W świetnej formie: ćwicz z Mel B - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-16, 05:01   #3781
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Papryczzka sprobuj czegos innego, mieszaj cwiczenia, nie rob ciagle tego samego, bo miesnie sie przyzwyczajaja. Albo cwicz systemem np. 1 dzien cwiczenia na posladki, 2 na brzuch, 3 na nogi. Wtedy jest czas na regeneracje i nie meczysz tych samych miesni kazdego dnia Ostatnio sama tak robie.
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 05:12   #3782
papryczzka
Rozeznanie
 
Avatar papryczzka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 919
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Papryczzka sprobuj czegos innego, mieszaj cwiczenia, nie rob ciagle tego samego, bo miesnie sie przyzwyczajaja. Albo cwicz systemem np. 1 dzien cwiczenia na posladki, 2 na brzuch, 3 na nogi. Wtedy jest czas na regeneracje i nie meczysz tych samych miesni kazdego dnia Ostatnio sama tak robie.

tylko, że nie wiem czy wtedy zdołam zrobić cały trening na 50min. najbardziej zależy mi na udach..

kiiicik a Ty ile razy w tyg ćwiczysz? jak z przerwami..?

trochę się tylko porozciągam, bo nie mogę usiedzieć!

Edytowane przez papryczzka
Czas edycji: 2013-11-16 o 05:30
papryczzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 05:31   #3783
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Staram sie cwiczyc 4 razy w tygodniu. Przerwe zawsze mam w weekend, a w tygodniu jak mi pasuje. Nie trzymam sie jakiegos schematu. I jak mi dzien cwiczen wypadnie, to sie nie przejmuje. Tak 9 miesiac mi leci Zawsze robie cardio+ na poszczegolne czesci ciala.
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 05:45   #3784
papryczzka
Rozeznanie
 
Avatar papryczzka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 919
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

nie chcę lecieć z wagi, dlatego unikam cardio, i ćwiczę te modelujące
papryczzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 10:15   #3785
avava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 452
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

wczoraj zamiast pocwiczyc 5 dzien z rzedu Mel B, poszłam na zumbe ale dzis nie odpuszcze...
__________________
ćwiczę od : 02.04.2013

100 przysiadów-> x 663
Mel B 10 min pośladki->943
Mel B 10 min brzuch->1110
Mel B 15 cardio->738
Mel B 10 min nogi->1030
Ewa Ch.(killer, skalpel)->581
Centrum Sportowca-1248
razem: 6313 cel osiągnięty z 42 na 36/34

: )
avava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 10:24   #3786
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Ja dzisiaj laba
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 10:50   #3787
monika144
Przyczajenie
 
Avatar monika144
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cześć Dziewczyny!
Jeszcze na wakacjach ćwiczyłam miesiąc z Ewą Chodakowską - efekty niezadowalające, ale pewnie było to skutkiem mojego częstego podjadania Teraz jakoś Ewa mi sie znudziła i postanowiłam spróbować Mel Ćwiczenia bardzo przypadły mi do gustu, no ale jakoś tak mam brak motywacji. Nastała przerwa i trwa do dziś. Napisałam tutaj, mając nadzieję, że dacie mi kopa, abym w końcu zrobiła coś ze sobą i zniszczyła tego lenia siedzącego we mnie
Wiem , że w grupie raźniej, a samemu jakoś brak chęci
monika144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 11:33   #3788
Żabcia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 164
GG do Żabcia22
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Witajcie Dziewczyny!
podczytuję ten wątek od kilku dni. Nie dobrnęłam jeszcze do końca. W związku z czytaniem Waszych wypowiedzi nt. ćwiczeń, odchudzania, zrodziły się we mnie pytania...
Otóż ja zaczęłam swoją przygodę z treningami od Ewy Chodakowskiej, jakieś 3 tyg temu. Ćwiczyłam przez pierwsze dni skalpel, zaprzestałam jakaś taka zniechęcona?zmęczona? na jakiś tydzień i w tym tygodniu powróciłam do ćwiczeń, ale właśnie z Mel B. Ćwiczę rozgrzewkę, nogi, pośladki, brzuch i rozciąganie. Nie ćwiczę cardio, bo są tam podskoki, pajacyki, a ja nie chcę żeby razem ze mną skakał cały dom... i tak Was czytając, nasunęła mi się myśl, że chyba w ten sposób to nie schudnę... Zależy mi na schudnięciu właśnie i wymodelowaniu swojego ciała. Oprócz ćwiczeń, postanowiłam częściej chodzić, a nie jeździć i ograniczam słodycze. Staram się zdrowiej odżywiać. Tylko jednak martwi mnie fakt, że samymi ćwiczeniami, bez wysiłku aerobowego, to ja nic nie zdziałam....
Żabcia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 13:03   #3789
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

czas i na moje wymiary. Dorwałam dziś centymetr:
talia- 68cm
biodra- 89cm
udo- 51cm
łydka 31cm
no i właśnie... gdyby nie ta łydka czy jest szansa,ze dzieki ćwiczeniom "przypakuję" w łydkach? bardzo bym chciała, bo zimą pod rurki zakładam dwie pary rajstop, zeby nie wyglądac jak patyczak
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 17:12   #3790
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez Żabcia22 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!
podczytuję ten wątek od kilku dni. Nie dobrnęłam jeszcze do końca. W związku z czytaniem Waszych wypowiedzi nt. ćwiczeń, odchudzania, zrodziły się we mnie pytania...
Otóż ja zaczęłam swoją przygodę z treningami od Ewy Chodakowskiej, jakieś 3 tyg temu. Ćwiczyłam przez pierwsze dni skalpel, zaprzestałam jakaś taka zniechęcona?zmęczona? na jakiś tydzień i w tym tygodniu powróciłam do ćwiczeń, ale właśnie z Mel B. Ćwiczę rozgrzewkę, nogi, pośladki, brzuch i rozciąganie. Nie ćwiczę cardio, bo są tam podskoki, pajacyki, a ja nie chcę żeby razem ze mną skakał cały dom... i tak Was czytając, nasunęła mi się myśl, że chyba w ten sposób to nie schudnę... Zależy mi na schudnięciu właśnie i wymodelowaniu swojego ciała. Oprócz ćwiczeń, postanowiłam częściej chodzić, a nie jeździć i ograniczam słodycze. Staram się zdrowiej odżywiać. Tylko jednak martwi mnie fakt, że samymi ćwiczeniami, bez wysiłku aerobowego, to ja nic nie zdziałam....
Powiem tak, ja już też nie ćwiczę cardio bo generalnie nie mogę robię same cwiczenia modelujące różne z Mel to tylko pośladki i uważam, że moje ciało zmniejsza centymetry. Oczywiście zero słodyczy, chipsów itp. Jem normalnie z tym, że ja już nie chcę schudnąc bo i tak waże 52 kg.. może spróbuj tzw ćwiczenie walk at home (w zależności od czasu trwania podział na 1, 2 i 3 mile, dostępne na yt). Nie musisz robić przecież całego cardio z filmiku, możesz wymyśleć własne np. trucht w miejscu przez 5 minut pobudzisz organizm ;-))
W sumie to niestety etap modelowania ciała jest bardzo długi/
Trochę żałuję, że nie mogę wykonywać tego cardio z Mel bo przez miesiąc tych ćwiczeń ubyło mi 2 centymetry z ud, no ale niestety...
Życzę wytrwałości i efektów

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez marrticzka Pokaż wiadomość
czas i na moje wymiary. Dorwałam dziś centymetr:
talia- 68cm
biodra- 89cm
udo- 51cm
łydka 31cm
no i właśnie... gdyby nie ta łydka czy jest szansa,ze dzieki ćwiczeniom "przypakuję" w łydkach? bardzo bym chciała, bo zimą pod rurki zakładam dwie pary rajstop, zeby nie wyglądac jak patyczak
Zamieńmy się na łydki ja mam 33 i tak ubolewam, że za duzo... A ile masz wzrostu?

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Papryczzka sprobuj czegos innego, mieszaj cwiczenia, nie rob ciagle tego samego, bo miesnie sie przyzwyczajaja. Albo cwicz systemem np. 1 dzien cwiczenia na posladki, 2 na brzuch, 3 na nogi. Wtedy jest czas na regeneracje i nie meczysz tych samych miesni kazdego dnia Ostatnio sama tak robie.
też tak ćwiczę ;-) i próbując już różnych kombinacji w ćwiczeniach uważam, że tak jest najlepiej i mięsnie mają czas odpocząć
nie ma sensu się katować ćwiczeniami...
ja w ogóle skróciłam czas ćwiczeń jak ćwiczę brzuch to i 2x pośladki, jak nogi: to cwiczenia na uda i pilates, i dodatkowo co któryś dzień łydki z XHIT

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez monika144 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Jeszcze na wakacjach ćwiczyłam miesiąc z Ewą Chodakowską - efekty niezadowalające, ale pewnie było to skutkiem mojego częstego podjadania Teraz jakoś Ewa mi sie znudziła i postanowiłam spróbować Mel Ćwiczenia bardzo przypadły mi do gustu, no ale jakoś tak mam brak motywacji. Nastała przerwa i trwa do dziś. Napisałam tutaj, mając nadzieję, że dacie mi kopa, abym w końcu zrobiła coś ze sobą i zniszczyła tego lenia siedzącego we mnie
Wiem , że w grupie raźniej, a samemu jakoś brak chęci
Witaj Monika no już już zabieraj się za ćwiczenia 14. grudnia podajemy swoje nowe wymiary to chyba dobra motywacja?

Edytowane przez fitnesowapani
Czas edycji: 2013-11-16 o 17:04
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 17:34   #3791
papryczzka
Rozeznanie
 
Avatar papryczzka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 919
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

ja jakoś głupio sobie w glowę wbiłam, że jak nie będę robić tego zestawu w tym systemie co robię, to ze nie zobaczę żadnych efektów. ..

no ale jak to jest Rebecca mówi żeby robić sexy legs codziennie.. .ja wiem, że codziennie to nie ma sensu..
papryczzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 18:43   #3792
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cześć dziewczyny, można dołączyć?
Jestem właśnie po pierwszym treningu Mel B na pośladki, bo właściwie tylko na ich wymodelowaniu mi zależy. Biorąc pod uwagę że w ogóle nie ćwiczyłam nic wcześniej, to ten trening był dla mnie morderczy Ale zamierzam walczyć, mam nadzieję ze jutro będę w stanie usiąść
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 18:53   #3793
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, można dołączyć?
Jestem właśnie po pierwszym treningu Mel B na pośladki, bo właściwie tylko na ich wymodelowaniu mi zależy. Biorąc pod uwagę że w ogóle nie ćwiczyłam nic wcześniej, to ten trening był dla mnie morderczy Ale zamierzam walczyć, mam nadzieję ze jutro będę w stanie usiąść
Witaj
heh też dziś pompowałam swoje pośladki uwielbiam to cwiczenie
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 19:36   #3794
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez monika144 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Jeszcze na wakacjach ćwiczyłam miesiąc z Ewą Chodakowską - efekty niezadowalające, ale pewnie było to skutkiem mojego częstego podjadania Teraz jakoś Ewa mi sie znudziła i postanowiłam spróbować Mel Ćwiczenia bardzo przypadły mi do gustu, no ale jakoś tak mam brak motywacji. Nastała przerwa i trwa do dziś. Napisałam tutaj, mając nadzieję, że dacie mi kopa, abym w końcu zrobiła coś ze sobą i zniszczyła tego lenia siedzącego we mnie
Wiem , że w grupie raźniej, a samemu jakoś brak chęci
Ja mam najlepsza, najwiekszą motywację do robienia czegoś ze swoim ciałem gdy oglądam pokazy mody Victoria's Secret one mają tak boskie te ciała, ze ja od razu biorę się za ćwiczenia z XHIT i działam! A tak btw. to po prostu powiedz sobie, ze jak się nie ruszysz z kanapy, to zmian nie będzie, dalej będziesz narzekać i nic Ci to nie da.
Cytat:
Napisane przez Żabcia22 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!
podczytuję ten wątek od kilku dni. Nie dobrnęłam jeszcze do końca. W związku z czytaniem Waszych wypowiedzi nt. ćwiczeń, odchudzania, zrodziły się we mnie pytania...
Otóż ja zaczęłam swoją przygodę z treningami od Ewy Chodakowskiej, jakieś 3 tyg temu. Ćwiczyłam przez pierwsze dni skalpel, zaprzestałam jakaś taka zniechęcona?zmęczona? na jakiś tydzień i w tym tygodniu powróciłam do ćwiczeń, ale właśnie z Mel B. Ćwiczę rozgrzewkę, nogi, pośladki, brzuch i rozciąganie. Nie ćwiczę cardio, bo są tam podskoki, pajacyki, a ja nie chcę żeby razem ze mną skakał cały dom... i tak Was czytając, nasunęła mi się myśl, że chyba w ten sposób to nie schudnę... Zależy mi na schudnięciu właśnie i wymodelowaniu swojego ciała. Oprócz ćwiczeń, postanowiłam częściej chodzić, a nie jeździć i ograniczam słodycze. Staram się zdrowiej odżywiać. Tylko jednak martwi mnie fakt, że samymi ćwiczeniami, bez wysiłku aerobowego, to ja nic nie zdziałam....
Generalnie, to niewiele zdziałasz bez diety bo to 70% sukcesu ale widzę, że ograniczasz słodkości to dobrze, dodaj do tego dużo wody, sporo owoców i warzyw, mało smażonego itp itp. Faktem jest to, że przy cardio szybciej sie chudnie, tam się więcej męczysz, ale myslę, ze przy samych modelujących z dietą to chyba też sie da cos zdziałać jak będziesz systematyczna nie poddawaj się.
Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, można dołączyć?
Jestem właśnie po pierwszym treningu Mel B na pośladki, bo właściwie tylko na ich wymodelowaniu mi zależy. Biorąc pod uwagę że w ogóle nie ćwiczyłam nic wcześniej, to ten trening był dla mnie morderczy Ale zamierzam walczyć, mam nadzieję ze jutro będę w stanie usiąść
Nic dziwnego, że bolało jak nie ćwiczyłaś wcześniej ale szczerze polecam ćwiczenie całego ciała nie tylko samych pośladków, żeby nie były nadmiernie obciążone i miały czas odpocząć
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 21:04   #3795
Żabcia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 164
GG do Żabcia22
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Dziękuję Dziewczyny za odpowiedzi dziś jednak postanowiłam spróbować cardio, porwałam się na 20 min i o dziwo dawałam radę. Potem jeszcze pośladki, które bardzo lubię brzuch i nogi jestem z siebie zadowolona.
To nie chodzi o to, że nie chce ćwiczyć cardio. Chcę, tylko wszystko zależy od pory w jakiej ćwiczę, i kiedy idę do pracy na 12 a wracam po 20, to albo mogę rano ćwiczyć albo późnym wieczorem. I zawsze mam dylemat, bo nie chce innym zakłócać spokoju skakaniem. Ale... tak sobie pomyślałam czy taniec jest dobrym pomysłem na aeroby??np 20 min intensywnego tańca??
Co do diety, to wprowadziłam więcej owoców i warzyw.
Zazwyczaj rano jem 2 kromki chleba z wędliną, serem, jajka i do tego jakieś warzywko. Na drugie śniadanko zabieram do pracy owsiankę na mleku z miodem, do tego owoc. Obiad to kasza, ryż, makaron (staram się wybierać wersje z ciemnego pieczywa), warzywka na parze, surówka i albo jakieś mięsko, ryba albo np serek feta z brokułem lub coś podobnego. I na ostatni posiłek jem zazwyczaj podobnie jak na śniadanie. Czasem jakąś sałatkę. To była wersja jak idę do pracy na południe, kiedy pracuję na rano, po owsiance zjadam kanapki, w domu obiad, a później kolacja lub nie, zależy czy jestem głodna i o której pałąszowałam obiad...Czy takie odżywianie jest Waszym zdaniem ok??? Zawsze mam problem czy aby na pewno odżywiam się ok...
Mam nadzieję, że nie zbesztacie mnie za pisanie o tym co jem, zamiast tylko o ćwiczeniach z Mel Wszędzie jest sporo różnych informacji i czasem wybrać coś z tego gąszczu....
Żabcia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 05:56   #3796
papryczzka
Rozeznanie
 
Avatar papryczzka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 919
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

poćwiczone 50min


ale ja lubię to uczucie po

kiiicik ile czasu i jakie ćwiczenia wykonujesz podczas tych 4 dni?
papryczzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 09:30   #3797
Madzik xyz
Raczkowanie
 
Avatar Madzik xyz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 83
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Hej dziewczyny. Dzis mam przerwe, doszlam do wniosku, ze bede cwiczyc od pon do pt a weekendy wolne, bo nogi mi puchna, bynajmniej tak mi sie wydaje. Za duzo tez nie zdrowo.
Milej niedzieli.
Madzik xyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 12:34   #3798
ViciousFairy
Przyczajenie
 
Avatar ViciousFairy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: City of dreams.
Wiadomości: 17
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cześć dziewczyny, ja również chciałabym dołączyć do wątku
jakieś dwa tygodnie temu zaczęłam robić skalpel Chodakowskiej, ale po kilku dniach pomyślałam, że muszę znaleźć coś innego, bo wkurza mnie sposób w jaki ona prowadzi ten trening, tak jakby zaraz miała iść spać... no i zdecydowałam się na Mel B po obejrzeniu jej treningów.
Zrobiłam już 7 treningów, teraz muszę sobie to urozmaicić trochę, ponieważ jak robię codziennie to samo to mi się szybko nudzi
Co do wymiarów to na razie nie mogę podać, ponieważ jestem au pair we Francji i chyba nie mają tu centymetra, którym mogłabym się zmierzyć, ale jutro postaram się poszukać, może gdzieś znajdę jakiś
__________________
Real women watch football,
great women love Arsenal.


09.09.2013 - welcome to France.

ViciousFairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 12:58   #3799
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez ViciousFairy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja również chciałabym dołączyć do wątku
jakieś dwa tygodnie temu zaczęłam robić skalpel Chodakowskiej, ale po kilku dniach pomyślałam, że muszę znaleźć coś innego, bo wkurza mnie sposób w jaki ona prowadzi ten trening, tak jakby zaraz miała iść spać... no i zdecydowałam się na Mel B po obejrzeniu jej treningów.
Zrobiłam już 7 treningów, teraz muszę sobie to urozmaicić trochę, ponieważ jak robię codziennie to samo to mi się szybko nudzi
Co do wymiarów to na razie nie mogę podać, ponieważ jestem au pair we Francji i chyba nie mają tu centymetra, którym mogłabym się zmierzyć, ale jutro postaram się poszukać, może gdzieś znajdę jakiś
Witaj ;-) powodzenia i fitnesowych sukcesów życzę Zazdroszczę tej Francji
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 13:23   #3800
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Wczoraj miałam przerwę. Dzisiaj powinnam ćwiczyc, żeby wyrobić normę 5 razy w tygodniu... Ale naprawdę mi się nie chce...
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 13:28   #3801
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez kingaa2407 Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam przerwę. Dzisiaj powinnam ćwiczyc, żeby wyrobić normę 5 razy w tygodniu... Ale naprawdę mi się nie chce...
Mi też, oj mi też...
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 13:32   #3802
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Ja rozpoczęłam "przygodę" z ćwiczeniami ok.3 tyg temu. Zaczynałam od Chodakowskiej ale tak jak niektóre dziewczyny piszą...jej sposób prowadzenia ćwiczeń znudził mi się po tygodniu. Przerzuciłam się na Mel B. i w brzuchu straciłam 3 cm w biodrach 4 cm a w udach 1,5 cm więc mam motywację i do wakacji muszę być "cudna"

Czemu Mel B. a nie Chodakowska? Lubie że stęka, poci się i komentuje że jej ciężko w stylu "Jeszcze dwa...już nie mogę" hehe U Chodakowskiej wszystko jest takie wyważone, głos jej nie drgnie, nawet oddech nie przyspiesza...oczywiście to pewnie skutek jej wysportowania że takie ćwiczenia jej już nie męczą ale jakoś się nudzę...
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 13:38   #3803
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Ja rozpoczęłam "przygodę" z ćwiczeniami ok.3 tyg temu. Zaczynałam od Chodakowskiej ale tak jak niektóre dziewczyny piszą...jej sposób prowadzenia ćwiczeń znudził mi się po tygodniu. Przerzuciłam się na Mel B. i w brzuchu straciłam 3 cm w biodrach 4 cm a w udach 1,5 cm więc mam motywację i do wakacji muszę być "cudna"

Czemu Mel B. a nie Chodakowska? Lubie że stęka, poci się i komentuje że jej ciężko w stylu "Jeszcze dwa...już nie mogę" hehe U Chodakowskiej wszystko jest takie wyważone, głos jej nie drgnie, nawet oddech nie przyspiesza...oczywiście to pewnie skutek jej wysportowania że takie ćwiczenia jej już nie męczą ale jakoś się nudzę...
gratuluję sukcesów
oj tak Mel jest naturalna a Ewka no cóż, niektórzy ją lubią
zrzucasz czy modelujesz?

Edytowane przez fitnesowapani
Czas edycji: 2013-11-17 o 13:41
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 13:50   #3804
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Oj zrzucam zrzucam...zrzuciłam już 13 kg ale przez wakacje się zaniedbałam przez grille, lody itp. więc teraz zaczęłam od nowa
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 14:03   #3805
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

fitnesowapani, ważę 49 kg przy wzroście 162cm.
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 14:12   #3806
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez marrticzka Pokaż wiadomość
fitnesowapani, ważę 49 kg przy wzroście 162cm.
malutko dlatego masz takie łydki chudziutkie ;-))
może i ja jeszcze zrzucić pare kg , moż e i wtedy bym i ja miała szczupłe nogi...
już sama nie wiem
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 14:37   #3807
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Specjalnie zmierzylam moją łydkę po tym jak pisałyscie ile Wy macie.
Ja przy 178cm mam łydkę 38cm... ale o dziwo nie wyglada to na dużo. powiedzialabym, że wyglada nawet zgrabnie, moze to przez to, że uda mam większe

P.S. Zebralam się w sobie i wlasnie skonczylam cwiczyc. Krótszy trening, bo 40min, ale wg mnie i tak lepiej tyle, niz wcale
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 16:31   #3808
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Zaczynałam od Chodakowskiej ale tak jak niektóre dziewczyny piszą...jej sposób prowadzenia ćwiczeń znudził mi się po tygodniu.
U Chodakowskiej wszystko jest takie wyważone, głos jej nie drgnie, nawet oddech nie przyspiesza...oczywiście to pewnie skutek jej wysportowania że takie ćwiczenia jej już nie męczą ale jakoś się nudzę...
Dla mnie jej ćwiczenia to taaakkaaa nuuuddaaaaa, że usypiam, zwłaszcza na tym skalpelu. Zdecydowanie wolę robic intensywniejsze ćwiczenia po 10 min niż takie, które trwają 45 min a usypiam na nich.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 16:42   #3809
ViciousFairy
Przyczajenie
 
Avatar ViciousFairy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: City of dreams.
Wiadomości: 17
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez fitnesowapani Pokaż wiadomość
Witaj ;-) powodzenia i fitnesowych sukcesów życzę Zazdroszczę tej Francji
Dziekuję czy ja wiem czy jest czego zazdrościć, zależy pod jakim względem
Dzisiejszy trening zrobiony, więc teraz można trochę poleniuchować
__________________
Real women watch football,
great women love Arsenal.


09.09.2013 - welcome to France.

ViciousFairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 17:05   #3810
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez ViciousFairy Pokaż wiadomość
Dziekuję czy ja wiem czy jest czego zazdrościć, zależy pod jakim względem
Dzisiejszy trening zrobiony, więc teraz można trochę poleniuchować
muszę się zabrać za ćwiczenia zaplanowane na dziś, ale mam takiego lenia do tego, straciłam motywację
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 17:01:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.