Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-01, 12:18   #1
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302

Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym


Witam! W Sierpniowej URODZIE przeczytałam bardzo ciekawy artykuł MEDYCYNA URODY

Piękno oczy(wiste) . Zainteresował mnie zabieg wypełnienia oczodołów kwasem hialuronowym NCTF .Chciałabym wykonac ten zabieg i jak narazie zdecydowałam się na Dermiss w Krakowie (Zakopianka) tam jdnak powiedziano mi ze zabieg ten wykonuje się jednorazowo 600zł wykonuje go lekarz.... a w Urodzie pisze ze do pełnego efektu potrzeb przynajmniej 2 razy... zabieg wykonuje się przy znieczuleniu kremem emla. samo wstrzykiwanie zajmuje ok 10 15 min... . Co o tym myślicie? w zalaczniku dodaję zdjęcia moich zapadniętych problematycznych oczek pozdrawiam cieplutko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 07.JPG (59,7 KB, 811 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o1.JPG (63,6 KB, 448 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o2.JPG (93,7 KB, 396 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o3.JPG (67,7 KB, 353 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o6.JPG (59,1 KB, 405 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (46,2 KB, 272 załadowań)

Edytowane przez ewelincia17
Czas edycji: 2008-08-01 o 12:20 Powód: błąd
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 13:52   #2
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

?
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 20:16   #3
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

tez tak mam . i moze przez to trudniej oko pomalowac, ale ze sie nie maluje to i problemu wiekszego nie widze .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 20:26   #4
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

A Dla mnie Własnie to jest problem.... nawet przy opalaniu zawsze opali mi całą twarz a pod oczami mam białe podkówki.... juz nawet nie wspominam że zawsze mam siwe .... na zdjęciach nie widać bo zawsze nakładam korektor.... :/ najchętniej powiedziałabym mu bye bye .... ale mam świadomość żę jakbym gdzies wyszła bez jego wczesniejszego użycia ludzie wzieliby mnie za narkomankę albo poprostu by się wystraszyli..... mam strasznie cienka skórę pod oczkami.... w zasadzie brak mi tam wyściółki tłuszczowej....ot cały problem... :/
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 09:16   #5
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

eh... widze że jak narazie nikt nie otrafi nic powiedziec na ten temat.... szkoda... no cóż czekam dalej
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 14:17   #6
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

....................
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 14:26   #7
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Ależ to wypelnianie oczodolow przerazajaco brzmi, jak z horroru Mloda jestes, ladne masz oczka, chyba przesadzasz
__________________
Nie bądź obojętny na ich los: www.toz.pl
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 12:31   #8
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Mam 20.... aiem ze jestem młoda ale czuje straszny dyskomfort z powodu 'tej urody" ... wiem moze jestem przewrazliwiona..... no coz.... taka juz jestem
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 10:49   #9
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

..................
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 14:35   #10
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

up
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 16:44   #11
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

ja bym nie zaryzykowała... chyba za dużo się naczytałam o szarlatanach itp popytaj znajomych którzy widzą cię codziennie co o tym myślą być może tylko ty zwracasz na to uwagę ?
__________________
oszalałam
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 00:09   #12
majkakz
Przyczajenie
 
Avatar majkakz
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 4
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
ja bym nie zaryzykowała... chyba za dużo się naczytałam o szarlatanach itp popytaj znajomych którzy widzą cię codziennie co o tym myślą być może tylko ty zwracasz na to uwagę ?

Zgadzam się, ja też bym nie ryzykowała, zwłaszcza, że (patrząc na zdjęcia) naprawdę nie widzę wiekszego problemu, z pewnością nie zwróciłabym na to uwagi No i pewnie taki zabieg trzeba co jakiś czas powtarzać, nie wiesz też jaki będzie efekt, jak długo się utrzyma itd. itp.
majkakz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 00:16   #13
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

A ja Cię doskonale rozumiem bo mam identyczne oczodoły i strasznie ich nie lubię. Wydaje mi się że przez nie moja twarz sporo traci na urodzie... Zainteresował mnie ten zabieg. Jeśli się zdecydujesz to koniecznie opisz wrażenia i wklej zdjęcia.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 13:25   #14
kasia-mk
Raczkowanie
 
Avatar kasia-mk
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

a ja słyszałam że do wypełniania jest jakiś specjalny preparat Voluma czy jakoś tak, bo ponoć po kw. hialur. może skóra obwisnąć i zrobić się worki a ten drugi preparat jest lżejszy
kasia-mk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 20:30   #15
izka75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: rzym/wlochy
Wiadomości: 10
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Pierwsze slysze o wypelnianiu oczodolow kwasem???????!!!http://www.wizaz.pl/forum/images/smi...ek.gifFillerow uzywa sie do wypelniania zmarszczek wokol oczu,zeby uwydocznic kosci policzkowe,usta,albo wypelnic tzw."kod kreskowy"wokol ust.Niestety jego efekt nie trwa dlugo bo kwas jest produkowany w naszym organizmie i co za tym idzie szybko zostaje wchloniety.Ja uzywam go w czystej postaci tak jak polecil mi moj szef(chirurg estetyk) tzn:wklepuje w twarz i dekolt,na to nakladam warstwe kremu.Lub tez mieszam ze zwyklym kremem nawilzajacym tak zeby bylo duzo tego kwasu w kremie.Skora juz po drugim razie jest swietnie nawilzona.http://www.wizaz.pl/forum/images/old.../1_jupi.gifJak ktos mi powie o co chodzi z tym napelnianiem oczodolow(sic) bede wdzieczna.
izka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 11:51   #16
dominika09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Dziwczyny to chyba nie tak.
To nie oczodoły wypełnia sie kwasem hialuronowym, tylko ostrzykuje się okolicę pod oczami w celu jej uwypuklenia i tym samym znikają tzw. worki pod oczami. Zabieg jest korzystny z powodów estetycznych (nie ma wrów) oraz poprawia i kondycję skóry poprzez jej nawilzenie odżywienie i stymulację.
dominika09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 14:51   #17
izka75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: rzym/wlochy
Wiadomości: 10
Cool Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez dominika09 Pokaż wiadomość
Dziwczyny to chyba nie tak.
To nie oczodoły wypełnia sie kwasem hialuronowym, tylko ostrzykuje się okolicę pod oczami w celu jej uwypuklenia i tym samym znikają tzw. worki pod oczami. Zabieg jest korzystny z powodów estetycznych (nie ma wrów) oraz poprawia i kondycję skóry poprzez jej nawilzenie odżywienie i stymulację.
No wlasnie moim zdaniem ktos jej chyba zle wytlumaczyl zabieg i jego efekt.
izka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 15:39   #18
nastia1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Witam.Miałam robiony taki zabieg ponad 7 miesięcy temu,Sam zabieg jest mało przyjemny ale efekt jest wart dyskomfortu i ceny.Zabieg trzeba powtarzac.Efekt utrzymuje się podobno ok 9-16mies ale to wszystko umowne.po poł roku juz zaczyna słabnąć.Tylko ja osobiscie uwazam,że załoycielka tego tematu jest jeszcze troche zamłoda na takie zabiegi.Ja zrobiłam mając 30lat,nie 20........z takim tępem to w 40-50 to chyba nawet skalpel nie pomoze.Masz naprawde bardzo ładne oczka.Pozdrawiam.
nastia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 11:37   #19
ANGEL-A8
Wtajemniczenie
 
Avatar ANGEL-A8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Wczoraj dermatolog proponowała mi ostrzykiwanie okolic oczu kwasem hialuronowym(pod oczy jest jakaś inna wersj, mniej gęsta) myślę, że skoro to dla ciebie jest takie ważne to spróbuj. Ja wcześniej miałam wstrzyknięty kwas hialuronowy w usta i jestem bardzo zadowolona. Byłam opuchnięta przez pewien czas ale potem to już super. Miałam zastosowane znieczulenie stomatologiczne ale nie wiem jak to jest pod oczy. Poszukaj tylko jakiegoś dobrego lekarza.
__________________


ANGEL-A8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 20:36   #20
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Jak najbardziej wstrzykuje się kwas hialuronowy do oczodołów. Ja na razie stosuję mezoterapię na te okolice. Mezoterapia to też wstrzykiwanie kwasu, ale nie w postaci wypełniacza, który starcza na kilka czy kilkanaście miesięcy ale w postaci mniej gęstej i szybciej wchłanialnej. Robię to po to żeby zobaczyć jak moje oczodoły reagują na taką terapię. Moja pani dermatolog powiedziała, że u niektórych efekt może być opłakany tzn., że mogą wyglądać jakby mieli zapuchnięte oczy i wtedy trzeba wstrzykiwać coś co rozpuści wypełniacz.
No cóż.... cała ta "zabawa" nie jest tania, ale jak się ma 36 lat, to żadne kremy czy korektory już nie pomogą. Trzeba zacząć działać bardziej radykalnie
Ewelincia, według mnie nie wyglądasz źle! Zostaw sobie te zabiegi na później (jakieś 10 lat ), kiedy problem z racji wieku będzie narastał....
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 09:29   #21
damrokaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

Cytat:
Napisane przez ewelincia17 Pokaż wiadomość
Witam! W Sierpniowej URODZIE przeczytałam bardzo ciekawy artykuł MEDYCYNA URODY

Piękno oczy(wiste) . Zainteresował mnie zabieg wypełnienia oczodołów kwasem hialuronowym NCTF .Chciałabym wykonac ten zabieg i jak narazie zdecydowałam się na Dermiss w Krakowie (Zakopianka) tam jdnak powiedziano mi ze zabieg ten wykonuje się jednorazowo 600zł wykonuje go lekarz.... a w Urodzie pisze ze do pełnego efektu potrzeb przynajmniej 2 razy... zabieg wykonuje się przy znieczuleniu kremem emla. samo wstrzykiwanie zajmuje ok 10 15 min... . Co o tym myślicie? w zalaczniku dodaję zdjęcia moich zapadniętych problematycznych oczek pozdrawiam cieplutko
...coż......haha......... .ja to zrobiłam!!!! wstrzyknięto mi restylane(sprawdźcie sobie to żel z kwasem hialuronowym) w fałdę okolooczodolową.......... . efekt: wygładziło zagłębienie!!!! stymże bylam dwa razy aby efekt był bardziej satysfakcjonujący......Le karz w ramach ostrożności(związanej z ewentualna możliwością przesadzenia z iloscią - o co bardzo łatwo) wstrzyknął mi spoczątku za mało.............potem poprawił................. ......................... . Poinformował mnie, że jest to wypełnianie najtrudniejsze ze wszytskich.....i chyba tylko trzy punkty w Polsce mają odpowiednie kompentecncje w kierunku takowych 'manipulacji'. Ja byłam w bydgoszczy: u dr M. bieńkowskiego
damrokaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 09:31   #22
damrokaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

Cytat:
Napisane przez damrokaaa Pokaż wiadomość
...coż......haha......... .ja to zrobiłam!!!! wstrzyknięto mi restylane(sprawdźcie sobie to żel z kwasem hialuronowym) w fałdę okolooczodolową.......... . efekt: wygładziło zagłębienie!!!! stymże bylam dwa razy aby efekt był bardziej satysfakcjonujący......Le karz w ramach ostrożności(związanej z ewentualna możliwością przesadzenia z iloscią - o co bardzo łatwo) wstrzyknął mi spoczątku za mało.............potem poprawił................. ......................... . Poinformował mnie, że jest to wypełnianie najtrudniejsze ze wszytskich.....i chyba tylko trzy punkty w Polsce mają odpowiednie kompentecncje w kierunku takowych 'manipulacji'. Ja byłam w bydgoszczy: u dr M. bieńkowskiego
a jeszcze jedno - efekt ma przetrwac okolo roku..................... .......
damrokaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 09:41   #23
damrokaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

uważam tez, ze taka chec zniwelowania podkrązonych oczodołów jest zupełnie normalną potrzebą zarówno młodej jak i bardziej dojrzalej osoby.............. nie widze potrzeby wypisywania ostrzezeń w sensie - jestes za mloda! Restylene nie może zaszkodzic............moz e dac poządany efekt(gdy lekarz wie ile wstrzyknąć ) i dodatkowo przysluzyc sie skórze.........nic wiecej. To zupelnie naturalna substancja, ktora i tak jest wytwarzana w naszych skórach.................. ...........
damrokaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:25   #24
ola_la2007
Raczkowanie
 
Avatar ola_la2007
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 85
Question Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

hejja rowniez jestem bardzo zainteresowana tym zabiegiem -prosze o informacje ile to dokladnie kosztuje i czy mozna po zabiegu normalnie wrocic do pracy,czy jest jakies zapuchniecie,zasinienie?b ede baaardzo wdzieczna za odp,gdyz nie moge juz patrzec na swoje wiecznie zapadniete oczy i mam dosc codziennego stosowania korektora.mam 29 lat i problem sie nasila.......
ola_la2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 12:57   #25
mania043
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

również proszę o bliższe informacje

przejrzałam strony renomowanych klinik urody i nic nie piszą o wypełnianiu kwasem bruzd pod oczami, nie ma opisów zabiegu ani informacji o tym jak przebiega i o możliwych komplikacjach.

wydaje się, że w tym miejscu skóra jest tak delikatna i unaczyniona, że jest duże ryzyko wylewów. Niespecjalnie cieszyłabym się z wygładzenia, jeśli przy okazji przez 2 tygodnie wyglądałabym jak ofiara przemocy domowej

napiszcie proszę jak to wyglądało, gdzie się poddałyście zabiegowi i ile kosztował.

może ktoś ma jakieś zdjęcia, przykłady takich zastosowań?
mania043 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 07:31   #26
damrokaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

....pierwszym krokiem jest wizyta - lekarz ogląda twarz (oczodoły), ocenia możliwośc uzyskania ewntualnego efektu i proponuje odpowiednie 'podejscie' do 'problemu'. Informuje tez o ewentualnych powikłaniach- mozliwosc wystapienia delikatnych i tymczasowych wybroczyn .... i czasem, rzdako, ponoć może pojawić się infekcja................. .......... Jest to delikatny zabieg, , lekarz nie wypełnia calej okolicy pod okiem tylko tzw bruzdę okolooczodolową (to miejsce gdzie zalamuje sie swaitło - podkreslające oczodół) to takie mikrowstrzyknięcia.....za bieg trwa pare minut.....Ja po okolo 7 minutach po wstrzyknięciu mknęłam na zakupy ....... Odnosnie ceny - ja akurat musiałam zorganizować 2000zł.
damrokaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 13:23   #27
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

dokładny opis tego zabiegu -

"Sine obszary pod oczami możemy teraz likwidować, nadając im normalną barwę skóry. </B>

Terapia polega na odsunięciu skóry pod oczami od kości, co osiągamy odpowiednio podając materiał Restylane Perlane. Cykl obejmuje kilka wizyt, podczas których podajemy bardzo niewielkie ilości materiału w indywidualnie dobrane miejsca.
Efektem zabiegu jest rozjaśnienie skóry pod oczami oraz spłycenie lub usunięcie zagłębienia pomiędzy powieką dolną a policzkiem. Zabieg daje dość szybkie i spektakularne efekty, jest szczególnie dobry jako element przygotowania twarzy przed wielkim wyjściem.
Zabieg zachowuje skuteczność przez okres kilkunastu miesięcy, jak zazwyczaj w przypadku materiałów z rodziny Restylane. Koszt terapii wynosi od 1200 zł za cykl zabiegów (cena 1 ampułki Restylane Perlane). "

właśnie zastanawiam się nad tym zabiegiem, cienie odziedziczone po tacie- nasilone z wiekiem

dermatolog proponuje mi właśnie restylane perlane, jest on gęstszy od pozostałych preparatów.

do damrokaaa:
miałas sińce lub obrzęk pod oczami po tym zabiegu?
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 13:27   #28
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Cool Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

Cytat:
Napisane przez damrokaaa Pokaż wiadomość
a jeszcze jedno - efekt ma przetrwac okolo roku..................... .......
ktoś wie o jakie 3 gabinety chodzi
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 05:58   #29
damrokaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
ktoś wie o jakie 3 gabinety chodzi
....zadzwoń do doktora Marcina Bieńkowskiego (bydgoszcz) 501745195.....to on (podczas wypełniania 'moich oczodołów' ) poinformowal mnie o specyfice tego zabiegu...mówił o niezwykłej trudnosci w ingerowaniu w te miejsca......Z jego 'opowiesci' wynikało ,że on prowadził szkolenia....i wie którzy lekarze w Polsce mają odpowiednie kwalifikacje do niwelowania zagłębień pod oczami przy użyciu restylane......
damrokaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 06:04   #30
damrokaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
dokładny opis tego zabiegu -

"Sine obszary pod oczami możemy teraz likwidować, nadając im normalną barwę skóry. </B>

Terapia polega na odsunięciu skóry pod oczami od kości, co osiągamy odpowiednio podając materiał Restylane Perlane. Cykl obejmuje kilka wizyt, podczas których podajemy bardzo niewielkie ilości materiału w indywidualnie dobrane miejsca.
Efektem zabiegu jest rozjaśnienie skóry pod oczami oraz spłycenie lub usunięcie zagłębienia pomiędzy powieką dolną a policzkiem. Zabieg daje dość szybkie i spektakularne efekty, jest szczególnie dobry jako element przygotowania twarzy przed wielkim wyjściem.
Zabieg zachowuje skuteczność przez okres kilkunastu miesięcy, jak zazwyczaj w przypadku materiałów z rodziny Restylane. Koszt terapii wynosi od 1200 zł za cykl zabiegów (cena 1 ampułki Restylane Perlane). "

właśnie zastanawiam się nad tym zabiegiem, cienie odziedziczone po tacie- nasilone z wiekiem

dermatolog proponuje mi właśnie restylane perlane, jest on gęstszy od pozostałych preparatów.

do damrokaaa:
miałas sińce lub obrzęk pod oczami po tym zabiegu?
...ja nie mialam żadnych zasinien ani krwiaczków....po zabiegu przez kilkanascie godzin dało się jedynie zauważyc klika dziureczek po wkuwaniu igielki- Używam śmiesznych zdrobnień...bo jak inaczej oddać ich minimalny rozmiar ...........?
damrokaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-12 20:31:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.