chcialabym sie zmienic,pomozecie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-15, 08:18   #1
Lady Silent
Przyczajenie
 
Avatar Lady Silent
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
GG do Lady Silent
Unhappy

chcialabym sie zmienic,pomozecie??


nie podobam sie sobie wogole chcialabym cos z soba zrobic,ale nie wiem co i nie mam odwagi sama bez niczyjej pomocy eksperymentowac...czy moge was poprosic o pomoc?? pierwsze zdjecie jest w miare aktualne bylo robione 3 tygodnie temu,przepraszam,ze nie sa one dobrej jakosci,ale innych nie mam.teraz roznie sie tym,ze mam lekkie odrosty. jesli chodzi o skore-mam baaardzo mieszana od prezrazliwie tlustej na nosku (+rozszerzone pory) do przerazliwie suchej w okolicach ust i na skroniach (luszczy sie czasem) nie wiem jaki krem dobrac do swojej cery nie wiem jaki kolor wlosow,fryzura by mi pasowaly,jaki makijaz...??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (9,7 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0008.JPG (56,6 KB, 48 załadowań)
Lady Silent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 08:30   #2
Lady Silent
Przyczajenie
 
Avatar Lady Silent
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
GG do Lady Silent
chcialabym sie zmienic,pomozecie??

te zdjecia sa starsze-robione rok temu...moje wlosy byly wtedy jasniejsze,zdjecia robila mi znajoma ktora fascynuje sie fotografia.
prosze poradzcie mi co moge zrobic,zeby wygladac chociaz...ladnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sija3.jpg (110,5 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (78,4 KB, 155 załadowań)
Lady Silent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 09:34   #3
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: chcialabym sie zmienic,pomozecie??

wątek chyba nie na MM,ale to nie szkodzi :P
Kurcze,powiem Ci, że kompleksy to najgorsze co może się trafić... Ładna z Ciebie dziewczyna... Ja też mam tłustą cerę w strefie T,w dodatku mam trądzik:/ ale żyje z tym i podobno nawet się podobam wszystko tkwi w tym,że Ty musisz poczuć się fajnei w swojej skórze...
Ze zdjęć niewiele widać,ale może fajnie by Ci było w ciemniejszych włoskach... może nawet zostać blond ale bardziej miodowy odcień. I moim zdaniem powinnaś zrezygnować z ciemnego obrysowania oczu, bo optycznie je to zmniejsza.
a tak poza tym, to na tym czarno-białym zdjęciu wyglądasz świetnie! Jesteś szczupła, masz strasznie sympatyczną twarz... wydaje mi się,że to nei wygląd powinnaś zmieniać, tylko swoje podejście do Siebie... Trudne, ale da się zrobić, uwierz mi... Miałam kiedyś ten sam problem, a teraz jest już dużo, dużo lepiej
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 11:36   #4
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: chcialabym sie zmienic,pomozecie??

co so samo oceny zgadzam się z Kaja-ja
tez miałam taki problem.. wystarczyło inne podejście do swojej osoby i jest lepiej
Jesteś szczuła.. masz ładną twarz.. ładna dziewuszka z Ciebie

Co do tad z mojej strony.. przyciemniłabym włosy.. teraz są za jasne fajnie by Ci yło w czekoladowych włosach ze śladowymi jasnymi pasemkami... :sllina:
ale jeśli chcesz przy blondzie zostać to może właśnie bardziej miodowy kolorek
Makijaż.. nom zrezygnuj z tej czerni w wewnetrznej stronie powieki dolnej bo to optycznie pomniejsza oko
Jaki masz kolor tęczówki? Napisze Ci jakie kolorki cieni powinny pasować Ja też mam małe oczka i możesz przejzec moje watki - moze cos dla siebie znajdziesz

Buzka
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 06:36   #5
Lady Silent
Przyczajenie
 
Avatar Lady Silent
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
GG do Lady Silent
Dot.: chcialabym sie zmienic,pomozecie??

dziekuje wam bardzo mialam ciemne wlosy,ale nie czuje sie w nich najlepiej,ale z miodowym odcieniem sprobuje i pokaze efekty.jesli chodzi o kolor oczu to nie da sie go sprecyzowac dokladnie troszke w nich brazu,zieleni,szarosci,al e ogolnie rzecz biorac sprawiaja wrazenie ciemnych.
Maluje sie roznie,akurat na tym zdjeciu sa tak ciemne,zazwyczaj maluje gorna i wewnetrzna strone na bialo,a kaciki zewnetrznej na czarno,ale bardzo bym chciala dowiedziec sie jak powinnam to robic i jakie kolory do mnie pasuja jeszcze raz dziekuje
Lady Silent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 12:02   #6
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: chcialabym sie zmienic,pomozecie??

więc tak blondynko o ciemnych oczkach.. zrezygnuj narazie z czerni.. może jako dodatek.. ale postaraj się kombinować z cieniemi.. pobaw się turkusem, brązem, beżem, złotem, śliwką , starym złotem, miedzią, zgniłą zielenią..to tak na początek

No a z kolorkiem włosków to naprawdę.. jeśli delikatnie je przyciemnisz będzie o wiele lepiej

Pozdrawiam
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.