Dziwny pierwszy raz. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-23, 23:18   #31
KittenFromHeaven1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Czemu sie zastanawiasz czy ma sens skoro nie bolalo? ja pewnie jak bedzie bardzo bolalo ,tak ze sie nie da wytrzymac,dojde do wniosku ze nie ma sensu wiecej tego robic..

Aha a jak wciaz masz sie o te ciaze martwic,to po prostu zrob za pare dni test i bedziesz pewna na milion%.
KittenFromHeaven1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 09:19   #32
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

ja tam bym chciałą by za pierwszym razem mnie nie bolało a bolało chyba jeszcze z 10 razy pozniej
i odbierało mi chęć
byłam ździwiona że się babkom to podoba
ciesz się bo są takie któe nie boli

a sprawa ciąży hm przesadzasz moja droga
rozluźnij się skoro masz tabletki
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 15:05   #33
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

proponuję napisac list do redacji bravo . ; d
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 15:11   #34
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Że niby co jest "naszym kobiecym największym skarbem"?
Też na to zwróciłam uwage.

Cytat:
Napisane przez plotkara0804 Pokaż wiadomość
dziewictwo
Eeehhh. Szkoda że sprowadza się nas do błony pomiedzy nogami, i szkoda że robią to kobiety.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 16:11   #35
plotkara0804
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 440
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Też na to zwróciłam uwage.



Eeehhh. Szkoda że sprowadza się nas do błony pomiedzy nogami, i szkoda że robią to kobiety.
nie rozumiem?
plotkara0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 21:58   #36
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez plotkara0804 Pokaż wiadomość
nie rozumiem?

Po prostu w XXI wieku kobieta ma do zaoferowania więcej niż strzępek błony, przynajmniej w światłym, cywilizowanym społeczeństwie Pisanie o tymże strzępku z namaszczeniem może niektórych dziwić( na szczęście, nie tylko mnie ). W każdym razie ja mam do zaoferowania znacznie więcej i jakoś nie czuję, że utraciłam mój największy kobiecy skarb.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 22:16   #37
KittenFromHeaven1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

ja uwazam ze liczy sie przedewszystkim milosc
a dziewictwo..coz tez mam duzo wiecej do zaoferowania,ale jednak marze zeby je starcic z Tym Jedynym..ale czy to sie uda..(boje sie ze sie pomyle..)
KittenFromHeaven1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 07:52   #38
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Po prostu w XXI wieku kobieta ma do zaoferowania więcej niż strzępek błony, przynajmniej w światłym, cywilizowanym społeczeństwie Pisanie o tymże strzępku z namaszczeniem może niektórych dziwić( na szczęście, nie tylko mnie ). W każdym razie ja mam do zaoferowania znacznie więcej i jakoś nie czuję, że utraciłam mój największy kobiecy skarb.

O to mi właśnie chodziło
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 10:44   #39
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Może wyjaśnię o co mi chodziło z tym skarbem. Ja dziewictwo straciłam jak byłam bardzo młoda, ale wiedziałam co robię, sama tego chciałam. Zrobiłam to z chłopakiem którego kochałam na 100%, dalej go kocham i dalej jesteśmy razem. A np moja koleżanka zrobiła to właśnie z powodu "bo on chciał" i dziś tego żałuje, bo później poznała kogoś kogo naprawdę pokochała i to właśnie jemu wolałaby oddać dziewictwo, ale już jest za późno. W tym sensie nazwałam to skarbem, że później jak się spotyka kogoś innego to się żałuje. Pozatym facet który naciska według mnie nie jest dobrym partnerem, to powinno wyjść z obu stron, a nie od faceta trującego "no chodź, zróbmy to". Takie jest moje zdanie.
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 10:51   #40
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
Może wyjaśnię o co mi chodziło z tym skarbem. Ja dziewictwo straciłam jak byłam bardzo młoda, ale wiedziałam co robię, sama tego chciałam. Zrobiłam to z chłopakiem którego kochałam na 100%, dalej go kocham i dalej jesteśmy razem. A np moja koleżanka zrobiła to właśnie z powodu "bo on chciał" i dziś tego żałuje, bo później poznała kogoś kogo naprawdę pokochała i to właśnie jemu wolałaby oddać dziewictwo, ale już jest za późno. W tym sensie nazwałam to skarbem, że później jak się spotyka kogoś innego to się żałuje. Pozatym facet który naciska według mnie nie jest dobrym partnerem, to powinno wyjść z obu stron, a nie od faceta trującego "no chodź, zróbmy to". Takie jest moje zdanie.
Masz rację, facet trujący bez ustanku o tym, to nie jest dobra partia.... Chociarz, wszystko zależy od sytuacji

U mnie było tak, ja i TŻ ( on z przebiegiem, ja zielona dziewica ) byliśmy ze soą półtorej roku zanim rozpoczęliśmy współżycie. Ja nie byłam gotowa, musiałam tyle czekać, dojrzeć do tego.... On czekał cierpliwie, jak już zaczęliśmy się przymierzać do tego, to on był w ciężkiej sytuacji, cierpiał, że nie może kochać się z ukochaną kobietą i ja to rozumiałam...
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 11:01   #41
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

my oboje byliśmy niedoświadczeni to też może inaczej, ale nigdy z jego ust nie padło coś typu "może byśmy zaczęli"...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 11:18   #42
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
my oboje byliśmy niedoświadczeni to też może inaczej, ale nigdy z jego ust nie padło coś typu "może byśmy zaczęli"...
Fajnie, delikatny był z tym i nieśmiały
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 11:47   #43
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

a ja myślę że nie naciskał bo wiedział że mój eks tak właśnie mi truł, fajny był chłopak ale nie mogłam już dłużaj tego znieść. Pozatym jak wiadomo jak ktoś za bardzo naciska to już złośliwie odmawiamy bo nam się odechciewa.
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 11:52   #44
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
a ja myślę że nie naciskał bo wiedział że mój eks tak właśnie mi truł, fajny był chłopak ale nie mogłam już dłużaj tego znieść. Pozatym jak wiadomo jak ktoś za bardzo naciska to już złośliwie odmawiamy bo nam się odechciewa.
No właśnie, cała ewentualna ochota odlatuje.... Po paru takich akcjach facet powinien zaczaić, że coś jest nie halo
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 18:27   #45
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez atmosphere89 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny, jestem tutaj nowa i pisze dlatego, bo mam pewne watpliwosci ktorych chcialabym sie do konca pozbyc.
Otoz w skrocie to wczoraj przezylam pierwszy raz z moim chlopakiem. Spodziewałam sie wielkiego bolu i krwi, jednak nie czulam niczego - doslownie! Szczerze mowiac to zastanawialam sie czy on juz "wszedl" (On sie pytal czy mnie boli, no a mnie troche glupio bylo zapytac "A jestes juz w srodku"??). Zdziwilo mnie to troche, bo nawet jezeli nie spodziewalam sie ze bedzie mi przyjemnie, to sadzilam ze jednak COS poczuje.. A druga sprawa jest taka, ze ciagle mam schiza ze bede w ciazy. Probuje sobie wmowic, ze to niemozliwe, bo biore tabletki antykoncepcyjne! Nawet dzwonilam do jednej p. ginekolog (z pytaniem czy jest szansa zebym byla w ciazy i pytalam ja nawet o tabletki "po") ktora wrecz wysmiala mnie pytajac "to skoro bierze pani tabletki to po co pani dzwoni?". No i wlasnie siedze i caly czas sobie wkrecam: "ze moze akurat ja zajde w ciaze przy tabletkach", "ze dzis akurat mam dzien owulacji" itd. Moze to wszystko dlatego ze to byl pierwszy raz? Po prostu za bardzo sie wszystkim zestresowalam i sa tego skutki? No i caly czas mysle czy nie wziac tej tabletki "po" zeby sie juz nie denerwowac.. Doradzcie dziewczyny!
Wszystko ok. Zjadl Cie stres i tyle.

To ze sie denerwujesz czy wszystko bylo ok w zadnym wypadku nie swiadczy o Twojej niedojrzalosci

Niedojrzaloscia byloby jakbys sie wlasnie tym nie przejmowala Teraz zalecam melise, lampke wina (moze dwie) i spacerek.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 21:32   #46
misia2v
Raczkowanie
 
Avatar misia2v
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: O-c :)
Wiadomości: 238
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez atmosphere89 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny, jestem tutaj nowa i pisze dlatego, bo mam pewne watpliwosci ktorych chcialabym sie do konca pozbyc.
Otoz w skrocie to wczoraj przezylam pierwszy raz z moim chlopakiem. Spodziewałam sie wielkiego bolu i krwi, jednak nie czulam niczego - doslownie! Szczerze mowiac to zastanawialam sie czy on juz "wszedl" (On sie pytal czy mnie boli, no a mnie troche glupio bylo zapytac "A jestes juz w srodku"??). Zdziwilo mnie to troche, bo nawet jezeli nie spodziewalam sie ze bedzie mi przyjemnie, to sadzilam ze jednak COS poczuje.. A druga sprawa jest taka, ze ciagle mam schiza ze bede w ciazy. Probuje sobie wmowic, ze to niemozliwe, bo biore tabletki antykoncepcyjne! Nawet dzwonilam do jednej p. ginekolog (z pytaniem czy jest szansa zebym byla w ciazy i pytalam ja nawet o tabletki "po") ktora wrecz wysmiala mnie pytajac "to skoro bierze pani tabletki to po co pani dzwoni?". No i wlasnie siedze i caly czas sobie wkrecam: "ze moze akurat ja zajde w ciaze przy tabletkach", "ze dzis akurat mam dzien owulacji" itd. Moze to wszystko dlatego ze to byl pierwszy raz? Po prostu za bardzo sie wszystkim zestresowalam i sa tego skutki? No i caly czas mysle czy nie wziac tej tabletki "po" zeby sie juz nie denerwowac.. Doradzcie dziewczyny!
Przy pierwszym razie też nie czułam kiedy we mnie weszedł ale potem juz
__________________
( `v¨`)
`-.¸.-` KOCHAM



misia2v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 22:14   #47
KittenFromHeaven1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez misia2v Pokaż wiadomość
Przy pierwszym razie też nie czułam kiedy we mnie weszedł ale potem juz
zazdroszcze wam ja Kocham mojego TZ ale nie wiem czy to zrobimy bo ten bol..ech a moze ze mna cos anatomicznie nie gra
KittenFromHeaven1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 07:10   #48
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Dziwny pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez KittenFromHeaven1989 Pokaż wiadomość
zazdroszcze wam ja Kocham mojego TZ ale nie wiem czy to zrobimy bo ten bol..ech a moze ze mna cos anatomicznie nie gra
Wszystko gra, nie martw się Też myślałam, że u mnie nie da rady ( jak wsadzić tam coś tak ogromnego.... ) ale jednak wszystko było dobrze, ważna była odpowiednia pozycja ( na jeźdżca ) i luzik
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.