Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-14, 16:38   #31
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Cytat:
Napisane przez Vlado Nikolov Pokaż wiadomość
To w koncu jej zalezy na mnie i chce byc ze mna, czy jednak z kolesiem. Co mam zrobic aby wrocila wg Was
Jakby mnie facet zrobił taką akcję, to bym go już nie chciała, choćby błagał o drugą szansę.
Takie zachowanie nie rokuje dobrze. Dziewczyna ma siano w głowie i nie sądzę, żeby coś poważnego z tego było... Kto wie czy za miesiąc nie będzie kolejnego "mieszającego"...
Ja myślę, że lepiej dać sobie z nią spokój - niech się bawi.
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 16:39   #32
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Dokładnie jak Klempaa napisała

Dodam jeszcze od siebie, że BYĆ może bierze Ciebie jeszcze na koło ratunkowe.. stąd te teksty o pocałowaniu, przytuleniu bla bla bla... abyś był w rezerwie jakby z tamtym coś popsuło się
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 16:40   #33
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Najlepiej NIC nie robić obojętność działa na kobiety jak czerwona płachta na byka..
Z tym akurat się zgadzam - jeśli będzie obojętny to na 90% sama wróci - pytanie, po co ? Bo ja, z całym emocjonalnym przywiązaniem i sentymentem nie mogłabym być z taką osobą.
Niech szuka szczęścia gdzie indziej.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 17:22   #34
Vlado Nikolov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Dobrze mówicie, ona źle się zachowała. Jeszcze mam pytanie, rozmawiałem z nią na gg i padły słowa, z których wynika, że ona pozwala mu się uwodzić?
Cytat:
JA: koles rozwalil nasza relacje i dlaczego na to mu pozwolilas? ONA : rozwalil ? chodzi Ci o to, że już nie jestem jak byłam wobec Ciebie? może po prostu tak ma być że za dobrze się z nim dogaduję JA: nie bede Ci stawal na przeszkodzie ONA: czy Ty uważasz siebie za moją przeszkodę? JA: tak bo pozwalasz mu sie uwodzic, wiedzac jaka szczeslwia jestes przy mnie ONA: bo przy nim też mi jest dobrze
Tzn, że ona wie o tym, że pozwala mu się uwodzić i to akceptuje? Dobrze myślę? Skoro to normalny kolega i dzień wcześniej mówiła, że niepotrzebnie mam czarne scenariusze, to tylko pokazuje jaka jest zakłamana, bo wątpię, aby w ciągu dnia, stał się więcej...

Edytowane przez Vlado Nikolov
Czas edycji: 2012-03-14 o 17:26
Vlado Nikolov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 17:31   #35
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Autorze bo hmmm... albo ona naprawdę leci w kulki (co bardzo prawdopodobne).. albo sam ją "pchasz w ramiona" tamtego, takimi przesłuchaniami....

Na przyszłość zapamiętaj jedną ważną rzecz...

NIE BĄDŹ AŻ TAK EMOCJONALNY... masz być pewny siebie i zrównoważony..
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 17:38   #36
Vlado Nikolov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Masz gg podane i napisalem do Ciebie mozesz wejsc na gg ?
Vlado Nikolov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 18:11   #37
Suzii00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 9
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Autorze ziomeczku drogi. Ta dziewczyna ma na Ciebie WY JE BO NGO! ! !. Ja wiem że to cholernie trudne pogodzic sie z tym ze to koniec, pewnie czujesz sie jakby ktoś lub coś Cie zżerało od środka, ja przynajmniej tak sie czułem i chciałem każdego dnia "walczyc" o tą miłosc. Robiłem naprawde wszystko aż wkoncu zacząłem czuc ze trace szacunek do samego siebie. Z tamtą dziewczyną byłem w długoletnim związku i jakos nie przeszkadzało jej to w odejsciu do kolegi z pracy którego znała moze z 2-3 tygodnie. Naprawde scenariusz bardzo podobny do twojego. Z perspektywy czasu chce mi sie śmiac z samego siebie, z tego co mówiłem, jak myślałem czy jak sie zachowywałem naprawde. Jest mi aż wstyd . Troche czasu musiało upłynąc, ja sobie to musiałem jakoś odbic ale.... Obecnie jestem w szczęśliwym związku z naprawde wspaniałą kobietą którą bardzo kocham!, chodź kiedy rzuciła mnie ex byłem pewien na 100% że nigdy już żadnej kobiecie nie zaufam i nigdy już żadnej nie pokocham tak jak jej..............Ależ byłem głupi


Głowa do góry ziomuś, tego kwiatu jest pół światu
Suzii00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 18:40   #38
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Chłopaku, nie bądź naiwny i zetrzyj z oczu mgłę zakochania! Tak jak niejedna panna tutaj napisała: laska niedojrzała do związku i na pewno Cię nie kocha. Bo jak się kocha i jest się pewnym swoich uczuć to , to jak to znów ktoś napisal, góry się przenosi! I można wytrzymać wszystko, nawet rozłąkę na, pfff, 2-3 tygodnie, przecież wiem jak jest bo sama jestem w związku bardziej na odległość, i co? Da się? Da się, bo jak się kocha to mi tam lotto że obok przemyka mi pod nosem Beckham czy Pitt. Wrzuć na luz i odpuść. Pokaż jej teraz że Ty zasługujesz na kogoś bardziej wartościowego...Nie odzywaj się. Calkiem zerwij kontakt. Zignoruj.
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 19:40   #39
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Najlepiej NIC nie robić obojętność działa na kobiety jak czerwona płachta na byka..
tak samo jak na facetow jak widac

jak ja bym chciala miec znowu te 20 lat i miec takie problemy jakie to romantyczne
moja rada: pamietaj ze posiadanie dziewczyny to nie tylko przytulanki i seks. to nie tylko smsy i super polaczenia i chemia na zlaczach
to przede wszytskim zaufanie i wewnetrzne poczucie ze cie panna nie pusci kantem.
nawet gdbys ja teraz odzyskal mialbys dylemat:
1. odzyskujesz za pomoca kwiatkow, misiow i innych pierdow - i zaczyna sie rodzic przekonanie w tobie ze leci na pieniadze
2. odzyskujesz poprzez niezauwazanie - leci na ciebie bo fajnie jest miec cos / kogos czego sie miec nie moze

szczerze sobie siadz i pomysl - jakby wrocila do ciebie to bys nie reagowal alergicznie jakby nie odpisywala z predkoscia swiatla na smsy?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 19:41   #40
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

typowa małpa... chwyta się drugiej gałęzi nim puści pierwszą.....
a co to w ogle ten tekst "on może namieszać?"
rogi ci robi i taka smutna prawda
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 20:13   #41
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość

jak ja bym chciala miec znowu te 20 lat i miec takie problemy jakie to romantyczne
katakumba - o tym samym pomyślałam i wiem, kojarzę, pamiętam, że takie rozmyślania, analizowanie (te precyzyjne daty rzucane przez autora, godziny, cytowane smsy) to katorga była mentalna, ale człowiek młody był, piękny to i tęskni za tymi czasami
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 20:23   #42
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
katakumba - o tym samym pomyślałam i wiem, kojarzę, pamiętam, że takie rozmyślania, analizowanie (te precyzyjne daty rzucane przez autora, godziny, cytowane smsy) to katorga była mentalna, ale człowiek młody był, piękny to i tęskni za tymi czasami
o tak... i pamietam ze analizowalam kazde slowo jakie pisalam na ICQ (takie przedpotopowe gadu) i jak analizowalam kazde jego
no i pasjansa stawialam
nie powinnam wchodzic na takie watkie bo mnie tylko postarzaja!
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.




Edytowane przez katakumba
Czas edycji: 2012-03-14 o 20:44
katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 20:39   #43
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Cytat:
Napisane przez Vlado Nikolov Pokaż wiadomość
Dobrze mówicie, ona źle się zachowała. Jeszcze mam pytanie, rozmawiałem z nią na gg i padły słowa, z których wynika, że ona pozwala mu się uwodzić? Tzn, że ona wie o tym, że pozwala mu się uwodzić i to akceptuje? Dobrze myślę? Skoro to normalny kolega i dzień wcześniej mówiła, że niepotrzebnie mam czarne scenariusze, to tylko pokazuje jaka jest zakłamana, bo wątpię, aby w ciągu dnia, stał się więcej...
bosz, ale sucz, taka młoda, a taka wyrachowana. Ona chciałaby na dwa baty, w każdym znaczeniu tego zwrotu, sorry.
Tak, jest zakłamana, tak, wykorzystuje cię, tak, nie jest gotowa na związek, tak, kręci z tym kolesiem albo po prostu jest z tych, co to lubią mieć wianuszek adoratorów, z którymi można iść do łóżka, nawet mając stałego faceta. Tak, woli jego.

I co z tego, skoro ty nadal do niej wypisujesz, zamiast kopnąć w doopsko taką pannę. Ona ma czego chce - chłopaczka, który za nią lata i jest na miejscu oraz ciebie - który nawet jakby się z tamtym przespała, to byś ją przyjął po "dłuższej rozmowie" - żyć nie umierać. Przejrzyj na oczy i nie baw się w babę - nie rozkminiaj, czemu i czemu ona cię odrzuciła. Olej ciepłym moczem.

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2012-03-14 o 20:40
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 20:47   #44
Nemethe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Jeżeli jesteś facetem szukającym porad na kobiecym forum w sprawach sercowych to chyba powinieneś sam sobie odpowiedzieć dlaczego zmieniła Cię na lepszy model

A tak poza tym to związki na odległość zwykle nie wychodzą, zwłaszcza te świeże.
Nemethe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 21:06   #45
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Po 1, jaka poważna panna najpierw snuje chłopakowi kazania, że poznała kolesia, który może namieszać a potem strzela fochy, że chłopak nie chce, by spotykała się z drugim i ryzykowała związkiem.
Rozumiem, że jesteście bardzo mlodzi, no ale bez jaj.
Po 2, po kiego pisaleś do tego gościa, weź Ty się ogarnij, latasz po obcych facetach pilnując swojej panny. Wichura troszkę, , no, ale było minęło.

Wyjścia są 3.
Albo dziewczyna rzeczywiście ma jakąś miętę do gościa i chcesz czy nie chcesz, związek kiedyś by się rozpadł.
Albo rzeczywiście robi Ci teścik, bardzo mądry byłby to pomysł.
Albo, i to jest moja osobista propozycja, ktorą ja bym obstawila, jesteś/byłeś dla niej zwyczajnie za miętki, taka klucha ciepła, rozbisurmaniła się i traktuje Cię jak, za przeproszeniem, szmatę. Jakbyś tak za nią nie latał to by szanowała, co ma.
Jak dla mnie to zajmij się swoimi sprawami, znajdź sobie hobby, umów się pare razy z jakąś dziewczyną, a tą sobie daruj, albo wróci albo nie. Jak nie wróci to nic na to nie poradzisz a tylko się możesz poniżyć, a jak wróci, i dalej będziesz ją chciał, będziesz wygrany.

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
katakumba - o tym samym pomyślałam i wiem, kojarzę, pamiętam, że takie rozmyślania, analizowanie (te precyzyjne daty rzucane przez autora, godziny, cytowane smsy) to katorga była mentalna, ale człowiek młody był, piękny to i tęskni za tymi czasami
ha ha a ja bym za nic nie chciała. Jak se przypomnę niektóre rozkminy, fu. Nie ma nic lepszego;-) niż być od 20+ i w dupiemantyzm dla takich np. głupot. :P
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 21:44   #46
jagodowa90
Raczkowanie
 
Avatar jagodowa90
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 465
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Ja rozumiem milość, szał w głowie i nerwy przez taką akcję, ale szacunek do siebie przede wszystkim trzeba mieć.
Nie wypytuj się wszystkich dookola, nie męcz jej, nie przesłuchuj tego chlopaka. Po co Ci to?
Gdyby to była miłość z jej strony to nikt nie bylby w stanie namieszac.
I szczerze nie wiem, czy gdyby nawet wróciła byłabym w stanie takiej osobie zaufać.

Daj sobie siana i tak jak i ona poszukaj lepszego modelu.


Psss
Co nie zmienia faktu. że niektóre zachowania i teksty (złaszcza tych pretensji, czy smsów) które przytoczyłeś to trochę dziecinne i nie za bardzo do poważnej znajomości się nadaja.
__________________
Klik, Klik !
[reebok_a]863331[/reebok_a]
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.
jagodowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 00:11   #47
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
No może i macie racje

Ale mimo wszystko niech nie reaguje AŻ tak emocjonalnie...
Jakieś rozmowy z kolesiem, jakieś desperacje.. tego nie powinno być.
absolutnie nie
Cytat:
Napisane przez Vlado Nikolov Pokaż wiadomość
To w koncu jej zalezy na mnie i chce byc ze mna, czy jednak z kolesiem. Co mam zrobic aby wrocila wg Was
a po co ma wracać? Jakby mi facet coś takiego odwalił (tak OŚMIESZYŁ I UPOKORZYŁ) to bym go w życiu nie chciala
Cytat:
Napisane przez Vlado Nikolov Pokaż wiadomość
Dobrze mówicie, ona źle się zachowała. Jeszcze mam pytanie, rozmawiałem z nią na gg i padły słowa, z których wynika, że ona pozwala mu się uwodzić? Tzn, że ona wie o tym, że pozwala mu się uwodzić i to akceptuje? Dobrze myślę? Skoro to normalny kolega i dzień wcześniej mówiła, że niepotrzebnie mam czarne scenariusze, to tylko pokazuje jaka jest zakłamana, bo wątpię, aby w ciągu dnia, stał się więcej...
a co to za różnica czy zaklamana czy nie?
Może i była szczera...tyle,ze to i tak ją skresla. Może faktycznie jest mloda, chetna nowych atrakcji, ale to nie zmienia faktu,ze do poważnego związku (teraz) się nie nadaje.
Odpuść chłopie.
Nawet jakbyś ja odzyskal. ...To co dalej? Masz zamiar w strachu zyć,ze znów jej cos odbije? Mi byłoby szkoda zdrowia.
Z jednym takim zerwałam i mam się dobrze
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 06:57   #48
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Cytat:
Napisane przez Vlado Nikolov Pokaż wiadomość
To w koncu jej zalezy na mnie i chce byc ze mna, czy jednak z kolesiem. Co mam zrobic aby wrocila wg Was
Najchętniej chciałaby być z wami oboma. W tygodniu z tamtym, w weekendy z Tobą.
A po co ma wracać? Ty naprawdę tego chcesz??? Jeśli tak, to bądź konsekwentny i wytrwaj w swoim postanowieniu nie odzywania się do niej, a wtedy ona z pewnością nie wytrzyma i odezwie się pierwsza. Wielce prawdopodobne jest również to, że za jakiś czas, gdy tamten ją pogoni, zechce wrócić do Ciebie. Tylko po co Ci to? Będziesz potrafił mieć jeszcze do niej zaufanie? Nie staniesz się nieufny, zazdrosny? Potrafisz zapomnieć?
Cytat:
Napisane przez Vlado Nikolov Pokaż wiadomość
Tzn, że ona wie o tym, że pozwala mu się uwodzić i to akceptuje? Dobrze myślę? Skoro to normalny kolega i dzień wcześniej mówiła, że niepotrzebnie mam czarne scenariusze, to tylko pokazuje jaka jest zakłamana, bo wątpię, aby w ciągu dnia, stał się więcej...
W pewnym sensie ona nie jest zakłamana, bo Ci po swojemu, po kobiecemu dała znać o co chodzi myśląc (jak to one mają w zwyczaju), że reszty się sam domyślisz. Pamiętaj, że kobiety takich tekstów nie mówią bez powodu i bez celu.

Nie trać na nią czasu, który możesz wykorzystać na szukanie sobie bardziej stałej, stabilnej emocjonalnie panienki.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 09:09   #49
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

niestety, ale Twoja dziewczyna jest mało dojrzała i mało rozgarnięta więc nawet bym po niej nie płakała na Twoim miejscu, bo czy robi sobie jakiś durnowaty test, czy na serio rzuca Cię dla faceta którego zna od paru dni i tak nie stawia jej to w najlepszym świetle.
także jedna jedyna rada: olej i zapomnij.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 09:54   #50
Monichulaa
Zakorzenienie
 
Avatar Monichulaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 10 019
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Najlepiej NIC nie robić obojętność działa na kobiety jak czerwona płachta na byka..
Święta prawda I znów masz rację
__________________
"Kto nie ma odwagi do marzeń,
nie będzie miał siły do walki."





A jednak przy każdej niepewności tkwi odrobina nadziei, z której nie potrafisz zrezygnować...
Monichulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 10:08   #51
cherry_kiss
Raczkowanie
 
Avatar cherry_kiss
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 141
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

też znam taką sytuację. Mój kolega był z dziewczyną (dopiero zaczynali, było całkiem fajnie) aż któregoś dnia powiedziała mu że była gdzieś tam z koleżankami i poznała jakiegoś super faceta i że to koniec. Poprostu pewnie pojawił się jej zdniem lepszy towar i szansa na związek (nie byli potem razem, to był tylko imprezowy flirt). A z moim kolegą była pewnie z braku laku, żeby właśnie opowiadać koleżankom, mieć zdjęcie chłopaka na tapecie itd.
Szkoda czasu i serca dla takich.
cherry_kiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 10:35   #52
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Cytat:
Napisane przez Monichulaa Pokaż wiadomość
Święta prawda I znów masz rację
Na mnie działa jak odstraszacz. Nie lubię się narzucać
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 10:40   #53
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Olała mnie dla kolesi, którego zna pare dni

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Na mnie działa jak odstraszacz. Nie lubię się narzucać
nom. Chociaż tyle tylko zyska,ze zacznie się zastanawiać czemu się nie odzywa...ale uczucia sie tym nie wywola
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.