Chanel-kolorówka - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 20:42   #1261
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
I w wyniku tego mam same rozowe roze, czyli aktualnie ...Chanel Tweed Pink...

Ktoś tu mi go sprzed nosa chyba sprzątnął (czy się mylę?)
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 17:48   #1262
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ktoś tu mi go sprzed nosa chyba sprzątnął (czy się mylę?)

Mozliwe

Ale widzialam jeszcze ten roz na allegro za ponad 100zl i tez poszedl jak ciepla buleczka.

Aktualnie jest chyba Rose Tweed.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 23:58   #1263
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Aktualnie jest chyba Rose Tweed.
Ten mi się akurat średnio podoba
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 10:46   #1264
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ten mi się akurat średnio podoba
No to chyba bylam ja jesli to ty na tej aukcji, na ktora wlasnie patrze.

A wiesz moze po ile one sa w perfumeriach?

A w ogole wie ktos po ile sa u nas Joues Contraste aktualnie? Kolezanka ma mi przywiezc z zagranicy ale nie wiem czy ja fatygowac jak wyjdzie na to samo przy aktualnym kursie zlotego.

Edytowane przez Ajsun
Czas edycji: 2009-02-28 o 10:47
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 11:44   #1265
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
No to chyba bylam ja jesli to ty na tej aukcji, na ktora wlasnie patrze.

A wiesz moze po ile one sa w perfumeriach?

A w ogole wie ktos po ile sa u nas Joues Contraste aktualnie? Kolezanka ma mi przywiezc z zagranicy ale nie wiem czy ja fatygowac jak wyjdzie na to samo przy aktualnym kursie zlotego.
joues contraste w douglasie widziałam po 148 zł natomiast w marionnaud 160 zł wczoraj macałam ten nowy kolorek z kolekcji wiosennej ''57 fandango'' czy jakoś tak , mialam kupic 54 rose dust, ale w ostatnim momencie stwierdziłamm, ze ten kolor jednak nie dla mnie i wole chyba 57
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 11:54   #1266
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
No to chyba bylam ja jesli to ty na tej aukcji, na ktora wlasnie patrze.

A wiesz moze po ile one sa w perfumeriach?

A w ogole wie ktos po ile sa u nas Joues Contraste aktualnie? Kolezanka ma mi przywiezc z zagranicy ale nie wiem czy ja fatygowac jak wyjdzie na to samo przy aktualnym kursie zlotego.

To pewnie ja
Ostatnio patrzyłam na róże i ceny w Sephorze,ale skupiłam się głównie na tym nowym.Nie jestem pewna,ale około 160 złotych kosztowały Joues Contraste
Ja swoje Joues Contraste kupowałam w Holandi za około 31 euro (jak dobrze pamiętam),wtedy jednak kurs był znacznie niższy,teraz to wyjdzie niemal na to samo
__________________

Edytowane przez Aneta???
Czas edycji: 2009-02-28 o 11:55
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:41   #1267
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
joues contraste w douglasie widziałam po 148 zł natomiast w marionnaud 160 zł wczoraj macałam ten nowy kolorek z kolekcji wiosennej ''57 fandango'' czy jakoś tak , mialam kupic 54 rose dust, ale w ostatnim momencie stwierdziłamm, ze ten kolor jednak nie dla mnie i wole chyba 57
Jaki to kolor? Bo u mnie nie ma perfumerii.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To pewnie ja
Ostatnio patrzyłam na róże i ceny w Sephorze,ale skupiłam się głównie na tym nowym.Nie jestem pewna,ale około 160 złotych kosztowały Joues Contraste
Ja swoje Joues Contraste kupowałam w Holandi za około 31 euro (jak dobrze pamiętam),wtedy jednak kurs był znacznie niższy,teraz to wyjdzie niemal na to samo
Mi koleznka mowila, ze we Francji sa po ok 38 euro.


Dzieki dziewczyny za ceny.



Macala ktoras moze cienie Chanela 13 Les Beiges de Chanel? Nie wiem czy u nas sa ale za granica na pewno.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 13:47   #1268
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość

Mi koleznka mowila, ze we Francji sa po ok 38 euro.
Już wiem,31 euro kosztowały róże Irreelle Blush,Joues niespełna 30,także znacznie taniej niż we Francji (to były czasy)
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:05   #1269
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: co to za nowość Chanel?

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
mam do was tylko jedno pytanie-czy któraś "upominajaca" jest moderatorem??????i czy właśnie moderator kazał Wam tutaj rządzić???????
mam wrażenie,że własnie niektóre dziewczyny siedzą tu tylko po to,aby upominać , niemacie gdzie się wyżyć-więc pozostaje Wam wizaż)))))))
czy wy też jesteście takie idealne?możliwe,że w złym miejscu zapytałam o ten nieszczęsny puder, ale proszę Jeszce raz-dajcie spokój-mnie już to śmieszy))))))))
I po co się tak bulwersujesz skoro wszystkie tutaj uwazamy tak samo?


A co do tych fałszywych aukcji na Allegro - to ja jakbym miala placic np 170zl za cos co niekoniecznie jest oryginalne, to juz bym wolala wybrac sie do perfumerii i zaplacici tyle samo a nawert kilak zlotych wiecej ale miec gwarancje,ze kupuje cos oryginalnego, a nie podrobe. Wiec dziwie sie tym dziewczynom ktore sie abieraja i kupuja na All podrobki... czesto nieswiadomie...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:13   #1270
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Jaki to kolor? Bo u mnie nie ma perfumerii.



Mi koleznka mowila, ze we Francji sa po ok 38 euro.


Dzieki dziewczyny za ceny.

to jest kolorek cos typu brąz taki sloneczny z drobinkami , dla mnie wyglada nie jak róż ale brązer a na bezcłówce widziałam po 29,5 Euro, to róż z nowej wiosennej kolekcji
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:24   #1271
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Już wiem,31 euro kosztowały róże Irreelle Blush,Joues niespełna 30,także znacznie taniej niż we Francji (to były czasy)
Hehe, ciekawe jak teraz w Holandii...


Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
to jest kolorek cos typu brąz taki sloneczny z drobinkami , dla mnie wyglada nie jak róż ale brązer a na bezcłówce widziałam po 29,5 Euro, to róż z nowej wiosennej kolekcji
Dla jasnych, srednich czy ciemnych karnacji ten kolorek?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 14:27   #1272
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość

Dla jasnych, srednich czy ciemnych karnacji ten kolorek?
hmmm mysle ze raczej dla srednich w kierunku ciemnych karnacji , ale moge sie mylic , wiesz te perfumeryjne swiatło...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:30   #1273
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
hmmm mysle ze raczej dla srednich w kierunku ciemnych karnacji , ale moge sie mylic , wiesz te perfumeryjne swiatło...
Hehe, nie skusze sie. Musze byc twarda. Poluje na brzoskwinke a nie na braz. Musze o tym pamietac.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:34   #1274
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Hehe, nie skusze sie. Musze byc twarda. Poluje na brzoskwinke a nie na braz. Musze o tym pamietac.
no brzoskwinka to, to nie była na bank
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 15:08   #1275
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Question Dot.: Chanel-kolorówka

A czy któryś z odcieni ciepłego różu lub brzoskwini z gamy Chanel pasowałby brunetce? Przy mojej cerze dotychczas najlepiej sprawdzały się odcienie brązu, ale one jednak lepiej nadają się na lato, bo teraz twarz mam o wiele bledszą W marcowym Elle znalazłam zdjęcie Joues Contraste w odcieniu Fadango, który określono jako „pudrowy”, ale na skórze sprawia on wrażenie znacznie ciemniejszego. W tym samym artykule wspomniano również o Blush Subtil Lancôme w kolorze Highlighting Peach. Chodziłoby mi o osiągnięcie efektu podobnego do tego na zdjęciach poniżej, o ile oczywiście nie gryzłoby to się z moją karnacją (w chwili obecnej używam podkładu Vitalumière o odcieniu Opaline).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00010m.jpg (30,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00340m.jpg (22,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00690m.jpg (22,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00860m.jpg (24,4 KB, 18 załadowań)
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 16:18   #1276
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

Macala ktoras moze cienie Chanela 13 Les Beiges de Chanel? Nie wiem czy u nas sa ale za granica na pewno.[/quote]

Stałam się szczęśliwą posiadaczką owych Beiges de Chanel i powiem ci że to był najlepszy prezent walentynkowy jakiego mogłam sobie zażyczyć cienie są śliczne , dwa cienie (jasny kremowozłoty i ciemniejszy złotawy) mają perłę ale bardzo delikatną. Ciemny brąz lekko połyskujący, ale naprawdę lekko, i najjaśniejszy kremowy jaśniutki jest matowy. Łączą się cudnie, perła nie odbiera koloru, delikatnie tylko połyskuje, tak jak to kiedyś któraś z dziewczyn napisała- jest taka szlachetna
Nasycenie koloru też jest bardzo w porządku, trwałość również. W tej chwili to moja najukochańsza paleta do makijażu
tu masz zdjęcia jak wyglądają. http://www.temptalia.com/chanel-holi...tures-swatches http://www.temptalia.com/looks-chane...silky-neutrals Ja kupiłam w stanach za 54 dolary
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 13:11   #1277
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Stałam się szczęśliwą posiadaczką owych Beiges de Chanel i powiem ci że to był najlepszy prezent walentynkowy jakiego mogłam sobie zażyczyć cienie są śliczne , dwa cienie (jasny kremowozłoty i ciemniejszy złotawy) mają perłę ale bardzo delikatną. Ciemny brąz lekko połyskujący, ale naprawdę lekko, i najjaśniejszy kremowy jaśniutki jest matowy. Łączą się cudnie, perła nie odbiera koloru, delikatnie tylko połyskuje, tak jak to kiedyś któraś z dziewczyn napisała- jest taka szlachetna
Nasycenie koloru też jest bardzo w porządku, trwałość również. W tej chwili to moja najukochańsza paleta do makijażu
tu masz zdjęcia jak wyglądają. http://www.temptalia.com/chanel-holi...tures-swatches http://www.temptalia.com/looks-chane...silky-neutrals Ja kupiłam w stanach za 54 dolary

Dzieki za odpowiedz
Akurat wahalam sie miedzy nimi a 5 Diora Iridescent Leather, i udlao mi sie upolowac ta druga paletke. Chyba nie ma sensu sie powtarzac i brac bardzo podobne brazy. Ale sa naprawde sliczne.

A poza tym to przetestowalam juz roz Chanel Tweed Pink i jestem bardzo z niego zadowolona. To byl strzal w ciemno i to w 10. Jest super, daje subtelny, delikatny, kobieco-dziewczecy roz. Pieknie ozywia twarz.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 23:18   #1278
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: co to za nowość Chanel?

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
I po co się tak bulwersujesz skoro wszystkie tutaj uwazamy tak samo?


A co do tych fałszywych aukcji na Allegro - to ja jakbym miala placic np 170zl za cos co niekoniecznie jest oryginalne, to juz bym wolala wybrac sie do perfumerii i zaplacici tyle samo a nawert kilak zlotych wiecej ale miec gwarancje,ze kupuje cos oryginalnego, a nie podrobe. Wiec dziwie sie tym dziewczynom ktore sie abieraja i kupuja na All podrobki... czesto nieswiadomie...
nie tak dawno sama wychwalałaś Fatala z Allegro....
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 10:51   #1279
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
joues contraste w douglasie widziałam po 148 zł natomiast w marionnaud 160 zł wczoraj macałam ten nowy kolorek z kolekcji wiosennej ''57 fandango'' czy jakoś tak , mialam kupic 54 rose dust, ale w ostatnim momencie stwierdziłamm, ze ten kolor jednak nie dla mnie i wole chyba 57

I jak sie spisuje ten Fandago?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 12:09   #1280
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Czy kredka Chanel Le Crayon Khol rzeczywiście tak długo utrzymuje się wewnątrz powieki?

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=18078

Szukam czegoś co przez cały dzień będzie trwać i nie znikać....
Wyczytałam tutaj, że jedna z dziewczyn poleca sypki khol Guerlain bardziej niż tą Chanel (Chanel niby jest specjalnie stworzona do malowania wewnętrznej krawędzi) ale ja go mam i trwałość jego jest tragiczna

Sama nie wiem... mam tyle kredek a żadna się nie sprawdza.
coprawda zamieściłam już tam recenzję, więc pewnie czytałaś, ale potwierdzam, że to najtrwalsza kredka jaką znam, a mam porównanie do Diora i Sisleya - tylko. Problem wynikający z tej trwałości to natomiast problem ze zmyciem jej. Używałam jakiegoś płynu shiseido do dem.oczu i słabo było. We wnętrzu oka trzyma się dość długo, ale to długo to wiadomo, że max 2 godz., bo oko w końcu cały czas się oczyszcza, nawilża, łzawi etc. Na powiece cały dzień. Bardzo trudno ją zmyć, no ale coś za coś. Kreska jest bardzo gruba, nawet jak natemperujesz, to cienkiej kreski nie będzie, poza tym ona miękka jest dość, jak khol właśnie, a nie kredka. Mi pomimo trwałości nie podeszła ta kredka, ale tylko dlatego, że nie lubię takich grubych i wyrazistych kresek, wolę wyłącznie cieniowanie oka i kreski robię cieniem. Mam nadzieję, że conieco pomogłam w wyborze.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 19:34   #1281
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Chanel-kolorówka

Testowal ktos moze roz Chanela Candy??? Bo zastanawiam sie czy nie kupic w ciemno.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 21:02   #1282
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
I jak sie spisuje ten Fandago?
kolorek bardziej na lato bo brązujący , fajnie sie nakłada , srednio trzyma , ładnie pachnie , starczy pewnie na lata
jestem zadowolona ,ale szału nie ma teraz stawiam na róże clinique
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 11:16   #1283
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
coprawda zamieściłam już tam recenzję, więc pewnie czytałaś, ale potwierdzam, że to najtrwalsza kredka jaką znam, a mam porównanie do Diora i Sisleya - tylko. Problem wynikający z tej trwałości to natomiast problem ze zmyciem jej. Używałam jakiegoś płynu shiseido do dem.oczu i słabo było. We wnętrzu oka trzyma się dość długo, ale to długo to wiadomo, że max 2 godz., bo oko w końcu cały czas się oczyszcza, nawilża, łzawi etc. Na powiece cały dzień. Bardzo trudno ją zmyć, no ale coś za coś. Kreska jest bardzo gruba, nawet jak natemperujesz, to cienkiej kreski nie będzie, poza tym ona miękka jest dość, jak khol właśnie, a nie kredka. Mi pomimo trwałości nie podeszła ta kredka, ale tylko dlatego, że nie lubię takich grubych i wyrazistych kresek, wolę wyłącznie cieniowanie oka i kreski robię cieniem. Mam nadzieję, że conieco pomogłam w wyborze.
Mnie właśnie chodzi o tę wewnętrzną krawędź Normalnych kredek mam trochę i bardzo mi odpowiadają.
Chciałabym coś naprawdę trwałego a zdaję sobie sprawę, że to chyba niemożliwe Nie maluję wewnętrznej kreski codziennie, wolę nie ryzykować, ale właśnie chciałabym jakąś super kredkę na wieczorne wyjścia czy specjalne okazje...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 16:37   #1284
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
kolorek bardziej na lato bo brązujący , fajnie sie nakłada , srednio trzyma , ładnie pachnie , starczy pewnie na lata
jestem zadowolona ,ale szału nie ma teraz stawiam na róże clinique
Na Clinique kolorystycznie czy jakosciowo?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 17:27   #1285
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Na Clinique kolorystycznie czy jakosciowo?
kolorystycznie - upatrzyłam sobie kilka kolorków , a jakosciowo nie wiem jak wypadają , bo narazie nie mam , ale recenzje na kwc sa swietne wiec pewnie cos w tym jest jeszcze kusi mnie nowy w pedzlu , bardzo wygodna rzecz , takie 2w1

a róze chanela , ciezko jest mi dobrac odpowiedni odcień ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 17:36   #1286
patrycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Chanel-kolorówka

Hej dziewczyny, możecie polecić mi jakiś dobry, trwały puder brązujący z Chanel'a bez lub z mało widocznymi drobinkami, nadający się do ciemnej karnacji??? A może z jakiejś innej firmy możecie mi coś polecić? Liczę na Wasze rady
patrycia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 17:53   #1287
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez patrycia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, możecie polecić mi jakiś dobry, trwały puder brązujący z Chanel'a bez lub z mało widocznymi drobinkami, nadający się do ciemnej karnacji??? A może z jakiejś innej firmy możecie mi coś polecić? Liczę na Wasze rady
hmmm... na wszystkich wątkach firmowych zadałaś to samo pytanie

poczytaj KWC, a na pewno znajdziesz swój potencjalny ideał
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 12:36   #1288
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Chanel-kolorówka

Chcialam spytac o puder z letniej kolekcji 4 Facettes Bronzing Powder. Czy któraś z Was miała już z nim dłuższy kontakt - dłuższy od testów w perfumerii?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6a00e54f9af106883401156e589705970c-200wi.jpg (9,7 KB, 36 załadowań)
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 16:27   #1289
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Chcialam spytac o puder z letniej kolekcji 4 Facettes Bronzing Powder. Czy któraś z Was miała już z nim dłuższy kontakt - dłuższy od testów w perfumerii?

widzialam w drogerii to cudo tez jestem ciekawa czy ktos juz ma ten puder brazujacy i jak sie sprawuje ???
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 09:25   #1290
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Chanel-kolorówka

Dzisiaj powinnam dostać ten brązer, więc zrobię mu zdjęcia i ewentualnie napiszę jakie pierwsze wrażenia.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.