Trwała - zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: Jakie kosmetyki do wykonania trwałej podnoszącej uzywacie??
Wella 0 0%
Goldwell 0 0%
Joanna 0 0%
inne 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-04, 14:53   #571
Agusia997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Dot.: robicie trwałą???

Zawsze marzyłam o krąconych i puszystych włoskach. Teraz postanowiłam, że przez jesień i zime wzmocnie swoje włoski a na wiosne zrobie trwałą

Tylko pytanie jak...???
Moze mi ktos podac probozycje jak przygotować włosy do ttwałej? Bardzo prosze wysłac probozycje na moj e-mail niunia_997@o2.pl z gory serdecznie dziekuje
Agusia997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 21:01   #572
Agnieszka_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8
Dot.: robicie trwałą???

Dla mnie osobiście najmniej istotne jest to czy coś jest modne czy tez nie jest.
Istotne jest jedynie to, czy ja sama tego chcę i jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi "TAK" to robię to nie oglądając się na obecnie panujące trendy.

Tak też było w przypadku "mojej" trwałej. Naturalne włosy mam proste jak drut, o trwałej marzyłam od dawna jednak zawsze stawło coś na przeszkodzie. A to strach, a to porady innych a to jeszcze cos innego... Ale w końcu zdecydowałam się, stwierdziłam, że muszę spróbować bo inaczej będę się zadręczać bez końca.

I w ten oto sposób jakieś 2-3 tygodnie temu zrobiłam (w zasadzie fryzjerka mi zrobiła) pierwszą w życiu trwałą. Efekty nie są może idealne ale w gruncie rzeczy mam to czego chciałam, czyli drobne loczki na całej głowie które mnie osobiście a także znajomym przypadły do gustu.
Także ja nie żałuję tego co zrobiłam i z pewnością nie była to ostatnia w moim życiu trwała.
Agnieszka_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 21:52   #573
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: robicie trwałą???

Cytat:
Napisane przez MagdalenaK2
Trwałej napewno nie mozna zrobic u pierwszego lepszego fryzjera. Kiedys fryzjer opowiadał mi przez godzine w jaki sposób fryzjer moze zniszczyc trwałą włosy. liczy sie siła skretu, sposob nawiniecia na wałki,czas, no i oczywiscie dobór płynu do rodzaju wlosów.
ehhh
Podłączam się pod Ciebie Madziu - jeśli trwała to profesjonalny salon fryzjerski!!! Ja wiem co znaczy źle wykonana trwała... nigdy więcej.
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 21:51   #574
sun_shine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 93
fale-->headlines kontra lekka trwała? /bylyscie kiedys zadowolone z trwalej?

Dziewczyny! pytanie jak w temacie,chodziu ostatnio ze mna ochota na trwała (ale nie na loczki,a na fale) i zastanawiam sie,czy któras z Was byla kiedys zadowolna po tym zabiegu,bo wszedzie sie slyszy tylko o pomstowaniu na fryzjerki,ktore zle ja wykonaly
i moze podpowiecie mi,co lepiej zrobic liczac na efekt koncowy w postaci fal?
(wiem,ze watkow o tym bylo juz mnoostwo,przejrzalam je,ale jednoznaczej odp tam nie bylo...)
sun_shine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 21:59   #575
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: fale-->headlines kontra lekka trwała? /bylyscie kiedys zadowolone z trwalej?

Wlasnie chcialbym miec dokladnie taki skret na glowie
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 22:32   #576
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: fale-->headlines kontra lekka trwała? /bylyscie kiedys zadowolone z trwalej?

Styling. Ja po stylingu tak miałam. Ale zawsze rano musialam je "podkręcić" pianką. Trochę bylo roboty.
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 00:57   #577
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: fale-->headlines kontra lekka trwała? /bylyscie kiedys zadowolone z trwalej?

dziewczyny, ale hedlines nie ma za zadanie zrobic fal.... tylko podniesc wlosy u nasady...
zarazem nie skręcając ich....
owszem, wloski ,ktore nie były wczesniej latwe w układaniu, po tym zabiegu , mozna ułozyc , nakrecić, podkręcic
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 14:13   #578
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: fale-->headlines kontra lekka trwała? /bylyscie kiedys zadowolone z trwalej?

ja mialam taką lekką trwałą kilka lat temu, i nawet mi sie podobalo, wlosy fajnie sie ukladaly. Po jakims czasie powtorzylam zabieg i przy 2 podejsciu juz mialam wlosy potargane i bez efektu. W rezultacie je scielam. Dzisiaj juz bym trwalej nie zrobila, i wogole juz mnie to tak nie kreci
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 19:04   #579
majo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: fale-->headlines kontra lekka trwała? /bylyscie kiedys zadowolone z trwalej?

Miałam kiedyś trwałą zrobioną na dość długie włosy w dobrym salonie. Bardzo ładnie się udała zwłaszcza że mam cieńkie włosy. Póżniej je obciełam tak do ramion i efekt był równie fajny, wyglądały tak że całe lekko się falowały a końcówki lekko kręciły. Jak zaczeły mi odrastać to osoby które wcześniej mnie nie znały (nowa praca) były żdziwione że to nie moje naturalnie włosy.
Była to moja pierwsza trwała i ostatnia udana, póżniej robiłam jeszcze kilka razy ale to były koszmarne doświadczenia albo były spalone albo cały skręt diabli wzięli i miałam proste napuszone i niczym niedało się ich ugładzić. Więc doszłam do wniosku że nie będę więcej ryzykować. Trochę szkoda bo w kręconych włosach jest mi wyjątkowo ładnie.
majo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 20:05   #580
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Talking Dot.: fale-->headlines kontra lekka trwała? /bylyscie kiedys zadowolone z trwalej?

Robilam trwalą w dobrym salonie i zapłaciłam kupe kasy za nia, a z efektu i tak nie bylam zadowolona(przynajmniej mi włosow nie zniszczyły).
Mam naturalnie kręcone włosy i chciałam aby skręt był mocniejszy i od samej nasady a nie od wysokości oczu
Jak nawalilam mnóstwo pianki to było ok, ale taki efekt uzyskuję i na naturalnych wlosach po kosmetykach do loków, więc nie było sensu tego robić.
Minusem jest , że wlosy się strasznie puszą po takim zabiegu i wygląda sie jak pudel bez użycia kometyków.
Aha dodam,ze robilam tzw. owocową trwała, czyli niby tą delikatniejsza, na chemiczną bym sie nie zdecydowala
Pozdrawiam
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 20:58   #581
Mateo_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Question Trwała ondulacja i ...mężczyzna?

Cześć dziewczyny.

Mam do was bardzo nietypowe i zapewne bardzo dziwne zapytanie.

Czy spotkałyście się w swoim życiu z mężczyzną (chłopakiem), który miałby trwałą ondulację i jak wy same (bez względu na to czy się z tym spotkałyście czy nie) się na coś takiego zapatrujecie.

Pytam nie bez powodu, to dla mnie bardzo istotne.
Czekam na wasze opinie.

Bardzo proszę o poważne wypowiedzi, pozdrawiam.
Mateo_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 21:16   #582
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Trwała ondulacja i ...mężczyzna?

Cytat:
Napisane przez Mateo_pl
Cześć dziewczyny.

Mam do was bardzo nietypowe i zapewne bardzo dziwne zapytanie.

Czy spotkałyście się w swoim życiu z mężczyzną (chłopakiem), który miałby trwałą ondulację i jak wy same (bez względu na to czy się z tym spotkałyście czy nie) się na coś takiego zapatrujecie.

Pytam nie bez powodu, to dla mnie bardzo istotne.
Czekam na wasze opinie.

Bardzo proszę o poważne wypowiedzi, pozdrawiam.
tak u mnie w dawnym salonie gdzie pracowałam szef robił trwałą mężczyzną a przeciez hedlines(ale to uniesienie ale jak sie nakreci na mniejsze wałeczki to bedzie skret) jest równiez dla mezczyzn wiec nie masz sie czego obawiac
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 21:22   #583
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: fale-->headlines kontra lekka trwała? /bylyscie kiedys zadowolone z trwalej?

Cytat:
Napisane przez kasienka2883
Robilam trwalą w dobrym salonie i zapłaciłam kupe kasy za nia, a z efektu i tak nie bylam zadowolona(przynajmniej mi włosow nie zniszczyły).
Mam naturalnie kręcone włosy i chciałam aby skręt był mocniejszy i od samej nasady a nie od wysokości oczu
Jak nawalilam mnóstwo pianki to było ok, ale taki efekt uzyskuję i na naturalnych wlosach po kosmetykach do loków, więc nie było sensu tego robić.
Minusem jest , że wlosy się strasznie puszą po takim zabiegu i wygląda sie jak pudel bez użycia kometyków.
Aha dodam,ze robilam tzw. owocową trwała, czyli niby tą delikatniejsza, na chemiczną bym sie nie zdecydowala
Pozdrawiam
a moze miałas za długie włoski i ci sie datego nie kręciły od skóry(ponieważ są za ciężkie) a co do skrętu "na sucho" to normalne ze po trwałej sie puszą
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 21:35   #584
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: fale-->headlines kontra lekka trwała? /bylyscie kiedys zadowolone z trwalej?

Miałam do ramion i unosiły sie u nasady, ale po odpowiednich kosmetykach( zresztą bez trwalej było tak samo), wiec efekt żaden.
A że po tym zabiegu sie strasznie puszą... teraz już wiem
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 22:20   #585
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Trwała ondulacja i ...mężczyzna?

ja zrobilamwiele trwałych mezczyznom, i bylo to normalne, nic strasznego, fajnie wygladali
jeden znany pilkarz Gornika Zabrze... fajnie wygladal, mial dlugie wlosy
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 23:03   #586
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: Trwała ondulacja i ...mężczyzna?

A ja bym dodała, że mężczyzna nawet ma lepiej, jeśli chodzi o trwałą, niz kobieta. Jak kobiecie trwała nie wyjdzie, to jest skazana na męczarnie z lokami, bo decyzja o obcięciu włosów czasem nawet w grę nie wchodzi... Natomiast u facetów to chyba nie jest wielki problem obciąć włoski i znów zapuścić... oczywiście jeśli rozmawiamy o krótkich lub średniodługich włosach, a nie takich do pasa. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Jak mój kumpel się decydował na afro, to mówił, że co mu szkodzi - jak nie wyjdzie, to zetnie.
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 13:12   #587
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Trwała ondulacja i ...mężczyzna?

Jezeli chodzi o eksperymenty i ewentualne sciecie wlosow to napewno facetowi jest o wiele latwiej. Ja jednak sie juz przy zwyczailem bardzo do moich wlosow i nie chcialbym ich scinac, bo poprostu mi szkoda czasu ktory poswiecilem na ich zapuszczenie Pozatym najwazniejsza rzecza jest okres przejsciowy miedzy krotkimi wlosami, a dluzszymi. To ciagle stanie przed lustrem i kombinowanie jak by tu sie uczesac zeby jakos wygladac

A co do amej trwalej to tez sie zastanawiam, bo chcialbym miec taki skrecik jak tu na jddenej fotkce gdzies byl
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 14:16   #588
sun_shine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 93
Dot.: fale-->headlines kontra lekka trwała? /bylyscie kiedys zadowolone z trwalej?

wczoraj bylam u fryzjerki,ktora powiedizla mi,ze robiac trwala fal nie uzyskam nigdy,nawet uzywajac najgrubszych walkow
a tak troche zbaczjzac z tematu: po jakim czasie trwala schodzi? tzn,czy wlosy sa mniej wiecej proste?
sun_shine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 15:59   #589
qwerka
Przyczajenie
 
Avatar qwerka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 20
Dot.: fale-->headlines kontra lekka trwała? /bylyscie kiedys zadowolone z trwalej?

a czy miedzy trwałą a headlines jest duża różnica cen? za 2 tyg chcę się wybrać na headlines, jakiej ceny mam się spodziewać? (rzeszów) wystarczY 70 dych??
qwerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-08, 16:10   #590
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: fale-->headlines kontra lekka trwała? /bylyscie kiedys zadowolone z trwalej?

No dobra, ale dziewczyny, czy to oznacza, ze zadna trwala nie da choc ciutke podobnego efektu???? Zadne walki srubowe czy grube walki, nic???? To olsenki maja codziennie robione te wloski na lokowce?! Po termolokach takie wloski nie wychodza niestety......... ja tez mam podatne wloski, nawet same sie skrecaja leciutko, i owszem, jak dam duzo pianki zaczyna to jaos wygladac, ale ja bym je chciala tak "po olsenkowskiemu" podrasowac Czy ktos ma pomysl jak?!
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 20:43   #591
Mateo_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: Trwała ondulacja i ...mężczyzna?

Dziękuję za wszystkie opinie i proszę o kolejne.

Z tego co narazie wyczytałem wygląda na to, że wszelkie moje obawy są bezpodstawne a trwała ondulacja jest dla wszystkich.
No ale w takim razie gdzie powinienem się z tym udać? No bo raczej w zakładzie męskim moje oczekiwania spełnione nie zostaną, tak myślę. W tej sytuacji zostaje mi chyba fryzjer damski i teraz moje obawy związane z ewentualną reakcją fryzjerki, czy w ogóle wykona coś takiego no i mam ogormne obawy co do reakcji innych osób będących wówczas w zakłdzie.

Doradźcie coś.
Mateo_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 20:52   #592
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Trwała ondulacja i ...mężczyzna?

Cytat:
Napisane przez Mateo_pl
Dziękuję za wszystkie opinie i proszę o kolejne.

Z tego co narazie wyczytałem wygląda na to, że wszelkie moje obawy są bezpodstawne a trwała ondulacja jest dla wszystkich.
No ale w takim razie gdzie powinienem się z tym udać? No bo raczej w zakładzie męskim moje oczekiwania spełnione nie zostaną, tak myślę. W tej sytuacji zostaje mi chyba fryzjer damski i teraz moje obawy związane z ewentualną reakcją fryzjerki, czy w ogóle wykona coś takiego no i mam ogormne obawy co do reakcji innych osób będących wówczas w zakłdzie.

Doradźcie coś.
to idz do faceta a najlepiej homoseksualisty ( nie zartuje)
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 16:23   #593
_NaNusia_
Przyczajenie
 
Avatar _NaNusia_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jastrzębie
Wiadomości: 18
GG do _NaNusia_
Dot.: Trwała ondulacja i ...mężczyzna?

mhm.. ja mam slabosc do loczkow u facetow (ale takich krotkich) bo moj misieQ ma takie ale naturalne ..mysle, ze nic (chyba) nie stracisz jakbys sobie zrobil ta trwala..najwyzej sie obetniesz tak jak wspomniano juz o tym powyzej
_NaNusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 14:56   #594
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Trwała ondulacja i ...mężczyzna?

Hmmmmmm... W moim mieście jest taki jeden facet, który ma trwałą i do tego farbuje włosy na czarno...Ma on około 50 latek i wyglada troszkę obrzydliwie, serio i komicznie jednocześnie. Jakoś tak nie przemawia do mnie mężczyzna z trwałą na głowie... Jakoś sztucznie to wygląda, dziwnie, nie wiem, jak to nazwać. Ale ja może nie jestem obiektywna, bo generalnie nie toleruję loków u mężczyzn, nawet naturalnych trwałej u mężczyzn mówię stanowcze : nIE!!!
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 20:40   #595
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: Trwała ondulacja i ...mężczyzna?

Cytat:
Napisane przez czekoladka
Hmmmmmm... W moim mieście jest taki jeden facet, który ma trwałą i do tego farbuje włosy na czarno...Ma on około 50 latek i wyglada troszkę obrzydliwie, serio i komicznie jednocześnie. Jakoś tak nie przemawia do mnie mężczyzna z trwałą na głowie... Jakoś sztucznie to wygląda, dziwnie, nie wiem, jak to nazwać. Ale ja może nie jestem obiektywna, bo generalnie nie toleruję loków u mężczyzn, nawet naturalnych trwałej u mężczyzn mówię stanowcze : nIE!!!
uaahaahahaahhha popieram
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 21:04   #596
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Trwała ondulacja i ...mężczyzna?

Też nie lubię Nawet naturalne loki u facetów nie podobają mi się.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 00:15   #597
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Trwała ondulacja i ...mężczyzna?

Ale niektorym facetom loki bardzo pasuja. Jest ich jednak niewielu.
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 13:07   #598
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Trwała ondulacja i ...mężczyzna?

Może i pasują, mi się nie podobają. Kojarzą mi się z małymi dziećmi, a przy dłuższych włosach z kobietami.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 14:21   #599
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Trwała ondulacja i ...mężczyzna?

jesli tobie sie podobają idz i zrób to ty bedziesz w nich chodził a nie inni
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 20:23   #600
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Trwała ondulacja i ...mężczyzna?

tak,mialam kolege -skejta,ktory z milosci do Afroamerykanow postanowil wyczarowac sobie na glowe afro.Smiesznie wygladal z drobniutkimi loczkami,szopa na pol metra od glowy.
Mimo wszystko nie jestem zwolenniczka trwalej u faceta (bardzo widocznej przemiany).Wiem,ze loki moga niektorym pasowac,ale tez jest tyle fajnych fryzow dla facetow z prostymi wlosami.Masz w czym wybierac .A kwestia druga to zniszczenie wlosow.Zazwyczaj bardzo to widac,a dwa to to,ze czesto kumple nawet przy naturalnych ,srednich lokach narzekaja na niesforne wlosy.Ciezko je mimo wszytsko "ukladac".
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-06 20:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.