Urodzone w 1989 :) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-04, 23:19   #661
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Nom bym zapomniala o meczyku, super dwie brameczki Szwaby do domu (chociaz sa hihi).

!!! pozDRAwiam !!!
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 23:31   #662
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Mecz świetny, a te 2 bramki mnie zaskoczyły już myślałam, że będą karne, a tu niespodzianka . Nawet zaczełam Włochów lubić .

Co do trenera Niemiec to też mi się podoba, nie jest bardzo przystojny, ale ma coś w sobie . Podolski mi się nie podoba, a w szczególności jego włosy.
A z Włochów podobał mi się Cannavaro.

Womenka też Ci zazdroszczę, baw się tam dobrze

Krowa bez mleka pewnie tęskniłaś za nami
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 23:55   #663
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Urodzone w 1989 :)

też sie ciesze, że wygrali Włosi


widze, że tu dziewczny na wczasy sobie jezdza i zakupy robia a ja nic z tych rzeczy
no ale nie bede Wam tu smucic.
przynajmniej nie dzis
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 23:58   #664
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

A ja się zastanawiam, jakie tu zajęcie sobie wykombinować, żeby zacząć po południu, a skończyć przed 21 [mecz ]. Że też u mnie w mieścinie jedyny odkryty basen remontują ..
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 00:15   #665
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez uhahana
A ja się zastanawiam, jakie tu zajęcie sobie wykombinować, żeby zacząć po południu, a skończyć przed 21 [mecz ]. Że też u mnie w mieścinie jedyny odkryty basen remontują ..
przyjedz do mnie
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 06:49   #666
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ja też się cieszę z wygranej Włochów, chociaż za nimi nie przepadam. wychodzę z założenia, że wszystko tylko nie Niemcy
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 08:29   #667
ewunia123
Rozeznanie
 
Avatar ewunia123
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 582
Dot.: Urodzone w 1989 :)

To ja chyba jakis odmieniec jestem bo kibicowałam Niemcom Wszyscy znajmki kibicują Włochom ( lub innym zespołm byle by nie były to Niemcy :P ) A ja Włochów jakoś nie lubie

ememesik - jak ty to robisz , ze tak rano wstajesz?
__________________
Twarz myślą niezmącona..
ewunia123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 08:33   #668
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja też się cieszę, że Włosi wygrali Myślałam, że znowu będą rzuty karne a tu proszę Też podoba mi się trener Niemców, już trochę latek chyba ma, a taki wieczny chlopiec mi się wydaje
A dziś oby wygrała Portugalia. Z jednej strony dlatego, bo nie zdzierżę Francuzów w Pucharze (strasznie mnie jakoś denerwuje wszystko co francuskie, a już języka słuchac nie moge ),a poza tym Portugalia od początku była moim faworytem
Womenka też Ci zazdroszczę, ale masz fajnie U mnie na dziś żadnych sprecyzowanych planów, zaraz idę na balkon i skończę chyba czytać kod
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 08:55   #669
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Hej!
Siedzę sobie własnie przed komputerkiem, a w moim domu huk i hałas...Mam remont łazienki Już nie mogę tego wytrzymać,dwa tygodnie się juz ciągnie, a ja nawet nie moge prysznica wziac!!

Dzisiaj chyba zabiorę sie na zakupy. Ochoty mi narobiłyscie Jeśli oczywiście bedzie mi sie chcialo iść.
Raczej sobie poczytam "zabe" m.Musierowicz

PS> Oczywiscie,ze teskniłam, przeciez ja już sie powoli uzależniam od tego forum
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 09:23   #670
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Wstałam
oglądam sobie powtórkę meczu na TVP2, ale tam nigdzie nie pisze która to już minuta gry ale to już chyba dogrywka, nie słucham uwaznie komentatora
Niemcy do domu już sobie nie popatrzę na "fajne" zachowanie trenera

ja na razie nie czytam nic ambitnego, jakieś stare młodzieżowe gazety typu Bravo Girl czy Twist przy opalaniu

__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 09:27   #671
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Widzę że nie tylko ja byłam za Włochami. Niemców nie cierpię. Kiedy zmarł JPII moja pierwsza myśl,gdy zaczęto mówić o wyborze papierza, oby nie wybrali Niemca. Chociaż teraz powoli się do niego przekonuję.
Teraz mam tylko nadzieję że wygra Portugalia, z dwóćh powodó:
1.Nie wybaczę żabojadom,że przez nich odpadła Brazylia (pożegnałam się z wymarzonym meczem Portugalia-Brazylia)
2.Ronaldo (wiem głupia jestem )
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 09:41   #672
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Witam Was
Własnie wróciłam z przyjemnej kąpieli - tzn. tak nie do końca bo na końcu zawsze płucze włosy zimna wodą, aby dodac im blasku
Dziś pójde na małe zakupy ale takie kosmetyczne - pod wieczór dopiero bo wtedy chlodniej i może do sklepów z ciuchami tez zajże
Robie sobie teraz śniadanko - wiecie, że ja nie potrafie kompletnie gotowac? nic a nic, jedyne co to umiem ugotowac wode na herbate i zrobic sztuczną zupke z makaronem Teraz ucze się gotowac jajko na twardo - wiem, że do zimnej wody nalezy wsadzić jajko i postawić na małym ogniu, czekac aż na powierzchni wody pojawią się bąbelki i od tego momentu czekać 10 min. i już gotowe I nawet jak okaże się, że w środku jest zielone to i tak można zjeść - tak przynajmniej mama mi przez tel. powiedziała
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 09:58   #673
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Durga
Witam Was
Własnie wróciłam z przyjemnej kąpieli - tzn. tak nie do końca bo na końcu zawsze płucze włosy zimna wodą, aby dodac im blasku
Dziś pójde na małe zakupy ale takie kosmetyczne - pod wieczór dopiero bo wtedy chlodniej i może do sklepów z ciuchami tez zajże
Robie sobie teraz śniadanko - wiecie, że ja nie potrafie kompletnie gotowac? nic a nic, jedyne co to umiem ugotowac wode na herbate i zrobic sztuczną zupke z makaronem Teraz ucze się gotowac jajko na twardo - wiem, że do zimnej wody nalezy wsadzić jajko i postawić na małym ogniu, czekac aż na powierzchni wody pojawią się bąbelki i od tego momentu czekać 10 min. i już gotowe I nawet jak okaże się, że w środku jest zielone to i tak można zjeść - tak przynajmniej mama mi przez tel. powiedziała
Nie jesteś sama :d ja też kompletnie nie potrafię gotować, jakoś mnie do tego nie ciągnie Zastanawiam się jak to będzie jak pojadę ze znajomymi nad jezioro, o jakos przez dwa tygodnie trzeba się tam żywić... jeszcze żeby było śmieszniej będę tam jedyną dziewczyną tragiedia, pomrzemy z głodu

A tak poza tym to dzień dobry wszystkim
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 10:01   #674
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ugotowałam to jajko Nawet nie jest zielone...ale za to podejrzanie pachnie - a raczej śmierdzi...mam je zjeść czy raczej dać sobie spokój?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 10:11   #675
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Durga
Robie sobie teraz śniadanko - wiecie, że ja nie potrafie kompletnie gotowac? nic a nic, jedyne co to umiem ugotowac wode na herbate i zrobic sztuczną zupke z makaronem Teraz ucze się gotowac jajko na twardo - wiem, że do zimnej wody nalezy wsadzić jajko i postawić na małym ogniu, czekac aż na powierzchni wody pojawią się bąbelki i od tego momentu czekać 10 min. i już gotowe I nawet jak okaże się, że w środku jest zielone to i tak można zjeść - tak przynajmniej mama mi przez tel. powiedziała
Ja niedawno uczyłam się robić jajko na miękko, to była zabawa.
Stwierdziłam że nie chce mi się czekać aż woda zacznie się gotować więc wyszłam z kuchni, wróciłam kiedy już się gotowała i wrzuciłam jajka.
Pojęcia nie miałam że mogą popękać , kolejne wsadziłam na 3.min do zimnej wody a później wyjęłam i były surowe. W końcu skończyłam z jajkami miękko-twardymi, pocieszałam się że wg. badań takie są najzdrowsze . Za to do tej pory nieodgadnioną tajemnicę stanowi dla mnie jajecznica, nigdy nie wychodzi mi jadalna, zawszw wołam mamę żeby mi zrobiła.
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 10:11   #676
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Zjedz!! Nie można tak jedzenia marnować

Ja tez nie umiem gotować. Jedyne co sie nauczyłam to omlet.
Teraz ciagle jem omlety, na słodko, z serem, z pomidorami ....
A tak to tylko pozostają mi naszpkowane chemią zupki z proszku(ser w ziołach-mniam!), pierogi mrożone itp.
Aha, kiedyś upiekłam drżdzowca i ciasto.
Ja bym nawet mogła gotować, ale mi kompletnie nie chce!
Jak bede zmuszona, to sobie jakoś poradzę...
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 10:12   #677
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Durga
Ugotowałam to jajko Nawet nie jest zielone...ale za to podejrzanie pachnie - a raczej śmierdzi...mam je zjeść czy raczej dać sobie spokój?
Dla mnie wszystkie śmierdzą .Ale nic nie sugeruję bo nie chcę mieć cię później na sumieniu.
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 10:16   #678
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Osobiście stwierdzam, że jak dla mnie jajko w żadnej formie nie jest jadalne
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 10:22   #679
heaven_paradise
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar heaven_paradise
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1
GG do heaven_paradise
Dot.: Urodzone w 1989 :)

witam ja też jestem rocznik '89 jestem na profilu mat-fiz-inf [32 chłopa i 6 lasek ] pozdrówka
heaven_paradise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 10:32   #680
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez heaven_paradise
witam ja też jestem rocznik '89 jestem na profilu mat-fiz-inf [32 chłopa i 6 lasek ] pozdrówka
Witamy kolejną siedemnastkę
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 10:37   #681
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Nie zjadłam - bałam sie ryzyka i jako wylądowało w koszu

Zjadłam za to kanapke z serem. A ser w ziołach tez uwielbiam ;-) Teraz mam w domu Amore Pomidore i mam na nia ochote ale nie moge zjeść bo jeszcze przez nią trądzik powroci

A z czego jest omlet?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 10:47   #682
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja też nie umiem gotować tylko taakie podstawowe dania
ryż, makaron, herbata, kotleciki sojowe

ale jestem strasznie wybredna w kwestii jedzenia np. jajka bym w życiu nie ruszyła, jakieś bigosy, gulasze, żurki - bleee mało co mi smakuje
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 11:24   #683
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ha, to ja się wyłamię i powiem, że umiem gotować i lubię to Zdecydowanie bardziej wolę gotowanie od sprzątania i innych prac domowych Nie jest tak, że codziennie siedzę w garach i robię obiad, ale od czasu do czasu tak. Bardzo lubię też ciasta piec
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 11:44   #684
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

No to ja się też przywitam - tak, niedawno wstałam Kurczę, jedną noc mnie nie było, a tu już tyle postów.

Tak-po-prostu .. hehe gdybym miała bliżej

Co do piłkarzy, to ja po tym, jak odpadła moja Holandia, nie miałam jakiśtam faworytów, ale jak doszło do półfinałów, to chciałam finał Niemcy - Francja. No ale skoro nie Niemcy, to Włochy - Francja. Portugalczyków nie zdzierżę Szczególnie właśnie za mecz z Holandią i ich zachowanie wtedy [np. Figo]

A Francja. Hmmm, francuskiego języka nigdy się nie uczyłam, ale też nie przepadam, za to uwielbiam francuskie kreskówki i filmy. Byłam kiedyś w kinie na francuskim maratonie. No i zdaża mi się oglądać jakieś reportaże czy coś, to Francuzi to bardzo pomysłowi ludzie. A chociażby widać to w Barrio19 na MTV

Gotowanie .. heh No ja też nie jestem mistrzynią w gotowaniu, już lepiej to robi moja 12 letnia siostra. Ale ogólnie nie lubię czynności kuchennych [zmywanie ]. Mogę robić jakieś sałatki i takie nie wymagające wysokiej temp. rzeczy, mogę ugotować ryż itp. Ale i tak jakoś za bardzo się nie garnę do kuchni.
Za to kurde za nic nie potrafię ubić śmietany - za każdym razem wychodzi mi 'masło'

Noo to chyba na wszystkie tematy coś napisałam, hehe Pozdrawiam was i podziwiam, że tak wcześnie wstajecie
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 11:53   #685
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez ewunia123
ememesik - jak ty to robisz , ze tak rano wstajesz?
praca, praca

kasia89 ja mam dokładnie tak samo, tylko że z Niemcami i wszystkim co niemieckie. za to francuski uwielbiam
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 11:54   #686
ewunia123
Rozeznanie
 
Avatar ewunia123
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 582
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ja tam wole jeść niz gotować
Tez nie umiem ale sie staram i ostatnio próbuje cos pichcić . Raz mi wyjdzie raz nie Ostatnio nawet schabowego zrobiłam nawet był jadalny
__________________
Twarz myślą niezmącona..
ewunia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 11:58   #687
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Nie cierpię języka niemieckiego...a muszę jeszcze rok się go uczyć Niemców raczej zdecydowanie nie lubię. W mistrzostwach nie miałam wytypowanego żadnego konkretnego faworyta, ale byłam cały czas przeciwko Niemcom, każdy inny jest lepszy od Niemców. Teraz liczę tylko na to zeby Niemcy zajęli 4 miejsce
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 12:14   #688
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Martusia B.
Nie cierpię języka niemieckiego...a muszę jeszcze rok się go uczyć Niemców raczej zdecydowanie nie lubię. W mistrzostwach nie miałam wytypowanego żadnego konkretnego faworyta, ale byłam cały czas przeciwko Niemcom, każdy inny jest lepszy od Niemców. Teraz liczę tylko na to zeby Niemcy zajęli 4 miejsce
To ja znów jestem przeciwko Włochom Nie cierpię ich symulowania.

Niemieckiego uczyłam się chyba z 5 lat, ale co roku inny nauczyciel, więc nauczyłam się niewiele, ale nawet lubię ten język, lubię czytać po niemiecku, chociaż niewiele rozumiem Może to dlatego, że w szkole zawsze za wymowę dostawałam 6 A teraz się uczę ROSYJSKIEGO :/ który w ogóle mi nie pasuje.

A za jedzeniem też za bardzo nie przepadam, wybredna jestem

Emememsik .. na czym polega Twoja praca? ;> Taka niedyskretna będę he.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 12:20   #689
Świderek
Raczkowanie
 
Avatar Świderek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 161
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Widze że tu już od rana siedzą siedemnastki...a ja oczywiście spioch i len jestem...a co do wczorajszego meczyku to byl świetny...przed 1 bramka już mówiłam: no strzelcie włosi wkońcu bo ludzie spać już chcą:P:P i tak zrobili hehe...
widze ze też pojawił się temat gotowania--> jak ja tego nie cierpie...chyba nie bede kurą domowa...
widze ze wszyscy gdzieś wychodzą...hymmm a ja siedze w domciu i kaszle sobie w samotności...
..i podziwiam was dziewczyny że wam się chce opalać...ja 5 min. na balkonie nie wytrzymałam dzisiaj pozdrówka
__________________

Świderek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-05, 12:57   #690
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez emememsik
kasia89 ja mam dokładnie tak samo, tylko że z Niemcami i wszystkim co niemieckie. za to francuski uwielbiam
No i dobrze, każdy ma w końcu inne gust Ja za językiem niemieckim też jakoś bardzo nie przepadam, ale może być. Co do drużyny niemieckiej to tam pasuje mi tylko trener i Ballack

Bardzo podoba mi się za to język włoski i hiszpański Może któraś z Was się ich uczy? Myślałam czy by się w przyszłym roku szkolnym na jakis kurs nie zapisać

A ja chyba przesadziłam ze słońcem dziś, plecki pieką
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.