Zawód linergistka! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-08, 10:52   #1
cocobella
Raczkowanie
 
Avatar cocobella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Koralowa :)
Wiadomości: 243

Zawód linergistka!


Witajcie.
Od dłuższego czasu przymierzam się do szkolenia z zakresu mikropigmentacji. Chciałabym zostać wykfalifikowaną linergistką. Mam jednak dylemat co do miejsca w którym miałabym odbyć szkolenie. Zastanawiałam się nad LONG TIME LINER lub PUREBEAU. Czy są wśród Was dziewczyny które ukończyły szkolenie w którejś z tych firm. Zdaję sobie sprawę z faktu, iż coraz więcej salonów ma w swojej ofercie makijaż permanentny. Ja zamierzam wyspecjalizować się tylko w tej dziedzinie, dlatego też wybór odpowiedniego szkolenia oraz aparatury jest dla mnie bardzo istotny.

Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje
cocobella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 16:16   #2
joanna19745
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Zawód linergistka!

Obie firmy są fajne , wybór jest taki iż Long Timer to jest najwyższa półka w makijażu tylko czy masz 15000 tys na szkolenie i jakies 50000 na maszynę, druga firma szkolenie koło 3300 i maszyny około od 6 000, 10 000 i wiecej w zależności jaki sprzęt chcesz. Barwniki fajne ale tu tez różnice cenowe jedna firma to mini barwnik w cenie 500zł a druga 200zł i większy chyba pojemność
joanna19745 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 15:17   #3
Linda38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Zawód linergistka!

Ja robiłam kurs z permenentnego w szkole makijażu permanentnego w Koszalinie, bardzo dobry kurs, rzeczowo przeprowadzony, nie za drogi a naprawde porządnie przekazana wiedza teoretyczna i dużo praktyki. Tak na przyszłość- sprawdzajcie gdzie robicie szkolenia czy ta osoba ma odpowiednie kwalifikacje bo ja raz nieźle zawiodłam.
Linda38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.