Nietrwały tatuaż? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-15, 16:01   #1
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 375

Nietrwały tatuaż?


Witam,

Potrzebuję informacji na temat tatuażu, który schodzi po roku - 3 latach. Może któraś z Was takowy miała? Dodam, że nie chodzi mi o tatuaż z henny.
__________________
"Kocha się nie za cokolwiek, lecz pomimo wszystko... kocha się za nic..."
tessalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 16:15   #2
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Nietrwały tatuaż?

Czytałam o takich tatuażach - wykorzystywany tusz traci kolor po paru latach.
Jak pytałam się o takie w studiach tatuażu, to w żadnym takich nie robili.
Ale wydaj mi się, ze to fatalne rozwiązanie, bo taki tauaż wygląda łądnie tylko przez kilka miesięcy, a potem blednie i masz cos w rodzaju "siniaka" na kilka lat - takie nie wiadomo co. :/
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 17:39   #3
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 375
Dot.: Nietrwały tatuaż?

Dzięki za odpowiedź.

Ciekawi mnie także cena...
__________________
"Kocha się nie za cokolwiek, lecz pomimo wszystko... kocha się za nic..."
tessalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 17:46   #4
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Nietrwały tatuaż?

ceny są różne moja koleżanka robiła na dole pleców taki większy i zapłaciła 300 zł
kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 21:05   #5
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Nietrwały tatuaż?

Cytat:
Napisane przez tessalia
Witam,
Potrzebuję informacji na temat tatuażu, który schodzi po roku - 3 latach. Może któraś z Was takowy miała? Dodam, że nie chodzi mi o tatuaż z henny.
To moim zdaniem najglupsze co mozna zrobic. Zaden powazny tatuator czegos takiego nie wykona. Trzeba wiec isc do kosmetyczki(niektore robia takie rzeczy), ale tam to juz nie wiadomo jak a higiena!!!! Odradzam taki pomysl.
Pozatym nie ma zadnej gwarancji ze to wogole zejdzie. Moze sie zdarzyc ze zejdzie czesc, bedzie wygladalo paskudnie i juz tak zostanie.
Pozatym cena jest taka sama jak prawdziwego tattoo albo i nawet wyzsza.

Jak robic tatuaz to tylko prawdziwy!!!
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 21:29   #6
Evelyne
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Wiadomości: 60
Dot.: Nietrwały tatuaż?

Dokładnie. Słyszałam od kilku osób, że takie tatuaże nie schodzą w 100 %. Bywa że zostaje część barwnika pod skórą. Obrzydliwie to wygląda Poza tym skoro wprowadza się pod skórę barwnik, i nawet jeżeli zejdzie cały, to potem zostaje blizna, niewielka, ale zostaje. Polecam zatem dobrze wykonany normalny tatuaż, ja taki mam i jestem zadowolona Jest w takim samym stanie jak tuż po zrobieniu - a mam go już ok 5 lat jak nie dłużej Trzeba jednak zwrócić szczególną uwagę na studio w którym się go wykonuje, higiena to podstawa.
Evelyne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 23:26   #7
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Nietrwały tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Evelyne
Dokładnie. Słyszałam od kilku osób, że takie tatuaże nie schodzą w 100 %. Bywa że zostaje część barwnika pod skórą. Obrzydliwie to wygląda
No i nie ma potem wyjscia i trzeba na to zrobic inny tattoo, albo poprawic taki sam wzor tylko juz naprawde. I w sumie to wychodzi cenowo jakby sie robilo tatuaz 2 razy.
Cytat:
Polecam zatem dobrze wykonany normalny tatuaż, ja taki mam i jestem zadowolona Jest w takim samym stanie jak tuż po zrobieniu - a mam go już ok 5 lat jak nie dłużej Trzeba jednak zwrócić szczególną uwagę na studio w którym się go wykonuje, higiena to podstawa.
Dokladnie. Ja mam poltora roku i wyglada tak samo jak po zorbieniu. No moze troszeczke zbladl, ale to byl efekt wygojenia, a nie "starzenia sie wzoru"
Rowniez polecam prawdziwy tatuaz, tylko trzeba sie najpierw dobrze zastanowic, bo potem juz nie ma wyjscia
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-15, 23:42   #8
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: Nietrwały tatuaż?

z podobnymi opiniami sie spotkalam na temat temptoo; studia tatuazu raczej sie tym nie zajmuja, zeby nie powiedziec, ze gardza takim rozwiazaniem Nalezy szukac w salonach kosmetycznych np. http://www.afrodytasalon.pl/8.html Tez o tym myslalam, ale wydaje sie to bardziej ryzykownym rozwiazaniem niz "normalny" tatuaż, dlatego tez przymieżam sie do real tatoo
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 23:50   #9
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Nietrwały tatuaż?

No bo nikt normalny nie wiezmie na siebie odpowiedzialnosci jak wzorek nie zniknie.
A na tej stronce zdjecia pieknie pokazuja nieudolnosc pani kosmetyczki i mam nadzieje ze skutecznie odstraszaja
Nie wiem co to za uzodzenie co jest na fotkach, ale tak nie wyglada prawdziwa maszynka do tatuazu i cos mi sie wydaje ze jest z nia tak jak z pistoletem do przkluwania uszu, czyli ze sie jej nie za bardzo sa wysterylizowac.
Ja bym sie nie dowazyl na taki biotattoo i tyo glownie ze wzgledow higienicznych!
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 11:13   #10
Evelyne
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Wiadomości: 60
Dot.: Nietrwały tatuaż?

Cytat:
Napisane przez alex19
No bo nikt normalny nie wiezmie na siebie odpowiedzialnosci jak wzorek nie zniknie.
A na tej stronce zdjecia pieknie pokazuja nieudolnosc pani kosmetyczki i mam nadzieje ze skutecznie odstraszaja
Nie wiem co to za uzodzenie co jest na fotkach, ale tak nie wyglada prawdziwa maszynka do tatuazu i cos mi sie wydaje ze jest z nia tak jak z pistoletem do przkluwania uszu, czyli ze sie jej nie za bardzo sa wysterylizowac.
Ja bym sie nie dowazyl na taki biotattoo i tyo glownie ze wzgledow higienicznych!
Racja racja. Jak robiłam sobie tatuaż, to 2 miesiące sprawdzałam studio, higiene, ludzi ..ale ja mam trochę zboczenie na punkcie higieny
W każdym razie, polecam prawdziwy tatuaż...
Evelyne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 12:05   #11
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: Nietrwały tatuaż?

..i popieram takie zboczenie, ja tez wszystko bede sprawdzac,choc slyszalam tez taka opinie, ze mozna urazic tatuatora pytaniami na temat bezpieczenstwa w jego salonie W ogole zastanawiam sie czy nie powinnam sie zaszczepisc przeciw zoltaczce przed zrobieniem tatoo
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-16, 12:07   #12
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Nietrwały tatuaż?

Cytat:
Napisane przez irmi_m
..i popieram takie zboczenie, ja tez wszystko bede sprawdzac,choc slyszalam tez taka opinie, ze mozna urazic tatuatora pytaniami na temat bezpieczenstwa w jego salonie W ogole zastanawiam sie czy nie powinnam sie zaszczepisc przeciw zoltaczce przed zrobieniem tatoo
Możesz się zaszczepić, ale o ile mi wiadomo, takie szczepienie trzeba za kilka miesiecy powtórzyć i dopiero po tym czasie bedziesz mogła zrobić sobie tatuaż. A o ile pamietam chciałaś go zrobic jeszcze w tym roku.
Ale to byłoby bardzo rozsądne.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 12:35   #13
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: Nietrwały tatuaż?

chciec chcialam, ale jak juz cos robie to od poczatku do konca porzadnie , wiec pewnie magiczna data 1.01.2006 odejdzie na dalszy plan.. chyba, ze w ogole skapituluje z moim pomyslem, choc generalnie tego bym nie chciala.. Czasem tylko sie zastanawiam czy bede sie sobie podobala jako starsza pani z tatoo (skora juz nie ta itp)
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 14:20   #14
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Nietrwały tatuaż?

Jak będziesz starszą panią, to ten tatuaż będzie ostatnią rzeczą, o jaką bedziesz się wtedy martwić.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 14:54   #15
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Nietrwały tatuaż?

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Jak będziesz starszą panią, to ten tatuaż będzie ostatnią rzeczą, o jaką bedziesz się wtedy martwić.
Jak będziesz starszą Panią będziesz równieśniczką innych straszych Pań z tatuażami

A tak serio... nie daj się zwariować, jak nie jesteś pewna to nie rób tatuażu na stałe
Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 21:44   #16
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Nietrwały tatuaż?

Cytat:
Napisane przez irmi_m
..i popieram takie zboczenie, ja tez wszystko bede sprawdzac,choc slyszalam tez taka opinie, ze mozna urazic tatuatora pytaniami na temat bezpieczenstwa w jego salonie
Jakby sie tatuator obrazil o pytania na temat bezpieczenstwa zabiegu jak i czystosci zakladu to bym z tamtad zwiewal. To jest jest ich opowiazek odpowiadac na wszelakie pytania o zabieg i higiene. To nie sa przeleki i mozna potem miec niezle problemy ze zdrowiem.
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 21:46   #17
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Nietrwały tatuaż?

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Jak będziesz starszą panią, to ten tatuaż będzie ostatnią rzeczą, o jaką bedziesz się wtedy martwić.
Dokladnie, a pozatym zawsze jakas pamiatka z mlodosci
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:31   #18
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: Nietrwały tatuaż?

hehe nie dam sie zwariowac nawet jak mam chwilowe momenty zastanawiania sie "czy na pewno?" to po namyslach zawsze koncowy wniosek jest taki, ze chce i czuje gdzies w glebi, ze bedzie mi dobrze z moim tatoo oczywiscie boje sie bolu po Waszych opowiadaniach, ale mysle, ze bedzie watrto zacisnac zeby obecnie zalatwiam szczepienie na zoltaczke
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.