Promocje -49%, 1+1 - Część III - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-09, 14:54   #121
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
po ile wychodzi ten INSTA DRI? Nie moge albo nie umiem znalezc go na str rossmanna wiec nie mam jak sprawdzic ceny. Skoro tak zachwalacie to moze bym kupila ale nie wiem czy chce mi sie pol miasta jechac za nim do innego rosska
11zł

http://www.rossmann.pl/Produkt/Sally...zt,278385,5850
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 17:07   #122
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

I po co ja poszlam do tego Rossmanna... a wiem, po kocie zarcie a wyszlam z dwoma lakierami Wibo: lawendowym extreme nails i blado rozowym french manicure
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 17:19   #123
luamalua
Raczkowanie
 
Avatar luamalua
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 37
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Iselle Pokaż wiadomość
Ja mam Max Factor Colour Elixir w najciemniejszej czerwieni (czyli inaczej niż zalecana do mojej karnacji ale to ja wiem w jakim odcieniu mi lepiej) i jestem b. zadowolona bo nie wysusza, kolor elegancki (nawet szefowa powiedziała że pasują mi czerwienie chociaż często je noszę), a jeśli się zjada to równomiernie tak że tego nie zauważam. Mam jeszcze drugi odcień coś tam Mauve i mogę o nim napisać to samo
Kurde też mnie kusi ta pomadka, ja już byłam na zakupach szminkowych, ale moze jednak
luamalua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 18:22   #124
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Dokupiłam jeszcze:
-Wibo primer pod szminki w kredce- bo mam dużo ciemnych,do jasnych mam za ciemne usta. Zobaczymy jak się sprawdzi
- Wibo Gel top coat (skoro chwaliłyście i dołożyli to przetestuję)
-Insta Dri - nigdy nie miałam wysuszacza, przetestuję. Jeśli malowanie ma być mniej czasochłonne to super.
-pomadkę ochronną Himalaya cacao. Spodobał mi się skład. Jedyny minus to fakt, że muszę ją zużyć do sierpnia tego roku, ale miała być na teraz, więc ok.
Zakupiłam też żele pod prysznic na upały:
-Isana Men Green
- te nowe Fa Coconut- wersję kremową i wersję Water.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------


To dobrze wiedzieć. Nie będę nimi malować bez bazy, mimo że wzięłam 2 kolory nude.
Mnie straszni barwiły płytkę lakiery Wibo z serii letniej z ubiegłego roku. Nie wiem czy to kwestia tylko tamtych kolorów czy wszystkie Wibo tak mają?
Miałam już ten żel i byłam z niego zadowolona - ładny zapach, dobrze się pienił, nie wysuszył skóry ani nie uczulił
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 18:46   #125
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Kupiłam dziś błyszczyk Miss Sporty Precoius Shine, skuszona ceną i zapachem i jest boski! Chyba polecany tu w wątku, więc dzięki
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 23:11   #126
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez AnnaDorota1993 Pokaż wiadomość
Miałam już ten żel i byłam z niego zadowolona - ładny zapach, dobrze się pienił, nie wysuszył skóry ani nie uczulił
Coconut Milk właśnie dziś testowałam. Fajny, ale zapach kokosa bardzo delikatny. Mocno się pieni. Czy wysusza to zobaczymy,mam bardzo suchą skórę, więc jeśli przesusza to dłuższe stosowanie na moje skórze na pewno to wykryje. Dam znać.
Chwilowo robię przerwę od zakupów kosmetycznych i bankrutuję na kulturę. Wyczaiłam parę fajnych wydarzeń kinowych i chyba wolę je niż więcej rzeczy z kolorówki.
Tym bardziej, że mój TŻ zabił mi wczoraj jeden cień i rozświetlacz Wibo i stwierdziłam, że kolorówka rzecz ulotna i puch marny.
Może jakoś odratuję- wiadomo pokruszone. Ale moja skóra tak średnio lubi się z alkoholem, więc nie wiem czy nie będę musiała się pożegnać z tymi kosmetykami tak czy siak. Ale świat się nie zawali. Mam 2 inne rozświetlacze. No i cieni mam dużo. Może nie taki jak ten, ale mam inne. Jakoś bez tych dwóch przeżyję.
Stwierdziłam, że dobrze, że kupuję tylko na takich promocjach jak teraz bo jak TŻ połamie mi cień to nie rozpaczam i serce mnie nie boli.I to też atut takich promocji jak ta.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 11:54   #127
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Coconut Milk właśnie dziś testowałam. Fajny, ale zapach kokosa bardzo delikatny. Mocno się pieni. Czy wysusza to zobaczymy,mam bardzo suchą skórę, więc jeśli przesusza to dłuższe stosowanie na moje skórze na pewno to wykryje. Dam znać.
Chwilowo robię przerwę od zakupów kosmetycznych i bankrutuję na kulturę. Wyczaiłam parę fajnych wydarzeń kinowych i chyba wolę je niż więcej rzeczy z kolorówki.
Tym bardziej, że mój TŻ zabił mi wczoraj jeden cień i rozświetlacz Wibo i stwierdziłam, że kolorówka rzecz ulotna i puch marny.
Może jakoś odratuję- wiadomo pokruszone. Ale moja skóra tak średnio lubi się z alkoholem, więc nie wiem czy nie będę musiała się pożegnać z tymi kosmetykami tak czy siak. Ale świat się nie zawali. Mam 2 inne rozświetlacze. No i cieni mam dużo. Może nie taki jak ten, ale mam inne. Jakoś bez tych dwóch przeżyję.
Stwierdziłam, że dobrze, że kupuję tylko na takich promocjach jak teraz bo jak TŻ połamie mi cień to nie rozpaczam i serce mnie nie boli.I to też atut takich promocji jak ta.
A cóż takiego Twój TŻ robił z cieniami? ;>
Jak byś chciała odratować alkoholem to on odparuje z kosmetyku i nie sądzę żeby szkodził Twojej cerze zwłaszcza, że cień czy rozświetlasz nakładasz na minimalna powierzchnię twarzy. A pędzelki też dobrze czasem zdezynfekować żeby się bakterie nie namnażały
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 20:04   #128
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
A cóż takiego Twój TŻ robił z cieniami? ;>
Jak byś chciała odratować alkoholem to on odparuje z kosmetyku i nie sądzę żeby szkodził Twojej cerze zwłaszcza, że cień czy rozświetlasz nakładasz na minimalna powierzchnię twarzy. A pędzelki też dobrze czasem zdezynfekować żeby się bakterie nie namnażały
A zrzucił z pralki pudełko z makijażem. Mam taką kasetkę z Castoramy na małe śrubki i tam mam makijaż posegregowany no i TŻ to strącił z pralki.
Pędzle myję non stop. A ratowanie kosmetyków alko, wiem, że działa. Mam jedną wodę YR (malina), którą średnio lubię i jeden puder nią ratowałam, ale mnie potem podrażnił. Także nie wiem czy teraz ratować czy nie. No i czym- jakim czystym alkoholem. Czy z apteki czy może małą wódeczką. No i nie wiem czy to się opłaca bo dałam za te 2 rzeczy 8 zł na promocji, a taka mała wódeczka to chyba 11-16 zł może kosztować. Może zużyję pokruszone bo maluję się nimi w domu albo cień dokupię za te 9 zł chyba za jakiś czas (lubię ten kolor, często używam), a rozświetlacz odpuszczę bo ma 2 inne, całe, nowe.
Grunt, że serce mnie nie boli bo nabyłam to prawie za bezcen. I stwierdzam, że więcej wydawać na kolorówkę nie warto no bo wyobraziłam sobie jakby np. TŻ potrzaskał mi tak cienie 5 Dior albo cuś innego no to chyba byłoby mi bardziej przykro. A tak wielkiej rozpaczy nie ma.
Nie umiem sobie wyobrazić jak to jest u kobiet, które wydają pół średniej krajowej np. na paletkę cieni.Ja wczoraj doszłam do wniosku, że to chyba zbyt stresujące kupować tak drogie kosmetyki, skoro są tak podatne na zniszczenia.
A pudełko super. Upadło całe, pełne, a zniszczyły się tylko te dwa kosmetyki.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 22:15   #129
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
A zrzucił z pralki pudełko z makijażem. Mam taką kasetkę z Castoramy na małe śrubki i tam mam makijaż posegregowany no i TŻ to strącił z pralki.
Pędzle myję non stop. A ratowanie kosmetyków alko, wiem, że działa. Mam jedną wodę YR (malina), którą średnio lubię i jeden puder nią ratowałam, ale mnie potem podrażnił. Także nie wiem czy teraz ratować czy nie. No i czym- jakim czystym alkoholem. Czy z apteki czy może małą wódeczką. No i nie wiem czy to się opłaca bo dałam za te 2 rzeczy 8 zł na promocji, a taka mała wódeczka to chyba 11-16 zł może kosztować. Może zużyję pokruszone bo maluję się nimi w domu albo cień dokupię za te 9 zł chyba za jakiś czas (lubię ten kolor, często używam), a rozświetlacz odpuszczę bo ma 2 inne, całe, nowe.
Grunt, że serce mnie nie boli bo nabyłam to prawie za bezcen. I stwierdzam, że więcej wydawać na kolorówkę nie warto no bo wyobraziłam sobie jakby np. TŻ potrzaskał mi tak cienie 5 Dior albo cuś innego no to chyba byłoby mi bardziej przykro. A tak wielkiej rozpaczy nie ma.
Nie umiem sobie wyobrazić jak to jest u kobiet, które wydają pół średniej krajowej np. na paletkę cieni.Ja wczoraj doszłam do wniosku, że to chyba zbyt stresujące kupować tak drogie kosmetyki, skoro są tak podatne na zniszczenia.
A pudełko super. Upadło całe, pełne, a zniszczyły się tylko te dwa kosmetyki.
Spirytus 95%. W wodzie malinowej pewnie cos innego cie uczulilo, bo nie alko, alko wyparowuje cale.
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 09:27   #130
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Przetestowałam wczoraj InstaDri. Faktycznie działa- przyśpiesza schnięcie.
Dzięki dziewczyny!
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 10:47   #131
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

W hebe od jutra -40% na pielęgnację twarzy wyprzedzili Rossmanna w tym roku
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-11, 11:57   #132
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

A nie wiecie gdzie wyjdzie taniej? Chodzi mi głównie o kremy/sera Bielenda i Nivea
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 12:39   #133
wiki100
Rozeznanie
 
Avatar wiki100
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 587
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Może doradzicie jakieś specyfiki na naczynia? 😊
wiki100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 12:47   #134
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez wiki100 Pokaż wiadomość
Może doradzicie jakieś specyfiki na naczynia? 😊
Masz na myśli cerę naczynkową?
Naczynkową mam. Jak wrócę ze spaceru mogę Ci napisać czego do tej pory używałam. Ja na pewno brałabym coś z filtrami 30 spf albo nawet 50 spf. Najlepiej z mineralnymi bo chemiczne mogą uczulać czyli serie dla dzieci, dla alergików, dla cery naczynkowej, dla cery wrażliwej.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 13:03   #135
wiki100
Rozeznanie
 
Avatar wiki100
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 587
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Masz na myśli cerę naczynkową?
Naczynkową mam. Jak wrócę ze spaceru mogę Ci napisać czego do tej pory używałam. Ja na pewno brałabym coś z filtrami 30 spf albo nawet 50 spf. Najlepiej z mineralnymi bo chemiczne mogą uczulać czyli serie dla dzieci, dla alergików, dla cery naczynkowej, dla cery wrażliwej.
Tak, przepraszam, słownik 😊 chodzi mi o cerę naczynkowa 😊 o likwidacje tych naczynek i szybkiego czerwienia się skóry
wiki100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 13:36   #136
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Dziewczyny wiecie moze po ile powinny wchodzic wklady do cieni kobo na tej promocji?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 18:48   #137
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
W hebe od jutra -40% na pielęgnację twarzy wyprzedzili Rossmanna w tym roku
Co to są produkty premium w Hebe, które nie wchodzą na promocję?
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 19:22   #138
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

A czy na te pielegnacjr wchoddza rowniez oleje, np jojoba?
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 12:20   #139
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie moze po ile powinny wchodzic wklady do cieni kobo na tej promocji?
Wkład kosztuje 9,99 zł.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 13:23   #140
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Wkład kosztuje 9,99 zł.
Aha, dziekuje, czyli dobrze mi policzyli😊
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 15:33   #141
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Co to są produkty premium w Hebe, które nie wchodzą na promocję?
nie wiem, ale byłam dziś w Hebe i u mnie bieda. Nie było w ogóle tego micela Garniera różowego, a znów ten nowy dwufazowy był nieprzeceniony i nie łapał się na promocję. Dużo kremu też nie, bo zaliczone jako dermokosmetyki. Także ja mam nadzieję,że Rossmann zrobi promocję na pielegnację.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 15:34   #142
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
nie wiem, ale byłam dziś w Hebe i u mnie bieda. Nie było w ogóle tego micela Garniera różowego, a znów ten nowy dwufazowy był nieprzeceniony i nie łapał się na promocję. Dużo kremu też nie, bo zaliczone jako dermokosmetyki. Także ja mam nadzieję,że Rossmann zrobi promocję na pielegnację.
Byłam dzisiaj rano i to na czym mi zależało zalicza się do produktów premium. Nic nie kupiłam, nie było dużego zainteresowania. Na Rossmanna tez liczę.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 15:58   #143
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
nie wiem, ale byłam dziś w Hebe i u mnie bieda. Nie było w ogóle tego micela Garniera różowego, a znów ten nowy dwufazowy był nieprzeceniony i nie łapał się na promocję. Dużo kremu też nie, bo zaliczone jako dermokosmetyki. Także ja mam nadzieję,że Rossmann zrobi promocję na pielegnację.
A pytałaś przy kasie? Tonik, który chciałam nie był przeceniony, ale przy kasie okazało się, że wchodzi na -40%. Generalnie bardzo dużo cenówek brakowało..
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 17:06   #144
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Byłam w Hebe i kupiłam tylko Eveline New Hyaluron pod oczy bo ma filtr i pasujący mi skład. I Tangle Teezer Original- bo jeden właśnie zużyłam. I po tą szczotkę opłaca się iść jeśli chcecie wersję original bo taniej niż 32 zł z kartą nie znalazłam w necie z przesyłką. Jeśli chcecie wersję Compact to się nie opłaca bo tańsza w rossmanie albo w internecie.
Olejki były owszem - z Bielendy, ale bez Argan Bronzer (chyba nie mieli wcale tej wersji), z Vis Plantis i z L'Oreal.
Patrzyłam za kremami do naczynkowej i nic ciekawego nie było. Zwróciłam uwagę na brak kremów z filtrami UV. Albo były bardzo niskie 8 spf, albo opisane z ochroną UV, ale bez informacji ile spf czy to ochrona tylko UVB czy też UVA albo bez filtra. Były też jakieś niby naturalne kremy do naczynkowej, ale z citric acid w składzie, a mnie naczynka podrażnia (chyba u wielu osób tak jest), więc nic nie kupiłam.
A ta kategoria premium to chyba kosmetyki z szafy "pielęgnacja profesjonalna"- jakieś Bandi, Tołpa, Dermika tam były. Nic z tego nie wchodziło na promocję.
Były na promocji jakieś maseczki L'biotica, ale nic mnie nie zainteresowało.
Po TT Original można iść i tyle.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 18:14   #145
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
A nie wiecie gdzie wyjdzie taniej? Chodzi mi głównie o kremy/sera Bielenda i Nivea
Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
A czy na te pielegnacjr wchoddza rowniez oleje, np jojoba?
Przeglądając te strony można część rzeczy porównać z Rossmannem https://www.hebe.pl/pielegnacja

Porównałam wyrywkowo część rzeczy i albo są takie same albo groszowe różnice raz na korzyść R. raz Hebe. Drastycznych różnic się nie dopatrzyłam. Oby R. nic z cenami nie kombinował przed promocją.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Byłam w Hebe i kupiłam tylko Eveline New Hyaluron pod oczy bo ma filtr i pasujący mi skład. I Tangle Teezer Original- bo jeden właśnie zużyłam. I po tą szczotkę opłaca się iść jeśli chcecie wersję original bo taniej niż 32 zł z kartą nie znalazłam w necie z przesyłką. Jeśli chcecie wersję Compact to się nie opłaca bo tańsza w rossmanie albo w internecie.
Olejki były owszem - z Bielendy, ale bez Argan Bronzer (chyba nie mieli wcale tej wersji), z Vis Plantis i z L'Oreal.
Patrzyłam za kremami do naczynkowej i nic ciekawego nie było. Zwróciłam uwagę na brak kremów z filtrami UV. Albo były bardzo niskie 8 spf, albo opisane z ochroną UV, ale bez informacji ile spf czy to ochrona tylko UVB czy też UVA albo bez filtra. Były też jakieś niby naturalne kremy do naczynkowej, ale z citric acid w składzie, a mnie naczynka podrażnia (chyba u wielu osób tak jest), więc nic nie kupiłam.
A ta kategoria premium to chyba kosmetyki z szafy "pielęgnacja profesjonalna"- jakieś Bandi, Tołpa, Dermika tam były. Nic z tego nie wchodziło na promocję.
Były na promocji jakieś maseczki L'biotica, ale nic mnie nie zainteresowało.
Po TT Original można iść i tyle.
To ten? https://www.eveline.eu/pielegnacja/t...skoncentrowany

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-05-12 o 18:26
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 18:29   #146
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
A pytałaś przy kasie? Tonik, który chciałam nie był przeceniony, ale przy kasie okazało się, że wchodzi na -40%. Generalnie bardzo dużo cenówek brakowało..
mi akurat skończyło się mleczko do demakijażu Garniera, jak byłam we wtorek w Superpharm na tej promocji 1+1, to chciałam też mleczko kupić, ale cena była 16 zł z groszami, strasznie drogo; dzisiaj w Hebe na promocji mleczko kupiłam za 5,99 zł
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 18:54   #147
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez wiki100 Pokaż wiadomość
Może doradzicie jakieś specyfiki na naczynia? 😊
Ja polecam tonik różany Evree Łagodzi zaczerwienienia, fajnie odświeża i orzeźwia skórę Używam go rano i wieczorem i widzę efekty, bo rano nie mam już tak zaczerwienionej skóry jak przed używaniem tego toniku. Tylko uprzedzam, że ciężko go dostać
Ja zwiedziłam 5 drogerii, żeby go kupić

A z kremów mogę polecić krem na noc Ziaja med:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...aczynkowa.html
Całkiem fajny, łagodzi i "wycisza" zaczerwienienia
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 19:44   #148
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
A pytałaś przy kasie? Tonik, który chciałam nie był przeceniony, ale przy kasie okazało się, że wchodzi na -40%. Generalnie bardzo dużo cenówek brakowało..
Pani sprawdzała osobiście cenę. Nie było na promocji.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 20:10   #149
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Pani sprawdzała osobiście cenę. Nie było na promocji.
Szkoda
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 21:29   #150
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część III

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Tak, to ten.
10 zł z groszami w promo w Hebe dziś za niego dałam.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-24 16:26:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.