białe sportowe buty... i problem :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-06, 19:34   #1
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249

białe sportowe buty... i problem :D


upatrzyłam sobie w sklepie butki sportowe takie sneakersowate. na płaskiej podeszwie. calutkie są białe tylko lekko z wnętrza wychodzi zieleń ale w sumie pod spodniami tak czy siak nie widać
i zastanawiam sie... zawsze mam problemy z doborem butów
ubieram sie sportowo, ogólnie kolorowo. zawsze w jeansy. mam ciuchy i ciemne i jasne i jaskrawe i pastelowe.
i właśnie. przymierzyłam je w sklepie mając na sobie taką jaskrawą bluzeczkę. i jakoś tak mi to dziwnie wyglądało. nie wiem czy faktycznie wyglądało to źle czy może to dlatego że zawsze noszę ciemne buty i do takich już przywykłam.
ale mam tez kilka bardziej... hmmm eleganckich? ciuszków i do takich pewnie już nie będzie pasować. też tak myślicie? tzn nie takie zupełnie eleganckie ale np prosty sweterek, dopasowany do ciała, czarny.
dodam że kurtkę mam czarną i czarną sportową torebkę i nie wiem czy ten biały nie będzie się za mocno wybijał jak się tak ubiorę.
jak myślicie?
niby biały uniwersalny a jednak ja nie wiem co mam zrobić.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 21:44   #2
bawetti
Raczkowanie
 
Avatar bawetti
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 185
Dot.: białe sportowe buty... i problem :D

Ja wtym roku po raz pierwszy także kupiłam białe butki

Oczywiście na początku mialam ten sam problem...
najpierw zaczełam je nosić do jeansow i jakiejś jasnej sportowej gory... potem jeansy i jak ciemna gora to do tego jakis dodatek białego .

Osobiście do moich ślicznych białych sportowych butkow (nike) sie przyzwyczaiłam i myśle ze także szybciutko je zaakceptujesz.

Prosty czarny dopasowany sweterek... hmm... mysle że mogłby być ale nie wiem dokładnie jak wygląda .

Jeszcze raz tylko napisze ze po paru wyjściach w tych butkach sie przyzwyczaisz . Haha

Pozdrawiam
bawetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 21:47   #3
Ja_MoNa
Raczkowanie
 
Avatar Ja_MoNa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 236
Dot.: białe sportowe buty... i problem :D

A dla mnie wogóle nie istnieje coś takiego jak białę buty sportowe i jak mi się już spodobają białe to muszą być super ekstra i wogóle. Ogólnie uwielbiam czarne buciki.
Ja_MoNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 00:28   #4
molka_1
Rozeznanie
 
Avatar molka_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 588
Dot.: białe sportowe buty... i problem :D

Cytat:
Napisane przez Ja_MoNa Pokaż wiadomość
A dla mnie w ogóle nie istnieje coś takiego jak białe buty sportowe i jak mi się już spodobają białe to muszą być super ekstra i w ogóle. Ogólnie uwielbiam czarne buciki.

a moim zdaniem, jeśli białe, to TYLKO sportowe.

też mam białe adidasy i noszę je do jeansów (i jasnych i ciemnych). i też myślę, że niedługo się do nich przyzwyczaisz
molka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.