czzekal przez 6 miesiecy....teraz wrocilam tu do Polski i jestem tu juz jakis miesiac...dzisiaj ten chlopak mnie odwiedzil i powiedzial, ze nie chce juz ze mna byc bo nie czuje tego do mnie...i, ze do siebie nie pasujemy, ze nawet nie mamy o czym gadac itd. Chcialabym wiedziec co o tym sadzicie i, czy wroci do mnie, albo bedzie zalowal?
Skoro przez te pół roku znalazł sobie kogos innego i nawet nie ma o czym z Toba gadać,to daj sobie z nim spokój.Dziewczyno-on nie wart Ciebie
__________________
W życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym
wikus93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 15:29   #5
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Moj byly.

Odpuść, znajdziesz kogoś bardziej wartościowego
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 15:31   #6
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Moj byly.

Znajdz sobie inny obiekt westchnien.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 21:22   #7
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Moj byly.

A jaki mieliście kontakt jak Ty byłas za granica?
Ja tez nie widze sensu ciagniecia tego dalej.
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 21:27   #8
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Moj byly.

Będę brutalna... Nie wróci i nie będzie żałował. Takie próby odgrzania czegoś sprzed lat udają się sporadycznie. Więc pora zrobić krok do przodu i już.
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 09:25   #9
dlaczego12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Moj byly.

Codziennie gadalismy na gg...nawet do mnie na komorke zadzwonil 2 razy...z zyczeniami. Yyy i czasem na skype gadalismy.

Ja nie bede sie przed Nim ponizac, skoro mnie nie chce. Chcialam tylko wiedziec, czy z biegiem czasu jak u niektorych facetow On tego pozaluje i bedzie chcial odnowic kontakt.

To byl zwiazek prawdziwy, nie dosc ze zdecydowal sie na mnie czekac...i wiem, ze mnie nie zdradzil, bo to nie ten typ faceta. Ale teraz tak nagle zerwal ze mna...a jeszcze dwa dni wczesniej zapewnial, ze Kocha, ze jest tylko moj a ja Jego i puf...po wszystkim. Sama nie wiem dlaczego:/
dlaczego12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 12:30   #10
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Moj byly.

jesteście już innymi ludzmi a zauroczenie mineło
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.