Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-11-21, 11:34   #3721
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Powiem tak... zdjêcie jest jeszcze gorszej jako¶ci ni¿ poprzednie, ale wiem ju¿ dlaczego tamto nie oddawa³o dobrze koloru nie zauwa¿y³am w³±czonej opcji "s³onecznie" przestawi³am na autyomatyczne i kolor jest teraz identyczny na zdjêciu jak na w³osach z jedynym minusem marnej jako¶ci zdjêcia, tam na grzywce kolor jest taki sam, na boki nie patrzcie, bo co¶ sie sta³o niedobrego z nimi przez marny aparat telefonu
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-21, 12:00   #3722
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 155
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

fajny ch³odny br±z
jak farbujesz w³osy palette zawsze krócej trzymasz farbê na w³osach, ¿e kolor wychodzi Ci tak jak powinien?
masa osób skar¿y siê, ¿e br±z z palette = czerñ...
sama kiedy¶ (parê lat temu) farbowa³am siê palette, ale szamponami niby do 24 myæ (nigdy mi siê nie zmy³y do koñca), by³am zadowolona, ale kolory wychodzi³y mi ciemniej ni¿ na palecie.
littlei jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-21, 12:27   #3723
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja trzymam tyle czasu ile jest napisane w ulotce...
mo¿e wiêkszo¶æ zaczyna liczyæ czas od tego momentu kiedy skoñczy nak³adaæ farbê? ja zaczynam liczyæ od na³o¿enia farby na pierwsze pasemko
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-21, 13:44   #3724
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
te czekoladowe kolory sa piekne ale u mnie czeka juz na swoja kolej loreal excellence creeme jasny braz kurcze szkoda, ze te brazy zazwyczaj duzo ciemniejsze wychodza... mi to jednak nie przeszkadza bo jak mi wyjda duzo ciemniejsze to tragedii nie bedzie jestem tak znudzona blondem ze nawet jakby czarny przelamany brazem mi wyszedl to bede zadowolona
Witaj Goldika
mam du¿± pro¶bê, juz od jakiegos czasu poszukujê zdjêæ koloru loreal excellence creme jasny br±z - czy mo¿esz wkleiæ tu swoje zdjêcie po zafarbowaniu tym kolorem? bêdê Ci bardzo wdziêczna
pozdrawiam
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-22, 14:47   #3725
201702060926
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 93
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka¿ wiadomo¶æ
poziom 7 te¿ jest
wstaw proszê zdjêcia jaki kolorek Ci wyszed³...bo ja te¿ jestem na etapie poszukiwañ idealnego...


Jaki piêkny ten kolor!!! Marzê o takim!!!
Bêdziesz nim farbowaæ?
Mówisz, ¿e te farby s± dobre, tak? Bo pierwszy raz o nich s³yszê. Gdzie je mo¿na dostaæ? Znalaz³am 2 hurtownie w necie ale akurat nie ma tego odcienia
201702060926 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-22, 21:14   #3726
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

brownsugar13 ja tym kolorkiem nie farbowa³am...bo jestem na etapie poszukiwañ koloru dla siebie i codziennie podoba mi siê inny

Ja paletê kolorów ogl±da³am na tej stronie : http://www.alexandar-cosmetics.com/s...olor/842/page/
w hurtowniach nie szuka³am
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-22, 21:15   #3727
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A tak przy okazji to chyba znalaz³am kolorek dla siebie
Tylko czy to br±z czy blond???
I jak go otrzymaæ?
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 21:38   #3728
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka¿ wiadomo¶æ
A tak przy okazji to chyba znalaz³am kolorek dla siebie
Tylko czy to br±z czy blond???
I jak go otrzymaæ?
Blond, poziom hmmm chyba 9.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-22, 21:54   #3729
megustastu
Raczkowanie
 
Avatar megustastu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sri lanka
Wiadomo¶ci: 190
Dot.: Farbowanie na br±z - dorad¼cie

ja te¿ mam ma³y problem... jakie¶ 4 miesi±ce temu farbowa³am w³osy lorealem recitsl preferentce - miedziany bursztyn. w³osy wysz³y br±zowe, ale w ¶wietle mieni± siê na czerwono. chcia³abym br±zowe w³osy, bez czerwonej po¶wiaty, zwyk³y ¶redni czekoladowy br±z...
jak± farbê polecacie? a dok³adniej jaki odcieñ z np. loreal casting crea gloss?

któras mia³a podobny problem?
__________________
Mówiæ o pensji brutto to tak, jakby mówiæ o d³ugo¶ci penisa razem z krêgos³upem.
instagramy spamy
megustastu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-23, 06:52   #3730
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 761
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka¿ wiadomo¶æ
Blond, poziom hmmm chyba 9.
To s± pasemka, ale raczej mi to wygl±da na poziom 8 z domieszk± 7. 9 jest du¿o ja¶niejsza-przynajmniej na mojej g³owie.
ismenka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-23, 08:20   #3731
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

te¿ mi siê wydaje ,¿e max to poziom 8, obstawiacie co¶ z natury? popieli? z³ocistych czy per³owych blondów?
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 09:31   #3732
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 1 759
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny postanowi³am pofarbowaæ wloski farbk± joanna naturia color( zastanawiam siê nad kolorkiem : mleczna czekolada lub orzechowy br±z) lub wella, wellaton naturals( tutaj nie mam jeszcze zadnego konkretnego br±zu na uwadze). Czy macie moze jakie¶ do¶wadczenia w koloryzacji tymi farbkami? Obie maja dosyæ fajne opinie na kwc Jutro musze juz sie zdecydowaæ i w koncu zakupic odpowiednia, ale nadal nie jestem pewna, dodam, ze najbardziej zalezy mi na równomiernym pokryciu w³osów( jestem naturalna blondynka, wiêc odrost jest dosc jasny, a reszta wlosów to lekko sprany jasny br±z z casting creme gloss( który jakos szczególnie jasny nie jest)
kamelka33 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:05   #3733
201702060926
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 93
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka¿ wiadomo¶æ
brownsugar13 ja tym kolorkiem nie farbowa³am...bo jestem na etapie poszukiwañ koloru dla siebie i codziennie podoba mi siê inny

Ja paletê kolorów ogl±da³am na tej stronie : http://www.alexandar-cosmetics.com/s...olor/842/page/
w hurtowniach nie szuka³am

Rozumiem, dziêki.
Ale s³ysza³a¶ jakie¶ dobre opinie o tych farbach? Bo bardzo ma³o jest opinii na ich temat.

A ten Twój kolor to zdecydowanie blond, my¶le ¿e to taki biszkopt z odrobin± z³ota. Poziom 9/10, ja ostatnio farbowa³am 8M matrixa i wyszed³ jasny br±z
201702060926 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-24, 06:56   #3734
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 761
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ mi siê wydaje ,¿e max to poziom 8, obstawiacie co¶ z natury? popieli? z³ocistych czy per³owych blondów?
Moim zdaniem ten kolor to pasemka z poziomu 8/9 i 7, te ja¶niejsze zdecydowanie wygl±daj± na poziom 9 a ciemniejsze raczej na 7. Mnie ten odcieñ nie przypomina ani trochê z³ota, raczej naturalny, ewentualnie trochê popielaty, ale raczej natura. Wszystko zale¿y jak w³os ³apie farbê...
ismenka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-24, 16:43   #3735
flower21
Raczkowanie
 
Avatar flower21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gor±cy kraj:)
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

...

Edytowane przez flower21
Czas edycji: 2011-01-18 o 14:12
flower21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-24, 17:13   #3736
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny postanowi³am pofarbowaæ wloski farbk± joanna naturia color( zastanawiam siê nad kolorkiem : mleczna czekolada lub orzechowy br±z) lub wella, wellaton naturals( tutaj nie mam jeszcze zadnego konkretnego br±zu na uwadze). Czy macie moze jakie¶ do¶wadczenia w koloryzacji tymi farbkami? Obie maja dosyæ fajne opinie na kwc Jutro musze juz sie zdecydowaæ i w koncu zakupic odpowiednia, ale nadal nie jestem pewna, dodam, ze najbardziej zalezy mi na równomiernym pokryciu w³osów( jestem naturalna blondynka, wiêc odrost jest dosc jasny, a reszta wlosów to lekko sprany jasny br±z z casting creme gloss( który jakos szczególnie jasny nie jest)
Joanna wychodzi³a mi zawsze ciemniej ni¿ bym chcia³a, ale przynajmniej nie niszczy³a w³osków. Natomiast z wellatonu by³am naprawdê zadowolona, nie niszczy³ w³osów, kolory wychodzi³y ³adne, wielotonowe (przynajmniej u mnie). Jedyne co mog³abym zarzuciæ wellatonowi to jego trwa³o¶æ, no ale jest to, by³o nie by³o, farba drogeryjna, wiêc nie mo¿na oczekiwaæ cudów. Je¶li ma to byæ diametralna zmiana, poleci³abym Ci jednak farbki prof. Ja osobi¶cie przepadam za Majirelem. Zawsze wiem co wyjdzie.

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez flower21 Poka¿ wiadomo¶æ
hej moj naturalny kolor wlosow to taki szary mysi kolor;/ rozjasniam wlosy na blond, ale zastanawiam czy nie zrobic sobie jakiegos orzechowego brazu lub karmelowego koloru. tylko mam pytanie, jak pozniej radzicie sobie z odrostami? nakladacie farbe i odrosty chwytaj±?
rozjasniacz zawsze chwyta mi odrosty, ale zastanawia mnie czy br±zowa farba tez chwyci...
Hm.... karmelowy to kolor zdecydowanie ciep³y, a skoro Twój naturalny kolor zahacza o 'mysi' - to wnioskujê, ¿e jest raczej ch³odny, uwa¿aj, aby nie zrobiæ czego¶ wbrew swojemu typowi kolorystycznemu, chyba ¿e chcesz te¿ zmieniæ kolory makija¿u, podk³adu, ciuchów..... Generalizujê teraz, ale lepiej trzymaæ siê swojej tonacji <ciep³ej lub zimnej>. Co do farbki br±z, nie widzê powodów, dla których mia³aby ona nie chwyciæ odrostu w kolorze mysim Br±z jest ciemniejszy ni¿ mysi kolorek.

Cd radzenia sobie z odrostami, moja kol. praktykuje sposób lekkiego ich zmoczenia, a potem nak³ada farbê i trzyma j± wiêkszo¶æ czasu w³a¶nie na odro¶cie. Nie wiem jednak na ile metoda na wilgotne w³osy jest godna polecenia i tu nie mogê siê autorytarnie wypowiedzieæ.
Martencja24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-24, 17:23   #3737
flower21
Raczkowanie
 
Avatar flower21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gor±cy kraj:)
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

no wlasnie ja mam taki mysi ciemny kolor, ciemniejszy niz braz. i bardzo blad± twarz wiec ten ciemny mysi mi nie pasuje....
a ubieram sie wlasnie w cieple kolory, lubie br±zy itp....
flower21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-27, 16:58   #3738
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 942
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Wcze¶niej malowa³am w³osy poziomem 8, teraz mam 5, i jak ³atwo siê domy¶liæ, z rozja¶nianych w³osów farba za pierwszym razem siê wyp³uka³a, i to do¶æ. Ale czy za kolejnym te¿ tak bêdzie? Mam nadziejê, ¿e ju¿ nie...
Lenka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-28, 12:15   #3739
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hej dziewczynki! Ja te¿ chcia³abym mieæ jaki¶ sliczny br±zik Sêk w tym ¿e bêdê baaaaardzo d³ugo musia³a na to czekaæ... Moje w³osy s± bardzo bardzo zniszczone, poprostu istne siano... Niestety sama do tego doprowadzi³am... Mia³am przepiêkne czarne w³oski, a zachcia³o mi siê rozja¶niæ. Fryzjerka by³a niekompetentna i strasznie mi je spali³a. Potem pomy¶la³am ¿e zrobiê trwa³±. By³o ok, ale tylko z pocz±tku, bo teraz ona ju¿ zesz³a, ale nie do koñca, wiêc s± ani proste, ani krêcone, koszmar. A kolor to czarny trochê wyprany. Na odro¶cie za¶ palona kawa. Generalnie chodzi o to ¿e chcia³abym ju¿ powoli zchodziæ z tej czerni odrostem. Nie wiem tylko do czego...Zastanawia³ am siê nad powrotem do moich naturalnych, w kolorze ¶redniego br±zu. Ale nie wiem czy on mi pasuje. Mo¿e wy co¶ mi dordzicie? Bo jak tylko w³osy jeszcze troszkê mi odrosn±, to mocno je wycieniujê i zetnê te zniszczoneNie mam tylko pojêcia co robiæ z kolorkiem... Odrost jest ju¿ spory, a palona kawa ju¿ mocno siê wyp³uka³a... Zaraz dam fotki tak dla przyk³adu
Vicodin_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 12:21   #3740
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

O ile czego¶ nie pokrêci³am, to na pierwszym dwóch zdj. mam naturalny kolor, na chyba trzech nast. jest mój czarny, a ost. to daaaawno temu jak przez chwilê by³am blondynk± Ale to ju¿ nie wchodzi w grê, bo mia³am tak strasznie zniszczone w³oski ¿e szkoda gadaæ... Powiedzcie dziewczynki, w jakim kolorku jest mi najlepiej??? Du¿o osób mówi mi ¿e w czarnym... Ja teraz te¿ inaczej wygl±dam, bo nie mam ju¿ grzywki, tylko wszystko do góry, i kucyk, albo dobieraniec póki nie zetnê... I chodzê na solarium, wiêc nie jestem ju¿ taka bladziutka jak na fotkach
Vicodin_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-28, 12:39   #3741
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A tu jeszcze parê moich terazniejszych fotek
Vicodin_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-28, 17:49   #3742
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieñka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomo¶ci: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Martencja24
Hm.... karmelowy to kolor zdecydowanie ciep³y, a skoro Twój naturalny kolor zahacza o 'mysi' - to wnioskujê, ¿e jest raczej ch³odny, uwa¿aj, aby nie zrobiæ czego¶ wbrew swojemu typowi kolorystycznemu, chyba ¿e chcesz te¿ zmieniæ kolory makija¿u, podk³adu, ciuchów..... Generalizujê teraz, ale lepiej trzymaæ siê swojej tonacji <ciep³ej lub zimnej>. Co do farbki br±z, nie widzê powodów, dla których mia³aby ona nie chwyciæ odrostu w kolorze mysim Br±z jest ciemniejszy ni¿ mysi kolorek. (
Ja bym radzi³a trzymaæ siê tego czy mamy karnacjê raczej ciep³± czy ch³odn± a nie jaki jest nasz naturalny kolor w³osów - sama jestem z natury mysi± szatynk± (czyli w³osy maj± odcieñ ch³odny) a karnacjê mam ciemn± i zdecydowanie nale¿ê do typów ciep³ych tak wiêc zmiana koloru na ciemny ciep³y br±z by³a zdecydowanie pozytywna!
Autorko, jesli masz skórê w ciep³ej tonacji jak najbardziej karmelowy lub ciep³y br±z beda Ci pasowa³y
__________________
Blog

Edytowane przez kasienka.b
Czas edycji: 2010-11-28 o 17:51
kasienka.b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-02, 17:24   #3743
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 577
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A ja mam ch³odn± karnacje i ciep³y kolor w³osów ociepli³ mi buziê. Nie jestem ju¿ taka blado trupia
cybercat11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-04, 11:26   #3744
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym radzi³a trzymaæ siê tego czy mamy karnacjê raczej ciep³± czy ch³odn± a nie jaki jest nasz naturalny kolor w³osów - sama jestem z natury mysi± szatynk± (czyli w³osy maj± odcieñ ch³odny) a karnacjê mam ciemn± i zdecydowanie nale¿ê do typów ciep³ych tak wiêc zmiana koloru na ciemny ciep³y br±z by³a zdecydowanie pozytywna!
Autorko, jesli masz skórê w ciep³ej tonacji jak najbardziej karmelowy lub ciep³y br±z beda Ci pasowa³y

Nie chodzi mi Kasiu o trzymanie siê naturalnego koloru w³osów, ale tonacji. Przy ciep³ym odcieniu karnacji odcieñ w³osów zahacza o ciep³e odcienie, przy zimnej - o zimne. A czy bêd± to blondy, br±zy, rudo¶ci - ¿e siê tak wyra¿ê, jeden pies wa¿ne, aby pasowa³ odcieniem do karnacji. St±d w³a¶nie do ciep³ej karnacji karmel bêdzie rewelacyjny. Gorzej, jak osoba o typowo ró¿owej cerze zafunduje sobie co¶ z palety ciep³ych odcieni..... widzia³am takie osoby, kiepsko wygl±daj± - sztucznie. Bezpieczniej, jak trzeba ju¿ eksperymentowaæ, to wybieraæ odcienie mieszane - z domieszk± z³ota i popielu (.13, .31) lub naturalne. Powodzenia!
Martencja24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-04, 11:52   #3745
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Poka¿ wiadomo¶æ
Wcze¶niej malowa³am w³osy poziomem 8, teraz mam 5, i jak ³atwo siê domy¶liæ, z rozja¶nianych w³osów farba za pierwszym razem siê wyp³uka³a, i to do¶æ. Ale czy za kolejnym te¿ tak bêdzie? Mam nadziejê, ¿e ju¿ nie...
...je¶li wybierzesz z palety kolorów naturalnych to jest szansa ¿e siê bêdzie znacznie mniej wyp³ukiwa³ kolor, przewa¿nie to numeracja 7,6,5 (bez refleksów) - 7 nosi nazwê ¶redni blond ale w rzeczywistosto¶ci wychodzi jak br±z. Z Majirel 7 wychodzi jak super ciep³y br±zik.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-12-04 o 19:57
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:38   #3746
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 942
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

W³a¶nie u¿ywam 5 - po prostu 5, nic po przecinku, z palety Evolution. My¶lê, ¿e to nie kwestia koloru, ale tego, ¿e w³osy by³y wcze¶niej rozja¶niane, tak tu wyczyta³am, i tak powiedziano mi w sklepie.
Najbardziej mnie dziwi, ¿e ten br±z na mojej g³owie by³ ciemniejszy ni¿ mój naturalny, a odrosty teraz wygl±daj± na czarne...
Lenka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-04, 19:08   #3747
201702060926
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 93
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie u¿ywam 5 - po prostu 5, nic po przecinku, z palety Evolution. My¶lê, ¿e to nie kwestia koloru, ale tego, ¿e w³osy by³y wcze¶niej rozja¶niane, tak tu wyczyta³am, i tak powiedziano mi w sklepie.
Najbardziej mnie dziwi, ¿e ten br±z na mojej g³owie by³ ciemniejszy ni¿ mój naturalny, a odrosty teraz wygl±daj± na czarne...

Nie martw siê, to ca³kiem naturalne. Rozja¶nianie bezpowrotnie rozchyla ³uski w³osa przez co farba szybko siê wyp³ukuje, ale z czasem bêdzie tylko lepiej.

Chocia¿ powiem Ci, ¿e ja baaaardzo d³ugo walczy³am ze swoim blondem. W³osy odda³am w rêce fryzjerki, która pracowa³a na bardzo dobrych farbach, ale od razu uprzedzi³a mnie, ¿e za 2 tyg. bêdê musia³a przy¶æ do powtórki. I tak te¿ by³o. Pó¼niej ju¼ farbowa³am co 3, 4 tygodnie. I kiedy ju¿ wydawa³o siê, ¿e moje w³osy nasyci³y siê tym pigmentem, pojecha³am na wakacje nad morze i jak gdyby nigdy nic pewnego s³onecznego dnia obudzi³am siê blondynk±
201702060926 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-04, 19:20   #3748
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 942
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja mia³am karmel, i w³osy nie wyp³uka³y siê a¿ do tego koloru, ale ró¿nica jest widoczna.
Kole¿anka niedawno malowa³a w³osy z orzechowego blondu te¿ na br±z, i wróci³o jej po dwóch tygodniach do tego samego orzechowego... Ale w nastêpnym miesi±cu ju¿ siê nie wyp³ukiwa³o, wiêc liczê, ¿e ze mn± te¿ tak bêdzie
Lenka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-04, 20:01   #3749
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie u¿ywam 5 - po prostu 5, nic po przecinku, z palety Evolution. My¶lê, ¿e to nie kwestia koloru, ale tego, ¿e w³osy by³y wcze¶niej rozja¶niane, tak tu wyczyta³am, i tak powiedziano mi w sklepie.
Najbardziej mnie dziwi, ¿e ten br±z na mojej g³owie by³ ciemniejszy ni¿ mój naturalny, a odrosty teraz wygl±daj± na czarne...

...ciemny br±z z Alfaparf, z czasem powinien w³os nasyciæ siê barwnikiem - je¶li nie mo¿na spróbowaæ prepigmentacji. Odrosty wygl±daj± na ciemniejsze poniewa¿ w³os u nasady jest zdrowszy i pigment mniej siê wyp³ukuje. Na koñcach w³osów rozja¶nianych powinna byc farba z 3% utleniaczem.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-12-04, 21:21   #3750
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 942
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

O proszê, to st±d te ciemne w³osy przy g³owie utleniacz 3% do farby u¿ywam na ca³o¶æ, tzn najpierw 10 min. tylko na odrost, potem 30 na ca³o¶æ - chyba dobrze?
Lenka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.