Pomarańczowe ściany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-27, 13:25   #1
Nikiiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1

Pomarańczowe ściany


Kupiłam farbę "śnieżka barwy natury" w kolorze "zachodzące słońce"(dosyć intensywny pomarańcz). Zamierzam urządzić swój pokój w stylu tropikalno-karaibsko-hawajsko-afrykańskim. Niestety nie mam zbyt wiele funduszy. Jakiego typu i koloru możecie polecić mi narzute bądź koc na sofę oraz jakiego koloru okleine na meble, by pasowały do takiego stylu? Interesują mnie również wszelkiego typu dodatki, które bede mogła tanio kupić, albo sama zrobić. Dziękuje z góry za odpowiedzi.
Nikiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 15:16   #2
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Pomarańczowe ściany

skoro ściany pomarańcz to meble dałabym ciemne (podchodza pod styl karaibski oraz afrykański) zreszta jasne by mdło wyglądały
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:31   #3
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Pomarańczowe ściany

Mi osobiście podoba się kontrast pomaranczu i zieleni ale to nie jest chyba tropikalne hehe
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 07:43   #4
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Pomarańczowe ściany

Ja mam pomarańczowe ściany na przedpokoju. Drzwi są w okleinie orzechowej i całkiem fajnie to połączenie wygląda
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 12:50   #5
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Pomarańczowe ściany

Nie uwazam, by mdło wygladaly jasne meble do pomaranczu. Sama mam agresywny pomarancz w jednym pokoju, do tego meble brzoza i super to wyglada, tak łagodzi kolor scian.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 16:37   #6
fanala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: Pomarańczowe ściany

Ja przez jakiś czas mieszkałam w pokoju, który był intensywnie pomarańczowy... I tak szczerze mówiąc, mimo, że lubiłam ten kolor, to strasznie źle czułam się w takiej przestrzeni. Szukam teraz mieszkania w Szczecinie i trafiłam na takie wizualizacje mieszkań pod klucz:

zdjęcie nr 1
zdjęcie nr 2
zdjęcie nr 3

Tu może nie do końca to jest to, o co Tobie chodzi, ale może przeglądając różne przestrzenie zaprojektowane przez projektantów coś Ci się spodoba Ja bym wybrała właśnie jedną ścianę w pomarańczowym kolorze, a resztę w bardziej stonowanych kolorach (brązu, beżu).
fanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 22:39   #7
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Pomarańczowe ściany

Może jakis dywan w odcieniach brązu, czerni albo zasłonki, firanki. Polecam sklep Komfort!
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 13:42   #8
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Pomarańczowe ściany

Cytat:
Napisane przez fanala Pokaż wiadomość
Ja przez jakiś czas mieszkałam w pokoju, który był intensywnie pomarańczowy... I tak szczerze mówiąc, mimo, że lubiłam ten kolor, to strasznie źle czułam się w takiej przestrzeni. Szukam teraz mieszkania w Szczecinie i trafiłam na takie wizualizacje mieszkań pod klucz:

zdjęcie nr 1
zdjęcie nr 2
zdjęcie nr 3

Tu może nie do końca to jest to, o co Tobie chodzi, ale może przeglądając różne przestrzenie zaprojektowane przez projektantów coś Ci się spodoba Ja bym wybrała właśnie jedną ścianę w pomarańczowym kolorze, a resztę w bardziej stonowanych kolorach (brązu, beżu).
Pomarańczowy to pikuś w porównaniu z czerwonymi ścianami i każdy, kto przetrwał taki horror zasługuje na medal. Pomysł z jedną ściną w kolorze pomarańczowym jest zawsze dobry, zwłaszcza jeśli nałożyć na nią dodatkowo białą naklejkę, jak na projekcie (btw, który chyba został wykonany w cad decorze, bo zdaje mi się, że mam identyczny kwiatek jak ten na stole w moich bazach w programie). To odwróci uwagę od dużej powierzchni pomalowanej na mocniejszy kolor - pierwsze na czym człowiek skupi wzrok, to ta naklejka.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 20:51   #9
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: Pomarańczowe ściany

Moje ściany są intensywnego koloru czerwonego grejpfruta, do tego wokoło stonowana biel i srebro wygląda oki.
__________________
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.