W³osy - proste czy cieniowane ? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-10-13, 20:38   #1
Ciasteczko56
Raczkowanie
 
Avatar Ciasteczko56
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 117

W³osy - proste czy cieniowane ?


Cze¶æ. Jestem tu nowa wiêc jeszcze nie za bardzo wiem co i jak, z góry przepraszam za wszelakie b³êdy itd, jeszcze niezbyt siê orientujê

No wiêc przejdê do tematu - Mam 13 lat, dosc grube, z natury proste w³osy,bardzo podobaj± mi siê cieniowane. No wiêc ponad rok temu postanowi³am, ¿e sobie takowe sprawiê na wakacjach, bo chcia³am jakiej¶ zmiany do szko³y . No wiêc ¶ciê³am sobie i owszem, po wyj¶ciu od fryzjera by³am strasznie zadowolona. A¿ do czasu, gdy umy³am w³osy i u³o¿y³am 'po swojemu'. Po podeschniêciu straszliwie siê napuszy³y, koñcówki wygl±da³y na zniszczone, by³y strasznie puchate, ohydne i po prostu fatalnie siê u³o¿y³y. My¶la³am, ze mo¿e po umyciu takie s± i s±dzi³am, ¿e rano bêdzie lepiej. No wiêc posz³am spaæ z jeszcze wilgotnymi, wstajê rano, patrze do lustra i normalnie jestem w szoku. Prawie kazdy wlos byl w inna strone, niektore straszliwie odstawaly, niedadz±c siê u³o¿yæ na szczotce, straszliwie siê pokrêci³y, no dos³ownie mia³am na g³owie krêconego barana. No i tak mêczy³am siê z nimi ka¿dego dnia, czasem ratuj±c siê ukladaniem na suszarce i innymi tego typu rzeczami. W koncu z czasem sie do nich przyzwyczailam i nawet mi nie przeszkadzaly. No ale tak szczerze to musze przyznac ( wiem, ze to glupio i bezdennie zabrzmi ) rok temu mialam o wiele gorszy gut no i hm nie zalezalo mi az tak na wygladzie ;p. Wiadomo w gimnazjum wszystko sie zmienia i wgl No i nosilam te ohydne wlosy, byly jeszcze nawet ok przez pierwszy miesiac ( ah te moje szybko rosnace k³aki), a potem, z kazdym tygodniem, im dluzsze byly tym ohydniej sie ukladaly. Przez rok sie z nimi meczylam, ale nie wpadlo mi jakos do glowy zeby zwyczajnie zmienic fryzure . No có¿... Teraz mam krotkie wlosy sciete na boba - dluzszy przod a krotszy tyl i sa jak sie domyslacie wycieniowane. To rowniez byl moj blad co do wlosow ale juz mniejsza o to ;/. Tak jak poprzednio wlosy mi sie troche kreca, wywijaja i zle ukladaja,a nie chce ich meczyc prostownic±, bo juz i tak mam torche suche wlosy no i raczej rzadko uzywam odzywki. No ale lepiej mi je ulozyc bo sa krotsze no i mniej wycieniowane, ehh no ale mimo ze delikatnie wycieniowane to i tak sie kreca ;<
Tak ze coraz czesciej mysle o tym, zeby, gdy mi juz odrosn±, sciac je na prosto. W dziecinstwie mialam tak scinane no i moje wlosy byly idealnie proste ( a o takich marze ), no ale wtedy mialam dosc cienkie wlosy, a teraz grube, wiec nie wiem czy teraz wygladaly by rownie dobrze.

No wiêc, mam do was kilka pytañ:
1. Jak± fryzurê ( d³ug± ) mi proponujecie ?
2. Czy moje wlosy nadawalyby sie na proste ciêcie ? ( s± grube ale nie az tak bardzo )
3. Czy brzydkie s± wlosy ¶ciête na prosto ?
4. Co byscie mi poradzili, oprocz prostownicy itd ?

Pozdrawiam, licze na wasza pomoc
Ciasteczko56 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-14, 09:47   #2
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 887
Dot.: W³osy - proste czy cieniowane ?

Cytat:
Napisane przez Ciasteczko56 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ. Jestem tu nowa wiêc jeszcze nie za bardzo wiem co i jak, z góry przepraszam za wszelakie b³êdy itd, jeszcze niezbyt siê orientujê

No wiêc przejdê do tematu - Mam 13 lat, dosc grube, z natury proste w³osy,bardzo podobaj± mi siê cieniowane. No wiêc ponad rok temu postanowi³am, ¿e sobie takowe sprawiê na wakacjach, bo chcia³am jakiej¶ zmiany do szko³y . No wiêc ¶ciê³am sobie i owszem, po wyj¶ciu od fryzjera by³am strasznie zadowolona. A¿ do czasu, gdy umy³am w³osy i u³o¿y³am 'po swojemu'. Po podeschniêciu straszliwie siê napuszy³y, koñcówki wygl±da³y na zniszczone, by³y strasznie puchate, ohydne i po prostu fatalnie siê u³o¿y³y. My¶la³am, ze mo¿e po umyciu takie s± i s±dzi³am, ¿e rano bêdzie lepiej. No wiêc posz³am spaæ z jeszcze wilgotnymi, wstajê rano, patrze do lustra i normalnie jestem w szoku. Prawie kazdy wlos byl w inna strone, niektore straszliwie odstawaly, niedadz±c siê u³o¿yæ na szczotce, straszliwie siê pokrêci³y, no dos³ownie mia³am na g³owie krêconego barana. No i tak mêczy³am siê z nimi ka¿dego dnia, czasem ratuj±c siê ukladaniem na suszarce i innymi tego typu rzeczami. W koncu z czasem sie do nich przyzwyczailam i nawet mi nie przeszkadzaly. No ale tak szczerze to musze przyznac ( wiem, ze to glupio i bezdennie zabrzmi ) rok temu mialam o wiele gorszy gut no i hm nie zalezalo mi az tak na wygladzie ;p. Wiadomo w gimnazjum wszystko sie zmienia i wgl No i nosilam te ohydne wlosy, byly jeszcze nawet ok przez pierwszy miesiac ( ah te moje szybko rosnace k³aki), a potem, z kazdym tygodniem, im dluzsze byly tym ohydniej sie ukladaly. Przez rok sie z nimi meczylam, ale nie wpadlo mi jakos do glowy zeby zwyczajnie zmienic fryzure . No có¿... Teraz mam krotkie wlosy sciete na boba - dluzszy przod a krotszy tyl i sa jak sie domyslacie wycieniowane. To rowniez byl moj blad co do wlosow ale juz mniejsza o to ;/. Tak jak poprzednio wlosy mi sie troche kreca, wywijaja i zle ukladaja,a nie chce ich meczyc prostownic±, bo juz i tak mam torche suche wlosy no i raczej rzadko uzywam odzywki. No ale lepiej mi je ulozyc bo sa krotsze no i mniej wycieniowane, ehh no ale mimo ze delikatnie wycieniowane to i tak sie kreca ;<
Tak ze coraz czesciej mysle o tym, zeby, gdy mi juz odrosn±, sciac je na prosto. W dziecinstwie mialam tak scinane no i moje wlosy byly idealnie proste ( a o takich marze ), no ale wtedy mialam dosc cienkie wlosy, a teraz grube, wiec nie wiem czy teraz wygladaly by rownie dobrze.

No wiêc, mam do was kilka pytañ:
1. Jak± fryzurê ( d³ug± ) mi proponujecie ?
2. Czy moje wlosy nadawalyby sie na proste ciêcie ? ( s± grube ale nie az tak bardzo )
3. Czy brzydkie s± wlosy ¶ciête na prosto ?
4. Co byscie mi poradzili, oprocz prostownicy itd ?

Pozdrawiam, licze na wasza pomoc
To do sebie maj± grube w³osy, ¿e pocieniowane siê pusz± niemi³osiernie, bo cieniowanie jest najlepsze dla w³osów cienkich i bez objêto¶ci. Je¶li Twoje siê faluj± i pusz± to najpierw zacznij je nawil¿aæ, odzywki, olejki, maski, poczytaj na forum o pielêgnacji, olejowaniu itp. Sprawach. Moje w³osy kiedy¶ siê falowa³y po rozja¶nianiu, a od kiedy zaczê³am o nie dbaæ to nawet nie muszê u¿ywaæ prostownicy czy suszarko-lokówki do u³o¿enia grzywki.
Z tego co widzialam to grube i gêste w³osy naj³adniej wygl±daj± sciête w literê U, na prosto wydaje mi siê ¿e bed± siê wygina³y koñcówki w ró¿ne strony, a tego chcesZ unikn±æ. Ale teraz nie da siê du¿o zrobiæ, bo masz boba, a to jest niefajna fryzura do zapuszczania, mo¿ez siê zdecydowac na podciêcie na prosto gdy bêdziesz mia³a dlu¿szy ty³ (jak chcesz to mozez wyrównaæ trochê ogonki na przodzie jak Ci odrosn± bardziej chyba ¿e to nie przeszkadza Ci).
Mam nadziejê ¿e jako¶ Tobie pomog³am, ale pewnie jest tu wiêcej obeznanych osów w m temacie
xblackxshadowx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-14, 10:33   #3
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszêdzie za daleko
Wiadomo¶ci: 5 895
Dot.: W³osy - proste czy cieniowane ?

wiesz co,mi to wygl±da na zmiane struktury w³osa Sama do 2-3 gim mialam proste druty,od tamtego czasu co¶ siê poprzestawia³o w moim ciele,hormonach,¿e jestem obecnie posiadaczk± krêconych w³osówMo¿liwe ze to jest przyczyn± krêcenia siê i puszenia w³osów

Po pierwsze olejowanie w³osów!Poczytaj o tym na innych w±tkach.Musisz zacz±c je nawil¿aæ,je¶li siê krêc± od zniszczenia to powinny siê uspokoiæ po olejowaniou,znowu je¶li to ju¿ zacz±tek krêcio³ów na g³owie,to stan± siê one ³adniejsze i zdrowsze po tych zabiegach

Bob jest strasznie niewdziêczn± fryzur±,musisz poczekaæ na ty³ i sukcesywnie wyrównywaæ go z przodem
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-14, 12:48   #4
Ciasteczko56
Raczkowanie
 
Avatar Ciasteczko56
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 117
Dot.: W³osy - proste czy cieniowane ?

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz co,mi to wygl±da na zmiane struktury w³osa Sama do 2-3 gim mialam proste druty,od tamtego czasu co¶ siê poprzestawia³o w moim ciele,hormonach,¿e jestem obecnie posiadaczk± krêconych w³osówMo¿liwe ze to jest przyczyn± krêcenia siê i puszenia w³osów

Po pierwsze olejowanie w³osów!Poczytaj o tym na innych w±tkach.Musisz zacz±c je nawil¿aæ,je¶li siê krêc± od zniszczenia to powinny siê uspokoiæ po olejowaniou,znowu je¶li to ju¿ zacz±tek krêcio³ów na g³owie,to stan± siê one ³adniejsze i zdrowsze po tych zabiegach

Bob jest strasznie niewdziêczn± fryzur±,musisz poczekaæ na ty³ i sukcesywnie wyrównywaæ go z przodem


Hmm co do zmiany struktury wlosow to nie wiem, mi sie wydaje, ze mialam cienkie, bo praktycznie caly czas nosilam baardzo dlugie, do pasa, a od paru lat praktycznie nie mialam dluzszych niz siegajacych piersi, wiec moze zwiekszyly swoja objetosc przez ciagle skracanie

A co do zniszczonych wlosow to nie, nie mam, na pewno. Nie uzywam ani prostownicy ani lokowki, a suszarke tylko na basenie, czyli ok raz na 2 tygodnie. Dodatkowo staram sie robic co moge, zeby nie byly zniszczone i nie wygladaja na zniszczone, wiec krêcenie poprzez zniszczenie moim zdaniem odpada.

Zapomnialam powiedziec, ze te cieniowane mialam w 6 klasie, a wczesniej sciete prosto do ramion, ale ja juz nic nie pamietam co bylo 2 lata temu, przypomnialo mi sie ze zdjec < ehh, ja i moja pamiêæ > no i wtedy mi sie w ogole nie krecily i muszê wam powiedzieæ, ¿e jak podros³y jeszcze tak do piersi to ju¿ ca³kiem by³y ³adne - ani siê nie puszy³y, straci³y na objêto¶ci, na czym mi aktualnie zalezy , no i wgl byly ladne, pamietam ze nie mialam odgniotow po gumkach, co rowniez rok temu bylo moja zmor± i pamietam jeszcze jak po kazdym czesaniu byly gladkie jakbym je wyprostowa³a . Pamietam kolezanki ktore sie mnie pytaly czy prostuje

No i teraz wlasnie zalezy mi na takich wlosach, jakie mialam 2 lata temu, ale teraz wszystkie dziewczyny cieniuj± no i wgl wycieniowane s± ³adniejsze

No a po 1 nie chce prostowac, a po 2 co do tego olejowania to jest to raczej nie dla mnie, nie chce mi sie z tym bawic i wgl nie mialabym mozliwosci np umyc wlosow rano i tak z reszta to ledwo zdazam wziasc prysznic, umyc twarz, zêby itd, zeby zaraz ktos nie dobijal mi sie do drzwi ;p Czasami nie zd±¿ê nawet ogoliæ nóg i pozostaj± mi d³ugie dresy na wf ;D. A jeszcze zeby bawic sie z maskami i innymi tego typu rzeczami to musialabym chyba poswiecic caly swoj heh 'limit czasu' na k±panie ( hehe bo zawsze kazdemu chce sie do ubikacji, albo chce sie mu myc kiedy akurat ja jestem w lazience ) poswiecic na wlosy ;P

No wiec, podsumujac :
- jakies glebokie pielegnacje typu maski, olejowanie itd kompletnie ODPADAJ¡, bo zwyczajnie nie mam mo¿liwo¶ci, czasu, funduszy no i ochoty na tego typu rzeczy. Nie dziwcie sie, mi sie nawet odzywki nie chce nakladac a co dopiero inne specyfiki .
- prostownica tez rzecz jasna odpada, bo juz samo jechanie nia po wlosach przyprawia mnie o dreszcze ( zawsze wydaje mi sie ze wypali mi k³aki )
- fryrzury typu w literkê V czy U niezbyt mi siê podobaj±, wiêc chyba tez raczej nie ;/

No wiêc co proponujecie ??? Czy prosto sciete wlosy sa brzydkie ? ¦ci±æ je tak ? Znam jedna dziewczyne w gimn. co ma jeszcze grubsze wlosy ode mnie i scina prosto i ma sliczne wlosy wiec mysle, ze to, ze sa grube nie przeszkadza w scieciu prostym. A same widzicie, ze cieniowanie u mnie po prostu odpada na calej lini

Wiêc co zrobiæ ? Licze na wasza pomoc, bo ja juz sama nie wiem
Ciasteczko56 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-15, 13:57   #5
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszêdzie za daleko
Wiadomo¶ci: 5 895
Dot.: W³osy - proste czy cieniowane ?

no to odrzuci³a¶ nasze propozycje,nic innego Ci nie doradzimy bo nie ma innych rozwi±zañ. Nie jeste¶ skora do zmian i tyle ¿eby co¶ osi±gn±æ to trzeba siê "zachcieæ", bo inaczej guzik bêdziesz mieæ;]
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-15, 15:46   #6
Ciasteczko56
Raczkowanie
 
Avatar Ciasteczko56
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 117
Dot.: W³osy - proste czy cieniowane ?

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Poka¿ wiadomo¶æ
no to odrzuci³a¶ nasze propozycje,nic innego Ci nie doradzimy bo nie ma innych rozwi±zañ. Nie jeste¶ skora do zmian i tyle ¿eby co¶ osi±gn±æ to trzeba siê "zachcieæ", bo inaczej guzik bêdziesz mieæ;]
Tsaa, niestety wybredne babsko ze mnie No wiêc chyba siê 'zachciejê' do tego nawil¿ania. Dziêkujê za pomoc i starania
Ciasteczko56 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-16, 10:35   #7
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: W³osy - proste czy cieniowane ?

Cytat:
Napisane przez Ciasteczko56 Poka¿ wiadomo¶æ

No wiêc co proponujecie ??? Czy prosto sciete wlosy sa brzydkie ? ¦ci±æ je tak ? Znam jedna dziewczyne w gimn. co ma jeszcze grubsze wlosy ode mnie i scina prosto i ma sliczne wlosy wiec mysle, ze to, ze sa grube nie przeszkadza w scieciu prostym. A same widzicie, ze cieniowanie u mnie po prostu odpada na calej lini

Wiêc co zrobiæ ? Licze na wasza pomoc, bo ja juz sama nie wiem
Nie s± brzydkie, chocia¿ teraz jest moda na cieniowanie. Je¶li Ci ono doskwiera to zetnij na prosto. Wa¿ne ¿eby¶ Ty siê dobrze czu³a.

Du¿o osób na tym forum schodzi z cieniowania do w³osów ¶ciêtych na prosto
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 15:34   #8
Ciasteczko56
Raczkowanie
 
Avatar Ciasteczko56
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 117
Dot.: W³osy - proste czy cieniowane ?

Hm pomy¶lê mo¿e nad jakim¶ delikatnym, lekkim cieniowaniem, zamiast stopniowaniem na ca³ej d³ugo¶ci
Ciasteczko56 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-16, 21:55   #9
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy - proste czy cieniowane ?

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ
Nie s± brzydkie, chocia¿ teraz jest moda na cieniowanie. Je¶li Ci ono doskwiera to zetnij na prosto. Wa¿ne ¿eby¶ Ty siê dobrze czu³a.

Du¿o osób na tym forum schodzi z cieniowania do w³osów ¶ciêtych na prosto
Uwa¿am,¿e s³owo modne co do fryzur w ogóle nie pasuje...
Fryzurê dobiera siê do nas samych. Super cienkie w³osy, pokrêcone naturalnie i zniszczone nie bêd± wygl±da³y dobrze, gdy zetnie siê je na równo i wyprostuje.
u dziewczyny z ciemn± karnacj± itp, nie zrobisz super platyny, bo bêdzie to ¼le wygl±da³o, pomimo mody
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-16, 22:26   #10
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: W³osy - proste czy cieniowane ?

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Uwa¿am,¿e s³owo modne co do fryzur w ogóle nie pasuje...
Fryzurê dobiera siê do nas samych. Super cienkie w³osy, pokrêcone naturalnie i zniszczone nie bêd± wygl±da³y dobrze, gdy zetnie siê je na równo i wyprostuje.
u dziewczyny z ciemn± karnacj± itp, nie zrobisz super platyny, bo bêdzie to ¼le wygl±da³o, pomimo mody
Ok, ale o co chodzi? u¿y³am s³owa 'modne', bo teraz wiêkszo¶æ osób ma raczej pocieniowane w³osy bez wzglêdu czy to wygl±da dobrze, czy nie. Tak¿e daleka by³abym od stwierdzenia, ¿e niektórzy nie kieruj± siê mod±.

Co do platyny, to ja na nikim takich strasznych rzeczy, jak platyna robiæ nie zamierzam. Nawet je¶li to modne.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-10-16 o 22:32
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-17, 09:46   #11
Ciasteczko56
Raczkowanie
 
Avatar Ciasteczko56
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 117
Dot.: W³osy - proste czy cieniowane ?

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Uwa¿am,¿e s³owo modne co do fryzur w ogóle nie pasuje...
Fryzurê dobiera siê do nas samych. Super cienkie w³osy, pokrêcone naturalnie i zniszczone nie bêd± wygl±da³y dobrze, gdy zetnie siê je na równo i wyprostuje.
u dziewczyny z ciemn± karnacj± itp, nie zrobisz super platyny, bo bêdzie to ¼le wygl±da³o, pomimo mody

My¶lê, ¿e trochê ¼le to zrozumia³a¶, bo rockandrollqueen chodzi³o o to, ¿e teraz cieniowanie jest popularne i wiele dziewczyn ma tak ¶ciête w³osy, tyle ¿e zamiast ''cieniowanie jest teraz popularne' u¿y³a s³owa ''jest teraz moda na cieniowanie''

Co do doboru fryzury to masz racjê, trzeba dopasowaæ siê do swoich w³osów indywidualnie i ja chyba tak zrobiê, niestety metod± prób i b³êdów
Ciasteczko56 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 21:06   #12
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomo¶ci: 833
Dot.: W³osy - proste czy cieniowane ?

mo¿e dodaj zdjêcie to ³atwiej by³oby doradziæ. a co do od¿ywek to przecie¿ mo¿esz myæ w³osy i nak³adaæ od¿ywki wieczorem, przecie¿ od¿ywkê trzyma siê kilka minut, do maski albo olejowania mo¿esz na³o¿yæ czepek i wyj¶æ z tej ³azienki, jak kto¶ siê bêdzie dobija³.
swoj± drog± mi olejowanie w ogóle nie pomaga³o, wrêcz przeciwnie mia³am jeszcze bardziej suche i takie twarde w³osy.
od zawsze mia³am grube i puszyste w³osy, jak by³y ¶ciete na prosto do ramion, okropnie sie puszy³y i wywija³y, jak ¶cieniowane krótkie to jeszcze gorzej. potem przez liceum b czesto je prostowalam. dopiero teraz jak mam d³u¿sze w³osy za ³opatki to nawet takie bez ¿adnej stylizacji wygl±daja lepiej. mam wycieniowanie wiec jak nic z nimi nie zrobie (tylko pianka ) to sie troche kreca a i od prostowania nawet jakos specjalnie mi sie nie zniszczyly bo przejade kazde pasmo tylko raz i jakos sie trzyma. wiec moja rada jest taka ¿e fryzury krótkie, je¿eli nie chcesz prostowaæ chyba nie nadaj± sie dla ciebie, ewentualnie gdyby¶ szla w kierunku krêconych (btw co sie dzieje jak nalozysz piankê? ) , wiêc radzi³abym troche podchodowaæ je, ¶ciac bardziej na prosto lub wycieniowac b lekko i nie k³a¶æ sie spaæ z mokrymi w³osami, najlepiej myæ pare godzin przed snem ¿eby dobrze wyschly.
sungold jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-18, 10:12   #13
Ciasteczko56
Raczkowanie
 
Avatar Ciasteczko56
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 117
Dot.: W³osy - proste czy cieniowane ?

Ale moje w³osy nie krêc± siê teraz, odkad mam tego boba i my¶lê, ¿e to dlatego, ¿e s± do¶æ delikatnie wycieniowane, a wcze¶niej cieniowanie mia³am bardzo mocne, warstwowe. Tak wiêc my¶la³am nad tym, ¿eby, gdy ju¿ odrosn±, nie stopniowac/cieniowac ich na calej dlugosci, tylko delikatnie, cos takiego jak na zdjêciu, które za³±czam. Tyle ¿e dziewczyna na tym zdjêciu ma delikatne w³osy, a ja grubsze i nie wiem czy wyjdzie taki sam efekt no ale spróbujê. Je¿eli odpadnie równie¿ takie ciêcie to spróbujê pó¼niej ¶ci±æ siê na prosto. Tylko ¿e czêsto moja ulubiona, wg mnie najlepsza fryzjerka w moim miescie czesto odradzala mi proste ciêcie, gdy tak kazalam jej sie sciac i mowila, ze wlosy bêd± ukladac sie w trapez. Nie wiem, czy ma racjê, w ka¿dym razie zawsze koñczy³o siê to tak, ¿e wychodzi³am od niej z mocnym stopniowaniem . Teraz jednak mysle nad takim, jak ma ta dziewczyna lekkim cieniowaniem, co s±dzicie ?? Aha i czy ona ma lekko cieniowane w³osy, czy cieniowane same koñcówki, czy jako¶ jeszcze inaczej jest obciêta ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg elle-fanning-hairstyle-2.jpg (35,3 KB, 61 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg elle-fanning-2011-mtv-movie-awards-pjWyYt.jpg (48,8 KB, 53 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg a_250x375.jpg (13,1 KB, 42 za³adowañ)
Ciasteczko56 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.