Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i inne pierdółki... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-11, 13:59   #91
Yoanna21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 399
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

wiem, wiem Asiu dziękuję za odpowiedź może dzisiaj zrobię jednego kwiatka - na próbę zobaczymy jak mi będzie szło
__________________

Yoanna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 15:08   #92
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

jejku ile tu cudowności!!! Joasiuniu kochana zamawiam u Ciebie- http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6715410
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 15:16   #93
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

no nie mogę sie nadziwić widząc co Ty dziewczyno wyprawiasz z tego papieru, z tej bibuły, krepiny, niteczek, karteczek!!! Joasiu zdolna kobitka z Ciebie!!!
ja zamawiam u Ciebie- http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6715410

a i mozesz mi podrzucić kilka kurczaczków- skoro aż 14 się wykluło to podrzuć mi te 4 kochane są!!!
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 21:32   #94
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

Kaotka witaj Cieszę się,że mogłam się przyczynić do poczucia wiosenki Ja tesh ją poczułam... Trochę przez kwiatuszki, trochę przez pogodę Bo dzisiaj było tak ślicznie słonecznie... Butki wiosenne i kurteczka w końcu wiosenna więc może tesh i dlatego Ale prognozy na resztę tygodnia nie są zbyt optymistyczne Ale pożyjemy zobaczymy... Buźki i pozdrawiam
Yoasieńko Koffana pochwal się kwiatuszkiem A jak coś to pisaj-pomogę w miarę moich możliwości 3mam kciuki!!! Buźki
Dianko w końcu na moim wąteczku No witaj daleka Somsiadko Co do kwiatków nie ma problemu Ty mi swoje śliczne wzoreczki-ja Ci kwiatki Tak jak się umawiałyśmy Hehe... A ostatnio to normalnie nic w domu nie robię... Nawet się nie uczę... Tylko kwiatki i kwiatki... Dla Siotry na następny tydzień muszę cosik zrobić,bo urodzinki ma Hmmm... A jeśli chodzi o kurczaczki... To ani je mejlem wysłać... ani listem... A Mama-Kwoczka by ich chyba nie dała Bidulki siedzą sobie z Mamusią w piwnicy u nas Na polu zimno,żeby je wypuścić...Mama miała iść w poszukiwaniu pokrzyw dla nich Ale w sumie nie wiem czy znalazła... Ale cipciaczki dadzą radę
A to moje szybko robione dzisiejsze kwiatki na specjalne zamówienie Kuzynki Koniecznie chciała w niebieskościach więc ma Mam nadzieję,że się Jej spodobają...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00149.JPG (76,0 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00150.JPG (80,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00151.JPG (89,9 KB, 114 załadowań)
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 08:09   #95
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

no z wysłaniem kurczaczków to rzeczywiscie problem ale są takie kochane ze chciałoby się je przynajmniej na chwileczke w rękach potrzymać

no a różyczki Joasiu cudne!! jak zwykle zresztą!!!
powiem Ci ze ja ostatnio to tez nic nie robię- znudzenie mnie dopadło i tak siedzę i myślę sama nie wiem nad czym.
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 09:44   #96
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

Dianko dziękuję Ci ślicznie za milutkie słowa A co do lenia to może jakoś się przez Wizaż zaraziłyśmy Ja robię... Tylko nie to co trzeba Zamiast się przygotowywać do zajęć to siedzę i kręcę te kwiatuchy Heh...
A dzisiaj pochwalę się różyczkami i koszyczkiem które zrobił mój Siostrzeniec który w lipcu skończy 9 lat Ma sqbany talent Róże zrobił bez niczyjej pomocy a co do koszyczka to tylko Mu zaczęłam a resztę sam kręcił tymi małymi paluszkami No i pomalował Mu Dziadzio Jak Wam się podobuje???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00124.JPG (109,4 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00125.JPG (111,2 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00123.jpg (103,6 KB, 68 załadowań)
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 13:07   #97
malgwa
Zadomowienie
 
Avatar malgwa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 1 076
GG do malgwa
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

O rety!!! Twój Siostrzeniec ma wielki talent w swoich rączkach!!! Przepięknie mu wyszły te kwiatki!!! Nigdy bym nie pomyślała, że zrobił je mały szkolniaczek... Brawa dla niego
__________________
Zapraszam na mój wątek --> TUTAJ
malgwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 13:18   #98
violka37
Raczkowanie
 
Avatar violka37
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubuskie woj.
Wiadomości: 33
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

Witam Joasiuniu!
Ja tylko chciałam Ci powiedzieć ,że normalnie super są te twoje kwiatuszeczki
No taka ma wiosnę kiedy chce super
Czekam na resztę twoich cudów
__________________
Pozdrawiam cieplutko
violka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 14:47   #99
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

Bardzo ładne kartki, kwiatki i śliczniusie kurczaczki
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 16:25   #100
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

Ojej Dziewczynki Ale mi milusio Normalnie ash się ciepło na serduchu robi jak się czyta te Wasze komentarzyki Cieszę się,że podobają się Wam moje wyroby Nawet nie wiecie jak bardzo Uzależniłam się Dziołchy od Was Ale to miłe uzależnienie
malgwa Siostrzeniec naprawdę ma talent Czasami nawet nic się mnie nie zapyta tylko stoi i stoi... i patrzy i patrzy... A później myka do swojego pokoju i sam próbuje No a nieraz jak przyjdzie to tysiąc pytań: Ciocia jak to... Ciocia a jak tamto... Ciocia a z czego to... itp. Męczące to jest czasami Ale wiem,że muszę Mu powiedzieć co by rozwijał swój talent A Dawidek na pewno by Ci podziękował za te milutkie słowa Pochwały zebrał od całej rodzinki więc myślę,że się cieszy i dumny jest z tego co robi
violka37 witam Cię na moim skromnym wąteczku A co do wiosny na zawołanie to prawda Można dzięki takim kwiatuszkom poczuć w domciu wiosenkę Ślicznie Ci dziękuję za komentarzyk
bydgoszczanka cieszę się,że podobają Ci się moje wyrobiki A kurczaczki jush urosły,że hoho Tylko trawki biedne nie mają... Co by wiosna przyszła jak najszybciej Buźki i pozdrawiam
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 18:26   #101
gohaka
Raczkowanie
 
Avatar gohaka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dziki Wschód
Wiadomości: 57
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

niebieskości bardzo ładne i te "kulane" i te cukierkowe..
a co do Twojego siostrzeńca to w szoku jestem niezmiernym, zdolna bestia to mało powiedziane (ma coś po cioci )

pozdrawiam
gohaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 20:18   #102
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

no szkubany mały plastyk się wybija! a talent no to wiadomo po kim odziedziczył!!!!!! oczywiscie po cioci Asi!!!!!!!!!!!!!
piękne różyczki!!
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 21:05   #103
Feme21
Wtajemniczenie
 
Avatar Feme21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 470
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

piekne kwiety. nawet bardziej wygladaja realnie niz te kupne sztuczne bardzo staranne i takie realne az sie chce dotknąć i powąchac
__________________



Feme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 21:05   #104
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

gohaka A mnie jakoś się nie widzą te niebieskie róże z tymi sprężynkami... Nie wiem czemu... Być może dlatego,że są w wazoniku... I tak "roboczo" i "prowizorycznie" stoją-znaczy się,że nie są na swoim miejscu. Ja lubie kwiatki od razu powkładać powsadzać tam gdzie mają być! A nie tak byle jak! Kuzynka każe sobie zrobić coś a ja mam być wróżką i wiedzieć gdzie Ona chce te róże usadowić Nie lubię takiego czegoś! A jeszcze pisze,że odbierze dzisiaj a tu figa... Złości mnie biorą Ale trza się uspokoić bo spać idę Buźki
Dianko tylko to tak jakoś nie po krwi poszło Bo to nie mój syn Ale w sumie krew mojej Siostry... To może być ciut i mój Cieszę się,że różyczki Dawidka się podobają Zaczął tesh robić peonie więc na pewno wkleję zdjęcia jak jush będzie bukiet gotowy Póki co biedak nie ma czasu na kwiatki... Tyle mają nauki w tej drugiej klasie,że głowa mała... Ja to się tyle uczyłam jak byłam w 6 klasie Hehe... A Oni naprawdę zasuwają z materiałem. Ale se chłopak daje radę... Zadania odrabia raz dwa a później zawsze sobie cosik polepi Zuch chłopak Buziaczki Dianeczko
Feme21 witaj w moich skromnych progach Dziękuję za kofffany komentarzyk A co do kwiatów sztucznych kupionych a robionych z bibuły masz rację - różnica jest spora Heh... Gdyby jeszcze można było skądś wytrzasnąć zapach każdego kwiatuszka i jakimś sposobem przenieść zapaszek na bibułkę... Ash... Byłoby cudownie Pozdrawiam cieplutko
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 21:36   #105
aga97
Rozeznanie
 
Avatar aga97
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 920
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

Joasia piękne karteczki,bukieciki a kurczaczki przeurocze
__________________
AGUSIOWE NUDY https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=198123
aga97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 22:20   #106
Feme21
Wtajemniczenie
 
Avatar Feme21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 470
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

no własnie .. gdyby tak szło zaczarowac te bibułkowe kwiatuszki zapachem... to by było coś cudownego...
__________________



Feme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 07:49   #107
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

Agusia witam na moim wąteczq Ash się cieplutko na serduchu robi jak się czyta takie miluchne komentarze Pozdrawiam i buziaczki
Feme21 no niestety takich zdolności chyba nikt nie ma Ale dobre i kwiatuszki Buziolki
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 08:18   #108
gwiazdeczka_211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 618
Smile Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

Jak miło oglądać takie śliczne bukieciki róż!
__________________
_________
Moje pierwsze kroczki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=232668
gwiazdeczka_211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 08:47   #109
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

gwiazdeczka_211 witam serdecznie Nio i oczywiście dziękuję za komentarzyk Cieszę się,że bukieciki się komuś podobają Pozdrawiam cieplutko
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 14:48   #110
writer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 255
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

oj Bradzo nam sie podobuje zdolniacha z tego malucha (tylko zeby nie przeczytal ze tak na Niego powiedzialam bo sie zezłości ). a talent ma po cioci oczywiscie... Asieńka piekne są twoje prace - i kwiatki bibułkowe i karteluszki. cudnosci!!! jak Ty to robisz... a te "grubaśne" różyczki (jak to okresliła gohaka = "kulane") to są rewelacyjne po prostu!!
writer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:07   #111
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

writer dziękuję dziękuję i jeszcze raz dziękuję Słońce I w imieniu Dawidka Co do "kulanych" czy tesh "grubaśnych"-jak kto chce-różyczek to robi się je migiem bardzo prosto Wysłałam Twojej Siostrzyczce filmik z instrukcją jak je robię więc jak się nauczy to i Tobie przekaże swoje zdolności
Buziaczki i pozdrawiam
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:45   #112
gohaka
Raczkowanie
 
Avatar gohaka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dziki Wschód
Wiadomości: 57
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

możliwe że Ci się te różyczki nie widzą właśnie dlatego - szczerze mówiąc na wazon sam w sobie nie zwróciłam uwagi.. zapatrzyłam się na same różyczki i dobór kolorów.. a tak poza tym to trza Kuzynkę skrzyczeć a jak się nie da to chociaż kwiatki z widoku własnego schować i nerwy wypchnąć za okno coby spokojnie się wyspać..

pozdrawiam cieplutko i kolorowych snuff życzę
gohaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:56   #113
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

gohaka Ty ale wiesz,że się nie wyspałam!!! Serio!!! Całą noc śniło mi się,że robię te różyczki i że ciągle coś mi nie pasuje czy komuś.. Jush nie pamiętam W każdym razie co chwila się budziłam i ciągle te róże i róże... I ciągle do kitu ta moja robota Ani się nie najadłam na noc ani to co... Nie wiem czemu mi się śnią takie głupoty A róże stoją koło telewizora-wysoko... Więc nie patrzę na nie co wchodzę i wychodzę z pokoju A Kuzynka wyślę Męża po róże pewnie za tydzień... Wrrrrr... Ale dzisiaj jush będę spać spokojnie... Tzn mam przynajmniej taką nadzieję...
Dziękuję za pozdrowionka Również ślę ich moc w Twoją stronę poprzez WIZAŻ nio wzajemnie kolorowych
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:04   #114
karola0507
Zadomowienie
 
Avatar karola0507
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 635
GG do karola0507
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

Ja nie mogę... Nie mogę wyjść z podziwu i nie mogę się napatrzeć na te bukiety
NO po prostu genialna sprawa!! W swojej "karierze" zrobiłam tylko jedną taką rózę z bibuły i stwierdziłam, że tylko nader szczytny cel sprawi, żebym zrobiła ich więcej- strasznie żmudna robota.. SZACUNECZEK
No i gorące pozdro dla siostrzeńca- naprawdę skubaniutki brzdąc, aż strach pomyśleć, co z niego za talent wyrośnie
__________________
Zakamarek Karoli- zapraszam
WĘDRUJĄCY--> W DOMU!!! Dziękuję za piękne wpisy !!!
karola0507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:09   #115
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

Karolka lubię czytać Twoje komentarzyki Zawsze się pośmieję.bo Ty tak fajnie piszesz Tak... Hmmm... Jajcarsko Hehe... Na czasie jesteś bo Wielkanoc idzie Kochana jakbyś pojęła sposoby robienia różyczek to założę się,że by Ci się udało i nie poprzestałabyś na jednej Wciągnęłoby Cię Dziękuję w Imieniu Siostrzeńca Dzisiaj Mu mówiłam,że się Jego różyczki podobują Cieszył się
Buziolki
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 11:49   #116
writer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 255
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

tylko patrzec jak i Dawidek wlasny wątek na wizażu zalozy ps. Asia świetna kobitka z Ciebie - taka ciepla i w ogole...
writer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 12:30   #117
gohaka
Raczkowanie
 
Avatar gohaka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dziki Wschód
Wiadomości: 57
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

Z poważnym opóźnieniem ale ze szczerą troską - wyspałaś się wreszcie? Mam nadzieję że koszmarki z niebieską bibułą w roli głównej już Cię opuściły a wyrodna kuzynka po bukiecik przyszła?
Tak czy inaczej 3mam kciuki za sny spokojne

Pozdrawiam cieplutko
gohaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 12:58   #118
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

Kochane moje Kobitki Fajnie,że tu zaglądacie Matko... Niedawno założyłam wątek a to jush 4 stronka Dzięki Wam moje Wizażanki Jedyne
writer normalnie bo się zarumienię... Dziękuję Ci za cieplutkie słowa Słońce Ale myślę,że tu na Wizażu każda z nas jest taka ciepła, serdeczna i wyjątkowa Czyż nie???
A tak na wesoło to nie wiem czy ja taka ciepła Mój Adaś ciągle narzeka,że albo łapy mam zimne albo nóżki
A co do Dawidka... To jak tylko wgłębi się w Internet to kto wie kto wie... Wczoraj zrobił koszyk z papierowej wikliny... Muszę polecieć i zdjęcie zrobić Coś dla swojej Mamusi będzie skręcał
gohaka Skarbie dziękuję za troskę Wysypiam się jush normalnie Calutka noc śpię-jak nigdy... Róże jak stały tak stoją Kuzynka się nic nie odzywa... Nie wiem o co biega... Ta ale jak się znerwuję... Jak nie przyjedzie sobie w środę po nie to normalnie okno otworzę i róże sru polecą... Nawet mi ich szkoda nie będzie
Tak więc bądź spokojna Moje sny się jush ustabilizowały... A teraz tworzę coś innego Ale nie powiem co co by nie zapeszyć
Buźki wielkie Dziewczątka
Fajnie tak Was mieć Człowiek uśmiecha się od ucha do ucha I dziwić się,że w wieku 23 lat zmarszczki się pojawiają jak człowiek ciągle ma "banana" na twarzy
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 20:53   #119
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

O kurczę Jestem pod wrażeniem ! Wielkie brawo dla tego małego mężczyzny !!! Co on będzie za pięknosci tworzył za parę lat
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 21:31   #120
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Joasiuniowe bibułkowe kwiatuszki, papierowe koszyczki i karteczki:):):)

klaudens ach jak fajnie,że do mnie zaglądnełaś Nio i że się podobają moje wyroby I Dawidka oczywiście tesh Ash się sama boję co to beje za artysta za lat parę...
A teraz wklejam dzisiaj zrobiony koszyk z papierowej wikliny. Pierwszy raz jak próbowałam musiałam wywalić gdyż się po prostu normalnie nie udał Ale teraz myślę,że jest ok Może być Dziewczynki??? Zdjęcia robiłam przed chwilą więc dlatego takie ciemne... W poniedziałek będzie koszyk pomalowany Będę Was informować na bieżąco jak koszyk wygląda... No i jak się zapełni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00152.jpg (107,9 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00153.jpg (103,3 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00154.jpg (115,7 KB, 117 załadowań)
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.