Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-09, 16:45   #2641
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Dziewczyny, a co polecicie do ochrony końcówek na włosy, które obciąża każde serum silikonowe? Przetestowałam wszystkie na rynku dostępne (tak myślę) i dosłownie każde mnie obciąża. Próbować olejków w takim razie? Tylko które są na tyle lekkie, żeby nie powodowały strączków i ładnie się wchłaniały?
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 17:00   #2642
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co polecicie do ochrony końcówek na włosy, które obciąża każde serum silikonowe? Przetestowałam wszystkie na rynku dostępne (tak myślę) i dosłownie każde mnie obciąża. Próbować olejków w takim razie? Tylko które są na tyle lekkie, żeby nie powodowały strączków i ładnie się wchłaniały?
Koniecznie ci potrzebna ochrona koncowek? Rozdwajają ci sie włosy?
Ja -jak juz wiele razy pisałam - serum nie używam. Nie ma takiej potrzeby. O ile tylko regularnie olejuje włosy i używam odzywek i masek z jakimś lekkim silikonem. Nie widziałam rozdwojonego włosa od ponad sześciu lat
Z olejków doradziłabym argan lub olejek kameliowy, niestety w czystej postaci sa drogie.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 17:17   #2643
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Koniecznie ci potrzebna ochrona koncowek? Rozdwajają ci sie włosy?
Ja -jak juz wiele razy pisałam - serum nie używam. Nie ma takiej potrzeby. O ile tylko regularnie olejuje włosy i używam odzywek i masek z jakimś lekkim silikonem. Nie widziałam rozdwojonego włosa od ponad sześciu lat
Z olejków doradziłabym argan lub olejek kameliowy, niestety w czystej postaci sa drogie.

Trochę się rozdwajają, na różnej długości (mam pozostałości cieniowania), ale minimalnie. Boję się, że jak przestanę używać czegoś na końcówki, to wszystkie mi się rozdwoją i będę dużo musiała ściąć. Dlatego wybieram mniejsze zło i tym sposobem chodzę albo z obciążonymi, albo tłustymi końcówkami
Myślisz, że samo olejowanie jest w stanie się się sprawdzić?
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 17:27   #2644
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Trochę się rozdwajają, na różnej długości (mam pozostałości cieniowania), ale minimalnie. Boję się, że jak przestanę używać czegoś na końcówki, to wszystkie mi się rozdwoją i będę dużo musiała ściąć. Dlatego wybieram mniejsze zło i tym sposobem chodzę albo z obciążonymi, albo tłustymi końcówkami
Myślisz, że samo olejowanie jest w stanie się się sprawdzić?
To naprawdę zależy od wlosow oleje na wiele pomagają.
Jeśli sera cię obciążają to moze rozwiązaniem jest lekka odzywka bs z silikonem. Masz proste, cienkie i łatwe do obciążenia włosy?
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 17:37   #2645
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
To naprawdę zależy od wlosow oleje na wiele pomagają.
Jeśli sera cię obciążają to moze rozwiązaniem jest lekka odzywka bs z silikonem. Masz proste, cienkie i łatwe do obciążenia włosy?
Tak, mam bardzo delikatne i cieniutkie włosy, trochę jak u dziecka. Stosuję odżywianie przed myciem, bo po myciu niezależnie od odżywki mam włosy obciążone.
Stosowałam też Gliss Kury w sprayu, ale też lubią obciążyć włosy.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 18:13   #2646
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Zgadza sie moje włosy nie istnieją bez stylizatora.
Ale obciążyć je łatwo. I nie puszą sie. Ostatnio myje je tylko mocnymi szamponami bo inaczej jest klapa
Wczoraj wyszedł mi best GHD ever: olej sezamowy na godzinę, mycie szamponem rycynowym Ziaji, odzywka Juhldal z keratyna na minutkę. Fale miodzio
A im mniej sie wysilam przy stylizacji tym lepiej trochę pianki i bez przesady z ugniataniem i jest OK.
Bo loki/fale innym lokom/ falom nierówne

Olej sezamowy to mój ulubiony olej, w każdym razie jeden z najlepszych.

U mnie teraz jedna porcja pianki, a ugniatanie jak zawsze "na oko", ale efekty różnie Ostatnio kombinuję z przedziałkiem. Kiedy włosy schną przerzucam je z jednej strony na drugą kilkakrotnie i są o wiele bardziej uniesione u nasady i takie fajne Od zawsze kochałam efekt przerzucanej, rudej mietły u Julii Roberts w Pretty Women (jedyna komedia romantyczna jaką uznaję).

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Tak, mam bardzo delikatne i cieniutkie włosy, trochę jak u dziecka. Stosuję odżywianie przed myciem, bo po myciu niezależnie od odżywki mam włosy obciążone.
Stosowałam też Gliss Kury w sprayu, ale też lubią obciążyć włosy.
Z lekkich olejów jest chyba kokos, ale nie wiem czy jeśli nawet odżywki w spreyu obciążają to jest go sens próbować. Czytałam w wielu miejscach o zabezieczaniu kokosem, taką ilością na prawdę minimalną. Jeśli Twoje rozdwojenia wynikają głównie z cieniowania/ schodzenia z niego, a resztaw włosów się nei rozdwają to może warto przeczekać, podcinać, a w przyszłości już żadne serum nie będzie potrzebne.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2016-04-09 o 18:14
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 20:30   #2647
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Jeśli odżywki obciążają, to na delikatnych i lekkich włosach oleje się NIE SPRAWDZĄ. Nie wiem, jak na kręconych albo falowanych, na prostych (delikatnych i skłonnych do oklapnięcia) raczej nie. Jedna kropelka nic nie zdziała, a więcej spowoduje zbijanie się końcówek w strąki.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 20:30   #2648
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Dziewczyny, stalo sie cos okropnego! Wczoraj znalazlam we wlosach tak poplatane wlosy ze wogole masakra.. Wiec akcja ratunek. Probowalam cos zrobić z tym koltunem ale nic sie nie dalo, tz to samo.. Az w końcu musialam go obciac bo nic nie dalo sie zrobic. a najlepsze jest to ze to byly moje baby hair - w sensie takie gdzies 15 - 20 cm antenki i jak je obcielam to nawet nie widac ze cos zrobilam.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 21:30   #2649
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Jeśli odżywki obciążają, to na delikatnych i lekkich włosach oleje się NIE SPRAWDZĄ. Nie wiem, jak na kręconych albo falowanych, na prostych (delikatnych i skłonnych do oklapnięcia) raczej nie. Jedna kropelka nic nie zdziała, a więcej spowoduje zbijanie się końcówek w strąki.
Właśnie próbowałam mieszanką macadamia z Lotonu, kropelką, ale to mi tłuści włosy okropnie, zbija je w strąki, a ilość która tego nie robi jest zaś tak maleńka, że nie wierzę w jakiekolwiek działanie ochronne wtedy
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 21:34   #2650
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Właśnie próbowałam mieszanką macadamia z Lotonu, kropelką, ale to mi tłuści włosy okropnie, zbija je w strąki, a ilość która tego nie robi jest zaś tak maleńka, że nie wierzę w jakiekolwiek działanie ochronne wtedy
Znam ten ból...
U mnie sprawdza się sprej Gliss Kur, ale nie solo (bo ma proteiny) - dodaję hydrolat
raz dałam kilka kropelek oleju z pestek winogron (albo kokosa, albo lnianego, albo z nasion lnu) - musiałam zmywać szamponem
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 21:49   #2651
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Znam ten ból...
U mnie sprawdza się sprej Gliss Kur, ale nie solo (bo ma proteiny) - dodaję hydrolat
raz dałam kilka kropelek oleju z pestek winogron (albo kokosa, albo lnianego, albo z nasion lnu) - musiałam zmywać szamponem
Ja próbowałam już wielu olejów, zarówno solo jak i w mieszankach, efekt ten sam.
A i gliss kury stosowałam, ale nie mam potrzeby psikać nimi w celu rozczesania, a jak próbowałam spsikać same końcówki, to to też skończyło się ponownym myciem
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 22:19   #2652
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Ja próbowałam już wielu olejów, zarówno solo jak i w mieszankach, efekt ten sam.
A i gliss kury stosowałam, ale nie mam potrzeby psikać nimi w celu rozczesania, a jak próbowałam spsikać same końcówki, to to też skończyło się ponownym myciem
Ja psikam mokre, przed wysuszeniem (końcówki). Albo na suche, ale ja psikam na szczotkę
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 23:51   #2653
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

A nie lepiej kupić lekkie serum? Myję włosy codziennie, mam ich co prawda dużo, ale są cienkie i delikatne, nie ma opcji żebym na dzień nałożyła olej nawet na same końce i wyszła do pracy, bo zaraz wyglądają na tłuste, na blondzie od razu widać że są nieświeże.

Lekkie jest serum Elseve. Dla mnie obecnie już za lekkie, bo mam już włosy za biust i potrzebuję lepszej ochrony, bo kita ciągle ociera się od ubrania i na dodatek mam włosy skłonne do rozdwojeń.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 08:21   #2654
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
A nie lepiej kupić lekkie serum? Myję włosy codziennie, mam ich co prawda dużo, ale są cienkie i delikatne, nie ma opcji żebym na dzień nałożyła olej nawet na same końce i wyszła do pracy, bo zaraz wyglądają na tłuste, na blondzie od razu widać że są nieświeże.

Lekkie jest serum Elseve. Dla mnie obecnie już za lekkie, bo mam już włosy za biust i potrzebuję lepszej ochrony, bo kita ciągle ociera się od ubrania i na dodatek mam włosy skłonne do rozdwojeń.
Kleotka przecież napisała, że sera są dla niej za ciężkie.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 11:12   #2655
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Tak, mam bardzo delikatne i cieniutkie włosy, trochę jak u dziecka. Stosuję odżywianie przed myciem, bo po myciu niezależnie od odżywki mam włosy obciążone.
Stosowałam też Gliss Kury w sprayu, ale też lubią obciążyć włosy.
To znaczy ze większość klasycznych bs tez bedzie za ciężka ja myślałam polecić jeszcze takie psikadla dla dzieci ułatwiające rozczesywanie, one sa zazwyczaj lekkie. Czasem jest w składzie jakiś lekki silikon typu amodimethicone. Sama teraz używam takiego sprayu i jestem zadowolona, jedna z najlepszych odzywek bs jakie miałam.
Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Bo loki/fale innym lokom/ falom nierówne

Olej sezamowy to mój ulubiony olej, w każdym razie jeden z najlepszych.

U mnie teraz jedna porcja pianki, a ugniatanie jak zawsze "na oko", ale efekty różnie Ostatnio kombinuję z przedziałkiem. Kiedy włosy schną przerzucam je z jednej strony na drugą kilkakrotnie i są o wiele bardziej uniesione u nasady i takie fajne Od zawsze kochałam efekt przerzucanej, rudej mietły u Julii Roberts w Pretty Women (jedyna komedia romantyczna jaką uznaję).
.
Ja swoje inspiracje zapuszczaniowe czerpie głownie z Game of Thrones głownie fale Daenerys nie dają mi spokoju
Wrzucę w miarę aktualne zdjęcie bo chyba nie dawałam żadnego od dawna tylko na innych wątkach.
To jest sprzed około 10 dni, po hennie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (90,2 KB, 17 załadowań)
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 11:36   #2656
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Trochę się rozdwajają, na różnej długości (mam pozostałości cieniowania), ale minimalnie. Boję się, że jak przestanę używać czegoś na końcówki, to wszystkie mi się rozdwoją i będę dużo musiała ściąć. Dlatego wybieram mniejsze zło i tym sposobem chodzę albo z obciążonymi, albo tłustymi końcówkami
Myślisz, że samo olejowanie jest w stanie się się sprawdzić?
A próbowałaś jakiś lekkich odzywek bez spłukiwania? teraz jest pełno na rynku różnych kremów, mleczek - ja polecam loreal olejek w kremie
Z mleczek polecam również dove do "włosów dojrzałych", ale to już bardziej serum proteinowe - zauważyłam jednak że w żaden sposób nie zmienia mi wyglądu włosów, a czasem nawet dodaje objętości.

A spraye gliskkura? na przykład oil nutritive?
Może spróbuj rozrzedzić je jakoś, wtedy będzie lżejsze dla włosów..

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2016-04-10 o 11:42
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 11:40   #2657
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Kleotka przecież napisała, że sera są dla niej za ciężkie.
To olej tym bardziej obciąży włosy. Może trzeba poszukać czegoś naprawdę lekkiego, mi na przykład spraye Gliss Kur stosowane kilka dni pod rząd też robią przyklap. Albo zmniejszyć ilość i nakładać na same końcówki.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 11:41   #2658
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Ja próbowałam już wielu olejów, zarówno solo jak i w mieszankach, efekt ten sam.
A i gliss kury stosowałam, ale nie mam potrzeby psikać nimi w celu rozczesania, a jak próbowałam spsikać same końcówki, to to też skończyło się ponownym myciem
Z racji, że mam włosy jeszcze dość krótkie (w wersji mokrej "wpół do cyca", w wersji skręconej - troszkę za ramiona) i skłonne do obciążenia nie stosuje jako zabezpieczenie ani typowych serum, ani olejków, ani odżywek b/s (w kremie, mgiełce etc.). Może się to zmieni, jak będą dłuższe .

Obecnie całym zabezpieczeniem są dla mnie stylizatory (żel, pianka) - nadmiar zawsze można odgnieść, a zabezpieczenie w lżejszej formie - jest
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 18:15   #2659
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
To znaczy ze większość klasycznych bs tez bedzie za ciężka ja myślałam polecić jeszcze takie psikadla dla dzieci ułatwiające rozczesywanie, one sa zazwyczaj lekkie. Czasem jest w składzie jakiś lekki silikon typu amodimethicone. Sama teraz używam takiego sprayu i jestem zadowolona, jedna z najlepszych odzywek bs jakie miałam.
A takiego psikacza dla dzieci konkretnie używasz? O tym jeszcze nie pomyślałam, a może mieć sens

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
A próbowałaś jakiś lekkich odzywek bez spłukiwania? teraz jest pełno na rynku różnych kremów, mleczek - ja polecam loreal olejek w kremie
Z mleczek polecam również dove do "włosów dojrzałych", ale to już bardziej serum proteinowe - zauważyłam jednak że w żaden sposób nie zmienia mi wyglądu włosów, a czasem nawet dodaje objętości.

A spraye gliskkura? na przykład oil nutritive?
Może spróbuj rozrzedzić je jakoś, wtedy będzie lżejsze dla włosów..
Nie próbowałam lekkich odżywek bez spłukiwania, trochę się ich boję. Choćby z tego powodu, że pielęgnacja po myciu się u mnie nie sprawdza, niezależnie jak lekkie odżywki ds bym używała - wszystko mnie obciąża jak szalone. A rozrzedzać sprayów też bym nie chciała, bo nie wiem czy wtedy zachowają nadal swoje właściwości (może się nie znam na tym, ale taki mam tok myślenia, jak coś to mnie wyprowadźcie z błędu).

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
To olej tym bardziej obciąży włosy. Może trzeba poszukać czegoś naprawdę lekkiego, mi na przykład spraye Gliss Kur stosowane kilka dni pod rząd też robią przyklap. Albo zmniejszyć ilość i nakładać na same końcówki.
Nie, nakładanie Gliss Kura na same końcówki to bardzo zły pomysł Starczy jedno psiknięcie i mogę ponownie myć włosy.

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Z racji, że mam włosy jeszcze dość krótkie (w wersji mokrej "wpół do cyca", w wersji skręconej - troszkę za ramiona) i skłonne do obciążenia nie stosuje jako zabezpieczenie ani typowych serum, ani olejków, ani odżywek b/s (w kremie, mgiełce etc.). Może się to zmieni, jak będą dłuższe .

Obecnie całym zabezpieczeniem są dla mnie stylizatory (żel, pianka) - nadmiar zawsze można odgnieść, a zabezpieczenie w lżejszej formie - jest
Wiesz, ja mam włosy całkiem proste, oprócz psikania grzywki lakierem, nie używam żadnych stylizatorów. Kiedyś używałam pianki, ale za bardzo mnie obciążała.


Czytając Wasze wypowiedzi, najbardziej do głowy przychodzą mi właśnie lekkie odżywki po myciu, które bym sobie wtarła tylko w końcówki. Zamiast błądzić po drogerii i zdawać się na swoją intuicję, może Wy mi powiecie z własnego doświadczenia, które odżywki są naprawdę lekkie?
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 18:47   #2660
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Wiesz, ja mam włosy całkiem proste, oprócz psikania grzywki lakierem, nie używam żadnych stylizatorów. Kiedyś używałam pianki, ale za bardzo mnie obciążała.


Czytając Wasze wypowiedzi, najbardziej do głowy przychodzą mi właśnie lekkie odżywki po myciu, które bym sobie wtarła tylko w końcówki. Zamiast błądzić po drogerii i zdawać się na swoją intuicję, może Wy mi powiecie z własnego doświadczenia, które odżywki są naprawdę lekkie?
Żadne b/s nie są lekkie, jeśli chodzi o moje włosy Może jak się zrobią dłuższe to coś się zmieni.

A poważnie to piankę zapewne stosowałaś wysoko - mogłabyś spróbować wetrzeć ją w same końcówki (albo żel, bez znaczenia). Może jednak dziewczyny doradzą coś bardzo lekkiego
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 21:19   #2661
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Kurcze nie wiedzialam ze niektorzy maja takie problemy z wlosami wspolczuje bo sama nienawidze uczucia brudnych wlosow. Moje na szczęście pod tym wzgledem są ok. Niby uzywam tego ciezkiego serum z syossa a ze jest ciężkie dowiedzialam sie z wizazu bo dla moich wlosow jest normalny i co do ser - ostatnio ktos polecał mi serum z dove (nie pamietam nicku). A ono jest wogole dostepne w rossie? Bo bylam dzisiaj i żadnego z dove nie bylo
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 21:19   #2662
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Na stronie chyba jest to serum
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 21:38   #2663
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Ja swoje inspiracje zapuszczaniowe czerpie głownie z Game of Thrones głownie fale Daenerys nie dają mi spokoju
Wrzucę w miarę aktualne zdjęcie bo chyba nie dawałam żadnego od dawna tylko na innych wątkach.
To jest sprzed około 10 dni, po hennie.
Mam tak samo Już się nie moge doczekać następnego sezonu, wiem, że tam głównie peruki, ale i tak często oglądając wyglądam tak: Dany, Melisandre, no i Sansa ma ładne i ruuude, no i własne. Dodam, że lubie też długie włosy w serialu Vikings zarówno te u kobiet jaki mężczyzn

Ale one ładnie rosną, bo przecież ostatnio podcięlaś dość znacznie. Ah ta henna Ja nadal nie pohennowałam, ale myślę, że już w nastepny weekend obowiązkowo, bo prawdę mówiąc nie mogę na siebie w lustrze patrzeć, mam jakies 4 cm mysiego odrostu.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2016-04-10 o 21:40
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 06:40   #2664
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiedzialam ze niektorzy maja takie problemy z wlosami wspolczuje bo sama nienawidze uczucia brudnych wlosow. Moje na szczęście pod tym wzgledem są ok. Niby uzywam tego ciezkiego serum z syossa a ze jest ciężkie dowiedzialam sie z wizazu bo dla moich wlosow jest normalny i co do ser - ostatnio ktos polecał mi serum z dove (nie pamietam nicku). A ono jest wogole dostepne w rossie? Bo bylam dzisiaj i żadnego z dove nie bylo
W Rossmannie było na jesieni w cenie na do widzenia, teraz można je dostać w SP na pewno.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 08:30   #2665
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Jeśli wasze serum jest za słabe, a służy wam parafina, to możecie dodać apteczną parafinę do serum Ja tak zrobiłam i u mnie się sprawdziło. Nie chciałam po prostu pozbywać się połowy opakowania produktu, więc go wzbogaciłam. Następnym razem będę celować w coś treściwszego, ale jeszcze nie wiem, w co.
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 08:41   #2666
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

To ja też wrzucę swoją aktualizację chociaż rzadko się udzielam, mam nadzieję, że teraz się to zmieni.
Zdjęcia robione jakiś czas temu bo teraz końcówki są różowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1618.jpg (110,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1648.jpg (138,5 KB, 24 załadowań)
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 08:59   #2667
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
To ja też wrzucę swoją aktualizację chociaż rzadko się udzielam, mam nadzieję, że teraz się to zmieni.
Zdjęcia robione jakiś czas temu bo teraz końcówki są różowe.
piękne widać że zadbane i jeszcze ta gęstość
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 09:01   #2668
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
To ja też wrzucę swoją aktualizację chociaż rzadko się udzielam, mam nadzieję, że teraz się to zmieni.
Zdjęcia robione jakiś czas temu bo teraz końcówki są różowe.
Jaka gęstość widzę ciekawy fiolecik
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 09:41   #2669
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
piękne widać że zadbane i jeszcze ta gęstość
Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Jaka gęstość widzę ciekawy fiolecik
Dziękuje bardzo
Schodzę z cieniowania i od razu zrobiło się ich więcej. Bardzo ciekawy fiolet szkoda tylko, że efekt utrzymuje się max tydzień
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 09:55   #2670
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
A takiego psikacza dla dzieci konkretnie używasz? O tym jeszcze nie pomyślałam, a może mieć sens
Tu sprawa sie rypła, bo ja mieszkam w Szwecji. Używam sprayu Laban&Labalina z City Gross, ma prawie same antystatyki i alkohole tłuszczowe. Bardzo fajny psikacz. W ICA sa dwa z silikonem- amodimethicone, Natusan Kids i ICA Balsam spray,oba kosztują około 20 koron.
Co jest w Polsce dostępne nie mam pojęcia, trzeba by poszperać w drogeriach.
Moze faktycznie sprawdziłaby sie pianka z silikonem nałożona tylko na koncówki, tak jak piszą dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Mam tak samo Już się nie moge doczekać następnego sezonu, wiem, że tam głównie peruki, ale i tak często oglądając wyglądam tak: Dany, Melisandre, no i Sansa ma ładne i ruuude, no i własne. Dodam, że lubie też długie włosy w serialu Vikings zarówno te u kobiet jaki mężczyzn

Ale one ładnie rosną, bo przecież ostatnio podcięlaś dość znacznie. Ah ta henna Ja nadal nie pohennowałam, ale myślę, że już w nastepny weekend obowiązkowo, bo prawdę mówiąc nie mogę na siebie w lustrze patrzeć, mam jakies 4 cm mysiego odrostu.
Ano rosna i na razie nie podcinam tylko obserwuje. Jak dobije do dlugosci przejściowej i zaczną sie jakieś przeprosty to sie wybiorę do fryzjera latem zapewne.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.