Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-18, 18:35   #331
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Fajnie ze Ci przypadly do gustu


U mnie BE zbyt sie blyszczaly i mialam na nie alergie(mnostwo swedzacych krostek podskornych)

Jak juz stwierdzilysmy-kazda cera jest inna i kazdemu cos innego pasuje
mnie też nieco przeszkadza ten połysk, chcę wypróbowac jednak Meow i Lumiere
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 18:38   #332
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mnie też nieco przeszkadza ten połysk, chcę wypróbowac jednak Meow i Lumiere
Wczoraj dostalam emaila ze moje Lumiere wyslane

Nad Meow sie bede zastanawiac....


Chce tez niedlugo zamowic podklad EDM-jakis o ton ciemniejszy(na wiosne i lato-moze Sunkissed Fair?) oraz jakis roz tej firmy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 18:40   #333
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wczoraj dostalam emaila ze moje Lumiere wyslane

Nad Meow sie bede zastanawiac....


Chce tez niedlugo zamowic podklad EDM-jakis o ton ciemniejszy(na wiosne i lato) oraz jakis roz tej firmy
to super
dziś przetestowałam róż EDM Soft Touch który poleciłaś. Myślałam ze będzie za jasny ale pięknie wygląda na policzkach dodaje świeżości
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 18:46   #334
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
to super
dziś przetestowałam róż EDM Soft Touch który poleciłaś. Myślałam ze będzie za jasny ale pięknie wygląda na policzkach dodaje świeżości
Juz nie moge sie doczekac az przyjda
Ja b lubie ten roz-fakt dodaje swiezosci-i kolor fajny-taki delikatny

Dostalam probki Lumiere-ale szybko Tz mi przyniosl paczke(bo mi jak zwykle nie chcialo sie wyjsc bo za zimno) i mowi:Znowu jakas paczka dla Ciebie-a ja na to:To nie paczka to probki hehehe(faceci chyba nigdy nie zrozumieja ze musimy miec troche wiecej kosmetykow niz oni)

ale do rzeczy:

Pierwsze wrazenia:
-probki b oszczedne-niektore nawet nie wypelnione do polowy sloiczka(jednak najwieksze probki ma Monave na drugim miejscu EDM)
-kolory jasne-ale myslalam ze beda jasniejsze:
Light Beige-minimalnie za jasny
Light medium beige i light medium golden-wydaje mi sie ze 1 bedzie w sam raz.
Medium Beige-minimalnie za ciemny-ale zmieszam z light beige i bedzie ok
Puder wykanczajacy-jasny bezowy odcien.
Roz-troche ciemniejszy od Soft Touch EDM-bardzo podoba mi sie odcien.
Struktura-rzeczywiscie flawless-bardzo leciutkie,delikatne-przypominaja mi troche struktura podklad Lucidity EL(testowalam na razie na rece punktowo)-jutro przetestuje na twarzy

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:26 Powód: post pod postem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 08:50   #335
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

No to czekamy z niecierpliwością
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 17:22   #336
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Troche pozno,ale mam zdjecie elfie
ED to fair neutral (Ty chyba tez masz taki odcien) a reszta to Meow.zrobilam zdjecie tylko tych najjasniejszych.Kolory sa prawie biale z domieszka bezu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mineraly1.jpg (45,7 KB, 83 załadowań)
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 17:54   #337
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Hanneke, mea culpa, obiecuje, ze juz wiecej zlego slowa o Pampered Puss juz nie powiem, slowo skauta (swoja droga, swietna nazwa, ech jako 'kociara'/maniaczka kotow chyba powinnam sobie jakis podklad z meow sprawic )

Elfie, jesli bedziesz miala mozliwosc, to sprawdz roz pink ribbon - podobno jest to cudny, cukierkowy roz i dodatkowo ma troche malutkich drobinek (chyba, ze chcesz matowy, to wtedy lepszy soft touch). czekam na twoja relacje z lumiere, jak porownalabys mocno kryjacy podklad z intensive EDM?
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 21:46   #338
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Kociolku, myślę że tym razem puszczę Twoje słowa w niepamięć

Bengal 0 Meow jest idealnie taki jak moja skóra Wcześniej wszystkie testowane podkłady były za ciemne Ale niestety doszłam do wniosku, że filtry jednak mnie bielą i muszę coś dokupić ciemniejszego

Poza tym przesadziłam z Dirosealem i miałam mega podrażnienie Wstyd było nawet tak po domu chodzić, nawet micel Biodermy mnie szczypał, nie byłam w stanie nawet nałożyć filtra, więc maznełam się tylko Lipidią i użyłam korektora Meow. Wieczorem jak to zmyłam byłam tylko leciutko zaróżowiona, rzadnego swędzenia i pieczenia Minerały mają działanie gojące Bo nigdy mi tak szybko nie schodziło, conajmniej 2-3 dni byłam buraczkowa

Poza tym, wszystkie podkłady Lumiere poza Veena Velvet, który ma owies, mają Boron Nitride w składzie
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 00:14   #339
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Reese-Testowac bede chyba jutro-dzisiaj nigdzie nie wychodzilam(pozatym mam troche problemy z twarza-okres sie chyba zbliza)
Sunapee-dzieki za zdjecie porownawcze
Kociolek-sprawdze odcien tego rozu-i napisze relacje z Lumiere jak je przetestuje
Hanneke-nie strasz-mam nadzieje ze mnie po tym podkladzie nie wysypie-jest kilka negatywnych opinii tej firmy no ale zobaczymy jak sie sprawdziDobrze ze sa probkiBTW-na makeuptalk czytalam ze sporo osob ma wysyp po stosowaniu podkladu VV ktora ma w skladzie ten owies.Kusisz tym Meow-bardzo mi sie podoba ze ma wlasciwosci gojace

Na razie dziewczyny wklejam zdjecia probek Lumiere:

Od lewej:
-Light Beige
-Light Medium Beige
-Light medium Golden
-Medium Beige
-puder wykanczajacy-Sand
-roz-Delicate Pink
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lumiere.jpg (121,4 KB, 112 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-01-20 o 02:44
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 18:08   #340
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Hanneke, musisz miec bardzo wrazliwa skore. w ramach podraznien, przyznaje sie do jednokrotnie przetestowanej kombinacji: mocny peeling (domowa mikrodermabrazja) + lysanel + punktowo zastosowany sudocrem - myslalam, ze mi twarz wypali, wygladalam jak miss piggy.. diroseal mnie nigdy nie podraznil, hm, ale ja pewnie jestem gruboskorna (maly OT)

dziewczyny, a propos owsa to ma on spore zdolnosci kojace i pobudzajace do regeneracji - stosowalam Epitheliale z wyciagiem z owsa A-Dermy i byl calkiem niezly w przyspieszaniu gojenia - moze podklad tez bedzie podobnie dzialac? a boronowi mowimy niet
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 19:01   #341
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
dziewczyny, a propos owsa to ma on spore zdolnosci kojace i pobudzajace do regeneracji - stosowalam Epitheliale z wyciagiem z owsa A-Dermy i byl calkiem niezly w przyspieszaniu gojenia - moze podklad tez bedzie podobnie dzialac? a boronowi mowimy niet

kiedys rano mylam buzie zmielonymi platkami owsianymi i efekty byly doskonale..niestety a braku czasu musialam zaprzestac tej procedury
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 19:24   #342
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Kurcze a mi platki owsiane nic dobrego z cera nie robily-jak widac kazda cera jest inna

Pierwsze wrazenia z testow Lumiere:
-konsystencja pudru bardziej kremowa(wilgotna) i lzejsza
-krycie-takie samo jak w EDM
-nakladaja sie szybko
-niewidoczne na twarzy
-kolor Light medium Beige dobry ale moglby miec troche wiecej zolci(chyba odcien LMG bedzie lepszy)-aha podklad wyglada jasniej na twarzy niz w sloiczku.
-probki-niewydajne-jedna probka starczy mi moze na trzy razy(EDM uzywalam kilkanascie razy)
-testowalam tez roz-fajny kolor i dobrze napigmentowany

Ogolnie efekt mi sie podoba-teraz czekam czy mnie nie wysypie.....no bo ten boron w skladzie...
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 20:19   #343
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Oo, to ja po relacji Elfa już wiem, że mi Lumiere nie będzie pasowało, wilgotnym mienerałom mówię zdecydowanie

Elfie, chyba zostaniesz naszą skarbnicą wiedzy Świetnie, że testujesz nowe firmy i dzielisz się z nami swoimi opiniami, pewnie niejednej z nas oszczędzi to zbędnych wydatków (lub zachęci do nowych). Mam nadzieję, że nie będziesz miała żadnych rewelacji po boronie

Nooo, ja chwalę Meow, bo mi idealnie pasują, ale pewnie wszystkie inne minerały z dużą ilościa tlenków będą gojące

Dzisiaj pomalowałam sobie oczy różem EDM Anytime, efekt Do tego świetna trwałość, nic mi się nie zrolowało, ani nie zblakło (mam głęboko osadzone oczy z nadmiarem skóry na powiekach i zawsze mi się cień zbiera w załamaniu).

Alergikom radzę uważać na owies, mi robi kuku

Kociolku, niestety, 3 dni z Diro pod rząd + mege pomidorowe spaghetti i sama mam twarz w kolorze spaghetti. Chyba mam początki trądziku różowatego
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 20:31   #344
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Hanneke-no mam nadzieje ze mnie nie wysypieCo do testow-to ja juz chyba wiecej testowac nie bede(jedynie kusi mnie meow).

Podaje linka do fajnej strony-sa na niej skladniki wszystkich Mineralow:

http://people.delphiforums.com/traci...List22405.html
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 14:13   #345
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Ja dostałam próbki z Lumiere w ubiegłym tygodniu, nie testowałam, bo byłam na urlopie, a próbki czekały na mnie w pracy Zamawiałam 6.01. więc doszły po 10 dniach (załapałam się na próbki za 6 $ ) EDM które zamawiałam wcześniej niż Lumiere jeszcze nie doszły

Dziewczyny pisały ,że FF są bardzo jasne i obawiam się ,że wzięłam za ciemne no zobaczymy w domu, w pracy tylko testy na ręce przeprowadziłam. Na pierwszy rzut jednak widać ,że kolory róznią się w zależności od formuły , mam Medium Golden Veena Velvet i ten sam kolor z Flawless i są inne!

Mam koleżankę o ciemniejszej karnacji i ona już zaciera ręce na myśl, że przejmie moje próbki

Elfie daj znać jak Twój kolorek Light Med Golden ? wcześniej myślałam,ze muszę brak trochę ciemniejsze kolory niż Ty ale chyba jednak ten Medium będzie dla mnie za ciemny. Może przypasuje mi Light Med Warm, bo na ręce wygląda całkiem dobrze.
no dosyć gdybania biorę się za pracę, to wcześniej dotrę do domu i zacznę testy na buźce. a i mam jeszcze kolor Medium Beige...wydaje mi się ,że widzę w nim odcień różowy
Róż mam Dusty Rose i wygląda na ręce super, ale wybrałam taki z drobinkami i będzie dobry na lato ...teraz niekoniecznie.
Potestuję to dam znać.

Uprzejmnie donoszę ,że kolor Medium Golden z Lumiere jest dla Azjatek o dziwo formuła VV w tym kolorze jest jaśniejsza niż FF !!

Light Medium Warm o pół tonu za jasny dla mnie, a Medium Beige za ciemny, pomieszałam obydwa i przynajmniej teraz w sztucznym świetle jest chyba oki

Konsystencja FF jak dla mnie super, są wilgotne, dobrze kryją, nie mam maski na twarzy. Jutro sprawdzę jak z trwałością.

Zanim kupię duże opakowanie zamówię pewnie próbkę Medium Warm i Light Medium Beige... i w zależności od opinii Elfa przetestuję Light Medium Golden albo dam sobie spokój ze wszystkimi kolorami Golden bo co by nie mówić Azjatką nie jestem

A róż jest naprawdę ładny...zima zimą a jutro do pracy go nałożę, bo nakładny pędzlem wygląda delikatnie i te drobinki są naprawdę delikatne

No cóż z kolorami nie nalepiej trafiłam , w formule VV wzięłam jedynie Medium Golden więc nie mogę się obiektywnie wypowiedzieć co do konsystensji , bo kolor był tak koszmarny, że na nic innego już patrzeć nie mogłam

zdjęcie moich kolorków FF czyli Light Medium Warm, Medium Beige , Medium Gloden i różu Dusty Rose mogę podesłać na maila zainteresowanym, bo jak zwykle rozmiar fotki mam za duży

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:27 Powód: post pod postem
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:24   #346
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
zdjęcie moich kolorków FF czyli Light Medium Warm, Medium Beige , Medium Gloden i różu Dusty Rose mogę podesłać na maila zainteresowanym, bo jak zwykle rozmiar fotki mam za duży
agabil1@wizaz.pl
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:34   #347
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

ja też poproszę reese.333@interia.eu
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:38   #348
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wysłałam fotkę
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:39   #349
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
wysłałam fotkę
pięknie dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 22:39   #350
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dzisiaj nalozylam po raz drugi odcien LMB do pracy-po calym dniu podklad nie ruszony-nie czulam suchosci-cera wyglada ladnie-tak promiennie-niespodzianek brak-jutro przetestuje LMG moze-LMB u mnie jest naprawde jasny-moze tez dlatego ze pod spod nakladam krem z filtrem..
Ogolnie jestem b zadowolona i wydaje mi sie ze Lumiere sa w pewnym sensie lzejsze od EDM-Lumiere sa bardziej wilgotne,nawilzajace-EDM -bardziej satynowe.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 23:00   #351
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ogolnie jestem b zadowolona i wydaje mi sie ze Lumiere sa w pewnym sensie lzejsze od EDM-Lumiere sa bardziej wilgotne,nawilzajace-EDM -bardziej satynowe.
Ooooo jak nawilżają to muszę je mieć! I nastepne próbeczki do kolekcji....
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 23:01   #352
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dzisiaj nalozylam po raz drugi odcien LMB do pracy-po calym dniu podklad nie ruszony-nie czulam suchosci-cera wyglada ladnie-tak promiennie-niespodzianek brak-jutro przetestuje LMG moze-LMB u mnie jest naprawde jasny-moze tez dlatego ze pod spod nakladam krem z filtrem..
Ogolnie jestem b zadowolona i wydaje mi sie ze Lumiere sa w pewnym sensie lzejsze od EDM-Lumiere sa bardziej wilgotne,nawilzajace-EDM -bardziej satynowe.
Proszę prztestuj Lihgt Medium Golden bo chce zamówić nowe próbki ale Medium Gloden to porażka dla mnie i boję się wszystkiego z nazwą "golden" ... wyglądam jak Azjatka po jego użyciu.
Myślę, że dla Ciebie byłby dobry LM Warm

jestem ciekawa ile będę czekać na EDM, w sumie wolałabym przetestować jedne i drugie zanim kupię pełnowymiarowe opakowanie.

pozdrawiam

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2008-01-22 o 22:00 Powód: literówka :)
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 23:36   #353
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Ooooo jak nawilżają to muszę je mieć! I nastepne próbeczki do kolekcji....
heheMania probkowa

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Proszę prztestuj Lihgt Medium Golden bo chce zamówić nowe próbki ale Medium Gloden to porażka dla mnie i boję się wszystkiego z nawą "golden" ... wyglądam jak Azjatka po jego użyciu.
Myślę, że dla Ciebie byłby dobry LM Warm

jestem ciekawa ile będę czekać na EDM, w sumie wolałabym przetestować jedne i drugie zanim kupię pełnowymiarowe opakowanie.

pozdrawiam
Przetestuje jutro i zdam relacje-co do LMW- wydaje mi sie ze gdzies widzialam zdjecia i wpadal tak jakby bardziej w pomarancz niz w zolc-musze sprawdzic ten odcien-dzieki za namiary.

Tak lepiej przetestuj przed zakupem duzego opakowania.

Pozdrawiam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 12:54   #354
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Przyszły próbki z Meow , ale bede sie smarowac ! 21 kolorków , wieczorem zrobię zdjecia swoich zdobyczy
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 13:11   #355
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Przyszły próbki z Meow , ale bede sie smarowac ! 21 kolorków , wieczorem zrobię zdjecia swoich zdobyczy
a mi nie przyszły
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 15:26   #356
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
heheMania probkowa



Przetestuje jutro i zdam relacje-co do LMW- wydaje mi sie ze gdzies widzialam zdjecia i wpadal tak jakby bardziej w pomarancz niz w zolc-musze sprawdzic ten odcien-dzieki za namiary.

Tak lepiej przetestuj przed zakupem duzego opakowania.

Pozdrawiam
Elfie, LM Warm nie ma w sobie nic z pomarańczoweg odcienia, wlaśnie ma zółć wg mnie jeżeli coś wpada w pomarańcz to szybciej Medium Beige. Natomiast Medium Golden to jest sama zółć !! ja stosoawać go na pewno nie będę

mam nadzieję, że jak zamówię kolejne próbki to lepiej trafie z kolorami.

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Przyszły próbki z Meow , ale bede sie smarowac ! 21 kolorków , wieczorem zrobię zdjecia swoich zdobyczy
Gosiu, a jak długo czekałaś na próbki z Meow ?

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:28 Powód: post pod postem
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 16:44   #357
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

przyszły jednak

Ja czekałam 3 tygodnie. Zamawiałam 31 grudnia a wysłali dopiero 15 stycznia
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 17:05   #358
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Meow i Bare Escentuals bardzo fajnie wyglądają na mojej skórze zwłaszcza Meow których w ogóle nie widac, dają efekt pięknej i gładkiej skóry
Chciałabym jeszcze przetestowac Lumiere, korcą mnie bardzo
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 18:05   #359
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Meow i Bare Escentuals bardzo fajnie wyglądają na mojej skórze zwłaszcza Meow których w ogóle nie widac, dają efekt pięknej i gładkiej skóry
Chciałabym jeszcze przetestowac Lumiere, korcą mnie bardzo
A którą formułę z Meow wybrałaś ?
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 20:02   #360
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
A którą formułę z Meow wybrałaś ?
dostałam od Hanneke próbki. Podkład to Pampered Puss Bengal 0. Stopień jasności idealny, kolor mógłby byc bardziej żółtawy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.