Betterware - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-19, 18:30   #4981
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Betterware

Masz racje. Może coś na zasadzie pakietu biznesowego. To też w pewnym sensie produkt.
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 22:09   #4982
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Masz racje. Może coś na zasadzie pakietu biznesowego. To też w pewnym sensie produkt.
Ha, co rok jest jakas SUPER NOWOŚĆ Tym razem planują sprzedac tego czegoś około 2 miliony sztuk w przeciągu paru miesięcy, więc jesli nie będzie tego w brakach // to przedstawiciele mogą sporo zarobic, zakladając że to coś będzie przez klientów pożądane.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 08:05   #4983
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Betterware

Czyli zostaje nam tylko czekać. Na konferencji się wszystko wyjaśni.

A ja pierwszy miesiąc i juz sama wskoczyłam na 3%
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 11:09   #4984
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Czyli zostaje nam tylko czekać. Na konferencji się wszystko wyjaśni.

A ja pierwszy miesiąc i juz sama wskoczyłam na 3%
Gratuluję Idz po więcej

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2014-09-20 o 16:52
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 11:12   #4985
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Gratuluję Idz po więcej
Żeby to takie proste było Klienci wydadzą wszystkie pieniądze i kto za miesiąc będzie zamawial ? Hehe
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 13:36   #4986
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Żeby to takie proste było Klienci wydadzą wszystkie pieniądze i kto za miesiąc będzie zamawial ? Hehe
Zapewniam cię, że masz więcej potencjalnych klientów niz na chwile obecną myślisz, że masz - weź kartkę i spisz ich, a potem do nich rusz
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 13:57   #4987
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Betterware

Ja raczej mam 'strategię' zaciekawienia. Jak ktoś się zainteresuje to sam mnie znajdzie. Mieszkam na wsi, wiec to nie takie trudne. A póki co działa i sprawdza się lepiej niż namawianie na zakupy, bo z mojego doświadczenia ludzie z zasady są od razu wycofani.

Edytowane przez loving_angel
Czas edycji: 2014-09-21 o 13:58
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-22, 09:42   #4988
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Betterware

Przede mną pierwsze spotkania w sprawie przyłączenia do grupy Trzymajcie kciuki i dzielcie się dobrymi radami
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 18:24   #4989
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Babulenka - mam prośbę o opinię w sprawie pasty do zębów. Są efekty po dłuższym stosowaniu? Czy do tego mocnego zapachu można się z czasem przyzwyczaić? Zastanawiam się czy w następnym miesiącu nie nastawić się na jej sprzedaż.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 18:57   #4990
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Betterware

Zna ktoś link do dzisiejszej konferencji on-line? Jestem na tej stronie co zawsze u Magdy Szewczuk, ale nikogo nie ma. Może zabłądziłam?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 21:13   #4991
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Babulenka - mam prośbę o opinię w sprawie pasty do zębów. Są efekty po dłuższym stosowaniu? Czy do tego mocnego zapachu można się z czasem przyzwyczaić? Zastanawiam się czy w następnym miesiącu nie nastawić się na jej sprzedaż.
Bardzo dobrze czyści zęby, poleruje wręcz do lśnienia, kto zużył 1 tubkę chce ponownie fakt zapach czysto gabinetowo stomatologicny, a to przez olejek gożdzikowy, [ Jako preparat farmaceutyczny olejek goździkowy ma działanie rozkurczowe, odświeżające, odwaniające, znieczulające, przeciwświądowe, ściągające, odkażające ... W przypadkach stosowania na skórę i błony śluzowe rozgrzewa i łagodzi ból. Działa przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo, przeciwgrzybiczo. Niszczy roztocza i pierwotniaki oraz odstrasza pasożyty]
U mnie po tygodniu stosowania przestały krwawic dziąsła przy myciu i do dziś tak zostało. Pasta dla mnie jest rewelacyjna.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Zna ktoś link do dzisiejszej konferencji on-line? Jestem na tej stronie co zawsze u Magdy Szewczuk, ale nikogo nie ma. Może zabłądziłam?
A byla konferencja? Nic nie wiedzialam :

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Przede mną pierwsze spotkania w sprawie przyłączenia do grupy Trzymajcie kciuki i dzielcie się dobrymi radami
Trzymałam mentalnie i jak poszło?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 12:21   #4992
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze czyści zęby, poleruje wręcz do lśnienia, kto zużył 1 tubkę chce ponownie fakt zapach czysto gabinetowo stomatologicny, a to przez olejek gożdzikowy, [ Jako preparat farmaceutyczny olejek goździkowy ma działanie rozkurczowe, odświeżające, odwaniające, znieczulające, przeciwświądowe, ściągające, odkażające ... W przypadkach stosowania na skórę i błony śluzowe rozgrzewa i łagodzi ból. Działa przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo, przeciwgrzybiczo. Niszczy roztocza i pierwotniaki oraz odstrasza pasożyty]
U mnie po tygodniu stosowania przestały krwawic dziąsła przy myciu i do dziś tak zostało. Pasta dla mnie jest rewelacyjna.[COLOR="Silver"]
Dziękuję za odpowiedź.
Spróbuję zainteresować tą pastą w październiku klientki, tylko chciałam mieć pewność,że warto.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 16:55   #4993
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Betterware

A i ja się czaję na sprzedaż tej pasty, ale wypróbuje najpierw na sobie, żeby wiedzieć co sprzedaje.

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
A byla konferencja? Nic nie wiedzialam :

Tak mi się wydawało, że ma być. Albo zmienili termin, albo ja źle zapisałam Będzie 29 września, rozesłali mejle.

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Trzymałam mentalnie i jak poszło?
Jedna osoba zapisana, kilka się zastanawia. Więc myślę, że to niezły wynik jak na pierwszy dzień rekrutacji
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 20:52   #4994
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość

Jedna osoba zapisana, kilka się zastanawia. Więc myślę, że to niezły wynik jak na pierwszy dzień rekrutacji
Nono, pogratulowac Można ? Można! Tylko pamietaj o jednej waznej rzeczy: nie każdy będzie twoim klientem i nie kazdy przedstawicielem, tak jest w sklepach, gdzie wielu ogląda a tylko częśc z nich kupuje tak jest i u nas, w MLM. Więc niech cie nie zniechęcą odmowy, to naturalne.

A co do poniedzialkowej konfy, to prowadzic będzie młoda dziewczyna, matka dwójki dzieci / 3 latka i druga moze juz roczek ma / - Natalia zrobila menadzera w 3 lub 4 miesiące i juz wzięła sie za szkolenia. Ma te same katalogi, te same produkty i pewnie te same problemy, ale jedno ma inne, inne ma myślenie o napotykanych problemach, bo problem moze zniechecac jednych do dalszej prACY, stanowiąc świetne tego usprawiedliwienie, a innych motywuje do znalezienia jego rozwiązania, gdyż traktują problem jako naturalnie pojawiającą się przeszkode na drodze do realizacji swojego celu, ale o tym to przecież wiecie...

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2014-09-24 o 21:06
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 06:46   #4995
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Betterware

To tylko jej pogratulować i albo zazdrościć albo działać

Październik będzie należał do mnie! Hehe Kończę 25 lat, więc to dobry moment na jakiś 'przelom'.
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 22:12   #4996
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
To tylko jej pogratulować i albo zazdrościć albo działać

Październik będzie należał do mnie! Hehe Kończę 25 lat, więc to dobry moment na jakiś 'przelom'.
Swietna decyzja
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 11:03   #4997
agiszpc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Betterware

Witam wszystkich, proszę o kontakt lidera lub przedstawiciela który może mi sprzedawać katalogi na kolejne miesiace na poczatku danego miesiaca np. na poczatu października na listopad. W grę wchodzi od 20-30sztuk w cenie 0,85 zł za sztukę okolice Rzeszowa lub Łańcuta. Możliwość zmiany lidera. Kontakt agiszpc@wp.pl
__________________
PRZEDSTAWICIEL 33198
ŁAŃCUT-RZESZÓW
agiszpc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 14:06   #4998
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez agiszpc Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, proszę o kontakt lidera lub przedstawiciela który może mi sprzedawać katalogi na kolejne miesiace na poczatku danego miesiaca np. na poczatu października na listopad. W grę wchodzi od 20-30sztuk w cenie 0,85 zł za sztukę okolice Rzeszowa lub Łańcuta. Możliwość zmiany lidera. Kontakt agiszpc@wp.pl
Hej witaj Agiszpc, widze że przetrzymałaś ten najgorszy w Better okres czyli przełom 2010/2011
Z przejściem do innego lidera nie jest tak prosto, górna linia sponsorowania musi wyrazic zgodę .... ale spróbuj skontaktowac sie ze swoja dyrektorką, na pewno chętnie wyśle ci kartonik po tej cenie. Tylko nie wiem czy akurat tak wczesnie. Ja zamawiam zawsze w 2 połowie m-ca i dopiero na spotkaniu miesięcznym w ostatnim tygodniu miesiąca udostępniam katalogi na miesiąc nastepny. Dziewczyny do konca pracują na aktualnym katalogu. Tak nauczone Natomiast 20-30 katalogow to raczej nikt ci nie wysle po tej cenie co podajesz, bo ktos musi poczte zapłacic pewnie drugie tyle co wartośc katalogów. W takim przypadku to szukaj raczej pracującego lidera w twojej bliskiej okolicy.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 14:15   #4999
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Betterware

Dostaliście sms o "5 dniach fantastycznej oferty"? Ktoś wie o co chodzi?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 14:42   #5000
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
Dostaliście sms o "5 dniach fantastycznej oferty"? Ktoś wie o co chodzi?
To przypominaja, ze pozostało jeszcze tylko 5 dni do konca miesiąca, a w nich okazja na zakup produktów z ostatniej oferty znizkowej / tej do 70%/
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 14:44   #5001
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Betterware

aaaaaa
I tak mnie "w konia zrobili" Jak składałam pierwsze zamówienie to już były braki w promocyjnych produktach. Myślałam, że już nie dołożą. A teraz patrzę, że uzupełnili. Jakbym wiedziała to bym przy 2 albo 3 zamówieniu coś wzięła.
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 09:25   #5002
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez loving_angel Pokaż wiadomość
aaaaaa
I tak mnie "w konia zrobili" Jak składałam pierwsze zamówienie to już były braki w promocyjnych produktach. Myślałam, że już nie dołożą. A teraz patrzę, że uzupełnili. Jakbym wiedziała to bym przy 2 albo 3 zamówieniu coś wzięła.
Ale sprawdzałas czy rzeczywiście w zamówienie wchodzą, bo może byc tak iż to wcześniejsza lista przekopiowana łącznie z tymi których juz nie ma
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 07:15   #5003
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Betterware

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2014-10-04 o 08:30
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 08:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.