Stirngi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-08, 12:04   #1
Ciemn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 38

Stirngi


Postanowiłem tu napisać, aby usłyszeć wasze zdanie. Moja dziewczyna nie lubi stringów i nie chce w nich chodzić, twierdzi, że są niewygodne i przeszkadza jej pasek no wiecie gdzie. Moja poprzednia dziewczyna uwielbiała stringi i tylko takie majtki miała i mówiła, że są najwygodniejsze. Uwielbiam pupę w stringach, ale nie wiem jak ją namówić, aby choć czasem nałożyła je. Czy faktycznie one są niewygodne? Jak ją przekonać?
Ciemn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:13   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Postanowiłem tu napisać, aby usłyszeć wasze zdanie. Moja dziewczyna nie lubi stringów i nie chce w nich chodzić, twierdzi, że są niewygodne i przeszkadza jej pasek no wiecie gdzie. Moja poprzednia dziewczyna uwielbiała stringi i tylko takie majtki miała i mówiła, że są najwygodniejsze. Uwielbiam pupę w stringach, ale nie wiem jak ją namówić, aby choć czasem nałożyła je. Czy faktycznie one są niewygodne? Jak ją przekonać?
sam ponoś stringi to będziesz wiedział
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:14   #3
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Postanowiłem tu napisać, aby usłyszeć wasze zdanie. Moja dziewczyna nie lubi stringów i nie chce w nich chodzić, twierdzi, że są niewygodne i przeszkadza jej pasek no wiecie gdzie. Moja poprzednia dziewczyna uwielbiała stringi i tylko takie majtki miała i mówiła, że są najwygodniejsze. Uwielbiam pupę w stringach, ale nie wiem jak ją namówić, aby choć czasem nałożyła je. Czy faktycznie one są niewygodne? Jak ją przekonać?
Kup sobie stringi dla mężczyzn i dowiesz się, czy są wygodne . Mnie też nikt by nie namówił na hasanie w stringach na co dzień, no way.
Przede wszystkim to, co wygodne dla jednego człowieka, dla drugiego już niekoniecznie. Dla mnie wygodne są buty na koturnie, a dla innej kobiety tylko płaskie.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:15   #4
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Stirngi

Ja nie cierpię. I dla mnie nie są nawet ładne.

Możesz ją poprosić, by zamiast nosić je na co dzień zakładała je do kwestii czysto buduarowych - czyli założyła wiedząc, że za 10 minut i tak je zdejmiesz.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:17   #5
marles86
Raczkowanie
 
Avatar marles86
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 262
Dot.: Stirngi

Zaloz stringi, wtedy bedziesz wiedzial czy sa wygodne. Dziewczyna chyba Ci powiedziala, ze nie lubi, sa niewygodne dlaczego chcesz ja zmuszac? To w innej bieliznie juz Ci sie nie podoba?
__________________
Life is life na na na na na

Narzeczona od 28.06.2014

14.08.2015

marles86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:18   #6
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
sam ponoś stringi to będziesz wiedział
Są nawet takie specjalne dla mężczyzn. Ostatnio widziałam w sklepie takie z motywem panterki

Stringi moim zdaniem nie są zbyt wygodne, ale chyba to kwestia przyzwyczajenia.
Czemu akurat aż tak Ci na tym zależy? Masz jakiś fetysz?
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:21   #7
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Stirngi

tak, ponoś sam, nie bez powodu koronczarki z Koniakowa mówią na stringi "nici w rzyci"
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 12:23   #8
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Stirngi

troll ??
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:24   #9
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Możesz ją poprosić, by zamiast nosić je na co dzień zakładała je do kwestii czysto buduarowych - czyli założyła wiedząc, że za 10 minut i tak je zdejmiesz.
No i to chyba najsensowniejszy pomysł, i wilk będzie syty, i owca cała
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:24   #10
slodka0018
Raczkowanie
 
Avatar slodka0018
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 380
Dot.: Stirngi

To ze Twoja byla nosi stringi nie oznacza ze obecna ma tak samo je zakladac . Sa nie wygodne poprostu ....
__________________
20.03.2010 <3
slodka0018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:27   #11
Ciemn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 38
Dot.: Stirngi

Nie mam fetyszu, po prostu bardzo mi się w stringach dziewczyna podoba. I nie zawsze chodzi o intymne sytuacje bo wtedy wiadomo wolą ją nago. Lubię jak śpimy w nocy i ona jest w stringach, zakryte co trzeba a nagie pośladki podnieca mnie to, czy jak wstaje rano i się ubiera to sexy wygląda dla mnie, i nie piszcie żeby spała nago bo zawsze ktoś może wejśc do pokoju, mieszkamy w mieszkaniu studenckim. A tak wilk syty i owca cała widzę to co chcę zobaczyć nagą jej pupe, i ona czuję sie bezpiecznie bo zawsze jest w bieliznie. Tak mialem z ostatnio dziewczyna a moja nie da sie namowic za nic
Ciemn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 12:28   #12
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Stirngi

Spanie z stringach to moim zdaniem tortura. I niehigieniczne w dodatku. Weź przestań namawiać dziewczynę na coś, co naprawdę dla większości jest niekomfortowe.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:30   #13
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
troll ??
Te Stirngi dają do myślenia...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:30   #14
RubyFaelivrin
Rozeznanie
 
Avatar RubyFaelivrin
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 819
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Postanowiłem tu napisać, aby usłyszeć wasze zdanie. Moja dziewczyna nie lubi stringów i nie chce w nich chodzić, twierdzi, że są niewygodne i przeszkadza jej pasek no wiecie gdzie. Moja poprzednia dziewczyna uwielbiała stringi i tylko takie majtki miała i mówiła, że są najwygodniejsze. Uwielbiam pupę w stringach, ale nie wiem jak ją namówić, aby choć czasem nałożyła je. Czy faktycznie one są niewygodne? Jak ją przekonać?
To wróć do poprzedniej dziewczyny...
Kurczę, jak nie chce, to jej nie namawiaj. Ma nosić coś, czego nie lubi, bo Ty to lubisz?
RubyFaelivrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:33   #15
marles86
Raczkowanie
 
Avatar marles86
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 262
Dot.: Stirngi

Mam propozycje, przespij sie dzisiaj w stringach i napisz jak bylo
__________________
Life is life na na na na na

Narzeczona od 28.06.2014

14.08.2015

marles86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:34   #16
Ciemn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 38
Dot.: Stirngi

Przecież nie wymagam aby codziennie w nich chodziła, chciałbym żeby czasem je nałożyła, ale ona nawet żadnych nie ma i nie chcę kupić, mi też zakazała kupować jej nawet w formie prezentu.
Ciemn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:36   #17
madzia1251
Raczkowanie
 
Avatar madzia1251
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 301
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Nie mam fetyszu, po prostu bardzo mi się w stringach dziewczyna podoba. I nie zawsze chodzi o intymne sytuacje bo wtedy wiadomo wolą ją nago. Lubię jak śpimy w nocy i ona jest w stringach, zakryte co trzeba a nagie pośladki podnieca mnie to, czy jak wstaje rano i się ubiera to sexy wygląda dla mnie, i nie piszcie żeby spała nago bo zawsze ktoś może wejśc do pokoju, mieszkamy w mieszkaniu studenckim. A tak wilk syty i owca cała widzę to co chcę zobaczyć nagą jej pupe, i ona czuję sie bezpiecznie bo zawsze jest w bieliznie. Tak mialem z ostatnio dziewczyna a moja nie da sie namowic za nic
powinieneś trochę bardziej pomyśleć o swojej dziewczynie a mniej o sobie. skoro to dla niej nie wygodne i jasno zakomunikowała ci to, to powinieneś odpuścić. taka sytuacja jak opisałeś to nie jest "wilk syty i owca cała", bo tak to Ty jesteś szczęśliwy, że dziewczyna nosi stringi a ona przymuszona do noszenia ich.
i na Twoim miejscu nie porównywałabym jej do swojej byłej w kółko. ja na jej miejscu zdenerwowałabym się, gdyby mój chłopak rzucał tekstami w stylu "bo moja ex coś tam robiła a Ty jesteś gorsza bo nie robisz". wróć do byłej jak taki nieszczęśliwy jesteś

Edytowane przez madzia1251
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:38
madzia1251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:51   #18
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez madzia1251 Pokaż wiadomość
powinieneś trochę bardziej pomyśleć o swojej dziewczynie a mniej o sobie. skoro to dla niej nie wygodne i jasno zakomunikowała ci to, to powinieneś odpuścić. taka sytuacja jak opisałeś to nie jest "wilk syty i owca cała", bo tak to Ty jesteś szczęśliwy, że dziewczyna nosi stringi a ona przymuszona do noszenia ich.
i na Twoim miejscu nie porównywałabym jej do swojej byłej w kółko. ja na jej miejscu zdenerwowałabym się, gdyby mój chłopak rzucał tekstami w stylu "bo moja ex coś tam robiła a Ty jesteś gorsza bo nie robisz". wróć do byłej jak taki nieszczęśliwy jesteś


Ogólnie spanie w stringach nie wydaje mi się ani komfortowe, ani zdrowe i ona ma to robić tylko dlatego, że Ty tak chcesz. To samolubne :P
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:53   #19
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Stirngi

delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 12:57   #20
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Stirngi

Elve, przybywaj
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 13:00   #21
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: Stirngi

ojej jak mało tu zwolenniczek stringów według mnie są wygodne i bardzo lubię je nosić.
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 13:31   #22
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Stirngi

Przepraszam, musiałam wkleić

Spanie w stringach jest dla mnie niezrozumiałe. A wymaganie od kogoś noszenia czegoś w czym się męczy jeszcze bardziej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kartka-71-1.jpg (21,9 KB, 469 załadowań)
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 13:35   #23
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
tak, ponoś sam, nie bez powodu koronczarki z Koniakowa mówią na stringi "nici w rzyci"
moja koleżanka z roboty miała wcześniej sklep z bielizna i jeden facet kupujac żonie stringi prosił o czyścirowy
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 13:43   #24
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
moja koleżanka z roboty miała wcześniej sklep z bielizna i jeden facet kupujac żonie stringi prosił o czyścirowy
Padłam

A odnośnie do tematu wątku... myślę, że każdy argument i tak będzie tu grochem o ścianę, także szkoda nerwów
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 13:45   #25
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Stirngi

Na trolli argumentów być nie może.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 13:57   #26
Ciemn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 38
Dot.: Stirngi

Co wy z tym trolem nie jestem nim. Bardzo mi się podobają dziewczyny w stringach i chciałbym jakoś namówić swoją, aby w nich chodziła. A rady założ sobie sam, to ciekawe ktora z was chcialaby widziec swojego faceta w stringach, takie rady sa nie na miejscu.
Ciemn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 14:00   #27
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Przecież nie wymagam aby codziennie w nich chodziła, chciałbym żeby czasem je nałożyła, ale ona nawet żadnych nie ma i nie chcę kupić, mi też zakazała kupować jej nawet w formie prezentu.
Swiat sie konczy, zeby chlop babie majty wybieral i sie jeszcze po ineternetach zalil

Troll. Nie moze byc inaczej
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 14:01   #28
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
A rady założ sobie sam, to ciekawe ktora z was chcialaby widziec swojego faceta w stringach, takie rady sa nie na miejscu.
Niby dlaczego nie na miejscu? Przecież kobiecie mogą podobać się męskie pośladki w stringach, nie rozumiem co w tym nienormalnego. Nie zgodziłbyś się na noszenie stringów gdyby Twoja partnerka chciała? A przy okazji byś sprawdził na własnej skórze czy stringi są wygodne czy też nie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 14:02   #29
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Co wy z tym trolem nie jestem nim. Bardzo mi się podobają dziewczyny w stringach i chciałbym jakoś namówić swoją, aby w nich chodziła. A rady założ sobie sam, to ciekawe ktora z was chcialaby widziec swojego faceta w stringach, takie rady sa nie na miejscu.
To Twoje pomysly sa nie na miejscu, daj dziewczynie spokoj. Zrozum, ze dla niektorych takie majtki sa NIEWYGODNE.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 14:03   #30
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Troll. Nie moze byc inaczej
Ale wątasek ogólnie wesoły, nie raz i nie dwa na pewno dziewczyny trafiały na partnerów mających jakieś wymagania odnośnie noszonej przez siebie bielizny. Mnie też kiedyś namawiano. I na push upy, bo przecież "rowek to podstawa"
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.