Kosmetyki, bez których nie mogę żyć. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 20:04   #1
xxxsugarxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxsugarxxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 252

Kosmetyki, bez których nie mogę żyć.


Pierwszy kosmetyk, jaki jest w mojej kosmetyczce niezbędny, to lekki podkład. Moja cera ma wiele przebarwień, po trądziku, z którym walczyłam latami, aż udało mi się go ostatecznie, mam nadzieję, pozbyć. Do tego dochodzi moja blada buźka. Zawsze z rana jestem blada, jak ściana, dopiero z czasem nabieram koloru. A niestety często zdarza mi się wstać, wyszykować się w 5 minut i wylecieć z domu w tempie ekspresowym. A więc moja twarz musi nabrać zdrowego koloru!
Drugim produktem, bez którego nie mogę żyć jest tusz do rzęs. Jak dla mnie on może być jedynym makijażem oczu, bo dodaje ekstremalnej głębi każdemu spojrzeniu. Długie rzęsy to coś, o czym marzy każda kobieta. A więc jeśli natura jej tego nie dała, to wtedy wystarczy kilka pociągnięć tuszem do rzęs i ta dam! Uwiedziemy każdego swoim spojrzeniem. Dlatego tak kocham ten kosmetyk, jest mały, niepozorny, a daje super efekt.
Ostatnim moim ulubieńcem jest... krem. Tak, zgadza się po prostu krem. Człowiek w 70% składa się z wody, a więc pamiętajmy o tym, aby nawilżać nasze ciało. Bo nawilżona skóra, to zdrowa skóra. A to, co zdrowe jest piękne. I żaden makijaż nam nie pomoże, gdy będziemy wysuszone, niczym rodzynki. Smarujmy kremem nie tylko buźkę, ale też i całe swoje ciało.

To są 3 kosmetyki, które są mi bliskie i zawsze w mojej kosmetyczce!
__________________
Kosmetyki WYMIANA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1149391
xxxsugarxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.