Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2016-07-05, 12:49   #4411
Ulina2000
Raczkowanie
 
Avatar Ulina2000
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 66
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, przejrza³am w±tek i zdecydowa³am siê na zastosowanie encanto w starej formule. Pocz±tkowo chcia³am i¶æ do salonu fryzjerskiego ale jak niska cena to ponoæ mo¿na siê naci±æ a wysoka mi siê nie u¶miecha.
Powiedzcie proszê tylko jedna rzecz. Czy faktycznie osoba do pomocy (o której zawsze wspominaj± sprzedawcy produktu) jest niezbêdna? Czy która¶ z Was robi³a to ca³kiem samodzielnie? Do czego ta osoba jest konkretnie potrzebna?
Ulina2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-05, 13:39   #4412
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Ulina2000 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, przejrza³am w±tek i zdecydowa³am siê na zastosowanie encanto w starej formule. Pocz±tkowo chcia³am i¶æ do salonu fryzjerskiego ale jak niska cena to ponoæ mo¿na siê naci±æ a wysoka mi siê nie u¶miecha.
Powiedzcie proszê tylko jedna rzecz. Czy faktycznie osoba do pomocy (o której zawsze wspominaj± sprzedawcy produktu) jest niezbêdna? Czy która¶ z Was robi³a to ca³kiem samodzielnie? Do czego ta osoba jest konkretnie potrzebna?
Ja robi³am samodzielnie i z siostr±. Jak umiesz sobie dok³adnie na³o¿yæ farbê to i keratynê bêdziesz umia³a to samo z prostowaniem i suszeniem. Nie ma wielkiej filozofii.. jak robi³am z siostr± to siostra mi pomaga³a prostowaæ z ty³u bo lepiej widzia³a albo wyrêcza³a mnie w suszeniu bo rêce odpada³y
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-05, 20:40   #4413
twiggz
demoralizator
 
Avatar twiggz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 316
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Ulina2000 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, przejrza³am w±tek i zdecydowa³am siê na zastosowanie encanto w starej formule. Pocz±tkowo chcia³am i¶æ do salonu fryzjerskiego ale jak niska cena to ponoæ mo¿na siê naci±æ a wysoka mi siê nie u¶miecha.
Powiedzcie proszê tylko jedna rzecz. Czy faktycznie osoba do pomocy (o której zawsze wspominaj± sprzedawcy produktu) jest niezbêdna? Czy która¶ z Was robi³a to ca³kiem samodzielnie? Do czego ta osoba jest konkretnie potrzebna?
Druga osoba jest potrzebna do suszenia i prostowania, poniewa¿ (zw³aszcza w starej wersji encanto) lec± gryz±ce i bardzo dusz±ce opary od formaldehydu. Jak robi³am mamie, to ca³y zabieg musia³a siedzieæ z twarz± w mokrym rêczniku, a ja pomimo maski na twarzy musia³am siê trochê odsuwaæ aby tego nie wdychaæ bo szczypa³o w oczy okrutnie. Ogólnie zabieg nie jest ³atwy i przyjemny, a samodzielnie to ju¿ w ogóle mo¿e siê okazaæ niez³ym wyzwaniem.
twiggz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-05, 21:01   #4414
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 326
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ElciaBon Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was. Mam takie okropne pusz±ce siê w³osy i zastanawiam siê nad prostowaniem keratynowym. I dlatego chcia³abym zapytaæ o kilka rzeczy dziewczyny, które niedawno sobie tak prostowa³y w³osy.
czy taki efekt d³ugo siê utrzymuje? i czy serio w³osy siê nie pusz± w czasie deszczowej pogody?

i czy tak± keratyn± mo¿na zniszczyæ w³osy, jak fryzjerka nie ma do¶wiadczenia?
Zale¿y, jakie masz w³osy. U mnie, na prostych efekt w³a¶ciwie jest trwa³y, pogoda i wilgotno¶æ powietrza przesta³a mieæ znaczenie. Pierwszy zabieg (starym encanto) da³ najwyra¼niejszy efekt, ale robi³am potem co pó³ roku jeszcze dwa zabiegi, ¿eby poskromiæ puch na m³odszych w³osach.
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-06, 11:27   #4415
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Ulina2000 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, przejrza³am w±tek i zdecydowa³am siê na zastosowanie encanto w starej formule. Pocz±tkowo chcia³am i¶æ do salonu fryzjerskiego ale jak niska cena to ponoæ mo¿na siê naci±æ a wysoka mi siê nie u¶miecha.
Powiedzcie proszê tylko jedna rzecz. Czy faktycznie osoba do pomocy (o której zawsze wspominaj± sprzedawcy produktu) jest niezbêdna? Czy która¶ z Was robi³a to ca³kiem samodzielnie? Do czego ta osoba jest konkretnie potrzebna?
Ja mam bardzo d³ugie w³osy i ca³y zabieg robiê sama da siê samemu, ale jednak trzeba przyznaæ, ¿e du¿o wygodniej by by³o jakby kto¶ Ci na³o¿y³ keratynê z ty³u g³owy, i pomóg³ w suszeniu, bo rêce bol±.. Ale da siê
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-09, 19:03   #4416
majka521
Raczkowanie
 
Avatar majka521
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 454
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej, jak my¶licie, czy bardzo ¼le zrobi³am... Przy sp³ukiwaniu od¿ywki zamachnê³am siê i.. sp³uka³am wiêkszo¶æ. Troszkê jej pozosta³o, ale niewiele.
Teraz siê za³amujê, ¿e ca³y zabieg pójdzie na marne, przez moje zagapienie.
Czy która¶ z Was sp³uka³a kiedy¶ tak jak ja? A mo¿e która¶ w ogóle nie sp³ukuje od¿ywki?
__________________
Matura 2014

Od kwietnia æwiczê!


Moja wymiana!
majka521 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-10, 05:00   #4417
Ulina2000
Raczkowanie
 
Avatar Ulina2000
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 66
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dobra, to juz wiem o co chodzi. Sprobuje wiec sama. A mam jeszcze jedno pytanie. Pisze sie, ze ten zabieg nie niszczy wlosow a jednoczesnie wiele osob sie dziwi jak ktos o ladnych naturalnych falach robi keratyne. Ja mam fajnie falujace wlosy ale tak im sie to zdarza ze 3 dni w miesiacu. A tak najczesciej to sie pusza. Czy po kilku miesiacach jak keratyna zejdzie wlosy wracaja do stanu poprzedniego? Nie sa jakies bardziej zniszczone albo sianowate niz przed zabiegiem?
Ulina2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 10:39   #4418
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Ulina2000 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, to juz wiem o co chodzi. Sprobuje wiec sama. A mam jeszcze jedno pytanie. Pisze sie, ze ten zabieg nie niszczy wlosow a jednoczesnie wiele osob sie dziwi jak ktos o ladnych naturalnych falach robi keratyne. Ja mam fajnie falujace wlosy ale tak im sie to zdarza ze 3 dni w miesiacu. A tak najczesciej to sie pusza. Czy po kilku miesiacach jak keratyna zejdzie wlosy wracaja do stanu poprzedniego? Nie sa jakies bardziej zniszczone albo sianowate niz przed zabiegiem?
Ja mia³am fale pusz±ce siê i w³a¶nie przez puch zrobi³am Encanto. Po pó³ roku puch wróci³, a w³osy s± proste. Nie s± bardziej zniszczone, bo ja nak³ada³am maski w pó¼niejszym czasie i dba³am o nie. Po prostu to lubiê i nie chcia³am polegaæ tylko na samej keratynie.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-10, 13:32   #4419
Ulina2000
Raczkowanie
 
Avatar Ulina2000
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 66
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Sandrek czyli fale zniknely na zawsze?
Ulina2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-10, 13:35   #4420
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Ulina2000 Poka¿ wiadomo¶æ
Sandrek czyli fale zniknely na zawsze?
Zale¿y od dnia. Ale z regu³y s± proste.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-10, 13:41   #4421
20160901857
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 21 098
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Zale¿y od dnia. Ale z regu³y s± proste.

U mnie tak samo. Jak jest gorszy dzieñ, to trochê faluj±, ale tak ³adnie, bez puchu.
20160901857 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 16:12   #4422
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 23 352
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny czy po Cocochoco naprawde nie moge wlosow ani na chwile spiac do tego pierwszego mycia? Ide na myxie dopiero jutro po poludniu a wlosy mam takie kluskowate ze ja nie wiem jak sie pokaze w takich gdziekolwiek

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
LeejdiNaati jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-10, 18:17   #4423
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Ulina2000 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, to juz wiem o co chodzi. Sprobuje wiec sama. A mam jeszcze jedno pytanie. Pisze sie, ze ten zabieg nie niszczy wlosow a jednoczesnie wiele osob sie dziwi jak ktos o ladnych naturalnych falach robi keratyne. Ja mam fajnie falujace wlosy ale tak im sie to zdarza ze 3 dni w miesiacu. A tak najczesciej to sie pusza. Czy po kilku miesiacach jak keratyna zejdzie wlosy wracaja do stanu poprzedniego? Nie sa jakies bardziej zniszczone albo sianowate niz przed zabiegiem?
Moje s± w o wiele lepszym stanie ni¿ przed zabiegiem.

Cytat:
Napisane przez majka521 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, jak my¶licie, czy bardzo ¼le zrobi³am... Przy sp³ukiwaniu od¿ywki zamachnê³am siê i.. sp³uka³am wiêkszo¶æ. Troszkê jej pozosta³o, ale niewiele.
Teraz siê za³amujê, ¿e ca³y zabieg pójdzie na marne, przez moje zagapienie.
Czy która¶ z Was sp³uka³a kiedy¶ tak jak ja? A mo¿e która¶ w ogóle nie sp³ukuje od¿ywki?
Ja w ogóle nie sp³ukujê od¿ywki, proces trwa wtedy d³u¿ej, no ale jak ju¿ robiê to chcê zrobiæ porz±dnie.
A co do Twoich obaw - na pewno nie zmarnuje Ci to efektów zabiegu, wiele dziewczyn w ogóle nie korzysta ju¿ z od¿ywki, prostuj± sama keratyn±
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-10, 20:22   #4424
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy po Cocochoco naprawde nie moge wlosow ani na chwile spiac do tego pierwszego mycia? Ide na myxie dopiero jutro po poludniu a wlosy mam takie kluskowate ze ja nie wiem jak sie pokaze w takich gdziekolwiek

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Mo¿e suchy szampon?

Ewentualnie zepnij w³osy gumk± typu invisibobble Jak zepniesz nie ¶ciskaj±c w³osów za bardzo to powinno byæ ok
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-11, 01:42   #4425
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy po Cocochoco naprawde nie moge wlosow ani na chwile spiac do tego pierwszego mycia? Ide na myxie dopiero jutro po poludniu a wlosy mam takie kluskowate ze ja nie wiem jak sie pokaze w takich gdziekolwiek

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Mam pytañ kilka
-jak± masz d³ugo¶æ w³osów ? Pamiêtam, ze masz w³osy grube.
-Zmiescilas siê w 400 z³?
-Masz w³osy farbowane ? Je¶li tak to czy Coco rozja¶nia w³osy ?

No i liczê, ze bêdziesz wra¿enia pisaæ

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-11, 17:30   #4426
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 23 352
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e suchy szampon?

Ewentualnie zepnij w³osy gumk± typu invisibobble Jak zepniesz nie ¶ciskaj±c w³osów za bardzo to powinno byæ ok
Dalam rade i wytrzymalam jestem juz po myciu i wlosy sa przepiekne. Jak nie moje
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytañ kilka
-jak± masz d³ugo¶æ w³osów ? Pamiêtam, ze masz w³osy grube.
-Zmiescilas siê w 400 z³?
-Masz w³osy farbowane ? Je¶li tak to czy Coco rozja¶nia w³osy ?

No i liczê, ze bêdziesz wra¿enia pisaæ

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Wlosy mam do zapiecia stanika mniej wiecej, wlosow mam sporo i to samo mowila fryzjerka. Zaplacilam 350zl wiec cena ok wlosy niestety farbowane bo mam juz sporo siwych. Prostowanie robila mi p. Martyna z Prowokacji. Jestem mega zadowolona. Wlosy po wysuszeniu byly mega proste koncowki sie minimalnie pusza ale to przez to ze byly robione degazowkami i zostaly strzepki. Bardzo polecam ten salon i jesli sie zastanawiasz nad prostowaniem to zapisuj sie i nie zastanawiaj sie dluzej napewno bedziesz zadowolona

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Poka¿ wiadomo¶æ
Dalam rade i wytrzymalam jestem juz po myciu i wlosy sa przepiekne. Jak nie moje

Wlosy mam do zapiecia stanika mniej wiecej, wlosow mam sporo i to samo mowila fryzjerka. Zaplacilam 350zl wiec cena ok wlosy niestety farbowane bo mam juz sporo siwych. Prostowanie robila mi p. Martyna z Prowokacji. Jestem mega zadowolona. Wlosy po wysuszeniu byly mega proste koncowki sie minimalnie pusza ale to przez to ze byly robione degazowkami i zostaly strzepki. Bardzo polecam ten salon i jesli sie zastanawiasz nad prostowaniem to zapisuj sie i nie zastanawiaj sie dluzej napewno bedziesz zadowolona

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa no i rozjasnienia nie zauwazylam

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
LeejdiNaati jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-12, 09:04   #4427
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 840
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dzieewczyny, jestem ju¿ zdecydowana na keratynowe prostowanie, ale mam jeszcze do Was kilka pytañ:

1. Ile keratyny potrzebujê na w³osy krótsze ni¿ do ramion ale gêste? Chyba lepiej kupiæ zestaw z 75 ml?

2. Czy jest jaki¶ preparat po którym nie trzeba robiæ przerwy w myciu w³osów? Chyba nie dam rady 2 dni nie wychodziæ z domu. :/

3. Na czym polega podwójne mycie na pocz±tku, które jest zalecane w instrukcjach? Tzn: myjê raz-sp³ukujê-biorê szampon drugi raz-sp³ukujê, tak? bo chyba nie na mycie-suszenie, mycie-suszenie.

4. Czy na etapie prostowania w³osów mo¿na górne pasma podpinaæ do góry? Nie pogniot± siê?

5. Co mo¿e pój¶æ nie tak?

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Macie mo¿e ulubione filmiki, gdzie jest najpro¶ciej pokazane jak robiæ? Ogl±dam teraz trochê na youtubie, chcê wys³ac mamie, która bêdzie mi robi³a/pomaga³a; ale tam wszystkie prostuj± proste w³osy...
__________________
Jestem mam±!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-12, 09:08   #4428
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez No air Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieewczyny, jestem ju¿ zdecydowana na keratynowe prostowanie, ale mam jeszcze do Was kilka pytañ:

1. Ile keratyny potrzebujê na w³osy krótsze ni¿ do ramion ale gêste? Chyba lepiej kupiæ zestaw z 75 ml?

2. Czy jest jaki¶ preparat po którym nie trzeba robiæ przerwy w myciu w³osów? Chyba nie dam rady 2 dni nie wychodziæ z domu. :/

3. Na czym polega podwójne mycie na pocz±tku, które jest zalecane w instrukcjach? Tzn: myjê raz-sp³ukujê-biorê szampon drugi raz-sp³ukujê, tak? bo chyba nie na mycie-suszenie, mycie-suszenie.

4. Czy na etapie prostowania w³osów mo¿na górne pasma podpinaæ do góry? Nie pogniot± siê?

5. Co mo¿e pój¶æ nie tak?
1. My¶lê, ¿e 50ml powonno starczyæ ale jak chcesz to we¼ 75ml i jak zostanie to bêdziesz mia³a na poprawki np. grzywki za jaki¶ czas albo wierzchniej warstwy

2. encanto

3. Tak jak to pierwsze opisa³a¶ bez suszenia pomiêdzy.

4. Przy prostowaniu podepnij sobie w³osy do góry i zaczynaj prostowaæ od dolnych pasm, pó¼niej tych wy¿ej i wy¿ej.

5. Mo¿esz po³o¿yæ za ma³o preparatu (=spalrnie w³osów),
mo¿esz u¿yæ za ma³ej lub za du¿ej temp (za ma³a = s³aby efekt, za du¿a = spalenie)
Mo¿esz siê udusiæ je¿eli nie bêdziesz tego robi³a przy oknie (nie no tak serio to chyba nikt suê nie ususi³ ale polecam deszczowy, ch³odny, wietrzny dzieñ i znalezienie gniazdka przy oknie)
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-12, 09:18   #4429
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 840
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;62909976]1. My¶lê, ¿e 50ml powonno starczyæ ale jak chcesz to we¼ 75ml i jak zostanie to bêdziesz mia³a na poprawki np. grzywki za jaki¶ czas albo wierzchniej warstwy

2. encanto

3. Tak jak to pierwsze opisa³a¶ bez suszenia pomiêdzy.

4. Przy prostowaniu podepnij sobie w³osy do góry i zaczynaj prostowaæ od dolnych pasm, pó¼niej tych wy¿ej i wy¿ej.

5. Mo¿esz po³o¿yæ za ma³o preparatu (=spalrnie w³osów),
mo¿esz u¿yæ za ma³ej lub za du¿ej temp (za ma³a = s³aby efekt, za du¿a = spalenie)
Mo¿esz siê udusiæ je¿eli nie bêdziesz tego robi³a przy oknie (nie no tak serio to chyba nikt suê nie ususi³ ale polecam deszczowy, ch³odny, wietrzny dzieñ i znalezienie gniazdka przy oknie)[/QUOTE]

Dziêki za szybk± odpowied¼.
Zamierzam robiæ na balkonie, wiêc mam nadziejê, ¿e damy radê.
__________________
Jestem mam±!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 13:40   #4430
Katarzynka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hej. napiszesz adres salonu w który prostowa³as w³osy? o nazwie prowokacja jest kilka. z góry dzieki.
pozdr Kasia
Katarzynka11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-12, 14:54   #4431
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 23 352
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katarzynka11 Poka¿ wiadomo¶æ
hej. napiszesz adres salonu w który prostowa³as w³osy? o nazwie prowokacja jest kilka. z góry dzieki.
pozdr Kasia
Prowokacja w Rzeszowie na ulicy Sokola obok Mc Donalda

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
LeejdiNaati jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-14, 11:56   #4432
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomo¶ci: 6 208
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny!
Czy która¶ z Was po produktach od Alicja_style zauwa¿y³a to co ja? Mianowicie zawsze po prostowaniu mia³am efekt tafli, jedwabistej miêkko¶ci i wizualnie zdrowsze w³osy. Po tych produktach tak nie jest. Owszem w³osy s± proste, nie pusz± siê ale s± jakie¶ takie matowe. Nie wiem dlaczego? Od 1,5 roku robiê encanto a w pielêgnacji nie zmieni³am nic tak¿e widzê ogromn± ró¿nicê pomiêdzy produktami.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-14, 20:36   #4433
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mam pytanie z innej beczki, jak sobie radzicie z baby hair? Da siê je jako¶ przyg³adziæ? Ostatnio mam jaki¶ wysyp nowych w³osów. Fajnie, bo w³osy siê wydaj± gêstsze, ale przez to chodzê z aureol± drobnych loczków
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-14, 21:17   #4434
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie z innej beczki, jak sobie radzicie z baby hair? Da siê je jako¶ przyg³adziæ? Ostatnio mam jaki¶ wysyp nowych w³osów. Fajnie, bo w³osy siê wydaj± gêstsze, ale przez to chodzê z aureol± drobnych loczków
Ja mam je od zawsze i nauczy³am siê z tym ¿yæ. nie ma innej opcji.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-15, 08:19   #4435
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny!
Czy która¶ z Was po produktach od Alicja_style zauwa¿y³a to co ja? Mianowicie zawsze po prostowaniu mia³am efekt tafli, jedwabistej miêkko¶ci i wizualnie zdrowsze w³osy. Po tych produktach tak nie jest. Owszem w³osy s± proste, nie pusz± siê ale s± jakie¶ takie matowe. Nie wiem dlaczego? Od 1,5 roku robiê encanto a w pielêgnacji nie zmieni³am nic tak¿e widzê ogromn± ró¿nicê pomiêdzy produktami.
Jesli mówisz o encanto to pewnie dlatego, ¿e robi³a¶ star± wersj± a teraz jest nowa, s³absza. Ja od niej zawsze biore ale szukam "starej formu³y"
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-15, 12:46   #4436
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomo¶ci: 6 208
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Jesli mówisz o encanto to pewnie dlatego, ¿e robi³a¶ star± wersj± a teraz jest nowa, s³absza. Ja od niej zawsze biore ale szukam "starej formu³y"
W³a¶nie nie. Zaopatrzy³am siê w star± formu³ê. Raz robi³am now± od bidzis i nawet wtedy efekt by³ lepszy od tego. Nie wiem co jest grane.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-15, 19:16   #4437
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny czy keratyna alfaparf wyprostuje krecone w³osy?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-15, 22:24   #4438
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 722
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mog³yby¶cie mi podpowiedzieæ czy czym¶ siê podane keratyny ró¿ni±? Bo 75x3 jest tañsza od 75+x2, wiêc mnie to zastanowi³o I czy to jest stara wersja encanto?
http://allegro.pl/encanto-keratyna-z...386488567.html
http://allegro.pl/encanto-keratyna-p...152551665.html
__________________
Jedyna droga do przemian to przestaæ baæ siê wyzwañ.
Katiusia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-16, 22:42   #4439
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 840
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katiusia Poka¿ wiadomo¶æ
Mog³yby¶cie mi podpowiedzieæ czy czym¶ siê podane keratyny ró¿ni±? Bo 75x3 jest tañsza od 75+x2, wiêc mnie to zastanowi³o I czy to jest stara wersja encanto?
http://allegro.pl/encanto-keratyna-z...386488567.html
http://allegro.pl/encanto-keratyna-p...152551665.html
Z tych dwóch, które poda³a¶ widzê ¿e jeden jest z USA i pisz± o nim, ¿e jest bardzo wodnisty; a o drugim pisz±, ¿e to "encanto do brazil"... Mo¿e do¶wiadczone dziewczyny doradz± co jest lepsze?
__________________
Jestem mam±!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-17, 08:47   #4440
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Poka¿ wiadomo¶æ
Dalam rade i wytrzymalam jestem juz po myciu i wlosy sa przepiekne. Jak nie moje

Wlosy mam do zapiecia stanika mniej wiecej, wlosow mam sporo i to samo mowila fryzjerka. Zaplacilam 350zl wiec cena ok wlosy niestety farbowane bo mam juz sporo siwych. Prostowanie robila mi p. Martyna z Prowokacji. Jestem mega zadowolona. Wlosy po wysuszeniu byly mega proste koncowki sie minimalnie pusza ale to przez to ze byly robione degazowkami i zostaly strzepki. Bardzo polecam ten salon i jesli sie zastanawiasz nad prostowaniem to zapisuj sie i nie zastanawiaj sie dluzej napewno bedziesz zadowolona

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------


Aaa no i rozjasnienia nie zauwazylam

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Dziêkujê zaczynam pracê od sierpnia wiêc pierwsza wyp³ata i siê zapisujê
Ja mam w³osy za sutka gdzie¶ ale za to cienkie(niestety) i farbowane na czarno teraz chce je farbowac Hanna hebanowa czerñ.



Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.