Gdzie wesele w Olsztynie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-10, 18:13   #1
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Smile

Gdzie wesele w Olsztynie?


Witam Wizażanki!

Mam ogromną prośbę do osób, które miały swoje wesela w Olsztynie. Szukam sprawdzonego lokalu, sali weselnej lub restauracji w Olsztynie lub bliskich okolicach miasta.
Proszę o opinie, ewentualne ceny lub strony internetowe czy inne namiary. Z niecierpliwością czekam na podpowiedzi. Pozdrawiam.
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 01:02   #2
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie???

Wiele moich znajomych organizowalo w Przystani wesele i byly bardzo zadowolone..Ja natomiast w tym roku w Starych Jablonkach w Hotelu Anders. Sala jest przesliczna, ceny troche wysokie, ale jak z organizacja zobaczymy w sierpniu. Pozdraewiam
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 19:34   #3
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie???

Hallo!!! NIe ma żadnych mężatek z Olsztyna? :-( Dziewczyny piszcie. Gdzie bawiłyście sie na weselach w Olsztynie? Jakie lokale są warte polecenia?
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 07:09   #4
luska.k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 17
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie???

Słyszałam że "Pod Żaglami" jest ok, głównie za sprawą DJ-a. Ale mi nieodpowiada lokal przy torach , wiec zdecydowaliśmy się na "Villa Palace". [14.07] Mam nadzieję że się sprawdzi
luska.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 00:28   #5
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie???

"pod zaglami: moim zdaniem malo na wesele sie nadaje.. tam tak ciemno jest.. ja ostatnio bylam w hotelu "Kopernik: obsluga super, jedzonko pychotka, a cena cos ok.100 zl od osoby.. muzyka we wlasnym zakresie.. wszedzie blisko i przyjezdni goscie moga wynajac pokoj..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 09:47   #6
maddmagg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie???

Ja robię w Krys-Stanie, z uwagi na sprawdzony lokal. O Żaglach nie słyszałam żadnej dobrej opinii. Ostatnio za to znalazłam urokliwe miejsce tuż pod Olsztynem, nazywa się "Trzcinowa Dolina" i mieści się na Wadągu.
maddmagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 22:08   #7
juras1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie???

Tylko nie w krys-Tad w Gutkowie. Zero profesjonalizmu mialem zarezerwowany termin ale pani dostala propozycję wesela o większej ilosci gosci. Jak skontaktowałem się celem omówienia szczegółów okazało sie że nie ma dla mnie miejsca. Dla właścicielki nie ważny jest klient tylko KASA. Stwierdziła, że ja postąpiłbym podobnie. Zapewniam że nie. I dziwię się że ta działalnośc jeszcze funkcjonuje. Cieszę się,że nie dowiedziałem się o tym tuż przed slubem. Dla mnie spalona na całej linii. Z dala od takiego podejscia!!!!!!!:mad :
juras1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 09:34   #8
jagoda102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie???

Witam Wszystkich

Mam goraca prosbe. Szukam opinii na temat Stadniny Janczary - moze jest ktos kto bawil sie tam na weselu? Miejsce jest co prawda dla mnie idealne ale chcialabym jescze poznac opinie na temat np jedzenia - bo tez wazne.

pozdrawiam

jagoda
jagoda102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 14:05   #9
mandziarna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie???

Ja polecam U Bożeny tu masz link jak chcesz zobaczyć ich stronę wesela-olsztyn.pl jestem bardzo z nich zadowolona miałam tam wesele czym sie kierowałam to przede wszystkim pyszne jedzenie mila obsługa konkurencyjne ceny nie zawiodłam sie na niczym byłam naprawdę bardzo mile zaskoczona, wszystkie moje prozby były realizowane (wiadomo kapryśne panny młode ) ogólnie lokal bardzo fajnie położony nikt nam nie przeszkadzał, goscie zadowoleni wesele udane pozdrawiam
mandziarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 22:06   #10
agatka-szoszonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 70
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie???

Cytat:
Napisane przez jagoda102 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich

Mam goraca prosbe. Szukam opinii na temat Stadniny Janczary - moze jest ktos kto bawil sie tam na weselu? Miejsce jest co prawda dla mnie idealne ale chcialabym jescze poznac opinie na temat np jedzenia - bo tez wazne.

pozdrawiam

jagoda

Byłam na weselu w Janczarach jakieś dwa lata temu. I szczerze mówiąc oprócz ładnego położenia ośrodka nie widzę innych plusów. Podział na salę taneczną i stolikową zupełnie się nie sprawdził.
agatka-szoszonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 19:44   #11
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie???

Swoje przyjęcie ślubne (nie wesele) urządziliśmy w Tawernie Pirat. Lokal ładnie położony, ładnie udekorowany, niedrogi.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-09, 09:02   #12
zorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Z wlasnego doswiadczenia: zastanowcie sie nad zorganizowaniem wesela w obiekcie Zajazd Mazurski. My, pomimo ostrzezen, zorganizowalismy tam nasz najpiekniejeszy dzien w zyciu... Hmm... przekonajcie sie sami...
Slyszalam, ze Jagielek cieszy sie duzym powodzeniem i maja swietne jedzonko.

Edytowane przez zorka
Czas edycji: 2009-03-22 o 07:03 Powód: bez przyczyny
zorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 14:28   #13
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Ja tydzien temu bylam na weselu kuzynki w Olsztynie, ktore robili w Villa Palace. Uwazam,ze sala jest ekstra, wiem,ze placili 170 zl/osobe, plus 10 zl korkowe.

Sala strasznie mi sie spodobala, a ze sie przymierzam powoli do swojego wesela, chcialabym znalezc cos podobnego we Wroclawiu,ale narazie mi sie nic nie rzucilo w oczy.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 21:06   #14
mandziarna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Cytat:
Napisane przez zorka Pokaż wiadomość
Czesc Wszystkim przyszlym mezatkom

Chcialam Was przystkich przestrzec przed pomyslem zorganizownia wesela w Zajezdzie Mazurskim (tzw. Hotel Tannenberg) w Olsztynku. Szuklama sali weselnej, hotelu, restauracji na swoje wesele i niestety wszystko w Olsztynie bylo juz zarezerwowane, wiec zdecydowalam sie na Olsztynek i Zajazd Mazurski. Teraz wiem,ze moje wesele, najpiekniejszy dzien w zyciu zostal zorganizowany w jednym z najgorszych miejsc. Wlascicielka lokalu, choc bardzo mila, jest w rzeczywistkosci 'psem na kase', trzeba zaplacic za kazdy najmniejszy szczegol. Sala na wesele jest, owszem, ale tylko na 8 godzin, za kazda kolejna godzine wesela trzeba doplacic 100zl, poprawiny trwaja tylko 4 godziny i tutaj podobnie, za kazda kolejna godzine trzeba doplacic 100zl! A szok przezylam,kiedy ujrzalam kosztorys naszego menu! Tradycja polskiego wesela jest min. TORT, ktory Mlodzi zamawiaja ze sprawdzonej piekarni. Zajazd MAzurski przyjal tort, ale Pani powiedziala,ze to nie jest danie z jej hotleu i ona nie moze byc stratna i musielismy zaplacic za mycie talezy po torcie!!!!!!!!!!!!!! Wyobrazcie sobie, ze policzyla 2zlote za umycie jednego taleza!!!!!!!!! Bylam w szoku, za mycie talezy zaplacilam ponad 200zl! Przeciez to nie jest normalne!!!!! Ale niestety nie moglam sie sprzeciwic, gdyz babka wiedziala, ze sal nie ma,ze w ostatniej chwili nic zmienic nie moglismy,ze bylismy zdani na jej usluge! Niestety przygotowania do wesela byly trudne, pelne stresu i to jeszcze w tym miejscu, gdzie go byc nie powinno! Wlascicielka chyba zapomniala jakie uczucia towarzysza mlodym ludziom, ktorzy chca sie pobrac.
Dodam jeszcze, ze osiagniecie wlascicielki przez telefon graniczy z cudem, wiecznie jej nie ma albo juz za pozno i nie pracuje...
Takze niestety, wszystko,co zle, to Zajazd Mazurski!!!!!!!!!!!!!!! Otrzegam i robie maksymalna antyreklame, jaka tylko umiem! Ja sie sparzylam, zwiodlam, przestrzegam, byscie nie przezyli tego,co moj maz i ja.

Pozdrawiam serdecznie i zycze duuuuuuzo szczescia!
No to nie zazdroszczę jestem w szoku ze są tacy ludzie
A pisałam o barze u bożeny u nich zawsze można znaleźć jakiś dogodny termin .My jesteśmy bardzo zadowoleni i każdemu będę ich polecać .U nich na pewno nie zapłaciła byś za mycie talerzyków i ze wszystkimi innymi rzeczami na pewno byś sie dogadała. Może dziwnie sie nazywają bo bar ale jak zobaczyłam tą sale to byłam mile zaskoczona. Najlepiej samemu sie przekonać maja strone wesela-olsztyn.pl pozdrawiam
mandziarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 11:20   #15
majeczka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Witam!!
Mam pytanie czy może ktoś z waszych znajomych miał wesele w Zajeździe Jagiełek w Olsztynku!!Chcielibyśmy właśnie tam zorganizować swoje przyjęcie weselne ale niestety nikt z naszych znajomych nie był na weselu w tym lokalu!!Ciekawa jestem czy dobre jest jedzenie i obsługa i wogóle czy warto tam robić wesele.

Z góry dziękuje za jakiekolwiek informacje.
majeczka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 14:02   #16
jessica1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Chciałabym zapytać czy ktoś z Was miał może wesele w hotelu Manor w olsztynie (Gutkowo) lub w hotelu Jabłońskim w Dorotowie k/ Olsztyna????? Bardzo proszę o odpowiedz, to bardzo pilne, poniewaz zastanawiam sie czy organizacja wesele w któryms z tych hoteli będzie dobrym wyborem. Czekam na odpowiedz.
Pozdrawiam
jessica1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 10:46   #17
majeczka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Ja osobiście robię wesele w Zajeździe Jagiełek koło Olsztynka-z tego co się dowiadywalam to są niskie ceny,bo 80 lub 90 zł od osoby (na ten rok oczywiście bez;ciasta,napoi,wódki,ow oców i tortu) a jedzenia jest podobno bardzo dużo, obsługa miła i szybko się uwija i wszystko jest podawane na czas.A za poprawiny życzą sobie tylko 10zł od osoby-jedzenie z wesela+ dodatkowo żurek.A sala jest naprawdę ładna i duża-dojazd b. dobry.Mi bardzo się tam podoba!!

Pozdrowionka
majeczka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 11:22   #18
alicjaolsztyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Gdzie wesele w Olsztynie?

Witam wszystkie Panie

Mogłby mi ktoś polecić jakąś fajną sale na wesele, coś sprawdzonego, zastanawiam się nad hotelem Manor, bardzo mi się tam podoba,ale nie wiem czy mają dobre jedzonko tam... Jeszcze biorę pod uwagę restauracje Przystań, tylko ze tam terminy są zajęte i mają wolne tylko w piatki. Wesele ma się odbyć w sierpniu 2009, jak są jakieś Panie z Olsztyna to proszę o radę i z góry dziekuję!!
alicjaolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 16:29   #19
Kiaraa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 36
Dot.: wesele Olsztyn

Wiem, że w Przystani jest super. a Kolorowa?
Popytam jeszcze i dam Ci znać
Kiaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 17:39   #20
alicjaolsztyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: wesele Olsztyn

hmm dzieki, ale bardziej interesuje mnie hotel Manor lub cos innego, bo dzis dowiedzialam sie ze restauracja Przystan to nie jest dobry pomysl, poniewaz naciagaj strasznie na kase i tylko to sie dla nich liczy.... a nie zadowolenie gosci.
alicjaolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 20:59   #21
agacior600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Nie spotkałam nikogo, kto by z Przystani zadowolony nie był. Profesjonalna obsługa, a miejsce wyjątkowe !
agacior600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 15:18   #22
alicjaolsztyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Hmm ja o Przystani nie slyszalam ani jednego dobraego slowa.... no tylko od Ciebie A tak po za tym to chyba zdecyduje sie na hotel warminski, duza sala z wielkim tarasem, cenowo tez spoko wychodzi,jedzenia duzo i ogolnie podoba mi sie A moze ktos slyszal jakies zle opinie na temat tego hotelu??
alicjaolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 06:10   #23
agacior600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Jedzenie w H. Warmińskim jest przeciętne, a i zdarza się, że to przynoszone dodatkowo przez Ciebie dziwnym sposobem w ogóle nie pojawia się na stołach Sala jest faktycznie duża. Byłam na weselach w obu miejscach i jak dla mnie bez porównania )
agacior600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 12:05   #24
alicjaolsztyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Dzieki za odpowiedz, jeszcze bede gdzies szukac sali i mam nadzieje ze znajde idealna a Przystan to juz zupelnie odpada, juz tam nie bede pisac co zlego slyszalam...
alicjaolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 20:53   #25
agatka-szoszonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 70
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Przystań - miejsce kultowe, wygląda przepięknie, obsługa świetna. Byłam tam na kilku weselach i wszystkie były świetne. Tylko ceny odstraszają.

Manor - nic dobrego o tym hotelu nie słyszałam, ale z autopsji nie znam.

Pirat - średnio fajna sala (wejście przez garaż i brak klimatyzacji) ale wesele na którym byłam bardzo udane.

Krysstan - cenowo przystępny lokal o niezłej opinii- odstraszyły mnie tory kolejowe za oknem i nieciekawa okolica.

Pod Żaglami - jw

Villa Pallas - pierwsza liga w śród lokali weselnych - ceny też pierwszoligowe

Hotel Warmiński - duża sala, dziwne historie z jedzeniem, i niemiła pani manager (albo ja trafiłam na zły dzień)

Janczary - ładne okolice ale podział na salę tańczącą i pożywiającą się jakoś mnie nie przekonuje.

Przystań Kortowska - ładnie, ale niewiele miejsca

Chata Jana - ceny odstraszające i miejsca niezbyt wiele

Zakątki Europy - sala niezła (choć sporo filarów), ceny w miarę sensowne, okolice rozmaite- plusem taras.

oto wnioski i spostrzeżenia po rajdzie po lokalach w poszukiwaniu miejsca na wesele, zaznaczam że subiektywne. szczegółami podzielę się na privie.

my wybraliśmy w końcu Zakątki Europy.
agatka-szoszonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 14:32   #26
osa maja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Po bardzo długich poszukiwaniach my też wybraliśmy Zakątki Europy,sala bardzo ładna ale na nieduże wesele.Znajomi mieli tam wesele w tym roku i byli zadowoleni,my jako goście też.No i rozmawiając z obsługa odnieśliśmy wrażenie że wiedzą o czym mówią,czuć że mają doświadczenie.Ceny przystępne,ciekawe menu i wszystko do uzgodnienia,ugadania.Na czerwiec ciężko będzie Wam już coś znależć,raczej nastawcie się na jesienne terminy.Napewno nie polecam wręcz przestrzegam przed Krystadem na Gutkowie!!!tam liczy sie tylko zarobek dla niezbyt zresztą uprzejmej włascicielkii Manoru też nie polecam,nasi znajomi przeszli koszmar organizując tam wesele w zeszłym roku,do końca nie było wiadomo czy się odbędzie bo właściciel miał problemy z wypłacalnością dla swoich pracowników ale to było ponad rok temu może sie dziś już pozmieniało,poprostu bądzcie czujni.Powodzenia!
osa maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 15:22   #27
maddmagg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Cytat:
Napisane przez jessica1234 Pokaż wiadomość
Chciałabym zapytać czy ktoś z Was miał może wesele w hotelu Manor w olsztynie (Gutkowo) lub w hotelu Jabłońskim w Dorotowie k/ Olsztyna????? Bardzo proszę o odpowiedz, to bardzo pilne, poniewaz zastanawiam sie czy organizacja wesele w któryms z tych hoteli będzie dobrym wyborem. Czekam na odpowiedz.
Pozdrawiam
W Manorze osobiście nie byłam, ale słyszałam relacje z dwóch różnych wesel stamtąd. Jak na 4* (tyle chyba mają) i chyba wysokie ceny to ilości jedzenia są mikroskopijne. Atrakcją jest pieczone prosię. Podawanie obiadu 100osobom trwało od ok. 18 do 20 . Ponadto jest tam bardzo gorąco. Nie wiem, czy nie mają klimatyzacji, czy jej po prostu nie włączają...
maddmagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 18:53   #28
osa maja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Ja też Manoru nie polecam,tam są jakieś zgrzyty między szefostwem a pracownikami,którzy w każdej chwili mogą odejść z pracy no i szukaj kucharza na tydzień przed weselem albo zmieniaj lokal,moi znajomi przeszli przez to,wesele ostatecznie odbyło się ale i tak nerwowe już ostatnie dni przed weselem dla młodych zmieniły sie w istny koszmar.No i odradzam Krystad w Gutkowie,straszna kobieta tylko kasa się liczy!Dobre opinie słyszałam o Chacie Biesiadnej na Dajtkach.My po długich poszukiwanich zdecydowaliśmy sie na Zakątki Europy.Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
osa maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:52   #29
@siulk@
Raczkowanie
 
Avatar @siulk@
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 34
GG do @siulk@
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Również poszukuję lokalu na wesele-sporego lokalu na około 140 osób.Czy może ktoś zna jakis w ładnym położeniu w okolicach Olsztyna? W samym Olsztynie to chyba zostaje Przystań-ale tam jest jednak drogo.Czy słyszał ktoś może o Hotelu Jabłońskim w Dorotowie?!?
@siulk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 01:42   #30
juzmezatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?


Kochani
Nasz ślub był 2 tygodnie temu.
Imprezę mieliśmy w gospodarstwie agroturystycZNYM "JACZARY" w Barczewku. Jesteśmy zadowoleni w 120%, p. Danusia i cała ekipa- świetni ludzie.
Polecamy

Agnieszka i Krzysiek
juzmezatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-14 20:44:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.