Zmiana nazw statusu użytkowniczek - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Pokaż wyniki sondy: Która wersja nazw stażu użytkowniczek podoba Ci się najbardziej?
stara (uzależenienie-nałóg) 21 25,00%
pudernicowa (obecnie prezentowana) 31 36,90%
czarodziejska (elf-czarodziejka) 15 17,86%
pudernicowo-wojskowa (kapral pudernica) 16 19,05%
żadna 1 1,19%
Głosujący: 84. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-20, 22:31   #451
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez MarcinK
...
dajmy jest forum kulturystyczne gdzie statusy zdobywa sie od "leszczyka" po " najwiekszy steryd " i wpada dajmy na to 8 panienek i pisza ze tez cwicza i wogole .. i po jakims czasie chca zeby statusy 1000 uzytkownikow z "morderca" , " super steryd " zmienic w " rusalka " , "slimaczek " lub " jeżyk" ... nie chcialbym czytac ich komentarzy ...
I tu jest zasadniczy blad w rozumowaniu!!!
Nie przyszlo 8 facetow i nie chialo zmiany statusow. Faceci byli, statusy byly... wszyscy je akceptowali... nikomu nie przeszkadzalo... byly bezosobowe. Nagle statusy sie zmieniaja i to na typowo damskie(zreszta slowo pudenica mi sie jakos zle kojarzy, a stara pudernica to moim zdanim mozna bylo spowodzeniem zastapic okresleniem stara lampucera, takie sa moje odczucia co do tego slowa), w podpisie u faceta poprostu masakra. To jest moim zdaniem zasadnicza roznica!

Pozatym w twoj przyklad jest moim zdaniem zbyt slaby. Chodzi mi o to ze trudno wymyslec cos co paniom nie bedzie odpowiadalo(stad wlasnie moj brutalny przykad z poczatku watku), a to co ugodzi w faceta jest duzo prostsze.
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 22:32   #452
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

O rany, ale sie porobilo....

W sumie ciesze sie, ze Aga podjela decyzje - ciekawe kiedy Zlosiu wrzuci nam nowe statusy Moze jak rano wstane to sie faktycznie nie poznam
knotie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 22:34   #453
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Opcja gwiazdek jest ok, wpadłam na pomysł, że zamiast gwiazdek można wstawić oczka- takie jak logo Wizażu?
Mysle ze gwiazdki sa do przyjecia, a oczka tez by chyba przeszly
Cytat:
Ale, skoro Aga zadecydowała- czekam niecierpliwie na wynik.
Ciekawe co jutro zobacze przy sowim nicku
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 22:47   #454
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Bardzo fajny pomysł z oczkami, chyba najbardziej ugodowy i neutralny
Pudernice też mi się podobają, ale do facetów rzeczywiście nie pasują- nawet przy zmianie na męski odpowiednik (np. stary puder )-jakoś nie bardzo
Jak dla mnie to mogę być okoniem, wiedźmą, kozakiem. Obojętne mi to, bo chyba ważniejsze to co piszemy, a nie ile i jaki napis widnieje pod moim nickiem?
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 22:58   #455
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez Martulaaa
Bardzo fajny pomysł z oczkami, chyba najbardziej ugodowy i neutralny
Pudernice też mi się podobają, ale do facetów rzeczywiście nie pasują- nawet przy zmianie na męski odpowiednik (np. stary puder )-jakoś nie bardzo
Pozwolę sobie zaprotestować delikatnie przeciwko ugodom na rzecz męskiej części wizażu. To JEST babskie forum, czy to się komuś podoba, czy nie. Mężczyźni dyktują swoje zasady w zbyt wielu dziedzinach życia, by nawet w kobiecym kółku wzajemnej adoracji im ustępować i reorganizować się natychmiast i w podskokach, kiedy tylko jakiś to kółko zaszczyci swoją dobrowolną (!) obecnością. I jeśli jestem niepoprawna politycznie, to trudno. Mam to szczerze mówiąc gdzieś. Oczywiście jest mi dokładnie obojętne jaka nazwa statusu będzie widniała przy moim nicku, ale nie chciałabym żeby kryterium dla jej ustalenia był fakt, że wśród tysięcy dziewczyn błąka się tu jakiś facet czy dwóch, którym nie w smak określenie słowem kojarzonym z kobiecością.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 23:02   #456
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Hmmm.... Skoro jest ci obojetne co bedzie w statusie to czemu prostestujesz przeciwko ugodom?
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 23:05   #457
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

niby racja pixie, z drugiej strony po co nam takie hermetyzowanie sie? nie mowie tu o politycznej poprawnosci ale wkurzaja mnie te stereotypy, ze o mejkapie i wygladzie maja gadac tylko baby, a faceci o pilce noznej, samochodach i tyleczkach. uwazalam wizaz za wyluzowane miejsce, gdzie ludzie sa bardziej otwarci, gdzie nie musimy przyklaskiwac tym sztucznym podzialom. dlatego myslalam, ze nie jest dobrze stwarzac takiej atmosfery, ze to nasze babskie forum, a jak sie nie podoba, to wara.
tak tylko pisze by przedstawic opinie drugiej strony, niekoniecznie motywowanej polityczna poprawnoscia.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 23:05   #458
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Jeszcze raz:

Cytat:
Napisane przez pixie7
ale nie chciałabym żeby kryterium dla jej ustalenia był fakt, że wśród tysięcy dziewczyn błąka się tu jakiś facet czy dwóch, którym nie w smak określenie słowem kojarzonym z kobiecością.
Mogę nazywać się tu nawet "stary cap", ale niech stanie się to z woli większości bądź Szefowej, a nie dlatego, że męska mnijeszość nie akceptuje "starej kozy".
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 23:10   #459
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez alex19
I tu jest zasadniczy blad w rozumowaniu!!!
Nie przyszlo 8 facetow i nie chialo zmiany statusow. Faceci byli, statusy byly... wszyscy je akceptowali... nikomu nie przeszkadzalo... byly bezosobowe. Nagle statusy sie zmieniaja i to na typowo damskie(zreszta slowo pudenica mi sie jakos zle kojarzy, a stara pudernica to moim zdanim mozna bylo spowodzeniem zastapic okresleniem stara lampucera, takie sa moje odczucia co do tego slowa), w podpisie u faceta poprostu masakra. To jest moim zdaniem zasadnicza roznica!

Pozatym w twoj przyklad jest moim zdaniem zbyt slaby. Chodzi mi o to ze trudno wymyslec cos co paniom nie bedzie odpowiadalo(stad wlasnie moj brutalny przykad z poczatku watku), a to co ugodzi w faceta jest duzo prostsze.
Alex, słyszałeś chyba, że odgrzewane kotlety nie sa smaczne. Ta dyskusja toczyła się 12 godzin temu i wszystkie już wiemy, że ego i samoocena twoja, Ekscelencji i kolegi zbanowanego zależy tylko i wyłącznie od tego, co macie napisane pod nickiem. Nie musisz powtarzać tego jak katarynka, bo jeśli swoja identyfikację seksualną opierasz na tym, co Ci na babskim portalu napiszą, to masz problem i ja nie wróżę Ci świetlanej przyszłości. Spróbuj opłakać w samotności fakt, że wielce znaczące trzyosobowe kolegium (w końcu juz trzech to kolegium jak mawiali Rzymianie) Wizażanków zostało zdominowane przez miażdżącą większość Wizażanek . Już pokazaliście na co was stać, dalsze popisy zbędne.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 23:11   #460
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
niby racja pixie, z drugiej strony po co nam takie hermetyzowanie sie? nie mowie tu o politycznej poprawnosci ale wkurzaja mnie te stereotypy, ze o mejkapie i wygladzie maja gadac tylko baby, a faceci o pilce noznej, samochodach i tyleczkach.


Vanilla, przecież obie wiemy, że są tu rozmowy na wszystkie wymienione przez Ciebie tematy.

Cytat:
uwazalam wizaz za wyluzowane miejsce, gdzie ludzie sa bardziej otwarci, gdzie nie musimy przyklaskiwac tym sztucznym podzialom.
Bo jest. Problem podziałów powstał w głowach naszych panów, którym nie podobały się "pudernice", jako zamach na ich męskość. Gdybym znalazła się na forum, gdzie przy moim nicku widniałby z woli większości, podyktowany np. profilem portalu status "brzuchaty piwosz vulgaris" nie mrugnęłabym okiem.

Cytat:
dlatego myslalam, ze nie jest dobrze stwarzac takiej atmosfery, ze to nasze babskie forum, a jak sie nie podoba, to wara.
tak tylko pisze by przedstawic opinie drugiej strony, niekoniecznie motywowanej polityczna poprawnoscia.
Vanilla, może należy więc podyskutować czym ma to forum być i jakie ma być? Bo ja nie wiem, czy chcę żeby rozrosło się tak, jak np. gigantyczne forum na gazeta.pl... Nie wiem czy chcę, żeby przyciągało absolutnie wszystkich, bez wyjątku. Bo jak coś jest dla wszystkich, to przeważnie jest dla nikogo. (a na gazecie i tak potworzyły się przecież pomniejsze "kółka wzajemnej adoracji" ) Czy babskie z założenia gazety starają się przyciągnąć męskiego czytelnika?..
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 23:16   #461
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

A co z demokracją? Większość to większość! Tak miało być
Nie rozumiem dlaczego ulegać paru niezadowolonym, w dodatku takim "tanim szantażem" jak dla mnie (Bez urazy!)
Niektórzy Panowie zachowują się jak rozkapryszone Pudernice Może takie statusy będą przyznawane
Sama głosowałam za czarodziejskimi... Wybory to wybory!
Pozdrawiam!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 23:17   #462
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

jak juz wczesniej wspomnialam, dla mnie wizaz jest forum ludzkim, nie babskim, gdzie spotykaja sie otwarci, wyluzowani i kulturalni ludzie, ktorzy interesuja sie sprawami urody i nie tylko. kobiety i mezczyzni. tak ja to widze, ale kazdy ma na pewno swoja prywatna wizje. jednak co prawda to prawda, panowie zareagowali ostro i chamsko
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 23:21   #463
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez pixie7
Vanilla, może należy więc podyskutować czym ma to forum być i jakie ma być? Bo ja nie wiem, czy chcę żeby rozrosło się tak, jak np. gigantyczne forum na gazeta.pl... Nie wiem czy chcę, żeby przyciągało absolutnie wszystkich, bez wyjątku. Bo jak coś jest dla wszystkich, to przeważnie jest dla nikogo. (a na gazecie i tak potworzyły się przecież pomniejsze "kółka wzajemnej adoracji" ) Czy babskie z założenia gazety starają się przyciągnąć męskiego czytelnika?..
dyskusje nigdzie nas pewnie nie doprowadza, tak jak dyskusja o statusach, kazdy mial swoj pomysl i probowal forsowac, a wszystkie inne wydawaly sie beznadziejne...
a wizaz nie przyciaga wszystkich, tylko tych zainteresowanych wizazem, tak przynajmniej mi sie wydaje
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 23:27   #464
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
jak juz wczesniej wspomnialam, dla mnie wizaz jest forum ludzkim, nie babskim, gdzie spotykaja sie otwarci, wyluzowani i kulturalni ludzie, ktorzy interesuja sie sprawami urody i nie tylko. kobiety i mezczyzni. tak ja to widze, ale kazdy ma na pewno swoja prywatna wizje. jednak co prawda to prawda, panowie zareagowali ostro i chamsko
No si, masz rację, że forum może równie dobrze służyć i dziewczynom i chłopakom, ale po tym co tu dziś zobaczyłam, obleciał mnie strach, że jeszcze chwilia i wparuje tu szwadron hiper-super-męskich maczo i rozgoni to towarzystwo, co to tylko o pudrach, szminkach i innych ******łach. Dla mnie wizaż ma jednak wyraźnie babską inklinację (vide KWC!) i szczerze mówiąc wolałabym, żeby jego tematyka główna taka właśnie pozostała... Co nie znaczy, że panów tu niechętnie oglądam, przeciwnie, jednak wyłącznie wówczas kiedy nie próbują rewolucjonizować. Fora dyskusyjne ogólne są wszędzie, a takiej skarbnicy wiedzy i koła samopomocy ze świecą szukać.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 23:41   #465
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Ja tam się zgadzam z chłopcami. Na ich miejscu też wcale nie cieszyłabym się z miana"młoda pudernica", bo to typowo dziewczęce/kobiece. Jej_Ekscelencjo nie opuszczaj nas . Należysz do niewielkiego męskiego grona na wizazu. Nasza kochana Szefowa już próbuje rozwiązać ten problem, więc pudernicą chyba jednak nie będziesz.(jeśli jeszcze któryś mężczyzna postanowił odejść to kieruję to również do niego- nie czytałam od początku więc nie wiem)

PS. Wracam do domu, włącam wizaz i się od kilku godzin zastanawiam o co to chodzi z tymi kreseczkami. A wszystko przez problem z panelem użytkownika którgo nie mogę rozwiązać!!!!
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 23:50   #466
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez lulina
PS. Wracam do domu, włącam wizaz i się od kilku godzin zastanawiam o co to chodzi z tymi kreseczkami. A wszystko przez problem z panelem użytkownika którgo nie mogę rozwiązać!!!!
Statusy zostały zawieszone do jutra.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 00:00   #467
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez pixie7
Pozwolę sobie zaprotestować delikatnie przeciwko ugodom na rzecz męskiej części wizażu. To JEST babskie forum, czy to się komuś podoba, czy nie. Mężczyźni dyktują swoje zasady w zbyt wielu dziedzinach życia, by nawet w kobiecym kółku wzajemnej adoracji im ustępować i reorganizować się natychmiast i w podskokach, kiedy tylko jakiś to kółko zaszczyci swoją dobrowolną (!) obecnością. I jeśli jestem niepoprawna politycznie, to trudno. Mam to szczerze mówiąc gdzieś. Oczywiście jest mi dokładnie obojętne jaka nazwa statusu będzie widniała przy moim nicku, ale nie chciałabym żeby kryterium dla jej ustalenia był fakt, że wśród tysięcy dziewczyn błąka się tu jakiś facet czy dwóch, którym nie w smak określenie słowem kojarzonym z kobiecością.
Nie rozumiem dlaczego ugoda jest taka zła? Gdzie jest napisane że to jest babskie forum?To, że większość udzielających się użytkowniczek to kobiety o niczym nie przesądza Przecież ugodą mogą być właśnie oczka albo gwiazdki-totalnie neutralne.
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 00:04   #468
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez pixie7
No si, masz rację, że forum może równie dobrze służyć i dziewczynom i chłopakom, ale po tym co tu dziś zobaczyłam, obleciał mnie strach, że jeszcze chwilia i wparuje tu szwadron hiper-super-męskich maczo i rozgoni to towarzystwo, co to tylko o pudrach, szminkach i innych ******łach. Dla mnie wizaż ma jednak wyraźnie babską inklinację (vide KWC!) i szczerze mówiąc wolałabym, żeby jego tematyka główna taka właśnie pozostała... Co nie znaczy, że panów tu niechętnie oglądam, przeciwnie, jednak wyłącznie wówczas kiedy nie próbują rewolucjonizować. Fora dyskusyjne ogólne są wszędzie, a takiej skarbnicy wiedzy i koła samopomocy ze świecą szukać.
nie no, niech tylko ktos nas sprobuje pouczac, ze my tylko o szminkach pudrqach i pierdulach to sama z kijem pogonie bo wizaz wlasnie o tym jest. a te zachowania maczo i paniczny strach przed byciem skojarzonym z gejem to wlasnie sie bierze z szerzenia stereotypow o tym, jaka ma byc kobieta, jaki ma byc mezczyzna.
a tu wypowiedzialo sie dwoch panow, co nie jest nawet sladowa reprezentacja. wierze, ze inni wizazankowie maja wiecej klasy i poczucia humoru
p.s. mam nadzieje, ze jednak jej ekscelencja sie nie wypnie
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 00:05   #469
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Ja nie rozumiem czegoś...
Po tym co niektórzy Panowie tu wypisywali jeszcze się ich błaga by zostali?
Słoma wyszła im z butów i tyle!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-21, 00:07   #470
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez Myszi
Ja nie rozumiem czegoś...
Po tym co niektórzy Panowie tu wypisywali jeszcze się ich błaga by zostali?
Słoma wyszła im z butów i tyle!
w tym watku zdecydowanie negatywnie wypowiedzialo sie dwoch panow, czy to znaczy, ze mamy na zawsze przekreslic rodzaj meski?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 00:13   #471
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
w tym watku zdecydowanie negatywnie wypowiedzialo sie dwoch panow, czy to znaczy, ze mamy na zawsze przekreslic rodzaj meski?
Jasne, że nie! Ja napisałam, że niektórzy
A reszta? Zechcą, wrócą!
Trzeba być stanowczym

Pozdrawiam!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 00:24   #472
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky

a tu wypowiedzialo sie dwoch panow, co nie jest nawet sladowa reprezentacja. wierze, ze inni wizazankowie maja wiecej klasy i poczucia humoru
p.s. mam nadzieje, ze jednak jej ekscelencja sie nie wypnie
I tu doszliśmy do sedna - bo to tych dwóch (nie licząc kolegi już zbanowanego) właśnie robiło sceny, urządzało szantaże emocjonalne i prześcigało się w konkursowych popisach chamstwa. Innym jakoś to nie przeszkadzało. A teraz trzeba im ustąpić, pogłaskac po głowie i najlepiej przeprosić, w imię opacznie pojętej politycznej poprawności. Oj, Vanilla_sky, tym razem zupełnie się z Twoim stanowiskiem nie zgadzam, wręcz dziwi mnie ono. Ale może patrzymy na problem przez dwa różne kulturowe pryzmaty.

Cytat:
Napisane przez martulaaa
Nie rozumiem dlaczego ugoda jest taka zła? Gdzie jest napisane że to jest babskie forum?To, że większość udzielających się użytkowniczek to kobiety o niczym nie przesądza Przecież ugodą mogą być właśnie oczka albo gwiazdki-totalnie neutralne.
Martulaaa, nie jest ugodą ustąpienie przed dwoma krzykaczami, mającymi z powodu podpisu problem z identyfikacją. Bo to nie jest ugoda, tylko wymuszenie, z ich strony oczywiście. Eh, jak ja nienawidzę warcholstwa.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 00:29   #473
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Hybris, święta racja!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 00:33   #474
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez Martulaaa
Nie rozumiem dlaczego ugoda jest taka zła? Gdzie jest napisane że to jest babskie forum?
Forum jakie jest, każdy widzi. Czy to musi być gdzieś napisane?..
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 00:35   #475
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez hybris
I tu doszliśmy do sedna - bo to tych dwóch (nie licząc kolegi już zbanowanego) właśnie robiło sceny, urządzało szantaże emocjonalne i prześcigało się w konkursowych popisach chamstwa. Innym jakoś to nie przeszkadzało. A teraz trzeba im ustąpić, pogłaskac po głowie i najlepiej przeprosić, w imię opacznie pojętej politycznej poprawności. Oj, Vanilla_sky, tym razem zupełnie się z Twoim stanowiskiem nie zgadzam, wręcz dziwi mnie ono. Ale może patrzymy na problem przez dwa różne kulturowe pryzmaty.
no napisalam wyraznie, ze to co tu sie dzialo przeszlo pojecie ludzkie. mimo, ze mialam podobne zdanie w tej kwestii (bylam za statusami bezplciowymi) - to jednak sposob w jaki tu panowie dyskutowali byl skandaliczny i nie podpisalabym sie pod niczym co napisali. najbardziej mnie zszokowalo ubolewanie, ze now statusy sa "gejowskie" wiec na pewno glaskania po glowce nie ma z mojej strony... nie chce IM ustepowac, po prostu od poczatku wolalam, zeby nie bylo zbytniego podkreslania, ze to tylko nasze babskie grono, tylko tyle. mysle, ze po prostu nie wyrazilam sie jasno, skoro zrozumialas, ze ja w imie politycznej poprawnosci i ze stoje murem za meskimi wypowiedziami w tym watku.
mam nadzieje, ze teraz troche jasniej napisalam. co do kulturowych pryzmatow to przyznam, ze mam male zboczenie na punkcie stereotypow, stad moje niesmiale pojekiwania.
p.s. a co do ekscelencji to liczylam po prostu ze nas przeprosi i zorientuje sie, ze troche nie fair zagral.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 00:37   #476
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez hybris
Alex, słyszałeś chyba, że odgrzewane kotlety nie sa smaczne.
Zalerzy jakie.
Cytat:
Ta dyskusja toczyła się 12 godzin temu i wszystkie już wiemy, że ego i samoocena twoja, Ekscelencji i kolegi zbanowanego zależy tylko i wyłącznie od tego, co macie napisane pod nickiem.
I co ciekawe toczy sie nadal
Cytat:
Nie musisz powtarzać tego jak katarynka, bo jeśli swoja identyfikację seksualną opierasz na tym, co Ci na babskim portalu napiszą, to masz problem i ja nie wróżę Ci świetlanej przyszłości.
Nigdzie nie napisalem ze opieram sowja identyfikacje na podstawie statusu. Napisalem ze mi sie on nie podbal i nie pasowal facetom. Wrozka niestety nie zostyaniesz.
Tak ciezko zrozumiec tekst pisany?
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 00:41   #477
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez hybris
I tu doszliśmy do sedna - bo to tych dwóch (nie licząc kolegi już zbanowanego) właśnie robiło sceny, urządzało szantaże emocjonalne i prześcigało się w konkursowych popisach chamstwa. Innym jakoś to nie przeszkadzało. A teraz trzeba im ustąpić, pogłaskac po głowie i najlepiej przeprosić, w imię opacznie pojętej politycznej poprawności.
Secny powiadasz? Chyba nie masz mnie na mysli, bo to czwarty moj post w tym watku. A moze cos przeoczylem jeszcze?
Ja nikogo nie szantazowalem. Wyrazilem jedynie swoja opinie i podalem przyklad(jak juz pisalem nie najlepszy) jak to wyglada z drugiej strony.
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 01:20   #478
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez alex19
Secny powiadasz? Chyba nie masz mnie na mysli, bo to czwarty moj post w tym watku. A moze cos przeoczylem jeszcze?
Ja nikogo nie szantazowalem. Wyrazilem jedynie swoja opinie i podalem przyklad(jak juz pisalem nie najlepszy) jak to wyglada z drugiej strony.
Ale zdaje sie, rowniez sie pozegnales w tym watku, tak? To co tu jeszcze robisz?
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 02:36   #479
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Nowa wersja
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 02:40   #480
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Zmiana nazw statusu użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Nowa wersja
No i gites majonez Neutralnie, ciekawie i tak ma juz zostac. Prosze tylko nie przywracac zabananowanego osobnika, bo mi dzis cisnienie skoczylo, a w moim wieku to juz nie ma zartow
Admin, do spania!
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.