Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 23:50   #1531
sssouzie
Raczkowanie
 
Avatar sssouzie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z rozbiegu
Wiadomości: 184
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

@na - w sumie mocno ograniczam alkohol, a jeśli już, to wolę wino od piwa ( że niby mniej kaloryczne, ale weź płać w lokalu za wino pfft)


ania - to reakcja obronna organizmu - nie chce się upić, więc należy jeść!


ja się nie mogę doczekać śniadania, głodna jestem jak nie wiem co, więc drogie moje spać idę, coby się do instytucji lodówki nie przyssać zaraz przypadkiem ( dobrze, że nie jest po drodze...chociaż...lodówk a w sumie okazuje się być zawsze po drodze)

dobranoc!
__________________
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying.
sssouzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 01:19   #1532
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Witajcie ponownie Dziewczyny Drogie!
Nie pisałam, bo miałam ciężki okres-rozstanie z chłopakiem.
Chcę wrócić do ćwiczeń, KOLEJNY RAZ podjąć próbę...tylko...jeju...pr oszę doradźcie mi...co mam wybrać. Jestem systematyczna, ale chcę po prostu wiedzieć, co wybrać. Mam 170cm i ważę 68kg, ale nie widać tego po mnie, tzn. tłuszczyk się równomiernie u mnie rozchodzi...i tak już przez stres strasznie schudłam. CO MAM WYBRAĆ?
-BBL
-Jillian-Ripped
-Mel B
-Cardio Wyszczuplające z Violet Zaki
-Pump it up
Będę wdzięczna za odpowiedź i mam nadzieję,że pomożecie... chcę w końcu polubić siebie do końca...
__________________
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne - nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.


— Adam Neste

Uzależniona od muzyki z Pachnidła...
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 10:28   #1533
hebanowe noce
Raczkowanie
 
Avatar hebanowe noce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 164
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Ankafanka Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie Dziewczyny Drogie!
Nie pisałam, bo miałam ciężki okres-rozstanie z chłopakiem.
Chcę wrócić do ćwiczeń, KOLEJNY RAZ podjąć próbę...tylko...jeju...pr oszę doradźcie mi...co mam wybrać. Jestem systematyczna, ale chcę po prostu wiedzieć, co wybrać. Mam 170cm i ważę 68kg, ale nie widać tego po mnie, tzn. tłuszczyk się równomiernie u mnie rozchodzi...i tak już przez stres strasznie schudłam. CO MAM WYBRAĆ?
-BBL
-Jillian-Ripped
-Mel B
-Cardio Wyszczuplające z Violet Zaki
-Pump it up
Będę wdzięczna za odpowiedź i mam nadzieję,że pomożecie... chcę w końcu polubić siebie do końca...
Ja na razie ćwiczę różne rzeczy, np. przedwczoraj Cindy, wczoraj gimnastyka dywanowa a dziś planuję Fondę. Chcę jeszcze wypróbować Jillian i Turbofire. Stwierdziłam, że później wybiorę jeden zestaw do codziennych ćwiczeń, a drugi zestaw będzie codziennie inny, żeby nie popaść w rutynę (docelowo codziennie dwa zestawy).


Dziś załamałam się, zrobiłam sobie pomiary centymetrem krawieckim...
hebanowe noce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 10:29   #1534
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez sssouzie Pokaż wiadomość
@na - w sumie mocno ograniczam alkohol, a jeśli już, to wolę wino od piwa ( że niby mniej kaloryczne, ale weź płać w lokalu za wino pfft)


ania - to reakcja obronna organizmu - nie chce się upić, więc należy jeść!


ja się nie mogę doczekać śniadania, głodna jestem jak nie wiem co, więc drogie moje spać idę, coby się do instytucji lodówki nie przyssać zaraz przypadkiem ( dobrze, że nie jest po drodze...chociaż...lodówk a w sumie okazuje się być zawsze po drodze)

dobranoc!
dokładnie ! niby nie powinno się jeść w nocy , no ale w takim razie po co jest światło w lodówce ?
Cytat:
Napisane przez Ankafanka Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie Dziewczyny Drogie!
Nie pisałam, bo miałam ciężki okres-rozstanie z chłopakiem.
Chcę wrócić do ćwiczeń, KOLEJNY RAZ podjąć próbę...tylko...jeju...pr oszę doradźcie mi...co mam wybrać. Jestem systematyczna, ale chcę po prostu wiedzieć, co wybrać. Mam 170cm i ważę 68kg, ale nie widać tego po mnie, tzn. tłuszczyk się równomiernie u mnie rozchodzi...i tak już przez stres strasznie schudłam. CO MAM WYBRAĆ?
-BBL
-Jillian-Ripped
-Mel B
-Cardio Wyszczuplające z Violet Zaki
-Pump it up
Będę wdzięczna za odpowiedź i mam nadzieję,że pomożecie... chcę w końcu polubić siebie do końca...
hmm ja Ci powiem tak , przerobiłam 1,5 miesiąca BBL - faktycznie coś tam wtedy schudłam ,ale mi się wydaje , że w tym jest za słabe cardio ( przynajmniej dla mnie ) na początek ten zestaw może być okej z jilian ćwiczyłam wiele rzeczy , ćwiczenia fajne, ale czy coś po nich schudłam nie wiem bo je mieszałam , najbardziej mi jednak podchodzi zestaw ćwiczeń z nią - banish fat metabolism pozostałych dwóch nie ćwiczyłam , a pump it up często ćwicze i jest fajne
najlepiej sobie poćwicz każde , zobaczysz co Ci się spodoba najlepiej mieszać cardio z siłowymi
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 11:53   #1535
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

hej

u mnie dziś:
Intensywny trening cardio + 10min twistera +8min buns+ 7min abs+ 200 powtórzeń na leg magic
zmęczyłam się ale kocham to uczucie zmęczenia po takim konkretnym treningu

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
100000% racji ja jak z miesiąc temu piłam ale akurat wódkę w drinkach z koleżanką to zjadłyśmy kilogram frytek i dalej byłyśmy głodne a piwo jeszcze gorsze jest , a najgorzej jak w zasięgu wzroku jest mc,kfc, jakieś kebaby itp
no niestety, tak już jest
ja tak poległam w sobotę. Wypiłam tylko 1piwo, redsika żurawinowego i jaka mnie głodomorra złapała to maskara i to po 1piwie, masakra
no ale cóż, zdarza się

Cytat:
Napisane przez sssouzie Pokaż wiadomość

ania - to reakcja obronna organizmu - nie chce się upić, więc należy jeść!

no racja
jak się piję porządnie to trzeba jeść, żeby potem niespodzianek nie było

Cytat:
Napisane przez Ankafanka Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie Dziewczyny Drogie!
Nie pisałam, bo miałam ciężki okres-rozstanie z chłopakiem.
Chcę wrócić do ćwiczeń, KOLEJNY RAZ podjąć próbę...tylko...jeju...pr oszę doradźcie mi...co mam wybrać. Jestem systematyczna, ale chcę po prostu wiedzieć, co wybrać. Mam 170cm i ważę 68kg, ale nie widać tego po mnie, tzn. tłuszczyk się równomiernie u mnie rozchodzi...i tak już przez stres strasznie schudłam. CO MAM WYBRAĆ?
-BBL
-Jillian-Ripped
-Mel B
-Cardio Wyszczuplające z Violet Zaki
-Pump it up
Będę wdzięczna za odpowiedź i mam nadzieję,że pomożecie... chcę w końcu polubić siebie do końca...
hmmm wg mnie to najlepiej chyba urozmaicać sobie trening i zmieniać codziennie coś innego i wtedy tak się nie nudzi i łatwiej wytrwać

ale jak chcesz jakiś konkretny program bo to Cię lepiej mobilizuję to nie wiem. Nie znam wszystkich tych programów które wymieniłaś
ale ja jakbym miała teraz robić jakiś cały program to chyba bym się zdecydowała na jakiś zestaw Jillian bo ona ma fajne to programy
aaa no i od siebie mogę też polecić Insanity, no ale to ciężkie dosyć, więc lepiej się za to wziąć jak się już ma w miarę wyrobioną kondycję itd
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 12:36   #1536
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

[1=c25b88eee251337e2cf3080 657e4acb7d681f815_5dace6f 2394b4;32521805]Do jakiej wagi i wymiarów chcesz zejść? ;D
Ja z wagi nie muszę, jedynie te wymiary marzy mi się 90-60-90 ;D Możemy porównywać, jak nam idzie, bo zaczynamy w sumie prawie tak samo. ;D Noo, może lekka dieta mi nie zaszkodzi. xd[/QUOTE]

Tez mam takie wymiary Ale 60 w talii wcale mi sie nie marzy/.
Poza tym zauwazyłam od kiedy cwicze ze w talii mi przybywa Miałam 65, mam 66,5. Od czego to zalezy? Od zatrzymywania wody przed okresem?? Bo chyba nie od rozrostu miesni w tak krotkim czasie?
Tak czy inszej cwicze drugi tydz, ale czuje sie za☠☠☠iscie, wysmukliłam sobie brzuch. Znacie moze jakies fajne cwiczenia na talie? Oprocz hula hop/ Tak do 63 cm chciałabym zejsc.
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:31   #1537
sssouzie
Raczkowanie
 
Avatar sssouzie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z rozbiegu
Wiadomości: 184
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
dokładnie ! niby nie powinno się jeść w nocy , no ale w takim razie po co jest światło w lodówce ?



hmm, hmm.. żeby łatwiej czytać etykietki w lodówce..?

dziś dzień przyjemnościowy, zrobiłam zamówienie yerba mate, zakupy, obiadek i na kolację mi się ryba rozmraża. odkryłam u siebie źródło tanich, solidnych tuszek grenadierów i w dodatku - prawie zero wody! mogę jeść codziennie!

dziś premiera robienia własnego jogurtu naturalnego, stojit i się kisit, jutro wam powiem co z tego wynikło ale to chyba niebezpieczne przedsięwzięcie, bo jeśli z litra mleka...przecież ja taki garnek jestem w stanie zjeść na raz!
u - u - u - uwielbiam...



a jeszcze a propos picia alkoholu i jedzenia... sylwestra spędzałam w takim "miksie towarzyskim", znałam 4 osoby ( z czego 3 z archeologii, byliśmy jedyni, którzy pili całą noc bez jakichś rewelacji, pozostali padali jak muchy). byłam wtedy na dość restrykcyjnej diecie, ale wiedziałam, że nie zamierzam rezygnować z picia. no - przecież proste, że kieliszka bym nie wypiła i już mnie nie ma. idąc tym tropem przyssałam się do stołu- początkowo jako jedyna, później dołączyli 2 koledzy. wymietliśmy chyba wszystko ale wolałam potem wyćwiczyć ten wieczór, a przykro aż mi się robiło, gdy patrzyłam na te wszystkie dziuńki ( bo większość właśnie takich była) trzymające linię. nie chcecie wiedzieć co się tam działo

także - dieta dietą, ale jak picie to picie. na syto!

jeszcze dopiszę, żeby nie było całkiem nie na temat: ja was szczerze podziwiam z tymi wszelkimi programami pod pachą, bo, pomijając już fakt, że ja nawet tych nazw wymówić nie potrafię, to po prostu...dziecko we mgle. pogubiłabym się. wiem, że to wszechstronniejsza praca mięśni, ale ja chyba jednak wolę odwalić te 2 ha rowerka dziennie i oczami wyobraźni popodziwiać jelonki na rykowisku..
__________________
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying.

Edytowane przez sssouzie
Czas edycji: 2012-02-27 o 14:39
sssouzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 14:37   #1538
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
hej

u mnie dziś:
Intensywny trening cardio + 10min twistera +8min buns+ 7min abs+ 200 powtórzeń na leg magic
zmęczyłam się ale kocham to uczucie zmęczenia po takim konkretnym treningu


no niestety, tak już jest
ja tak poległam w sobotę. Wypiłam tylko 1piwo, redsika żurawinowego i jaka mnie głodomorra złapała to maskara i to po 1piwie, masakra
no ale cóż, zdarza się
ja dzisiaj też lecę z intensywnym cardio dawno go nie robiłam , jakieś 3 dni no i zauważyłam też , że wystarczyło do moich ćwiczeń dołożyć więcej wysiłku ( właśnie bardziej intensywne cardio ) i po boczkach widać że się zmniejszają , ćwiczenia na brzuch też coś dają , no ale mierzenie w środę

a mój redsik dalej stoi, coś nie mam do niego weny
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:40   #1539
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

cześć kobietki

skoro o wymiarach, to moje prezentują się następująco : 84-68-85 to są nie oszukane, bo tak to zazwyczaj chodzę na wciągniętym brzuchu więc wiadomo że mniej mam wtedy

wszamałam właśnie pączka, zazdrościcie troszkę?
lecę zaraz na rowerek.
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:40   #1540
hebanowe noce
Raczkowanie
 
Avatar hebanowe noce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 164
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

"ja dzisiaj też lecę z intensywnym cardio dawno go nie robiłam , jakieś 3 dni no i zauważyłam też , że wystarczyło do moich ćwiczeń dołożyć więcej wysiłku ( właśnie bardziej intensywne cardio ) i po boczkach widać że się zmniejszają , ćwiczenia na brzuch też coś dają , no ale mierzenie w środę

a mój redsik dalej stoi, coś nie mam do niego weny "




A jak robisz Cardio w domu?


__________________
96.....82....73,5.....68... cel: 60 kg
walka trwa od 05.2013
coraz bliżej do celu numer 1!


hebanowe noce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:43   #1541
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez hebanowe noce Pokaż wiadomość
"ja dzisiaj też lecę z intensywnym cardio dawno go nie robiłam , jakieś 3 dni no i zauważyłam też , że wystarczyło do moich ćwiczeń dołożyć więcej wysiłku ( właśnie bardziej intensywne cardio ) i po boczkach widać że się zmniejszają , ćwiczenia na brzuch też coś dają , no ale mierzenie w środę

a mój redsik dalej stoi, coś nie mam do niego weny "




A jak robisz Cardio w domu?


tak ło np http://fitappy2.wordpress.com/2011/1...dio-%E2%98%85/
albo filmik z insanity , pump it up itp
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 14:47   #1542
hebanowe noce
Raczkowanie
 
Avatar hebanowe noce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 164
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
tak ło np http://fitappy2.wordpress.com/2011/1...dio-%E2%98%85/
albo filmik z insanity , pump it up itp
To wszystko podoba mi się coraz bardziej. Wcześniej myślałam, że cardio to tylko bieganie, rowerek, stepper, a w sumie średnio to lubię.
Kurczę, tych opcji jest tak dużo... aż chce się ćwiczyć!
Dziś już jestem po treningu, niestety idę na noc do pracy.
Do zobaczenia.
__________________
96.....82....73,5.....68... cel: 60 kg
walka trwa od 05.2013
coraz bliżej do celu numer 1!


hebanowe noce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 15:24   #1543
Katuszka89
Zakorzenienie
 
Avatar Katuszka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 148
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

ja odpoczne po obiadku i biegne cwiczyc az mi sie chce tym bardziej ze mama mi wczoraj powiedziała "jaki Ty masz plaski brzuch"

plany na dzisiaj to:
20 min orbitrek
15 min skakanka
15 min hula hop
ćwiczenia na tylek
100 brzuszkow
8 min ABS
no i rozciaganie szału nie ma ale mi wystarczy

I'm sexy and I know it
__________________
07.02.2016

Katuszka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 16:16   #1544
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Katuszka89 Pokaż wiadomość
ja odpoczne po obiadku i biegne cwiczyc az mi sie chce tym bardziej ze mama mi wczoraj powiedziała "jaki Ty masz plaski brzuch"

plany na dzisiaj to:
20 min orbitrek
15 min skakanka
15 min hula hop
ćwiczenia na tylek
100 brzuszkow
8 min ABS
no i rozciaganie szału nie ma ale mi wystarczy

I'm sexy and I know it
http://i2.pinger.pl/pgr96/fcd8072d000fb1434ed2bcdb
idę ćwiczyć
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 16:44   #1545
magdalenka_87
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka_87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 241
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

hej witam wszystkie nowe dziewczyny
ja dzisiaj 30min stepper-mało, ale tak dzisiaj rano wymarzłam że jedyne na co miałam ochotę to grzać się pod kołderką i chciałam się pochwalić że stałam się szczęśliwą posiadaczką hula hop-nareszcie już po pierwszych testach, dzisiaj jeszcze coś pokręcę
pozdrawiam
magdalenka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 17:20   #1546
c25b88eee251337e2cf3080657e4acb7d681f815_5dace6f2394b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 220
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Tez mam takie wymiary Ale 60 w talii wcale mi sie nie marzy/.
Poza tym zauwazyłam od kiedy cwicze ze w talii mi przybywa Miałam 65, mam 66,5. Od czego to zalezy? Od zatrzymywania wody przed okresem?? Bo chyba nie od rozrostu miesni w tak krotkim czasie?
Tak czy inszej cwicze drugi tydz, ale czuje sie za☠☠☠iscie, wysmukliłam sobie brzuch. Znacie moze jakies fajne cwiczenia na talie? Oprocz hula hop/ Tak do 63 cm chciałabym zejsc.
Nie mam pojęcia powiem Ci, ja talię ćwiczę tylko przez hula-hop ;D
Co do wymiarów - chyba nie chcę mieć w biodrach 90 xd może być nawet to 95, byle talia do 60 zeszła - jest to w ogóle możliwe? xd

Dziś godzina wf, godzina baletu (do domu wróciłam z płaczem, wierzycie?)

Jak już o tych piersiach rozmawiałyśmy - żartowałam, he, he, D to mój normalny rozmiar, bez odchudzania. A polecacie jakieś ćwiczenia na ujędrnienie ich? Czy najlepsze będzie to "ściskanie" dłoni przed klatką piersiową?

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez magdalenka_87 Pokaż wiadomość
hej witam wszystkie nowe dziewczyny
ja dzisiaj 30min stepper-mało, ale tak dzisiaj rano wymarzłam że jedyne na co miałam ochotę to grzać się pod kołderką i chciałam się pochwalić że stałam się szczęśliwą posiadaczką hula hop-nareszcie już po pierwszych testach, dzisiaj jeszcze coś pokręcę
pozdrawiam
I jak? Nie bolało jeszcze nic? ;D Ja początkowo na plecy nie mogłam wytrzymać...
c25b88eee251337e2cf3080657e4acb7d681f815_5dace6f2394b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 17:37   #1547
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Poćwiczone
tummy tuck + intensywny trening cardio
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 17:59   #1548
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

za mną jak na razie godzinka na rowerku.
też poluje na zakup hula hop i skakanki, bo miałam to w domu ale jakimś cudem zniknęło. ;o
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 18:07   #1549
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

niedawno widziałam skakanki w biedronce po 9,99 z licznikiem , ja kupiłam rok temu taką samą jak teraz były dostępne i nie narzekam
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 18:16   #1550
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

a więc muszę się wybrać i na miasto i do biedry na poszukiwania. czytałam ten wątek o skakance no i zatęskniłam za dzieciństwem kiedy to tak bez trosko się skakało koło domu ah. i w ogóle dziewczyny tam natchnęły mnie dobrą myślą, że też coś daje a szczerze powiem że nie spodziewałam się jakoś nie wiadomo czego. za parę chwil spróbuje zrobić jedną serię brzuszków, ale mniej co by nie powiększyć bólu i zakwasów.
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 20:38   #1551
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

u mnie dziś tak średnio, ale w ostatnich dniach nie było prawie nic bo nie miałam czasu ani sił (dużo gotowania, sprzątania, szykowania). dziś wypróbowałam insanity fitness, nie wytrzymałam jeszcze całego cyklu, ale to na pewno będzie się poprawiać. Ponadto cykl ćwiczeń na uda, na pupę, hula hop, ramiona i brzuszki robione z hula hop- dużo trudniej mi idzie niż normalne.
Tak w ogóle nie wiem czemu, ale nie mogę jakoś długo wytrzymać hulając :/ ciągle nie mogę zwiększyć za bardzo czasu, o 20 minutach mogę tylko pomarzyć
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 21:08   #1552
nena20
Raczkowanie
 
Avatar nena20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: -
Wiadomości: 73
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Witam

Wracam do Was po raz drugi, tym razem bardzo mocno zmotywowana Ćwiczę od 20 lutego codziennie. Jestem na takim etapie:

25min skakanka
30min hula hop
15 min ćwiczenie brzuszka

Jutro chcę dołożyć jeszcze ćwiczenia cardio. Mój cel to 3 miesiące, taki czas daję sobie, na sprawdzenie efektów moich wypocin Mam nadzieje, że będą one jak najlepsze Pozdrawiam
__________________
W miłości mężczyzny i kobiety jest coś bezcennego i można tylko współczuć temu, kto nigdy nie kochał.

Razem: 5.05.03
Żona: 28.08.2010

Będę Mamą
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxqqmzalc12ipp.png
nena20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 22:32   #1553
magdalenka_87
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka_87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 241
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

[1=c25b88eee251337e2cf3080 657e4acb7d681f815_5dace6f 2394b4;32586521]
I jak? Nie bolało jeszcze nic? ;D Ja początkowo na plecy nie mogłam wytrzymać... [/QUOTE]

w pierwszej chwili mnie łaskotało ale później już poczułam ten masaż (czyt.ból) głównie na brzuchu narazie myślę żeby stopniowo zwiększać czas hulania może wtedy nie będzie tak źle
magdalenka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 23:10   #1554
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Dziękuję Wam.
Pomogłyście mi bardzo.
Dzisiaj ćwiczyłam Mel B-50min. A od jutra zrobię tak,że będzie jeden zestaw z Mel B, a później Pump it up, tyle ile dam radę.
I zobaczymy-daje sobie miesiąc. A później się zmieni.
ZATEM DO DZIEŁA!
__________________
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne - nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.


— Adam Neste

Uzależniona od muzyki z Pachnidła...
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 11:48   #1555
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

hej

u mnie dziś:
40min orbitreka +15min skakanki + 375 powtórzeń na leg magic

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Znacie moze jakies fajne cwiczenia na talie? Oprocz hula hop/ Tak do 63 cm chciałabym zejsc.
możesz spróbować z twisterem
nie jest to drogi sprzęt, więc można zainwestować

Cytat:
Napisane przez Katuszka89 Pokaż wiadomość
tym bardziej ze mama mi wczoraj powiedziała "jaki Ty masz plaski brzuch"
fajnie usłyszeć coś takiego
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 13:17   #1556
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

hej

ja już po ćwiczeniach było 100 powtórzeń na leg magic + tummy tuck + 15 min pump it up high energy + intensywny trening cardio i padłam ! ale uzupełniam siły właśnie obiadem

wczoraj się naczytałam o prostym typie figury , tubie i się wkurzyłam , ja nigdy talii nie będę miała ładnej bo się nie da no trudno , powalczę z nogami może w takim razie
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 14:45   #1557
c25b88eee251337e2cf3080657e4acb7d681f815_5dace6f2394b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 220
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
hej

ja już po ćwiczeniach było 100 powtórzeń na leg magic + tummy tuck + 15 min pump it up high energy + intensywny trening cardio i padłam ! ale uzupełniam siły właśnie obiadem

wczoraj się naczytałam o prostym typie figury , tubie i się wkurzyłam , ja nigdy talii nie będę miała ładnej bo się nie da no trudno , powalczę z nogami może w takim razie
Taak, jeszcze tymi pięknymi nogami usiąść w pięknym szpagacie... Ach.


Weszłam do domu, wszystko w piegu i zjadłam pączka. ;/ 3 dzień niejedzenia słodyczy, a ja z pączkiem wyskakuje... Byłam juz taka dumna z siebie... Muszę się ukarać. Dziś 100 brzuszków. Będzie.
c25b88eee251337e2cf3080657e4acb7d681f815_5dace6f2394b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 18:03   #1558
hebanowe noce
Raczkowanie
 
Avatar hebanowe noce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 164
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Mam okropne zakwasy brzucha i nóg - ćwiczyć dziś czy nie ćwiczyć?
__________________
96.....82....73,5.....68... cel: 60 kg
walka trwa od 05.2013
coraz bliżej do celu numer 1!


hebanowe noce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 18:21   #1559
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

Cytat:
Napisane przez hebanowe noce Pokaż wiadomość
Mam okropne zakwasy brzucha i nóg - ćwiczyć dziś czy nie ćwiczyć?
może coś delikatnego + rozciąganie ?
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:48   #1560
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Powolutku ale porządnie ! Być FIT do Lipca 2012 :)

a ja chyba przesadziłam. jestem niejadkiem, ale ostatnio mam takie dni że na prawdę prawie żyje powietrzem. no i chyba się to odbiło w końcu bo mam coraz mniej sił , a kilka chwil temu zaczęła mi nagle lecieć krew z nosa. ;o w sumie fakt, dziś o 8 rano kanapeczka, i dopiero po 16 TŻ wcisnąl we mnie małą bułkę, chociaż zapierałam się że nie i nie. nie czuje głodu, ale muszę chyba się ogarnąć. także dziś nie mam sił na rower. ;o chciałam zacząć od dziś te 8minutówki. może się prześpie z godzinkę i poczuje się lepiej.

coś było o szpagacie wyżej- umiałam kiedyś zrobić, umiałam.
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-07 19:11:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.