Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2016-03-02, 18:14   #4111
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez echme Poka¿ wiadomo¶æ
Wczoraj robi³am encanto na grzywce z tego co mi pozosta³o z maja jak robi³am (stara formu³a). Lecia³o mi z nosa, ³zy, drapalo w gard³o. Bola³a rêka od suszenia w³osów. Robi³am tylko grzywkê a i tak trochê mi zesz³o. Nastêpnym razem chyba komu¶ zap³acê za to. Je¶li chodzi o efekt to dzi¶ rano umylam w³osy i s± proste i miêciutkie <3. Robi³am tylko grzywkê bo reszta w³osów jest nadal prosta po poprzednim razie z maja.
to jest tragedia. ja ostatnio jak robi³am suszy³am dwoma suszarkami naraz (jedna w prawej rêce, druga w lewej) a i tak zajê³o mi to suszenie ponad pó³torej godziny. my¶la³am, ¿e mi rêce odlec±..
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-04, 17:08   #4112
miziakizia
Zadomowienie
 
Avatar miziakizia
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1 888
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Zamówi³am Encanto i dosz³o. To bêdzie mój pierwszy razy . Bêdzie mi robi³a kole¿anka boje siê efektów, ale z tego co widzia³am to s± super...
Mam nadzieje, ¿e na to siê nie ma uczulenia hmm
miziakizia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-04, 17:41   #4113
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez miziakizia Poka¿ wiadomo¶æ
Zamówi³am Encanto i dosz³o. To bêdzie mój pierwszy razy . Bêdzie mi robi³a kole¿anka boje siê efektów, ale z tego co widzia³am to s± super...
Mam nadzieje, ¿e na to siê nie ma uczulenia hmm
Je¶li boisz siê uczulenia - zrób próbê. Mo¿na go dostaæ, wiêc lepiej to sprawd¼.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-06, 16:41   #4114
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka¿ wiadomo¶æ
Cocochoco Gold niesamowicie dusz±ca? To chyba jedyna keratyna która "pachnie" a nie ¶mierdzi...
Duszenia przy suszeniu nie ma w ogóle, tylko i wy³±cznie przy wprasowywaniu w³osków na przodzie czuæ odrobinê ¿e ¶mierdzi.



Ja po ju¿ d³u¿szym czasie po Gold jestem zadowolona, ale mi okropnie obci±¿ala w³osy, niestety mam przetluszczaje wiêc Gold skrócila mi ¿ywotno¶æ o 1 dzieñ :-(
Fakt ¿e w³osy siê nie pusz±, nie reaguj± na wilgoæ ale nie s± proste jak spod linijki, bardzo naturalny efekt, nie ma te¿ odkszta³ceñ np po nocy
No mnie dusi³a przy suszeniu bardzo i przy prostowaniu, ile ³ez polecia³o i brzydkich wyrazów przy tym to tylko ja wiem
moje w³osy te¿ nie s± idealnie proste i te¿ mam przet³uszczaj±ce siê wiêc muszê teraz myæ codziennie.
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-06, 21:30   #4115
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 353
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny jak my¶licie ile we¼mie fryzjerka za wykonanie zabiegu i czy zgodzi siê?
karllii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:12   #4116
miziakizia
Zadomowienie
 
Avatar miziakizia
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1 888
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li boisz siê uczulenia - zrób próbê. Mo¿na go dostaæ, wiêc lepiej to sprawd¼.
A jak siê robi próbê uczuleniow±, tak jak z farbami do w³osów? Bo nie mogê nigdzie znale¼æ a jestem panikar± i wola³abym zrobiæ ... Hmm
miziakizia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-07, 17:26   #4117
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Tak jak z farbami ☺
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 05:04   #4118
miziakizia
Zadomowienie
 
Avatar miziakizia
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1 888
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak jak z farbami 
dziekuje Oby by³o wszystko Oki wtedy jak siê zrobi cieplej to szaleje
miziakizia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-08, 13:10   #4119
mysteryy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny, przy okazji : Wszystkiego najlepszego z okazji naszego ¶wiêta
Robi³am prostowanie ok.rok temu u fryzjerki, teraz z racji te¿ na stan finansowy chcê zrobiæ w domu, poleca³y¶cie tutaj u¿ytkownika allegro Alicja_Style , napisalam do nich bo te¿ pisa³y¶cie , ze mo¿na mieszaæ zestaw i chcê kupiæ 25 ml szamponu , 100 ml keratyny i 100 ml od¿ywki, wycenili na 95 zl+kw , wiec jak dla mnie super, chodzi mi o encanto stara formu³a. St±d moje pytanie, czy polecacie nadal od tego u¿ytkownika i czy stara formule? Ten uzytkownik chyba przelewa do tych pojemniczków , wiêc jest ryzyko, ¿e nie bedzie to oryginalny produkt? Jak która¶ zamawia³a to samo co ja chcê zamówiæ albo po prostu siê orientuje, proszê o odpowied¼
mysteryy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-08, 13:16   #4120
Ruda250
Przyczajenie
 
Avatar Ruda250
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny - prawie rok temu robi³am encanto metod± tradycyjn± - zu¿y³am wówczas 100 ml keratyny i 100 ml od¿ywki.

Teraz chcê spróbowaæ metody mieszanej - jak wymieszam 75 ml keratyny i 50 ml od¿ywki to bêdzie git?
Czy lepiej w równych proporcjach mieszaæ?
Mówiê o starej wersji
__________________
Whoever said diamonds are a girl's best friend clearly never owned a DOG
Ruda250 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-08, 13:19   #4121
WeronikaH
Przyczajenie
 
Avatar WeronikaH
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Najpierw zrobi³am keratynowe prostowanie w³osów dopiero potem zaczê³am czytaæ o tym, a powinnam najpierw. Niektóre preaparaty, nie bêdê wymieniaæ jakie, ¿eby nie robiæ krypto reklamy, praktycznie nie dzia³aj±, albo dzia³aj± s³abiutko. Warto wybieraæ sprawdzone preparaty i sprawdzonych fryzjerów.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-03-08 o 20:00 Powód: ukryty link
WeronikaH jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 14:32   #4122
_docik_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Ruda250 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny - prawie rok temu robi³am encanto metod± tradycyjn± - zu¿y³am wówczas 100 ml keratyny i 100 ml od¿ywki.

Teraz chcê spróbowaæ metody mieszanej - jak wymieszam 75 ml keratyny i 50 ml od¿ywki to bêdzie git?
Czy lepiej w równych proporcjach mieszaæ?
Mówiê o starej wersji

metod± mieszan± nigdy nie uzyskasz takiej g³adko¶ci i do tego szybciej sie wyp³ukuje keratyna, je¶li zale¿y ci na lekkim wyg³adzeniu, a nie prostych drutach, zrób sobie ma³± ilo¶cia produktu i nak³adaj normalnie nad wann± jak od¿ywkê, bêdzie szybciej i efekt na pewno lepszy niz po metodzie mieszanej
_docik_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-08, 19:37   #4123
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez mysteryy Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, przy okazji : Wszystkiego najlepszego z okazji naszego ¶wiêta
Robi³am prostowanie ok.rok temu u fryzjerki, teraz z racji te¿ na stan finansowy chcê zrobiæ w domu, poleca³y¶cie tutaj u¿ytkownika allegro Alicja_Style , napisalam do nich bo te¿ pisa³y¶cie , ze mo¿na mieszaæ zestaw i chcê kupiæ 25 ml szamponu , 100 ml keratyny i 100 ml od¿ywki, wycenili na 95 zl+kw , wiec jak dla mnie super, chodzi mi o encanto stara formu³a. St±d moje pytanie, czy polecacie nadal od tego u¿ytkownika i czy stara formule? Ten uzytkownik chyba przelewa do tych pojemniczków , wiêc jest ryzyko, ¿e nie bedzie to oryginalny produkt? Jak która¶ zamawia³a to samo co ja chcê zamówiæ albo po prostu siê orientuje, proszê o odpowied¼
Dziewczyny go tu poleca³y
z tego co kojarzê to ka¿dy przelewa do pojemniczków, chyba, ¿e chcesz ca³e opakowanie.
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-08, 20:18   #4124
mysteryy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny go tu poleca³y
z tego co kojarzê to ka¿dy przelewa do pojemniczków, chyba, ¿e chcesz ca³e opakowanie.
Dziêki za odpowied¼
mysteryy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-09, 11:01   #4125
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 353
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja w niedziele zamawia³am od alicja_style, wczoraj dosta³am paczkê

Dziewczyny powied¼cie mi, keratyna nie dzia³a typowo prostuj±co, tylko go oblepia, trzeba j± wprasowaæ. Gdy podczas prostowania zjedzie mi siê trochê w lewo, to w³osy bêd± siê potem tak odginaæ czy to nie ma wp³ywu?
karllii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-09, 14:58   #4126
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez karllii Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w niedziele zamawia³am od alicja_style, wczoraj dosta³am paczkê

Dziewczyny powied¼cie mi, keratyna nie dzia³a typowo prostuj±co, tylko go oblepia, trzeba j± wprasowaæ. Gdy podczas prostowania zjedzie mi siê trochê w lewo, to w³osy bêd± siê potem tak odginaæ czy to nie ma wp³ywu?
Moim zdaniem to w ogóle nie ma wp³ywu, ja prostuje tak byle jak a pó¼niej w³osy normalnie siê uk³adaj±.
Jedynie przy g³owie staram siê prostowaæ do "góry", ¿eby nie by³y oklapniête, ale w sumie to te¿ chyba niewiele daje, bo przyklap zawsze jest ale tak po kilku myciach ju¿ jest ok, bo jednak przy g³owie keratyna szybciej siê wyp³ukuje.
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-09, 16:30   #4127
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
No mnie dusi³a przy suszeniu bardzo i przy prostowaniu, ile ³ez polecia³o i brzydkich wyrazów przy tym to tylko ja wiem
moje w³osy te¿ nie s± idealnie proste i te¿ mam przet³uszczaj±ce siê wiêc muszê teraz myæ codziennie.
Tobie te¿ taj strasznie przetluscila Gold??
U mnie jest makabra, a ju¿ jestem do¶æ d³ugo po zabiegu.... Juz na 2 dzieñ muszê wi±zaæ w koka bo jest dramat... :-(
MarlenaC jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-11, 12:38   #4128
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomo¶ci: 6 208
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny!
Od ponad roku robiê encanto i w³a¶nie po ostatnim razie w grudniu keratyna wyp³uka³a siê w mgnieniu oka. Zaczê³am szukaæ i dowiedzia³am siê, ¿e chyba j± jako¶ zmienili. Dopiero teraz przypominam sobie, ¿e by³a ró¿owawa a ta ostatnia nie. Gdzie zatem kupiê t± star± wersjê lepiej prostuj±c±?

EDIT
Ju¿ widzê, ¿e na beautysin mo¿na kupiæ star±, czy to nadal aktualne?
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕

Edytowane przez paulaa6
Czas edycji: 2016-03-11 o 12:40
paulaa6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-11, 16:15   #4129
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny!
Od ponad roku robiê encanto i w³a¶nie po ostatnim razie w grudniu keratyna wyp³uka³a siê w mgnieniu oka. Zaczê³am szukaæ i dowiedzia³am siê, ¿e chyba j± jako¶ zmienili. Dopiero teraz przypominam sobie, ¿e by³a ró¿owawa a ta ostatnia nie. Gdzie zatem kupiê t± star± wersjê lepiej prostuj±c±?

EDIT
Ju¿ widzê, ¿e na beautysin mo¿na kupiæ star±, czy to nadal aktualne?

ja kupowa³am star± wersjê u Alicja_style na allegro. Napisa³am do niego wiadomo¶æ (bo nie chcia³am takich standardowych zestawów, bo po co mi tyle szamponu) i wyceni³ mi ca³kiem fajnie zestaw który potrzebowa³am (chyba 150ml keratyny, 100ml od¿ywki i 25 ml szamponu, ceny dok³adnie nie pamiêtam ale oko³o 120z³, musia³aby¶ poszukaæ w moich starszych postach).
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-12, 20:45   #4130
201701190853
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny a mo¿e która¶ z was robi³a keratynowe prostowanie produktem YELLOW? Napisa³am dzi¶ do fryzjerki, z pytaniem o produkt jakim wykonuje prostowanie. Koszt to 130 z³ bo aktualnie jest promocja, ale mam d³ugie, wysokoporowate i gêste w³osy. Cena podejrzana, ale ten produkt te¿ nie jest drogi. Zastanawiam siê czy robiæ te prostowanie... Jest jeszcze opcja za 180 z³ w innym salonie, z tym ¿e nie pyta³am o nazwê produktu.
201701190853 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-13, 09:22   #4131
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez _ewenement_ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a mo¿e która¶ z was robi³a keratynowe prostowanie produktem YELLOW? Napisa³am dzi¶ do fryzjerki, z pytaniem o produkt jakim wykonuje prostowanie. Koszt to 130 z³ bo aktualnie jest promocja, ale mam d³ugie, wysokoporowate i gêste w³osy. Cena podejrzana, ale ten produkt te¿ nie jest drogi. Zastanawiam siê czy robiæ te prostowanie... Jest jeszcze opcja za 180 z³ w innym salonie, z tym ¿e nie pyta³am o nazwê produktu.
Moja znajoma robi³a i efekt utrzyma³ siê bardzo krótko. Na koniec musia³a obci±æ 3/4 d³ugo¶ci, bo by³y bardzo zniszczone.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-14, 09:22   #4132
dzolx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny. Mo¿ecie poleciæ jaki¶ suchy szampon po keratynowym prostowaniu ??
I jeszcze jedno pytanie mam( pewnie by³ gdzie¶ o tym w±tek ale mo¿e mi kto¶ napisze) - czy po ka¿dym myciu w³osów suszycie je suszarka ? Czy je¿eli wyschna same to jest jaka¶ ró¿nica ?
dzolx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-14, 11:39   #4133
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez dzolx Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny. Mo¿ecie poleciæ jaki¶ suchy szampon po keratynowym prostowaniu ??
I jeszcze jedno pytanie mam( pewnie by³ gdzie¶ o tym w±tek ale mo¿e mi kto¶ napisze) - czy po ka¿dym myciu w³osów suszycie je suszarka ? Czy je¿eli wyschna same to jest jaka¶ ró¿nica ?
Suchy szampon? Batiste.
Na pocz±tku - by³oby to obojêtne. Teraz jak ¶piê w mokrych to trochê siê odkszta³caj±, ale po rozczesaniu s± juz w miarê proste. Jak ¶piê w suchych - proste. Jak wysusze je to efekt jest taki, jakby wyschly same. Musisz pokombinowaæ. Co w³os, to inaczej.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-14, 13:18   #4134
dzolx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

sandrek- Dziêki za odpowied¼

Edytowane przez dzolx
Czas edycji: 2016-03-14 o 14:43
dzolx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-14, 16:09   #4135
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jestem zdecydowana na encanto,poniewa¿ mam w³osy w op³akanym stanie od roku po trzykrotnym rozja¶nianiu i katowaniu co tydzieñ farb± superblond.W³osy z d³ugo¶ci do pasa,grubych i zdrowych,wykruszy³y mi siê w ci±gu 2 miesiêcy do ramion.Od tego czasu nie potrafiê ich zapu¶ciæ,bo mimo ¿e wróci³am do swojego koloru i nie farbujê ju¿ od listopada,w³osy nadal siê krusz± niesamowicie.Oczywi¶cie przyczyn± jest u¿ywana codziennie prostownica,dlatego chcê j± wyeliminowaæ.Pielêgnacjê ju¿ od grudnia mam w³a¶ciwie bez zarzutu,olejujê,nak³adam maski Kallos Blueberry i czasem Protox,stosujê sera,pijê pokrzywê i wcieram Jantar.

Bojê siê jednak niesamowicie,¿e encanto mi wykruszy koñce jeszcze bardziej Nie mogê sobie pozwoliæ na ¿adn± stratê wiêksz± ni¿ mo¿e 1 cm,poniewa¿ przez te wykruszanie mam ró¿ne d³ugo¶ci w³osów na wybranych pasmach.W niektórych miejscach to by oznacza³o 3 centymetrowe w³osy...a ca³± resztê mam do ³opatek.

Jak my¶licie,je¶li zrobiê encanto na temperaturze 220 stopni,to uniknê zniszczeñ bardziej ni¿ na 235,tak jak jest polecane?A mo¿e jeszcze mniej nagrzaæ prostownicê?Chcê mieæ w 100% proste w³osy,ale jak najbardziej je oszczêdziæ.

Ach,zapomnia³am dodaæ ¿e z natury mam je w³a¶ciwie bardzo proste,ale przez to,jakie s± zniszczone,przy twarzy bardzo mocno faluj± i w dodatku siê pusz±.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill

Edytowane przez Carmela__
Czas edycji: 2016-03-14 o 16:20
Carmela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-14, 16:40   #4136
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem zdecydowana na encanto,poniewa¿ mam w³osy w op³akanym stanie od roku po trzykrotnym rozja¶nianiu i katowaniu co tydzieñ farb± superblond.W³osy z d³ugo¶ci do pasa,grubych i zdrowych,wykruszy³y mi siê w ci±gu 2 miesiêcy do ramion.Od tego czasu nie potrafiê ich zapu¶ciæ,bo mimo ¿e wróci³am do swojego koloru i nie farbujê ju¿ od listopada,w³osy nadal siê krusz± niesamowicie.Oczywi¶cie przyczyn± jest u¿ywana codziennie prostownica,dlatego chcê j± wyeliminowaæ.Pielêgnacjê ju¿ od grudnia mam w³a¶ciwie bez zarzutu,olejujê,nak³adam maski Kallos Blueberry i czasem Protox,stosujê sera,pijê pokrzywê i wcieram Jantar.

Bojê siê jednak niesamowicie,¿e encanto mi wykruszy koñce jeszcze bardziej Nie mogê sobie pozwoliæ na ¿adn± stratê wiêksz± ni¿ mo¿e 1 cm,poniewa¿ przez te wykruszanie mam ró¿ne d³ugo¶ci w³osów na wybranych pasmach.W niektórych miejscach to by oznacza³o 3 centymetrowe w³osy...a ca³± resztê mam do ³opatek.

Jak my¶licie,je¶li zrobiê encanto na temperaturze 220 stopni,to uniknê zniszczeñ bardziej ni¿ na 235,tak jak jest polecane?A mo¿e jeszcze mniej nagrzaæ prostownicê?Chcê mieæ w 100% proste w³osy,ale jak najbardziej je oszczêdziæ.

Ach,zapomnia³am dodaæ ¿e z natury mam je w³a¶ciwie bardzo proste,ale przez to,jakie s± zniszczone,przy twarzy bardzo mocno faluj± i w dodatku siê pusz±.
Ja bym zrobi³a 200°C. Robi³am tak za pierwszym razem jak ratowa³am w³osy po rozja¶nianiu, kryszeniu i gumie.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-14, 16:44   #4137
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;57335351]Ja bym zrobi³a 200°C. Robi³am tak za pierwszym razem jak ratowa³am w³osy po rozja¶nianiu, kryszeniu i gumie.[/QUOTE]

I jaki mia³a¶ efekt,by³y bardzo proste?Bo wiesz,bojê siê ¿e zrobiê t± keratynê,a po miesi±cu znowu bêdê mia³a fale na pasmach przy twarzy.Mam nadziejê ¿e to prostowanie bêdzie dla mnie zbawieniem,bo to jest dla mnie ostatni dzwonek,¿eby nie zostaæ ³ysa
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-14, 16:51   #4138
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

No i siê skusilam na bombshell. Dzisiaj pierwsze mycie. W ¶rodê napisze post na blogu, pode¶lê link do relacji. Póki co mam bardzo mieszane odczucia.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-14, 16:51   #4139
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Poka¿ wiadomo¶æ
I jaki mia³a¶ efekt,by³y bardzo proste?Bo wiesz,bojê siê ¿e zrobiê t± keratynê,a po miesi±cu znowu bêdê mia³a fale na pasmach przy twarzy.Mam nadziejê ¿e to prostowanie bêdzie dla mnie zbawieniem,bo to jest dla mnie ostatni dzwonek,¿eby nie zostaæ ³ysa
Pamiêtam, ¿e dosyæ szybko min±³ efekt piêknej, zdrowej tafli. Keratyna szybko siê wyp³ukiwa³a. Ale zrobi³am po kilku miesi±cach kolejny zabieg i ju¿ d³u¿ej siê trzyma³ teraz od ostatniego zabiegu minê³o prawie 8 miesiêcy i to jest tragedia ... ja nie wiem czy to przez encanto czy co ale nigdy mi siê tak w³osy nie ko³tuni³y i nie pl±ta³y
Spróbujê je chyba znowu wycieniowaæ bo gêsta prosta tafla chyba nie jest mi pisana. W³osy siê b³yszcz± ale co z tego jak zaraz jeden wielki ko³tun przy karku, ¿e nawet TT ci±gnie
Nie wiem czy robiæ encanto czy wycieniowaæ.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-03-14, 18:45   #4140
_karmelove_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Chyba zdecyduje siê na KP mark± INOAR. Czyta³am u kogo¶ na blogu, ¿e jest ok, mo¿e wy te¿ wykonywa³y¶cie prostowanie z t± mark±?
_karmelove_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.