Czy płyn micelarny wystarczy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-30, 18:48   #31
szampejn
Raczkowanie
 
Avatar szampejn
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 246
Dot.: Czy płyn micelarny wystarczy?

Cytat:
Napisane przez asiulka40 Pokaż wiadomość

Możesz powiedzieć jakiej Luny używasz, tej małej czy tą normalną? Ja mam tą większą ale podróbę i kupiłabym sobie tą małą ale nie wiem czy jest dobra.
Używam Luny Mini. Myślę, że nie ma większej różnicy między tą, a pełną wersją, poza ułożeniem "włosków". Zdecydowanie to jedna z niewielu rzeczy warta swojej ceny. Nie dość, że się ładnie prezentuje (mam wersje jasno różową ), to naprawdę świetnie oczyszcza buzie i sprawia, że kosmetyki lepiej się wchłaniają.
szampejn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 23:19   #32
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Czy płyn micelarny wystarczy?

Ja to nie wiem jak wy możecie samego płynu micelarnego używać. Ja jak tak zrobiłam przez 3 dni to miałam wrażenie, że kremy mi się prawie w ogóle nie wchłaniają w skórę, a na twarzy zaczął mi się tak jakby za mocno nadbudowywać martwy naskórek... Przynajmniej czułam jakby na twarzy robiła mi się jakaś skorupa, która na koniec zakończyła się wysypem grudek na twarzy Używałam micela Mixy do cery naczynkowej.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 11:45   #33
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Czy płyn micelarny wystarczy?

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Ja to nie wiem jak wy możecie samego płynu micelarnego używać. Ja jak tak zrobiłam przez 3 dni to miałam wrażenie, że kremy mi się prawie w ogóle nie wchłaniają w skórę, a na twarzy zaczął mi się tak jakby za mocno nadbudowywać martwy naskórek... Przynajmniej czułam jakby na twarzy robiła mi się jakaś skorupa, która na koniec zakończyła się wysypem grudek na twarzy Używałam micela Mixy do cery naczynkowej.
Ja za to nie rozumiem, jak można używać żeli i nie dorobić się pękającej skorupy. Ostatnio spróbowałam Sylveco do cery wrażliwej i po kilku dniach stosowania raz dziennie miałam Saharę na twarzy + bonusowo zwiększone przetłuszczanie. To moje ostatnie podejście do żeli, o mydłach to nawet nie wspominam, bo to była katastrofa.

Micelem zmywam obecnie tylko serum +puder matujący + róż, ale latem używam filtra i też nie mam z jego usuwaniem problemu. Z tym że ja z reguły używam micela po prysznicu, kiedy część tego co mam na twarzy spłynie w wodą.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 09:28   #34
asiulka40
Raczkowanie
 
Avatar asiulka40
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 80
Dot.: Czy płyn micelarny wystarczy?

Dziewczyny a co sądzicie o używaniu wody termalnej zamiast toniku? Bo mam zamiar z rana przemywać twarz żelem micelarnym a potem pryskać się wodą termalną. Dobry to pomysł?

Edytowane przez asiulka40
Czas edycji: 2016-01-01 o 09:30
asiulka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-01 10:28:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.