Efekty po zdjęciu aparatu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-21, 19:30   #1
perfection123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 158

Efekty po zdjęciu aparatu.


Witam . W przyszłym tygodniu mam zamiar założyć stały aparat. Dziś miałam robione zdjęcia RTG wiec pierwszy krok w stronę aparatu już za mną . Chciałabym spytać się Was drogie Wizażanki ,po jakim czasie od założenia aparatu same zauważyłyście różnice w wyglądzie Waszych zębów. Czy jesteście zadowolone z efektów .Byłaby bardzo wdzięczna ,gdyby ktoś kto jest już po zdejmowaniu aparatu pochwalił się efektami wklejając zdjecie.Pozdrawiam
perfection123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 19:32   #2
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Efekty po zdjęciu aparatu.

Aparat noszę 2,5 roku. Pierwsze efekty były widoczne (i odczuwalne przeze mnie) już po kilku miesiącach (zmniejszyły się szpary między zębami i dolna szczęka wysunęła się nieco do przodu).
Pewnie go jeszcze trochę ponoszę, więc na razie nie mogę wypowiedzieć się na temat efektów PO...
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 01:15   #3
paulina9191
Raczkowanie
 
Avatar paulina9191
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 99
Dot.: Efekty po zdjęciu aparatu.

witam)..ja górny łuk noszę od 5 miesięcy dokładnie ;D..efekty zauważyłam już po około miesiącu,nie były może one jakoś specjalnie zauważalne,ale mimo to dostrzegłam różnicę..jedynki,które były nieco wysunięte,zaczęły się "chować",dwójki zaczęły ustawiać się do łuku..kły zaczęły "schodzić"w dół..teraz jedynki stoją już ładnie w łuku,brakuje jeszcze kilku miesięcy,a będzie idealnie..miałam wkręcany mikroimplant pomiędzy korzeniami 6 a 7, co przyspiesza efekt leczenia o +/- pół roku,więc efekty były nieco szybsze..każdy ma inne zęby i inną wadę,ale efektów można się spodziewać po kilku miesiącach..nie miałam bardzo krzywych zębów,były/są stłoczone..inaczej było z dołem..w dolnym łuku różnicę zauważyłam po 1 dniu..może to niemożliwe,ale naprawdę sama się dziwiłam, w nocy obudził mnie okropny ból zębów,dosłownie czułam jak się prostują..gdy na następny dzień spojrzałam na dolny łuk,zauważyłam naprawdę dużą różnicę..teraz na dole zęby ładnie się naprostowały,gdyby niestety dziury po ekstrakcji piątek było by w porządku,niestety jeszcze duże są;p..

tak więc życzę Ci szybkich efektów i wytrwałego noszenia aparatu;D..pozdrawiam


P.S niestety swoich zdjęć nie mam,tak więc umieszczam inne;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsd.jpg (35,2 KB, 242 załadowań)
__________________
"Hope for the best, prepare for the worst"

paulina9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 07:23   #4
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Efekty po zdjęciu aparatu.

Cytat:
Napisane przez perfection123 Pokaż wiadomość
Witam . W przyszłym tygodniu mam zamiar założyć stały aparat. Dziś miałam robione zdjęcia RTG wiec pierwszy krok w stronę aparatu już za mną . Chciałabym spytać się Was drogie Wizażanki ,po jakim czasie od założenia aparatu same zauważyłyście różnice w wyglądzie Waszych zębów. Czy jesteście zadowolone z efektów .Byłaby bardzo wdzięczna ,gdyby ktoś kto jest już po zdejmowaniu aparatu pochwalił się efektami wklejając zdjecie.Pozdrawiam
zapraszam do naszego watku o aparatach;]
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 15:56   #5
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Efekty po zdjęciu aparatu.

Dolny noszę półtora roku. Efekty - po 4 miesiącach zęby były już równe! A miałam krzywizny masakryczne Górę noszę rok i dwa miesiące i już za miesiąc będę miała zdjętą. W moim przypadku efekty były szybko i noszenie aparatu dawało mi mnóstwo satysfakcji
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 18:07   #6
AgiGagi
Raczkowanie
 
Avatar AgiGagi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 190
Dot.: Efekty po zdjęciu aparatu.

ja miałam aparat przez hmmm pół roku haha miałam miec na rok ale już po miesiącu mój kieł(który rósł w dziwnym miejscu)znalazł właściwe i musze przyznac że efekty sa rewelacyjne.Kiedys sie wstydziłam usmiechac dzis....to juz nie problem mmm z takimi zębami tylko niespodziewanie urosła mi ósemka i muszę ją wyrwac bo mi poprzestawia ząbki i się boję tego zabiegu
AgiGagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.