Ogromny biust! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-18, 17:39   #1
Maryla-marylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5

Ogromny biust!


Witam,

Mam 18 lat i mam straszny problem... Noszę biustonosz w rozmiarze 70G lub 70H, piersi w dalszym ciągu rosną a obwód pod biustem wynosi 67cm. jest to dla mnie olbrzymi kłopot. Nie chodzi tu nawet o względy estetyczne, ale rowniez o moje zdrowie... Przez ciezki biust zaprzestałam uprawiania sportu. Bieganie sprawia mi ból. Cierpi takze moj kregosłup. Zwracam sie z prosba o rade. Czy powinnam zmniejszyc biust operacyjnie i czy są jakies inne metody zmniejszenia? Staram sie wykonywac cwiczenia ujedrniajace biust i stosowac odpowiednie kosmetyki, lecz nie przynosi to oczekiwanych rezultatów...
Osoby, które maja pewne doswiadczenie w tym zakresie lub wiedza co mozna począc w tym wypadku bardzo prosze o odpowiedz.
Maryla-marylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 17:49   #2
Żmija
Raczkowanie
 
Avatar Żmija
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 133
Dot.: Ogromny biust!

Cytat:
Napisane przez Maryla-marylka Pokaż wiadomość
Witam,

Mam 18 lat i mam straszny problem... Noszę biustonosz w rozmiarze 70G lub 70H, piersi w dalszym ciągu rosną a obwód pod biustem wynosi 67cm. jest to dla mnie olbrzymi kłopot. Nie chodzi tu nawet o względy estetyczne, ale rowniez o moje zdrowie... Przez ciezki biust zaprzestałam uprawiania sportu. Bieganie sprawia mi ból. Cierpi takze moj kregosłup. Zwracam sie z prosba o rade. Czy powinnam zmniejszyc biust operacyjnie i czy są jakies inne metody zmniejszenia? Staram sie wykonywac cwiczenia ujedrniajace biust i stosowac odpowiednie kosmetyki, lecz nie przynosi to oczekiwanych rezultatów...
Osoby, które maja pewne doswiadczenie w tym zakresie lub wiedza co mozna począc w tym wypadku bardzo prosze o odpowiedz.

ile masz w biuscie? ja rowniez mam pod biustem 67 centymetrow czasem 68 i wydaje mi sie ze mam malutki biuscik bo to nie to samo cojak sie ma 75 czy 80 pod biustem...a ty piszesz ze masz g czy h to ile jesli mozna iwedziec masz w biuscie? zamienilabym sie chetnie z toba.....ja mam ok 85/86 w biuscie
__________________
Wszystko jest dobrem i cudem jeśli tylko spojrzymy na to oczyma, które wypelnia miłość
Żmija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 18:28   #3
Maryla-marylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5
Dot.: Ogromny biust!

Z tym, ze ja mam strasznie obwisly biust 93cm
Maryla-marylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 19:59   #4
Żmija
Raczkowanie
 
Avatar Żmija
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 133
Dot.: Ogromny biust!

Cytat:
Napisane przez Maryla-marylka Pokaż wiadomość
Z tym, ze ja mam strasznie obwisly biust 93cm

i tak bym sie zamienila......
__________________
Wszystko jest dobrem i cudem jeśli tylko spojrzymy na to oczyma, które wypelnia miłość
Żmija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 12:23   #5
^OrchiDe^
BAN stały
 
Avatar ^OrchiDe^
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 809
GG do ^OrchiDe^
Dot.: Ogromny biust!

Ja tesh bym sobie chciala pomniejszyc biust, zastanawialam sie nad operacja, bo chcialabym tesh go ladnie wymodelowac, bo teraz to jest paskudny Ja uwielbiam biegac, ale moj biust tprche mi w tym przeszkadza. pod biustem mam 70cm, a w biuscie 90 i nosze miseczke C, a chcia;abym A.
^OrchiDe^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 12:37   #6
nataliacz
Rozeznanie
 
Avatar nataliacz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ośw
Wiadomości: 559
GG do nataliacz
Dot.: Ogromny biust!

Cytat:
Napisane przez ^OrchiDe^ Pokaż wiadomość
Ja tesh bym sobie chciala pomniejszyc biust, zastanawialam sie nad operacja, bo chcialabym tesh go ladnie wymodelowac, bo teraz to jest paskudny Ja uwielbiam biegac, ale moj biust tprche mi w tym przeszkadza. pod biustem mam 70cm, a w biuscie 90 i nosze miseczke C, a chcia;abym A.
nie przesadzasz troche? mam wymiary bardzo podobne do Twoich i biust nie przeszkadza mi ani w bieganiu, jeździe konno którą uprawiam od 5 lat, pływaniu które trenowałam wyczynowo 6 lat.

myśle że nie możemy tutaj porównywac miseczki G/H z C.
nataliacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 13:30   #7
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Ogromny biust!

yyy no to tak z braku w sklepach stanikow w rozmiarach 70 E F (ciezko trafic)itp nosze 75 C i tez jest dobry tylko trzeba zapiac na ostatnia haftke ;]
pod biustem mam 71cm a w biuscie 94 cm, mam 166cm i waze 54 kg i ten biust wcale nie jest ogromny, jest przecietny nie wisi ani nic z tych rzeczy :|
mysle, ze to wyolbrzymianie no chyba, ze autorka jest bardzo drobna choc nie wiem, bo podobno ja jestem za chuda wiec naprawde nie widze problemu, kup odpowiednio wymodelowany stanik na odpowiednich ramiaczkach i bedzie ok
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 13:47   #8
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Ogromny biust!

Cytat:
Napisane przez Maryla-marylka Pokaż wiadomość
Witam,

Mam 18 lat i mam straszny problem... Noszę biustonosz w rozmiarze 70G lub 70H, piersi w dalszym ciągu rosną a obwód pod biustem wynosi 67cm. jest to dla mnie olbrzymi kłopot. Nie chodzi tu nawet o względy estetyczne, ale rowniez o moje zdrowie... Przez ciezki biust zaprzestałam uprawiania sportu. Bieganie sprawia mi ból. Cierpi takze moj kregosłup. Zwracam sie z prosba o rade. Czy powinnam zmniejszyc biust operacyjnie i czy są jakies inne metody zmniejszenia? Staram sie wykonywac cwiczenia ujedrniajace biust i stosowac odpowiednie kosmetyki, lecz nie przynosi to oczekiwanych rezultatów...
Osoby, które maja pewne doswiadczenie w tym zakresie lub wiedza co mozna począc w tym wypadku bardzo prosze o odpowiedz.
Marylka współczuję . Sama mam 75D i mój biust mi często przeszkadza. Po prostu ciężko mi go nosić tym bardziej , ze mam tez problemy z sercem.
Byłam z tym kiedyś u lekarza i wiem , że zmniejszają biust na kase chorych jeśli zagraza zdrowiu (przynajmniej kiedys tak było). Ale biust do D to ponoć w normie wiec ja nie miałam na to szans .
Z tego co piszesz masz G lub H i dopiero 18 lat . Mi osobiscie biust powiekszał sie do 21 lat , niestety .
Proponowałabym Ci iść do lekarza rodzinnego , powiedziec o swoim problemie . Musisz udowodnic , ze masz przez ten biust problemy zdrowotne , kregosłup , serce itp.. Pewnie to bedzie musiałobyc poparte jakimis badaniami .
Ale w Twoim przypadku nie czekałabym na kase chorych , uzbierałabym sama na operacje. Ze wzgledów zdrowotnych przede wszystkim i estetycznych.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 16:31   #9
Maryla-marylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5
Dot.: Ogromny biust!

A czy ktoś wie jakie blizny zostają po takiej operacji?
Maryla-marylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 19:58   #10
zuz_anna
Raczkowanie
 
Avatar zuz_anna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 103
Dot.: Ogromny biust!

Hej

Wiem, ze pytasz o operacje ale wiekszosc z nas [czyli biusciastych] czytajacych forum www.biusciaste.prv.pl zmienilo zdanie o wlasnych wymiarach. Kilka polskich firma ma rozmiarowke do K, kupujemy tez w angielskich sklepach przepiekna bielizne i nie chce sie nam myslec o operacjach. Zagladnij bo warto!
__________________
Sprawdź czy nosisz dobry biustonosz -> http://www.biusciaste.prv.pl
zuz_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 11:50   #11
Żmija
Raczkowanie
 
Avatar Żmija
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 133
Dot.: Ogromny biust!

Ja tez sie bardzo dziwie masz 20cm roznicy i nosisz c...coz ja mam roznicy17/18cm i juz kupuje c a nie ktorzy mi mowia ze taka roznica to juz d iwiesz co ci powiem? mam kompleksy malych piersi!!! wogole po mni etego nie widac na oko dalabym sobie b!!! wiec nie przesadzaj dobierz odpowiedni stanik i bedzie dobrze a do sportu wybierz topik dobrze podtrzymujacy biust i zobaczysz jaak roznica no i ze wcale nie czuc ze skacze
__________________
Wszystko jest dobrem i cudem jeśli tylko spojrzymy na to oczyma, które wypelnia miłość
Żmija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 13:12   #12
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Ogromny biust!

jejq...ja mam 75D pushup i z chęcia bym sobie powiekszyła piersi :P
argissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 21:24   #13
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Ogromny biust!

Cytat:
Napisane przez Żmija Pokaż wiadomość
c...coz ja mam roznicy17/18cm i juz kupuje c a nie ktorzy mi mowia ze taka roznica to juz d iwiesz co ci powiem? mam kompleksy malych piersi!!!
To co ma powiedzieć moja kuzynka,ktora ma 3 cm różnicy
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 21:44   #14
atta15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do atta15
Dot.: Ogromny biust!

moja kumepla ma ten sam problem... tyle że ona ma 15 lat i też ma G-H XD
atta15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 21:40   #15
Maryla-marylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5
Dot.: Ogromny biust!

Jak Twoja kolezanka sobie z tym radzi? Chce sobie w przyszlosci pomniejszyc biust?
Maryla-marylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 21:42   #16
dziczek
Przyczajenie
 
Avatar dziczek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kielecczyzna
Wiadomości: 15
GG do dziczek
Dot.: Ogromny biust!

mam 25 lat i jak się dobrze zastanowię, to gdzieś tak dwa lata temu podjełam decyzję, że zmniejsze sobie biust i poprawię jego wygląd. Czuję się niekomfortowo i w ogóle - najgorzej jest latem - nie mogę założyc jakiejś fajnej bluzeczki bez rękawków, albo z dużym dekoltem, bo staniki podtrzymujace taki biust raczej sa na ramiączkach i to takich grubszych, o przezroczystych nie ma co marzyć, a gorset nawet jak znajdę gdzieś w internecie, to na takie upały się nie nadaje. Pewnie taka opercja trochę kosztuje i gojenie ran boli, a i blizny pewnie są, ale już tyle łez wylałam, że mnie taki duży biust przypadł w udziale, że mam serdecznie dość. Zastanawiam się tylko jak to praktycznie wygląda, bo zwykle wszystkie kobietki marzą o większym i o pomniejszaniu mało informacji. Jak się tnie, gdzie te blizny (o to już przede mna pytałyście, ale bez odpowiedzi) i czy też do ładnego ukształtowania potrzebny jest jakiś wypełniacz (silikon), bo to byłoby chyba jedyne przez co może zmieniłabym decyzję - silikonu nie dam sobie zaszyć. Może Pan Doktor mógłby choc w telegraficznym skrócie napisać. Prosimy ślicznie, bo myślę, że takich desperatek jak ja jest więcej.
dziczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 10:18   #17
kuleczka24
Raczkowanie
 
Avatar kuleczka24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 232
Dot.: Ogromny biust!

Mam ten sam problem. 1,66 wzrostu, 56 kilogramów wagi, 73 cm pod biustem i 98 w biuście, noszę 75F. Moj biust jest dla mnie udręką-boli mnie kręgosłup, garbię się. Chciałabym go zmniejszyć
kuleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 13:15   #18
Magdalaena
Raczkowanie
 
Avatar Magdalaena
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Ogromny biust!

Cytat:
Napisane przez Maryla-marylka Pokaż wiadomość
Noszę biustonosz w rozmiarze 70G lub 70H, piersi w dalszym ciągu rosną a obwód pod biustem wynosi 67cm.
Dlaczego nosisz za duży stanik ?
Przecież z obwodem 67 pod biustem powinnaś nosić rozmiar stanika 65 czy nawet 60 cm (w rozmiarówce brytyjskiej 30 albo 28 cali). Jeśli kupisz dobry wygodny stanik, nie będziesz czuła zbyt dużego biustu.

Cytat:
Napisane przez kuleczka24
Mam ten sam problem. 1,66 wzrostu, 56 kilogramów wagi, 73 cm pod biustem i 98 w biuście, noszę 75F.
Nic dziwnego, że nie jest Ci wygodnie, bo stanik jest za duży. Ja noszę 75F mając 87 cm pod biustem i nosząc rozmiary 44/46. Jeśli ciasno zmierzysz się i wychodzi Ci 73 cm powinnaś nosić stanik 65 cm - może 65G ?

Cytat:
Napisane przez dziczek
Czuję się niekomfortowo i w ogóle - najgorzej jest latem - nie mogę założyc jakiejś fajnej bluzeczki bez rękawków, albo z dużym dekoltem, bo staniki podtrzymujace taki biust raczej sa na ramiączkach i to takich grubszych, o przezroczystych nie ma co marzyć, a gorset nawet jak znajdę gdzieś w internecie, to na takie upały się nie nadaje.
Uświadom sobie, że istnieją piękne seksowne staniki na duży biust, który pięknie podtrzyma i wyeksponuje Twoje piersi.

Dziewczyny - nie mogę się nadziwić Waszym wypowiedziom - dlaczego nie chcecie kupić dobrej bielizny tylko chcecie poddawać się potencjalnie ryzykownej operacji ?
Magdalaena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 21:49   #19
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Ogromny biust!

W zupełności zgadzam się z Magdalaeną polecam też forum: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203
ja naprawdę dowiedziałam się tam wielu wspaniałych informacji na temat idealnie dobranego biustonosza do dużych piersi (a przy tym naprawdę ładnego ) i problem znikł Bo naprawdę w dużej mierze to kwestia dobrania odpowiedniej bielizny
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 10:09   #20
mireczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 38
Dot.: Ogromny biust!

Witam wszystkie panie.Rozumiem te panie,które marzą aby zmniejszyć sobie biust.Sama borykam się z tym problemem.Mam rozmiar 75 I ,i niestety nie mogę kupić dobrze dobranego biustonosza.Zawsze jest za mały,ponieważ wszystkie kończą się na G lub w najlepszym razie H.Jeżeli któraś z Was zna sdres sklepu internetowego gdzie można kupić taki rozmiar to będę bardzo bardzo wdzięczna.Szukam gorseciarki ale w Poznaniu nikt z moich znajomych nie zna dobrego zakładu gorseciarskiego,który szyłby od podstaw a nie doszywał do dużej miseczki mały obwód.Też chętnie pozbyłabym się przynajmniej połowy z tego co mam.
mireczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 12:50   #21
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Ogromny biust!

Widzialas na http://www.avocado.com.pl/ ?
Niestety nic nie moge powiedziec o tej firmie, nie zamawialam z niej.

Dziewczyny a wy jakie modele polecacie na duzy biust?
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 15:05   #22
Magdalaena
Raczkowanie
 
Avatar Magdalaena
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Ogromny biust!

Cytat:
Napisane przez mireczka Pokaż wiadomość
Mam rozmiar 75 I ,i niestety nie mogę kupić dobrze dobranego biustonosza.Zawsze jest za mały,ponieważ wszystkie kończą się na G lub w najlepszym razie H.Jeżeli któraś z Was zna sdres sklepu internetowego gdzie można kupić taki rozmiar to będę bardzo bardzo wdzięczna.
Podawałam wyżej link do Lobby Biuściastych, gdzie ponownie zapraszam, ale już teraz mogę dać Ci namiary na wielkopolską Melissę, która ma ofertę do K, a zdarza jej się uszyć L czy M http://www.melissa.com.pl
Magdalaena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 14:37   #23
mireczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 38
Dot.: Ogromny biust!

Jesteście kochane.Może wreszcie będę mogła chodzić wyprostowana nie chować się za zaokrąglonymi plecami żeby schować to co nie mieściło się do biustonosza.Bardzo dziękuje.
mireczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 12:36   #24
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Ogromny biust!

Ja polecam biustonosze FREYA , sama dopiero niedawno je odkryłam i i są naprawdę wspaniałe! Nieporównywalna różnica jezeli chodzi o komfort, ułożenie piersi w staniku, no i wygląd Trzeba tylko dokładnie ustalić swój rozmiar (bo to angielska rozmiarówka, trochę inna) -najlepiej z pomocą : http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203 no i zamówić, np. tu : http://www.intimo4you.com/index.php?...shop&Itemid=26 albo tu: http://www.bellissima.com.pl/index1.php , jeżeli rozmiar nie będzie dobry zawsze można wymienić na inny
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 13:18   #25
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Ogromny biust!

Chciałam jeszcze wszytkim polecić niedawno odkryty przeze mnie blog : stanikomania ( http://stanikomania.blox.pl/html ) i najnowszy cykl ze zdjeciami dziewczyn których rozmiar biustu przekracza D - dla wszystkich którzy mają jeszcze jakieś wątpliwości co do tego że taki biust może wygladać ładnie , zgrabnie i co najważniejsze normalnie
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 14:42   #26
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Ogromny biust!

biust jak komus bardzo przeszkadza mozna smarowac serum silnie wyszczuplajacym pelno teraz tego i zmniejszyc sobie rozmiar biustu
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 12:11   #27
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Ogromny biust!

hej marylka.
widze ze to dla ciebie dramat i ciezko ci na dzien dzisiejszy zamienic go na wielki atut. ja od podstawówki marzylam o duzym biuscie ale niestety mam 75 B i to dopiero po ciazy mi sie zmienil z 70 A. W ciazy czulam sie super chodzilam w wielkich dekoltach i cieszylam sie jak dzika ze choc raz w zyciu (bo nie planuje kolejnych ciaz) mam wielki biust.
potem moja radosc zamienila sie w dramat kiedy okazalo sie ze mojemu mezowi mój duzy biust w ciazy i potem w czasie karmienia strasznie sie nie podoba i ze jest to rozmiar dla niego wrecz obrzydliwy dziwak z niego nie? no ale jak zaprzestalam karmienia to piersi sie skurczyly po masowaniu kremikami itp... to ten plus...
wiem ze to co innego i pisze o tym tylko dlatego ze rozumiem co mozna czuc jak sie ma duze i z calych sil chcesz miec szybko male i jedrne bo zycie ci sie wali...
spróbuj z tymi dobrze dobranymi stanikami moze zmienisz nastawienie jak zobaczysz swój biust w jakims pieknym staniku.
glowa do góry
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 23:02   #28
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Ogromny biust!

hej dziewczyny czytalam dzis na stronce adresu nie pamietam niestety o pomniejszaniu biustu. wiec kosztuje od 7 tys wzwyz ;/ wycina sie kawalek skory i gruczolu i tkanki od dolu, podciaga sie tez biust do gory, niestety zostaja blizny z tego co widzialam na zdjeciach od sutka w dol aha no i najwiekszy minus mozna utracic zdolnosc karmienia piersia ;/


aha i co do czyjejs wypowiedzi wyzej to skoro pod biustem ma sie 67 cm to zaokragla sie w dol czyli stanik 65 X a nie 60 no chyba ze sie lubi za ciasna wrzynajaca sie bielizne

"Nic dziwnego, że nie jest Ci wygodnie, bo stanik jest za duży. Ja noszę 75F mając 87 cm pod biustem i nosząc rozmiary 44/46. Jeśli ciasno zmierzysz się i wychodzi Ci 73 cm powinnaś nosić stanik 65 cm - może 65G ?"

a to jest doprawdy super porada tylko nie wiem dla kogo dla masochisty? ja mam pod biustem 72 cm i w 65 sie nie wcisne bo sie wrzyna w zebra a stanik najlepiej zapinac na 2 haftke, aby miec mozliwosc zmniejszenia badz zwiekszenia obwodu przy utracie badz przybraniu na wadze
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 09:31   #29
Żmija
Raczkowanie
 
Avatar Żmija
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 133
Dot.: Ogromny biust!

a jak mam 66/67 pod biustem i 86/87 w biuscie to ajki stanik powinnam nosic? Wiem ze moze to nie w temacie tego postu ale pytam z ciekawosci:P
__________________
Wszystko jest dobrem i cudem jeśli tylko spojrzymy na to oczyma, które wypelnia miłość
Żmija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 11:26   #30
mireczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 38
Dot.: Ogromny biust!

Zobacz tutaj
http://www.melissa.com.pl
mireczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-02 11:54:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.