Cera - jak ją upiększyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 09:20   #1
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308

Cera - jak ją upiększyć?


Nigdy nie miałam jakichś większych problemów z cerą, ale teraz niestety mam trochę wyprysków no i niestety skóra zaczęła być błyszcząca, a makijaż nie wytrzymuje na niej nawet 2-3 godzin. Kupiłam krem clean and clear który matuje skórę i trochę pomaga, ale chciałbym się dowiedzieć co robić aby cera była gładsza, ładniejsza, bez błyszczenia i wyprysków? Czy stosować jakies specjalne maseczki, kosmetyki albo witaminy? Jak na razie smaruję się rano i wieczorem kremami na dzień i na noc z Avon, peeling do twarzy stosuję 1 raz na tydzień, a maseczki zwykle robię raz na dwa tygodnie. Mam 23 lata :- ) pozdrawiam
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 19:32   #2
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Cera - jak ją upiększyć?

Na błyszczenie polecam dobry puder matujący ;-) A od kremów z Avon trzymałabym się z daleka bo to straszna ostra chemia.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 21:22   #3
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Cera - jak ją upiększyć?

naprawdę aż tak źle z tym Avonem? ja używam takich niebieskich na dzień i na noc z serii Solutions.
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 15:41   #4
Libba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
Dot.: Cera - jak ją upiększyć?

Cytat:
Napisane przez zielonykotek Pokaż wiadomość
naprawdę aż tak źle z tym Avonem? ja używam takich niebieskich na dzień i na noc z serii Solutions.
Skoro tak, to gratuluję. Ja raz skusiłam się na zakup żelu do mycia twarzy Solutions i makabra.. Dostałam od tego uczulenia. Parę lat później skusiłam się jeszcze na krem do twarzy Avon Naturals. Pomyślałam, że to bardziej naturalny produkt, więc powinien być dobry. No niestety po paru użyciach wyskoczyły mi nowe pryszcze, tak więc ja już raczej nie zaufam kosmetykom do pielęgnacji twarzy z avonu

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez zielonykotek Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam jakichś większych problemów z cerą, ale teraz niestety mam trochę wyprysków no i niestety skóra zaczęła być błyszcząca, a makijaż nie wytrzymuje na niej nawet 2-3 godzin. Kupiłam krem clean and clear który matuje skórę i trochę pomaga, ale chciałbym się dowiedzieć co robić aby cera była gładsza, ładniejsza, bez błyszczenia i wyprysków? Czy stosować jakies specjalne maseczki, kosmetyki albo witaminy? Jak na razie smaruję się rano i wieczorem kremami na dzień i na noc z Avon, peeling do twarzy stosuję 1 raz na tydzień, a maseczki zwykle robię raz na dwa tygodnie. Mam 23 lata :- ) pozdrawiam
A próbowałaś może naturalnych sposobów? Podam Ci tutaj parę fajnych:
1. po normalnych umyciu twarzy, przecierasz ją wacikiem nasączonym mlekiem ( tak jak tonik ). To akurat pomaga, wypróbowałam
2.nie dopuszczaj do swojej twarzy wody z kranu.. używaj przegotowanej lub mineralnej niegazowanej
3. maseczka z jajka.. całe jajko ubijasz i kładziesz sobie na twarz na 10 minut i normalnie zmywasz
Powodzenia
Libba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.