Przesuszona skora tradzikowa... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-02, 14:27   #1
fado19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 29

Przesuszona skora tradzikowa...


Kupilem peeling garniera i skora jest teraz sucha i odpadaja z niej platki skory i wydaje sie pod spodem ta nowa jakby lepsza...

Twarz juz troszke sobie "podreperowalem" i jakos wyglada troche lepiej, ale nadal walcze... Mam 19 lat i mam tradzik na klatce piersiowej, ramionach, plecach... Najgorzej jest na plecach... Myslicie, ze jedynym wyjsciem jest wizyta u dermatologa? Jestem zdesperowany bo wstydze sie w ogole ludziom pokazywac np. na plazy albo przy dziewczynie mojej

Moge prosic o jakies rady i troszke otuchy?

Z gory dzieki
fado19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 15:48   #2
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Przesuszona skora tradzikowa...

Cytat:
Napisane przez fado19
Kupilem peeling garniera i skora jest teraz sucha i odpadaja z niej platki skory i wydaje sie pod spodem ta nowa jakby lepsza...

Twarz juz troszke sobie "podreperowalem" i jakos wyglada troche lepiej, ale nadal walcze... Mam 19 lat i mam tradzik na klatce piersiowej, ramionach, plecach... Najgorzej jest na plecach... Myslicie, ze jedynym wyjsciem jest wizyta u dermatologa? Jestem zdesperowany bo wstydze sie w ogole ludziom pokazywac np. na plazy albo przy dziewczynie mojej

Moge prosic o jakies rady i troszke otuchy?

Z gory dzieki
Jak ja " zrzuciłam " skóre to buźka Mi sie wygładziła i czasem tylko wyskoczy jakaś krostka..Także Mi akurat wyszło to na dobre Czyli tak jakbym pozbyła sie tamtej " złej" skóry Jesli chodzi o to, ze masz trądzik na pozostałych częściach ciała to naprawde powinieneś wybrać sie do dermatologa..Lekarz najlepiej Ci doradzi i powie jakie leki masz zażywać.A czym sie myjesz?Jakiś specjalnym żelem do obszarów trądzikowych??Pozdrawiam; )
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 17:07   #3
fado19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 29
Dot.: Przesuszona skora tradzikowa...

Kosmetyczka dala mi z ATW zel anty-be to antrybaktetryjne. Dostalem tez suplement Fit-Line phyto... krem jakis z alg (fajny, nawilza bardzo) i jakis tam zestaw francuski, ale to nie wiele dalo, chyba strata kasy... Dermatolog niezbedny... wyslalem mame zeby mnie zarejestrowana do niego przed chwila... jak za dlugo bedzie to chyba pojde do prywatnego... ale boje sie ze dostane jakis antybiotyk, ktory nasili wszystko...

dzieki za odp.
fado19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 17:46   #4
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Przesuszona skora tradzikowa...

Antybiotyki działają bardzo pozytywnie, tylko ważna jest w tym regularność.
Co do kuracji trądzikowych, to na lato dobre są kwasy BHA. Sama będę teraz zaczynała

Ale dermatolog NIEZBĘDNY
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 18:52   #5
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Przesuszona skora tradzikowa...

Cytat:
Napisane przez fado19
Kosmetyczka dala mi z ATW zel anty-be to antrybaktetryjne. Dostalem tez suplement Fit-Line phyto... krem jakis z alg (fajny, nawilza bardzo) i jakis tam zestaw francuski, ale to nie wiele dalo, chyba strata kasy... Dermatolog niezbedny... wyslalem mame zeby mnie zarejestrowana do niego przed chwila... jak za dlugo bedzie to chyba pojde do prywatnego... ale boje sie ze dostane jakis antybiotyk, ktory nasili wszystko...

dzieki za odp.
No niestety tak to już przeważnie bywa,że podczas leczenia antybiotykiem na początku jest "wysyp" bo organizm sie oczyszcza ale przy regularnym stosowaniu buźka sie stopniowo wygładza i te okropne pryszcze znikają.Potrzeba do tego troche cierpliwości, chociaz sama wiem jakie to trudne. Dlatego ciesze sie, że już zamówiona wizyta u dermatolog.Im szybciej tym lepiej.Trzymam kciuki i pozdrawiam.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.