Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-27, 15:45   #3631
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
powiem Wam, ze mi sie teraz kompletnie nie podobaja wlosy farbowane
moga byc super zadbane, blyszczace i do pasa ale ja mysle "eee tam. farbowane" hehe
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
czasami mam ochotę podejść do takiej osoby i dotknąć włosów
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
piątka! też tak mam i myślę sobie, że tym bardziej się cieszę, że wróciłam na jedyną słuszną drogę
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
co racja to racja ja też ostatnio jak wiem, że ktoś ma farbowane to od razu jakoś tak no nie podobają mi się
no a już myslalam, że tylko ja jakas kopnięta jestem, że się na ulicy za włosami ogladam i w autobusie sie gapię i w ogole,
a to widać powszechne na naszym wątku i też się często zastanawiam patrzac na czyjeś włosy - farbowane czy natura?

w Muminkach też zawsze buki sie bałam chocaz jak tak teraz pomysleć, to nawet nie wiem czemu
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 16:00   #3632
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

No i mamy niedzielę, szkoda tylko, że święto i podobno dużo sklepów pozamykane, zwłaszcza te sieciówki itp. bo prywaciarze może mają otwarte, nie wiem. A chciałam jechać na zakupy jakieś małe...
Pojadę we wtorek. Jest plus, że wolne mam dziś od zajęć z tej okazji

Myślę nad podcięciem ale nie z długości, tylko przyciąć tą krótszą warstwę co była pocieniowana, bo to właśnie ona jest zniszczona.
Końce z tych najdłuższych mam zdrowe, bo ostatnio mi mama podcinała i są okey, bez żadnych kropek, zabezpieczam je metodą anwen czyli jakiś lekki olej odrobina + jedwab czyli silikon.
Tylko boję się, że będzie ta krótka warstwa się beznadziejnie układać i odstawać... a katować to teraz co mycie suszarką i układać, to jak dla mnie mija się troszkę z celem i nie chce mi się Poza tym nie złapałabym ich na szczotkę bo mam takie grubsze, a tu bym wąską musiała kupić i ja nie lubię układać włosów, to nie dla mnie.
Zobaczymy jak to będzie. Na pewno poproszę o pomoc mamę albo inną zaufaną osobę, do fryzjera się boję iść, ale znów fryzjer poza tym, że nie rozumie 2 cm (dla niego to przeważnie 8 ) to ma zalety takie jak znajomość i technika cięcia... Ech i bądź tu mądrym

Został mi za 2 tyg. ostatni zjazd ale za to najgorszy, najbardziej pracowity, 3 egzaminy w tym ustny , oddawanie 2 prac i przedstawienie referatów z matematyki... w tym ost. ćwiczenia z tego przedmiotu gdzie kobieta męczy nas niemiłosiernie. Jak sie wszystko uda, to chyba bardzo hucznie przywitam wakacje, w końcu będzie okazja do szaleństw i będzie co opić bo to był ciężki rok
Tęskno mi za TŻ, już się doczekać nie mogę aż przyjedzie.

Używa ktoś jakiś kosmetyków z nowej linii Pantene lub którychkolwiek z Dove? Jak się sprawują, czy macie z którejś kategorii kosmetyk który jest dobry albo chociaż okey?
Mam okazję kupić po promocyjnej cenie jakieś z tego asortymentu i się zastanawiam. Dawniej Dove odżywka do zniszczonych mi służyła ale to były inne czas
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 16:02   #3633
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
Melduję się! Na wątku jestem cały czas, zaglądam tu co kilka dni, tylko sesja się zbliża, jeszcze zajęcia mam i w między czasie robię prawko i załatwiam sobie praktyki, po prostu brakuje mi czasu żeby z Wami tutaj skrobać, a gonicie na wątku strasznie
naturalki ładnie sobie rosną, o farbie nawet nie myślę! szkoda by mi było nawet pofarbować jak tyle czasu zapuszczałam
O, super ze sie odezwalas! No to powodzenia na egzaminach


Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
no a już myslalam, że tylko ja jakas kopnięta jestem, że się na ulicy za włosami ogladam i w autobusie sie gapię i w ogole,
a to widać powszechne na naszym wątku i też się często zastanawiam patrzac na czyjeś włosy - farbowane czy natura?

w Muminkach też zawsze buki sie bałam chocaz jak tak teraz pomysleć, to nawet nie wiem czemu
No, Buka byla jakas taka... straszna!
Jejku, dzis wlasnie mijalam dziewczyne - no musialam sie obejrzec za nia Zero makijazu, dzinsy i prosty t-shirt no i dlugie, naturalne wlosy. Naturalne piekno w czystej postaci - dzielo sztuki normalnie! Oprocz tego w tym kontekscie rzucilo mi sie w oczy, jak wiele kobiet ma farbowane i zaniedbane, przesuszone i ogolnie marne wlosy - rezultat zlej pielegnacji!
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 16:30   #3634
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dziewczyny już od jakiegoś czasu was podczytuję, może niedługo dodam jakies zdjęcie mojego 3 centymetrowego odrostu tylko sie nie przestraszcie
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 17:10   #3635
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
no a już myslalam, że tylko ja jakas kopnięta jestem, że się na ulicy za włosami ogladam i w autobusie sie gapię i w ogole,
a to widać powszechne na naszym wątku i też się często zastanawiam patrzac na czyjeś włosy - farbowane czy natura?
Ja też się zagapiam czasem na włosy. Szczególnie te zadbane i długie i mi nie robi różnicy czy farbowane czy nie piękne to piękne
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Używa ktoś jakiś kosmetyków z nowej linii Pantene lub którychkolwiek z Dove? Jak się sprawują, czy macie z którejś kategorii kosmetyk który jest dobry albo chociaż okey?
Mam okazję kupić po promocyjnej cenie jakieś z tego asortymentu i się zastanawiam. Dawniej Dove odżywka do zniszczonych mi służyła ale to były inne czas
Ja używałam kiedyś z Dove -była fajna do czasu... Nagle zaczęła mi mega obciążać włosy. Ale teraz tak myślę, że jakbym ją nakładała na końcówki toby się sprawdziła...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 17:33   #3636
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja też jestem z wami dziewczyny i regularnie podczytuję. Mam też sporo zajęc teraz. Mi już prawie pełny rok minoł jak nie farbuję i ostatnio ściełam farbowanych sporo - nie z długości tylko pocieniowałam i w koncu pozbyłam się żółtych końców na które juz patrzeć nie mogłam. Mam już praktycznie całe swoje Teraz widzę że opłacało sie pocierpieć ten rok bo włoski są mięciutkie i błyszczące. Zostało juz zapuszczanie.
Zdjecie robione w słońcu dlatego są takie zlotawe. A ostatnie zdjecie w kwietniu jeszcze przed podcięciem- widac te żółtki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0720.jpg (60,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0721.jpg (93,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0727.jpg (83,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0154.jpg (101,8 KB, 31 załadowań)
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 17:37   #3637
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
No i mamy niedzielę, szkoda tylko, że święto i podobno dużo sklepów pozamykane, zwłaszcza te sieciówki itp. bo prywaciarze może mają otwarte, nie wiem. A chciałam jechać na zakupy jakieś małe...
Pojadę we wtorek. Jest plus, że wolne mam dziś od zajęć z tej okazji

Myślę nad podcięciem ale nie z długości, tylko przyciąć tą krótszą warstwę co była pocieniowana, bo to właśnie ona jest zniszczona.
Końce z tych najdłuższych mam zdrowe, bo ostatnio mi mama podcinała i są okey, bez żadnych kropek, zabezpieczam je metodą anwen czyli jakiś lekki olej odrobina + jedwab czyli silikon.
Tylko boję się, że będzie ta krótka warstwa się beznadziejnie układać i odstawać... a katować to teraz co mycie suszarką i układać, to jak dla mnie mija się troszkę z celem i nie chce mi się Poza tym nie złapałabym ich na szczotkę bo mam takie grubsze, a tu bym wąską musiała kupić i ja nie lubię układać włosów, to nie dla mnie.
Zobaczymy jak to będzie. Na pewno poproszę o pomoc mamę albo inną zaufaną osobę, do fryzjera się boję iść, ale znów fryzjer poza tym, że nie rozumie 2 cm (dla niego to przeważnie 8 ) to ma zalety takie jak znajomość i technika cięcia... Ech i bądź tu mądrym

Został mi za 2 tyg. ostatni zjazd ale za to najgorszy, najbardziej pracowity, 3 egzaminy w tym ustny , oddawanie 2 prac i przedstawienie referatów z matematyki... w tym ost. ćwiczenia z tego przedmiotu gdzie kobieta męczy nas niemiłosiernie. Jak sie wszystko uda, to chyba bardzo hucznie przywitam wakacje, w końcu będzie okazja do szaleństw i będzie co opić bo to był ciężki rok
Tęskno mi za TŻ, już się doczekać nie mogę aż przyjedzie.

Używa ktoś jakiś kosmetyków z nowej linii Pantene lub którychkolwiek z Dove? Jak się sprawują, czy macie z którejś kategorii kosmetyk który jest dobry albo chociaż okey?
Mam okazję kupić po promocyjnej cenie jakieś z tego asortymentu i się zastanawiam. Dawniej Dove odżywka do zniszczonych mi służyła ale to były inne czas
ja mam z dove taką odżywkę-maskę na minutę taką niebieską i jestem bardzo zadowolona, od święta jej używam albo na końce zamiast jedwabiu i spłukuję oczywiście normalnie.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja też się zagapiam czasem na włosy. Szczególnie te zadbane i długie i mi nie robi różnicy czy farbowane czy nie piękne to piękne


Ja używałam kiedyś z Dove -była fajna do czasu... Nagle zaczęła mi mega obciążać włosy. Ale teraz tak myślę, że jakbym ją nakładała na końcówki toby się sprawdziła...
no w sumie racja, ale jednak zawsze mam takie wrażenie, ciekawe jakie by były jakby nie farbowane i sobie myślę, że pewnie jeszcze ładniejsze to chyba na tej zasadzie, ale uważam również, że jeżeli ktoś jest ładny, to nawet jak ma zniszczone włosy, oczywiście nie bardzo, ale trochę to i tak dobrze wygląda... wiadomo, że na to składa się wszystko, włosy też, ale jednak inne czynniki też wchodzą w grę

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Ja też jestem z wami dziewczyny i regularnie podczytuję. Mam też sporo zajęc teraz. Mi już prawie pełny rok minoł jak nie farbuję i ostatnio ściełam farbowanych sporo - nie z długości tylko pocieniowałam i w koncu pozbyłam się żółtych końców na które juz patrzeć nie mogłam. Mam już praktycznie całe swoje Teraz widzę że opłacało sie pocierpieć ten rok bo włoski są mięciutkie i błyszczące. Zostało juz zapuszczanie.
Zdjecie robione w słońcu dlatego są takie zlotawe. A ostatnie zdjecie w kwietniu jeszcze przed podcięciem- widac te żółtki.
o rany jakie piękne i cudny kolor, marzy mi się taki, niestety moje są trochę ciemniejsze, ale i tak dążę do naturalnych
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 17:43   #3638
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Ja też jestem z wami dziewczyny i regularnie podczytuję. Mam też sporo zajęc teraz. Mi już prawie pełny rok minoł jak nie farbuję i ostatnio ściełam farbowanych sporo - nie z długości tylko pocieniowałam i w koncu pozbyłam się żółtych końców na które juz patrzeć nie mogłam. Mam już praktycznie całe swoje Teraz widzę że opłacało sie pocierpieć ten rok bo włoski są mięciutkie i błyszczące. Zostało juz zapuszczanie.
Zdjecie robione w słońcu dlatego są takie zlotawe. A ostatnie zdjecie w kwietniu jeszcze przed podcięciem- widac te żółtki.
O widze, ze nareszcie ktos kto ma kolor naturalek taki jak ja Bardzo ladne wloski, gratuluje bo juz praktycznie masz cale swoje Super!

amadziaz witamy i czekamy na zdjecie
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 17:50   #3639
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

a ja właśnie jako jedyna buki nie pamiętam

co do dove i innych firm, to nie stosuję, bo wszystko ma silikony i alkohole.

NEWTREND - ładne włoski


to i ja wrzucam dziś swój odrost. za półtorej tygodnia minie mu 9 miesięcy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1738.jpg (80,5 KB, 42 załadowań)
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 17:51   #3640
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
O widze, ze nareszcie ktos kto ma kolor naturalek taki jak ja Bardzo ladne wloski, gratuluje bo juz praktycznie masz cale swoje Super!

amadziaz witamy i czekamy na zdjecie
Dziękuję. Myślę że jeszcze jedno podcięcie i już będą moje całkowicie ale i tak się cieszę. Teraz zostało już zapuszczanie bo jednak wolę troszkę dłuższe włoski.
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 17:55   #3641
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
a ja właśnie jako jedyna buki nie pamiętam

co do dove i innych firm, to nie stosuję, bo wszystko ma silikony i alkohole.

NEWTREND - ładne włoski


to i ja wrzucam dziś swój odrost. za półtorej tygodnia minie mu 9 miesięcy
Specjalnie dla Ciebie - w zalaczniku BUKA!
A odrost - cudny!

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Dziękuję. Myślę że jeszcze jedno podcięcie i już będą moje całkowicie ale i tak się cieszę. Teraz zostało już zapuszczanie bo jednak wolę troszkę dłuższe włoski.
Przesliczne wlosieta, normalnie az czuje przez ekran, jakie sa miekkie i jedwabne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buka-zagoscila-w-enterlandzie.jpg (34,2 KB, 11 załadowań)
__________________


Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-05-27 o 17:57
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 18:19   #3642
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Czesc Dziewczyny Nareszcie znalazlam watek, ktory dotyczy mojego problemu, czyli idealna "grupe wsparcia" hihi


Zaczne od tego ze moj naturalny kolor to ciemny blond.
Sluchajcie - 17 marca tego roku diabel mnie jakis podkusil pofarbowalam sobie wloski na sredni braz. Los tak chcial, ze farba jaka farbowalam sobie wlosy byla zjałczala - tak ;( i wyszedl mi czarny kolor na glowie. Jak to zobaczylam to od razu pomyslalam - Matko Bosko - Częstochosko ! i co ? ani to to zmyc, bo farba byla trwala, ani to to obciac - no co tu robic ?
Tydzien przemeczylam sie z ta farba ... ale wygladalam jak śmierć, jak cierpiętnica, jak dziewczynka z rodziny Adamsów - czułam się porażkowo !
Tydzien po farbowaniu, w sobotę poradzilam sie fryzjerski i ześmy wymyśliły, że jedynie można włosy rozjasnic całe i pozniej nałożyc pożądany kolor ...
Tak zrobilam - rozjasnilam wlosy ( a mialam tak do końca szyi - czyli krotkie ) i co .. i włosy mi umarły ... pół z głowy włosów wyszło, pol zostalo .. a co zostalo to sie mocno z dlugosci wykruszylo. Po rozjasniaczu nalozylam "dziwny" blod .. ktory, zeby bylo jeszcze dziwniej sama wybralam ... bylam sraczkowato-ruda ... i bez polowy wlosow. Przemeczylam sie tak dzien, w niedziele poszlam od nowa do fryzjerski, bo sie smiali ze mnie wszyscy ze jak kurczak wygladam, a sama czylam sie jak ania z zielonego wzgorza ;/
w niedziele fruzjerka powiedziala, zeby moze nic lepiej nie robic ... ale nalozyla mi pasemka, bo ja zameczyc chcialam, zeby zniwelowac ta rudosc ! A te pasemka - to mi wyszly gorzej niz jak ten rudy mialam ...
tego samego dnia z wieczora polozylam sobie juz na wlasna odpowiedzialnosc farbe do wlosow ... w kolorze ciemnego blondu ... cos tam wyszlo, cos tam nie, ale stan moich wlosow to byla juz totalna kaplica i cmentarz !
w koncu wszystkie zabiegi skonczyly sie bez polowy wlosow ( z ciagle jeszcze wychodzacymi ) i z niewiadomego pochodzenia dziwnym kolorem blond na wlosach.
Od tej pory moje farbowanie sie juz na dobre skonczylo !

Dwa, czy nawet trzy razy juz podcinalam wloski. Zakupilam sobie cala gamę olejków, które codziennie przed snem nakładalam na noc, odzywek i innych roznosci na polepszenie wloskow.
Obecnie mam 3 cm odrostu - włoski mi się bardzo kręcą, bo ja na siłe prostowalam, chcialam oszukac nature, ale jak wiadomo natury oszukac sie nie da kolor moich wlosow to zlocisty blond. Nie susze wogole wlosow suszarka, prostownice podarowalam mamie. Myje wloski co 3 dni (a zawsze mylam codziennie). Chodze tylko w rozpuszczonych wloskach, tylko na noc zawsze zwiazane.
Łykam vitapil, pije drozsze od 3 dni codziennie Przynajmniej dwa razy w tygodniu olejuje wloski. Uzywam tylko naturalnych produktow do wloskow. Myje wloski szamponem babydream fur mama i wogole kocham rossmanowskie produkty. Ah i jeszcze jedno - jestem uzalezniona od czytania wizazu i blogow wlosomaniaczek, ktore teraz serdecznie pozdrawiam :-*
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:24   #3643
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Jejku, dzis wlasnie mijalam dziewczyne - no musialam sie obejrzec za nia Zero makijazu, dzinsy i prosty t-shirt no i dlugie, naturalne wlosy. Naturalne piekno w czystej postaci - dzielo sztuki normalnie! Oprocz tego w tym kontekscie rzucilo mi sie w oczy, jak wiele kobiet ma farbowane i zaniedbane, przesuszone i ogolnie marne wlosy - rezultat zlej pielegnacji!
ja chyba az tak naturalna nie mam zamiaru byc

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja też się zagapiam czasem na włosy. Szczególnie te zadbane i długie i mi nie robi różnicy czy farbowane czy nie piękne to piękne
a mi wlasnie teraz robi roznice... i nie mowie ze jakies wlosy nie sa ladne, ale nawet takie dlugie zadbane wlosy wlosomaniaczek nie robia na mnie wrazenia jak sa farbowane

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Ja też jestem z wami dziewczyny i regularnie podczytuję. Mam też sporo zajęc teraz. Mi już prawie pełny rok minoł jak nie farbuję i ostatnio ściełam farbowanych sporo - nie z długości tylko pocieniowałam i w koncu pozbyłam się żółtych końców na które juz patrzeć nie mogłam. Mam już praktycznie całe swoje Teraz widzę że opłacało sie pocierpieć ten rok bo włoski są mięciutkie i błyszczące. Zostało juz zapuszczanie.
Zdjecie robione w słońcu dlatego są takie zlotawe. A ostatnie zdjecie w kwietniu jeszcze przed podcięciem- widac te żółtki.
super
jeszcze kilka miesiecy i tez tak bede miec

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
to i ja wrzucam dziś swój odrost. za półtorej tygodnia minie mu 9 miesięcy
ladny, troszke starszy od mojego eheh
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:26   #3644
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Specjalnie dla Ciebie - w zalaczniku BUKA!
A odrost - cudny!
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość


ladny, troszke starszy od mojego eheh
dziękuję

a buka wiem jak wygląda, ale nie kojarzę jej z bajki kiedyś miałam w domu nawet książki muminków
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:27   #3645
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny Nareszcie znalazlam watek, ktory dotyczy mojego problemu, czyli idealna "grupe wsparcia" hihi


Zaczne od tego ze moj naturalny kolor to ciemny blond.
Sluchajcie - 17 marca tego roku diabel mnie jakis podkusil pofarbowalam sobie wloski na sredni braz. Los tak chcial, ze farba jaka farbowalam sobie wlosy byla zjałczala - tak ;( i wyszedl mi czarny kolor na glowie. Jak to zobaczylam to od razu pomyslalam - Matko Bosko - Częstochosko ! i co ? ani to to zmyc, bo farba byla trwala, ani to to obciac - no co tu robic ?
Tydzien przemeczylam sie z ta farba ... ale wygladalam jak śmierć, jak cierpiętnica, jak dziewczynka z rodziny Adamsów - czułam się porażkowo !
Tydzien po farbowaniu, w sobotę poradzilam sie fryzjerski i ześmy wymyśliły, że jedynie można włosy rozjasnic całe i pozniej nałożyc pożądany kolor ...
Tak zrobilam - rozjasnilam wlosy ( a mialam tak do końca szyi - czyli krotkie ) i co .. i włosy mi umarły ... pół z głowy włosów wyszło, pol zostalo .. a co zostalo to sie mocno z dlugosci wykruszylo. Po rozjasniaczu nalozylam "dziwny" blod .. ktory, zeby bylo jeszcze dziwniej sama wybralam ... bylam sraczkowato-ruda ... i bez polowy wlosow. Przemeczylam sie tak dzien, w niedziele poszlam od nowa do fryzjerski, bo sie smiali ze mnie wszyscy ze jak kurczak wygladam, a sama czylam sie jak ania z zielonego wzgorza ;/
w niedziele fruzjerka powiedziala, zeby moze nic lepiej nie robic ... ale nalozyla mi pasemka, bo ja zameczyc chcialam, zeby zniwelowac ta rudosc ! A te pasemka - to mi wyszly gorzej niz jak ten rudy mialam ...
tego samego dnia z wieczora polozylam sobie juz na wlasna odpowiedzialnosc farbe do wlosow ... w kolorze ciemnego blondu ... cos tam wyszlo, cos tam nie, ale stan moich wlosow to byla juz totalna kaplica i cmentarz !
w koncu wszystkie zabiegi skonczyly sie bez polowy wlosow ( z ciagle jeszcze wychodzacymi ) i z niewiadomego pochodzenia dziwnym kolorem blond na wlosach.
Od tej pory moje farbowanie sie juz na dobre skonczylo !

Dwa, czy nawet trzy razy juz podcinalam wloski. Zakupilam sobie cala gamę olejków, które codziennie przed snem nakładalam na noc, odzywek i innych roznosci na polepszenie wloskow.
Obecnie mam 3 cm odrostu - włoski mi się bardzo kręcą, bo ja na siłe prostowalam, chcialam oszukac nature, ale jak wiadomo natury oszukac sie nie da kolor moich wlosow to zlocisty blond. Nie susze wogole wlosow suszarka, prostownice podarowalam mamie. Myje wloski co 3 dni (a zawsze mylam codziennie). Chodze tylko w rozpuszczonych wloskach, tylko na noc zawsze zwiazane.
Łykam vitapil, pije drozsze od 3 dni codziennie Przynajmniej dwa razy w tygodniu olejuje wloski. Uzywam tylko naturalnych produktow do wloskow. Myje wloski szamponem babydream fur mama i wogole kocham rossmanowskie produkty. Ah i jeszcze jedno - jestem uzalezniona od czytania wizazu i blogow wlosomaniaczek, ktore teraz serdecznie pozdrawiam :-*
o rany dziewczyno ale przejścia, masakra współczuje to jak będziesz chciała to pokaż nam swój odrost
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:28   #3646
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

niewa, hej! porazajaca historia... wlosy rzeczywiscie dostaly mocno w kosc
ale w koncu zobaczysz rezultaty pielegnacji, tylko cierpliwosci
i prosze wiecej farby nie dotykac
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:28   #3647
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
a ja właśnie jako jedyna buki nie pamiętam

co do dove i innych firm, to nie stosuję, bo wszystko ma silikony i alkohole.

NEWTREND - ładne włoski


to i ja wrzucam dziś swój odrost. za półtorej tygodnia minie mu 9 miesięcy
ładniee takie troszkę ombre się z tego robi
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:32   #3648
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja chyba az tak naturalna nie mam zamiaru byc
Oj, ja bym chciala nie musiec ze soba nic robic i TAK wygladac Mialam taka kolezanke w liceum - ona od razu po przebudzeniu wygladala lepiej niz my w pelnym makijazu. I obojetnie co ubrala - zawsze jej pasowalo. Teraz jej uroda jakos zgasla, ale jako 16-latka wygladala zjawiskowo
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:38   #3649
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Oj, ja bym chciala nie musiec ze soba nic robic i TAK wygladac Mialam taka kolezanke w liceum - ona od razu po przebudzeniu wygladala lepiej niz my w pelnym makijazu. I obojetnie co ubrala - zawsze jej pasowalo. Teraz jej uroda jakos zgasla, ale jako 16-latka wygladala zjawiskowo
też bym chciała niestety czasem trzeba coś poprawić, chociaż ostatnio cera trochę mi się poprawiła, nie za bardzo, ale nie narzekam
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 18:39   #3650
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Oj, ja bym chciala nie musiec ze soba nic robic i TAK wygladac Mialam taka kolezanke w liceum - ona od razu po przebudzeniu wygladala lepiej niz my w pelnym makijazu. I obojetnie co ubrala - zawsze jej pasowalo. Teraz jej uroda jakos zgasla, ale jako 16-latka wygladala zjawiskowo
no chciec to ja bym tez chciala
co mi glownie przeszkadza to blond rzesy i brwi
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:41   #3651
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

juz wlasnie dziewczynki cyfrowka zrobilam zdjecia jeszcze tylko bateryjki chwilke podladuje i przesle tu te fotki na moim profilu sa fotki takze po tym koszmarnym farbowaniu ... tak Tygrryska farby na pewno nie dotke OBIECUJE WAM
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:48   #3652
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Powiem Ci, że nawet nie wyglądają tak źle znaczy tamte zdjęcia, nie wiem jak teraz
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:00   #3653
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że nawet nie wyglądają tak źle znaczy tamte zdjęcia, nie wiem jak teraz
Powiem Ci, że ciezko oddać na zdjeciach wygladu wlosow. A dokladniej - mam taką "se" cyfrowke wiec i zdjecia sa takie se ...

Wlosy mialam jak gumki dodatkowo jak szlam spac w rozpuszconych wlosach to mi tak dziwnie pstrykały, kruszyły sie jak lezalam ;/
wygladały jak szczotka + te okropne cieniowanie

A teraz włoski mam takie .. zdjecie sprzed 5 minut
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia P5270265.jpg (56,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia P5270271.jpg (72,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia P5270272.jpg (51,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia P5270273.jpg (50,9 KB, 10 załadowań)
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:07   #3654
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ładniee takie troszkę ombre się z tego robi
własnie taki efekt miał być jak szłam do fryzjera, zeby rozjaśniła farbowańce i teraz nie mam kompleksu odrostu. a w realu wyglądają jakbym miała tak naturalnie.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:09   #3655
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ciezko oddać na zdjeciach wygladu wlosow. A dokladniej - mam taką "se" cyfrowke wiec i zdjecia sa takie se ...

Wlosy mialam jak gumki dodatkowo jak szlam spac w rozpuszconych wlosach to mi tak dziwnie pstrykały, kruszyły sie jak lezalam ;/
wygladały jak szczotka + te okropne cieniowanie

A teraz włoski mam takie .. zdjecie sprzed 5 minut
widac poprawe
i ladnie faluja

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
własnie taki efekt miał być jak szłam do fryzjera, zeby rozjaśniła farbowańce i teraz nie mam kompleksu odrostu. a w realu wyglądają jakbym miała tak naturalnie.
ja mam straszny kompleks odrostu
nie moge patrzec na roznice w kolorach
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:13   #3656
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

niewa - jejku, ale Twoje włosy przeszły 'piekło' :O ale najważniejsze, ze ostro regenerujesz i dbasz co do pielęgnacji to dbam jak Ty, bo też jestem kręconowłosa. przyznam, że od tej pielęgnacji moje włosy wyszły z dołka po zimie i teraz szybciej rosną. Niestety błędy widzimy dopiero po tragicznych skutkach ale trzymam kciuki za Twoją wytrwałość i nie farbuj już
a włoski fajne masz, troszkę widać te odstające wysuszone, ale nie wyglądają tragicznie
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:14   #3657
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dziekuje Tygrryska :-* faluja, jak fale dunaju ;P hehe, ale juz nie walcze z tym tylko recz odwrotnie, jeszcze bardziej sie troszcze o nie

a komplex odrostu kazdy ma ... dziewczyny jest ciezko jak diabli patrzec na odrosty ! ale co nas nie zabije to wzmocni ! damy rade i zapuszczajmy odrosty, ale troszczmy sie takze o reszte wloskow bardzo

TwojaKokaina - dziekuje slicznie :-* tak, jeszcze sa troszke przesuszone, ale tyle co wlozylam pracy w te wloski, godzin i przeplakanych nocy to chyba tylko ja wiem wiedza Was dziewczyn pomogla mi w pielegnacji super ze tez TwojaKokaina pielegnujesz wloski jak ja, bo sama wiesz ile "kreconowlose" musza sie napocic zeby mialy sliczne, sprezyste wloski, ktore sa bardziej narazone na przesuszenie niz te co miaja proste

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2012-05-27 o 19:18
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:15   #3658
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

ja mam straszny kompleks odrostu
nie moge patrzec na roznice w kolorach
własnie dzięki temu, że to wygląda jak ombre już nie mam

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość

a komplex odrostu kazdy ma ... dziewczyny jest ciezko jak diabli patrzec na odrosty ! ale co nas nie zabije to wzmocni ! damy rade i zapuszczajmy odrosty, ale troszczmy sie takze o reszte wloskow bardzo
dokładnie
po kilku miesiącach leci z górki.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:25   #3659
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
własnie dzięki temu, że to wygląda jak ombre już nie mam
wlasnie ombre mnie nie przekonuje, chce miec cale swoje

wlasnie wtarlam Alpecin i czuje jego dzialanie
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:32   #3660
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
chce miec cale swoje
to mamy wspólny cel
nie ma to jak swoje jeszcze troszkę...
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.