loczki, strzępy, siano- tragedia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-29, 12:22   #1
ike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10

loczki, strzępy, siano- tragedia


miałam włosy prawie do pasa
ale były zniszczone farbowaniem
chciałam obciąć
myślałam o trwałej unoszącej włos-ale bałam się kolejnych zniszczeń, nie wiem co mnie podkusiło, żeby powiedzieć o tym fryzjerce- ona tylko wykrzyknęła, że opowiadam bzdury, bo teraz się robi styling czy innego diabła i to nie niszczy włosów a tylko będzie ich więcej. No i nabrałam się
włosy mam do ramion- owa cudowna trwała- to baranek ( niby na większe wałki) a miejscami druty, rozciągam to bo nie da się chodzić inaczej- siano koszmarne a tam gdzie były druty nawet podkręcone na szczotce za chwile znów są druty
podcięte włosy- niby podstopniowane- cięte były chyba na ślepo, nie dość że nie równo to jeszcze wygląda to tak że to szyi jedna długość potem nic a potem reszta- o schodek taki prosty koszmarny
i dodatkowo spłowiałe włosy
i koszmarnie swędzi mnie głowa non stop
zabieg robiony tydzień temu
odżywiam , używam jedwabiu ale efekt bardzo mierniutki
a czeka mnie jeszcze farbowanie bo za 2 tygodnie mam komunię syna
ściąć włosów nie mogę bo mam odstające uszy
jakieś rady?
do tej fryzjerki w życiu nie pójdę na żadną reklamację innych fryzjerek też się już boję :P
ike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 13:39   #2
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 94
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia

uwazaj z jedwabiem bo z nim mozna przesadzic i moze byc odwrotny skutek (zamiast nawilzac to mzoe rpzesuszac) kup sobie maske regenerujaca do wlosow zniszczonych, proponowalabym uzywaj jej co drugie mycie na poczatek jak zobaczysz rezultaty to zadziej i tak dalej. jezeli chcosz wyprostoiwac te koszmarne loki (jezeli mozna to tak nazwac) kup olejek wygladzajacy albo porstujacy wlosy . oczywiscie pisze to jezeli chodzi o produkty wylacznie profesjonalne nie kupowane w zadnej drogwerii tylko w sklepie fryzjerskim albo w necie. one naprawde pomagaja jestem zywym chodzacym przylkladem a i jeszcze jezeli chodzi o tenjedwab to uzywaj go co drugie mycie bo za duzo produktu na wlosach to wtedy jest wlos oblepiony i poprostu sie przesusza. jak cos jeszcze chcesz wiedziec pisz pomoge jak bede wiedziala
__________________
dzulia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 14:02   #3
ike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia

dziękuję ci pięknie za odpowiedź- maseczkę kupię na pewno, na razie używam odżywki joanny
a jedwab mam łączony z odżywką- i może rzeczywiście go za dużo stosuję ale to w zasadzie jedyne wyjście- inaczej wyglądam jakbym miała na głowie sztywne karbowane druty
chociaż karbowanie i tak mimo rozciągania wyłazi
no tragedia na maksa

najgorsze jest to, że mnie SWĘDZI - ja mimo podniszczonych włosów nigdy nie miałam łupieżu i problemów ze skórą głowy! teraz masakra

i mam jeszcze pytanie o koloryzację- bo nie ma co ukrywać że włosy muszę pofarbować bo tak ludziom się nie pokażę- normalnie stosowałam farby- ale teraz się boję

nie wiem jak mogłam do tego doprowadzić- stara baba a głupia
ike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 15:19   #4
sara325
Raczkowanie
 
Avatar sara325
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 191
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia

a może dodaj fotki?
wtedy będzie łatwiej pomóc
pozdrawiam.
sara325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 16:01   #5
ike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia

dobrze wkleję wieczorem bo teraz nie mam jak ściągnąć na komputer
ale już wiem, że fryzjer mnie nie ominie-
nigdy w życiu nie widziałam tak nierówno ściętych włosów
ike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 16:19   #6
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia

Ike nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale taka usługa podlega reklamacji i nie możesz sobie tego prawa odmawiać!
Powinnaś tam iść i powiedzieć, że chcesz zwrot pieniędzy oraz rekompensatę. Wcześniej skontaktuj się z rzecznikiem konsumentów- on ci powie co i jak.

To co Ci zrobiła ta babka to przecież skandal! Niestety 99% z nas po nieudanej wizycie u fryzjera, gdy ten zniszczy nam włosy, nic z tym nie robi.
Trzeba walczyć o swoje, jeżeli swędzi Ciebie skóra głowy to już w ogóle nie powinnaś się wahać.

W internecie znajdziesz numery telefonów do rzeczników w danych regionach Polski.

Ona zrobiła Ci koszmar na głowie więc niech i ona to naprawi. Nie powinnaś się poddawać.
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2009-04-29 o 16:20
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 18:53   #7
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia




"Ona zrobiła Ci koszmar na głowie więc niech i ona to naprawi. Nie powinnaś się poddawać."[/quote]

Lepiej niech ona już tego nie naprawia(tzn. chodzi o ta fryzjerkę) bo IKE wyjdzie bez włosów,reklamacja jak najbardziej: zwrot pieniędzy albo jakaś inna rekompensata,no a z włosami do innej fryzjerki,
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 19:52   #8
ike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia

próbuję wkleić zdjęcie jak się uda to opisze
to zdjęcie jakieś 4 godziny po rozciągnięciu włosów
już w zasadzie jak widać się poprostowały
może na zdjęciu nie widać tego cudownego karbu
z przodu mam w ogóle jak drut
no i te boskie cięcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6300955.jpg (15,4 KB, 184 załadowań)
ike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 19:59   #9
ike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia

zastanawiam się czy po tygodniu to ma sens
reklamacja
ech....
zresztą najważniejsze to doprowadzić się do porządku! przynajmniej jako takiego

i pomyśleć , że chciałam podciąć włosy by były lepsze- a na końcówkach w tej chwili jestem siwa!
ike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 20:29   #10
ike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia

może wkleję jeszcze jedno zdjęcie na nim widać wyraźniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6300954.jpg (68,9 KB, 155 załadowań)
ike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 21:16   #11
tequila6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia

ja na twoim miejscu bym się nie wahała i nie czekała. jak fryzjerka może zrobić coś takiego? czy ona kiedykolwiek miała nożyczki w rękach? szczerze wspólczuje
tequila6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 21:26   #12
ike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia

ona to cięła wtedy jak jeszcze na włosach miałam baranka
i szczerze mówiąc nic nie było widać
teraz niestety widać!
w ogóle czuję się tak jakby zaczęła ciąć i nie skończyła
i boję sie teraz iśc gdzie indziej że w ogóle ktoś mi zetnie jeszcze o wiele krócej
ike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 07:15   #13
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 94
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia

kurde max masamkra nie iwem jak ktos moze cos takiego zrobic z wlosami. ja powiem tak jak fryzjer jest do rzeczy to tylko poprawi to co jest i nie zetnie z dlugosci bo sie nie kwalifikuja zeby sciac je z dlugosci. poprostu tzreba ladnie wystopniowac
__________________
dzulia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 13:09   #14
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia

FAKT!! masakra !
reklamacja oczywiscie ,ze Ci sie nalezy...przynajmniej regeneracja ..fryzjerka powinna teraz wykona zabiegi, ktore wylacza Twoj wlos...tylkopytanie..czy ona ma produkty ?powinna Ci zapewnic rowniez pielegnacje do domu..
jezeli nie zgodzi sie z tym...to powinnas faktycznie udac sie rzecznika ..i w sumie moglabys udac sie do innego fryzjera na kompleks zabiegow pielegnacyjnych ,ktore wylecza Twoje wlosy a rachunek przedstawic tej fryzjerce...ale zapytaj sie najpierw doradcy...
nie wiem jakafrimapracuje ta fryzjerka
moge ze swojej strony doac..ze w zadnym rzypadku nie powinna robic "trwalej" podnaszacej od skory , zwiekszajacej objetosc na tej dlugosci wlosa to raz... poniewaz ten zabieg wykonuje sie na wlosach co nawyzej do ramiom .. rozne firmy maja rozne nazwy tych plynow...
mozez saam o tym poczytac w watkach o tym temacie..
dwa zaden ztych plynow nie powinien spalic wlosow...obojetnie w jakim sa stanie ..poniewaz zawsze jest mozliwosc dobrania do wlosow porowatych lub normalnych...
to ewidentna wina tej Pani..
odzywna Joanny napewno Ci nie pomoze .. musisz zasrosowac na prawde profesjolane maski odbudowjace wlosy ..roniez poczytaj o tym na forum ..
postaraj sie isc od razu do szefa i spokojnie wytlumacz co sie stalo..wiem ze w tej sytuaci trudno o spokoj ale.. spokojnie acz stanowczo ...zadaj naprawy bledu , jezlei nie to nie wdaaj sie dyskusje tylkodz do rzezcznika ..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 14:59   #15
ike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia

u tej Pani zawsze strzyże się mój mąż i mój syn i kurcze zawsze byliśmy bardzo zadowoleni- dlatego do niej poszłam
ona sama sobie jest szefem, w ogóle jest bardzo sympatyczna
przy mnie ścinała dwie kobietki i szczerze mówiąc też obcięła je bardzo ładnie
a u mnie no jakiś pech cholera
ja jestem dość wstydliwa......
w poniedziałek umówiłam się do innego fryzjera na ścięcie- ale miała dziewczyna radochę jak mnie oglądała- za to tym razem zaczerpnęłam języka u pań i ponoć dziewczyna ma talent........oby!!

na razie kupiłam szamponetkę żeby tylko wzmocnić kolor- nie wiem czy to dobre wyjście- ale cóż

znalazłam też u nas sklep fryzjerski zaopatrujący salony- po weekendzie zaopatrzę się tam ( czekałam na wypłatę )
a teraz rzeczywiście namiętnie przeglądam wątki o pielęgnacji

pani Gago (?) bardzo dziękuję za wypowiedź, zauważyłam już na innych podczytywanych wątkach, że można na Pani polegać- ach czemuż ja nie trafiłam na panią ???????
ike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 19:03   #16
sara325
Raczkowanie
 
Avatar sara325
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 191
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia

włosy kręcone trudno się ścina, ale jeśli ta kobieta tego nie potrafiła to mogła się wcale za to nie brać, a nie ;/
niektóre fryzjerki są na prawde wkurzające...
miałam podobną sytuacje kiedyś...
na szczęście włoski odrosły
sara325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 13:50   #17
zielonooKa92
Przyczajenie
 
Avatar zielonooKa92
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ck .
Wiadomości: 23
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia

hmm .. radziła bym jak moje poprzedniczki - do fryzjera na regenarecje ..
przede wszytskim wloski musza odpoczac .. mozesz sprobowac rowniez domowej kuracjii .. sa do kupienia teraz ziolowe szampony. odzywki i takie kapsulki do wcierania w skore glowy ze skrzypu .. sa niezbyt drogie ..

glowka do gory .
zielonooKa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 17:19   #18
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
Lepiej niech ona już tego nie naprawia(tzn. chodzi o ta fryzjerkę) bo IKE wyjdzie bez włosów,reklamacja jak najbardziej: zwrot pieniędzy albo jakaś inna rekompensata,no a z włosami do innej fryzjerki,
Nie chodzi mi o żadne trwałe tylko o zregenerowanie włosów albo rekompensatę finansową wraz z opłaceniem kosztu związanego z przywróceniem włosów to stanu powiedzmy chociaż w połowie normalnego.
Przecież trzeba być szalonym by oddać się raz jeszcze w ręce takiej 'profesjonalistki'.

Naprawdę współczuję...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 07:05   #19
ike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: loczki, strzępy, siano- tragedia

witam
jestem delikatnie podcięta
stosuje też maski i muszę wam powiedzieć, że na szczęście włosy nie sterczą mi już jak druty i co najważniejsze nie swędzi mnie głowa!!
może rewelacji nie ma- bo i długo jeszcze nie będzie ale przynajmniej nie wstydzę się wychodzić na ulicę! trwała też się z lekka rozciąga . umówiłam się za miesiąc na podcięcie końcówek i jakoś tą swoją trwałą przetrwam!
dziękuję za pomoc i wsparcie
ike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.