Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-20, 17:00   #721
zabka220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 28
GG do zabka220
Post Dot.: Fryzjer Poznan

dzięki dziewczyny
A gdzie byście mi poleciły iść do farbowania? do Pana Supersona czy Emistyle (lub jakiegoś innego zakładu pracującego na Goldwell)?
W czerwcu biorę ślub i nie chcę aby się okazało że w ten ważny dla mnie dzień będę miała nieciekawy kolor

Pozdrawiam
zabka220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 17:02   #722
zabka220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 28
GG do zabka220
Post Dot.: Fryzjer Poznan

aa i jakie są ceny farbowania w tych zakładach?
Dodam że mam włosy trochę za ramiona i zalezy mi na jednym kolorku

Z gory dziękuje za rady
zabka220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 17:28   #723
miss Sonita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 84
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja ze swojej strony polecam salon w pasazu Piekary 16 - to takie troche ukryte miejsce z klimatem.Bardzo fajna atmosfera i podejscie do klienta.Fryzjer ma na imie Lukasz i rewelacyjnie strzyze! Czesto jezdzi na szkolenia do Londynu i przywozi nowe techniki .Polecam bo czesto tam bywam i jestem bardzo zadowolona widzialam mnostwo rewelacyjnych fryzur ,ktore 'stworzyl".
miss Sonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 19:08   #724
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Nowy Salon Trendy

Cytat:
Napisane przez hrabina Pokaż wiadomość
Zauważylam ze od jakiegos czasu otwarty jest nowy salon Trendy przy akademikach na Piatkowskiej, na szybie jest rekalma o 25% rabacie z okazji otwarcia, moze warto zrobic sobie farbowanie
oj możesz być pewna że nie warto

pójście tam na farbę to już duże ryzyko...

Dawno, dawno temu byłam ich klientką jak jeszcze była dla nich ważna jakość a nie ilość.

EDIT:
P.S. NIEZŁĄ REKLAMĘ ROBISZ TYM SALONOM TRENDY. Teraz wiem, że jesteś spamerem.
Ale pewnie już pół Poznania wie, że Trendy to duuuuże ryzyko...

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2007-03-21 o 14:28
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 09:35   #725
hrabina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Dot.: Nowy Salon Trendy

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
oj możesz być pewna że nie warto

pójście tam na farbę to już duże ryzyko...

z jakiegos powodu czy to tylko antyreklama, salon nowy nowi fryzjerzy a ty juz piszesz ze nie warto?
hrabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 13:24   #726
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Nowy Salon Trendy

Cytat:
Napisane przez hrabina Pokaż wiadomość
z jakiegos powodu czy to tylko antyreklama, salon nowy nowi fryzjerzy a ty juz piszesz ze nie warto?
Spoko: idź sama sprawdzisz....

Niby miałyśmy się ostrzegać przed słabymi fryzjerami a ja jestem posądzana niewiadomo o co... phi!

Napisałam całościowo o salonach TRENDY- a nie o Twoim konkretnie.
Te salony są do d... mówiąc nieładnie i krótko.

Raz pójdziesz- może będziesz zadowolona, nawet bardzo, ale chodzenie do Trendów jest jak ruletka.... Zresztą wiem co nieco o ich działalności też, że tak powiem, od kuchni.


Ach już wszystko wiem!
Przeczytałam sobie posty Hrabiny i co?
KTO TU ROBI REKLAMĘ?


Jakoś dziwne, że wszystkie Twoje posty są związane z salonami Trendy.
WSZYSTKO JASNE. SPAMER.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 14:25   #727
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

I to Misie lubią najbardziej
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-21, 14:26   #728
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
I to Misie lubią najbardziej
ale o co chodzi?
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 14:30   #729
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

taka mała ironia w strone postów hrabiny, jesli oczywiście prawdą jest ze reklamuje Trendy.

ja na wizaz trafiłam właśnie przez ten wątek i szukanie fryzjera i naprawde nie zycze zadnej nowej forowiczce by nacieła sie na jakiegoś fryzjera bo ktoś ma ochote zrobic sobie tylko reklame.....
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 14:34   #730
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
taka mała ironia w strone postów hrabiny, jesli oczywiście prawdą jest ze reklamuje Trendy.

ja na wizaz trafiłam właśnie przez ten wątek i szukanie fryzjera i naprawde nie zycze zadnej nowej forowiczce by nacieła sie na jakiegoś fryzjera bo ktoś ma ochote zrobic sobie tylko reklame.....
Poczytaj posty Hrabiny i nie będziesz miałą wątpliwości
jest ich tylko 8 i 7 z nich porusza temat tego salonu... wniosek sam się nasuwa

Dlatego z taką stanowczością ja się wypowiadam, bo nie chcę by jakaś dziewczyna nacięła się na tak słabym salonie
Powtarzam: zero profesjonlizmu, może jedynie jeszcze fryzjerzy ze starej ekipy- resztki bo większość od nich odeszła- mogą ścinać dobrze.
A pozostali są całkowitymi żółtodziobami.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 15:04   #731
anna_net
Rozeznanie
 
Avatar anna_net
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 582
Dot.: Fryzjer Poznan

Nie pierwszy spamer, nie ostatni na tym wątku
__________________
pozdrawiam
A.


Stop rzezi fok w Kanadzie!
Podpisz petycję, zamów pakiet kampanii...działaj !!

http://www.ratujfoki.pl/
anna_net jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 21:37   #732
angelina_balerina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

zajrzałam, bo szukam fryzjera (to oczywiste ) ja przez wiele lat byłam wierna fryzjerce Sylwi ze Studio TRZY, najpierw na garbarach, a potem sie przeniosły na Siemiradzkeigo, a przed ślubem zaczełam eksperymetować, bo sylwia obcinała mnie zawsze barzdo geometrycznie, byłam w Pacykarni u Adriana, ogólnie ok (ale w Pacykarni żaden z panów się nie ostał, dzwoniłam wczoraj ) był też w między czasie salon trendy na bukowskeij - p. Magda fyzura bez rewelacji, ale tanio i poprawnie, natomiast po raz pierwszy w życiu marzyłam, żeby ktoś przestał mi myć włosy - koszmar, strasznie zmaltretowała mi głowę, byłam w Maestro u Tomka - baaardzo geometrycznie ioryginalnie, co nie znaczy ładnie (fryzura ładna ale kompletnie nie praktyczna, niestety, ale obsługa suuuper) teraz już zapuściłam włosy na tyle (a po tej geometrii, nie było to łatwe ), że czas na zmiany, z tego co piszecie wyłoniła mi się lista:
1. Emistyle (p. Paulina)
2.p. Grzegorz na Mileżyńskiego
3. p. Adam Piasecki

i co tu wybrać (nie chce zapuszać włosów przez kolejne 3 miesiące, żeby wyglądać jak człowiek)
aha dzieczyny pisały wcześniej, że intryguje je salonik grzegorza pieczyńskiego na Bukowskiej, no właśnie mnie też intryguj, jak tamtędy przechodzę, ktoś był, sprawdził??
angelina_balerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 21:46   #733
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Fryzjer Poznan

zdecydowalam sie i ide wkrotce do farouk na farbowanie. ktos mi opowie o swoich wrazeniach z wizyty tam? nie chce przez kolejne pol roku regenerowac wlosow...
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 21:52   #734
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

Angelina ja własnie byłam u Piaseckiego- obcięcie jest dokładne, używają dobrych kosmetyków i dbają o włosy klientki.
Jedynie Pan Adam nie zrobił dokładnie czego chciałam ale jestem zadowolona- bo mnie chodziło o trochę inne obcięcie tyłu głowy.

Jednak profesjonalizm było czuć- dobrze ocenił moje włosy i sposób w jaki trzeba je obciąć. Ja chiałam jeszcze krócej obciąć, on powiedział, że nie i teraz cieszę się że jednak krócej nie zrobił

Ogółem fryzjer na pewno jest dobry
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 22:45   #735
nao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez miss Sonita Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony polecam salon w pasazu Piekary 16 - to takie troche ukryte miejsce z klimatem.Bardzo fajna atmosfera i podejscie do klienta.Fryzjer ma na imie Lukasz i rewelacyjnie strzyze! Czesto jezdzi na szkolenia do Londynu i przywozi nowe techniki .Polecam bo czesto tam bywam i jestem bardzo zadowolona widzialam mnostwo rewelacyjnych fryzur ,ktore 'stworzyl".
A mogłabyś napisać coś więcej? Jakie ceny za ścięcie, czy warto wybrać się tam na farbowanie, podać kontakt oraz z jakim wyprzedzeniem należy się zapisać?

Dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
nao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 23:01   #736
nao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez zabka220 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny
A gdzie byście mi poleciły iść do farbowania? do Pana Supersona czy Emistyle (lub jakiegoś innego zakładu pracującego na Goldwell)?
W czerwcu biorę ślub i nie chcę aby się okazało że w ten ważny dla mnie dzień będę miała nieciekawy kolor

Pozdrawiam
Zapewne każda z nas poleci ci tego, u którego była osobiście i wyszła zadowolona. Dzień ślubu to ważne wydarzenie, więc może raczej nie eksperymentuj zbytnio z kolorem a jeśli już to jak najszybciej, żeby w razie czego można było jeszcze temu zaradzić.
Zresztą wszystko zależy od tego czy masz sprecyzowany kolor czy raczej chcesz się zdać na fryzjera.
Ja zdałam się na Pana Grzegorza i jestem zadowolona z obecnego koloru.

Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru
nao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 23:09   #737
michalinna2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer Poznan

cześć dziewczyny
Po wypróbowaniu naprawdę wielu fryzjerów w Poznaiu mogę polecic CRAZY HAIR KORNEL Poznań ul. Piątkowska 211. naprawdę super tylko kosztuje
__________________
Nieopłacona reklama!
michalinna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 06:23   #738
edyta_3011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez myszolinka Pokaż wiadomość
A wiecie może Wizażanki jak ma na imię się drugi syn Pani Krystyny Piaseckiej? Jest Adam i ... ? Korci mnie, zeby umówić się do Adama, ale ciekawa jestem jak strzyże drugi syn Pani Piaseckiej. Piszcie jak wiecie coś na ten temat.

Drugi syn pani Krystyny ma na imię Maciej....ja sama osobiście polecam Adasia
edyta_3011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 08:22   #739
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nowy Salon Trendy

Cytat:
Napisane przez hrabina Pokaż wiadomość
Zauważylam ze od jakiegos czasu otwarty jest nowy salon Trendy przy akademikach na Piatkowskiej, na szybie jest rekalma o 25% rabacie z okazji otwarcia, moze warto zrobic sobie farbowanie
Wszystkie Twoje posty traktują o jednym salonie. To jest kryptoreklama i moje ostatnie ostrzeżenie. Następne spowoduje zawieszenie konta.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 10:06   #740
Laura80**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Nowy Salon Trendy

Witajcie

Przeczytałam już cały wątek i postanowiłam do Was dołączyć. Wybieram się do Emi Style na balejaż dwukolorowy, włosy mam średniej długości, mniej więcej przed łopatki. Chciałabym też troszkę je wycieniować. W związku z tym mam pytanie: czy któraś z Was orientuje się jak tam wygląda cenowo, czy starczy 200 zł ? Na stronie internetowej jest podane, że od 125 zł, ale wiadomo, że to przykładowa kwota.
Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc
Laura80** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 10:10   #741
michalinna2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13
Dot.: Nowy Salon Trendy

Sądzę, że 200 może być za mało.
__________________
Nieopłacona reklama!
michalinna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 10:44   #742
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Post Dot.: Fryzjer Poznan

A ciekawa jestem czy byłyście zadawolone wizażanki po strzyżeniu u Pani Krystyny Piaseckiej? Jakie wrażenia??? Podzielicie się swoimi spostrzeżeniami?
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 14:43   #743
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Nowy Salon Trendy

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Wszystkie Twoje posty traktują o jednym salonie. To jest kryptoreklama i moje ostatnie ostrzeżenie. Następne spowoduje zawieszenie konta.
To myślę, że 'Pani Hrabina' już skończy swoją reklamową działalność
Niestety zostałaś 'Hrabino' PRZEJRZANA....
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 12:09   #744
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej dziewczyny! No to zdaję relację z wizyty w Farouk studio. Sorki, że dopiero teraz, ale byłam strasznie zajęta. Wrażenia: zdecydowanie na plus! Byłam u p. Iwony, poprosiłam o balayage rozświetlający włosy, no i taki właśnie mi zrobiono (czyli nie mam na głowie żółtych pasków,ufff! ) Włosy wyglądają bardzo naturalnie, jak muśnięte słońcem, co więcej są nadal zdrowe i niezniszczone. Obsługa miła, fryzjerzy zajmują się jedną klientką a nie np. trzema na raz. Ponadto brak nadętej, snobistycznej atmosfery, bardzo częstej w niektórych salonach, za którą równie często stoi zwykły brak profesjonalizmu. Ceny umiarkowane, ja za balayage rozświetlający na całych włosach do ramion zapłaciłam 95 zł. Jestem zadowolona i na pewno jeszcze tam zajrzę. Na ten moment, po pierwszej wizycie polecam, zobaczymy jak będzie dalej
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 12:11   #745
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! No to zdaję relację z wizyty w Farouk studio. Sorki, że dopiero teraz, ale byłam strasznie zajęta. Wrażenia: zdecydowanie na plus! Byłam u p. Iwony, poprosiłam o balayage rozświetlający włosy, no i taki właśnie mi zrobiono (czyli nie mam na głowie żółtych pasków,ufff! ) Włosy wyglądają bardzo naturalnie, jak muśnięte słońcem, co więcej są nadal zdrowe i niezniszczone. Obsługa miła, fryzjerzy zajmują się jedną klientką a nie np. trzema na raz. Ponadto brak nadętej, snobistycznej atmosfery, bardzo częstej w niektórych salonach, za którą równie często stoi zwykły brak profesjonalizmu. Ceny umiarkowane, ja za balayage rozświetlający na całych włosach do ramion zapłaciłam 95 zł. Jestem zadowolona i na pewno jeszcze tam zajrzę. Na ten moment, po pierwszej wizycie polecam, zobaczymy jak będzie dalej
super! fajnie że jesteś zadowolona
dziękujemy za opinię
ja pewnie też się do nich wybiorę, jak Tobie tak się podobało

a na ścięcie pójdę jeszcze gdzie indziej....
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 12:22   #746
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! No to zdaję relację z wizyty w Farouk studio. Sorki, że dopiero teraz, ale byłam strasznie zajęta. Wrażenia: zdecydowanie na plus! Byłam u p. Iwony, poprosiłam o balayage rozświetlający włosy, no i taki właśnie mi zrobiono (czyli nie mam na głowie żółtych pasków,ufff! ) Włosy wyglądają bardzo naturalnie, jak muśnięte słońcem, co więcej są nadal zdrowe i niezniszczone. Obsługa miła, fryzjerzy zajmują się jedną klientką a nie np. trzema na raz. Ponadto brak nadętej, snobistycznej atmosfery, bardzo częstej w niektórych salonach, za którą równie często stoi zwykły brak profesjonalizmu. Ceny umiarkowane, ja za balayage rozświetlający na całych włosach do ramion zapłaciłam 95 zł. Jestem zadowolona i na pewno jeszcze tam zajrzę. Na ten moment, po pierwszej wizycie polecam, zobaczymy jak będzie dalej
ooo to super uspokoilas mnie bo ja tez sie tam wlasnie wybieram
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 13:00   #747
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
ooo to super uspokoilas mnie bo ja tez sie tam wlasnie wybieram
Ania- pamiętaj żeby koniecznie zdać nam relację
i życzę Ci byś również była zadowolona z efektu
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 13:03   #748
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Fryzjer Poznan

oj zdam relacje na pewno mam nadzieje ze bede zadowolona bo rowniez unikam zoltych pasow na czarnych wlosach
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 13:03   #749
miss Sonita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 84
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez nao Pokaż wiadomość
A mogłabyś napisać coś więcej? Jakie ceny za ścięcie, czy warto wybrać się tam na farbowanie, podać kontakt oraz z jakim wyprzedzeniem należy się zapisać?

Dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
Ceny bardzo umiarkowane za strzyzenie z modelowaniem ok.50 zl.Nie wiem jak z farbowaniem nie korzystalam z farbowania ale mysle ,ze cenpwo rowniez ok.Ja zawsze dzwonilam tak trzy - 4 dni przed aby sie umowic.Goraco polecam to miejsce w kazdym razie ja osobiscie jestem zachwycona.Pozdrawi am.
miss Sonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 06:33   #750
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: Fryzjer Poznan

Ha, moja koleżanka wybrała się do Trendy - tego zaraz przy Piaseckim przy Collegium Stomatologicum.
Ale ją zrobili na szaro...Ścięcie okropne - babka ciachnęła jej taką króciutką grzywkę, że jej teraz włosy dęba stoją. Kolor nie taki, jak zamawiany, zupełnie nie pasujący do buzi. Dziewczyna chciała brać zwolnienie z pracy na 3 tygodnie, bo się wstydziła pokazać.
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.