co zrobic z ta twarza?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-07, 17:11   #1
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Red face

co zrobic z ta twarza?!


Hej dziewczyny, pomozcie mi dobrowadzic sie do normalnego wygladu Bardzo prosze o rady dotyczace makijazu, doboru kolorow, ale tez licze na szczere opinie o tym, co przede wszystkim rzuca sie Wam w oczy, co TRZEBA zmienic???

Najwiekszym chyba problemem w moim wygladzie jest twarz. Duza i obla, obwisle policzki, podwojny podbrodek. Nawet jak zmienia mi sie waga, te cechy pozostaja . Do tego brzydka cera z rozszerzonymi porami (z tym juz sama walcze ).

Brwi sa nisko, nierowne - jak je wyregulowac? Bylabym wdzieczna o jakas korekte na zdjeciu - da sie jakos tak obrysowac ktorej czesci brwi powinnam sie pozbyc? Specjalnie od pewnego czasu nic z nimi nie robilam, zeby latwiej bylo naniesc zmiany

Poza tym, przy tym ksztalcie i polozeniu brwi pojawia sie problem z make-up'em - jak nakladac cienie?! Jakie kolory? Jedyne co zazwyczaj robie, to miekka, szeroka, ciemno-brazowa kreska i czasem odrobina blyszczacego brazowego cienia, do tego brazowa wydluzajaca maskara. Czarny tusz wydaje mi sie byc za mocny, ale moze sie myle?

Kolejna kwestia - podklad. W tej chwili mam Softflexa, ktory sprawdza sie na mojej cerze pod wzgledem konsystencji (a przynajmniej mniej mam z nim problemow niz jakimkolwiek w przeszlosci) ale kolor jakis naturalny bez, taki mi dobrala pani w drogerii, ale moim zdaniem zle to na mnie wyglada. Policzki i nos sa duzo bardziej rozowe niz ten podklad, okolice zuchwy duzo, duuuzo bledsze. Wiem, ze powinnam kolor dobierac na zuchwie, ale wtedy podklad bedzie duzo jasniejszy niz niektore partie twarzy.. to normalne?

Nigdy tez nie uzywam pudru brazujacego lub rozu, bo najzwyczajniej w swiecie nie umiem, nic nie jest w stanie poprawic konturu mojej twarzu! A moze macie jakies pomysly? Bardzo prosze o wszelkie wskazowki, zwlaszcza w formie graficznej

Teraz jeszcze jeden problem: kolory w szafie. Chcialabym sie troszeczke ubrawnic na wiosne Dobrze czuje sie w nasyconych czerwieniach/bordach (stad okulary), w brazie, czerni, moim zdaniem zle wygladam w bezach i kremach (wydaje mi sie, ze podkreslaja zbedne kilogramy). Kiedys chetnie siegalam po zielenie, czasem jakis brudny niebieski. Na zdjeciu z bluza corki po cos mi chodzi po glowie, ze zdjecie z rozem i pomaranczem pomaga okreslic typ kolorystyczny Jedyny rozowy sweter mam w zasadzie na sobie.. i jest to raczej brudny roz. Innego nie lubie.

Kiedys juz bylam na metamorfozach, z prosba o dobranie fryzury. Fryzjerka troche zmienila moje plany - powiedziala mi wprost, ze moje wlosy i tak by sie inaczej ukladaly i chwala jej za to! Zaraz po cieciu byly o jakies 2cm krotsze niz teraz. Szczerze mowiac, odpowiada mi to ciecie, w innych wlosach wygladalam gorzej Poza tym teraz jest wygodnie.

Kolor.. widac tam resztki baleyage'u, kolor najbardziej zblizony do naturalnego, jakis ciemny blond czy jasny braz, z cienkimi paseczkami ciemnej czerwieni i jasnego blondu, wszystko czesciowo zmywalnymi farbami, bo mam alergie na odrosty. Ze wzgledu na odrosty wlasnie nie chce ich juz farbowac, ale jesli macie jakies sugestie, to chetnie wyslucham

Naturalny kolor nierowny, niejednolity, pod spodem mysi, popielaty, a tam gdzie slonce mnie zobaczy, od razu robi sie miodowo-rudo-zloty blond. Pod koniec lata czesto wygladam jak wyplowiala kura.

Licze na Wasza pomoc !!!!

__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 17:15   #2
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Ps. Jeszcze usta Bardzo waskie i nierowne. Boje sie wyraznego makijazu, zeby jeszcze ich dodatkowo nie podkreslic, wiec jedyne czego uzywam to bezbarwna lub lekko-rozowa pomadka ochronna. A moze wlasnie powinnam jakos je podkreslic? Tylko jak?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szperrr1.jpg (137,5 KB, 446 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szperrr2.jpg (140,2 KB, 302 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szperrr3.jpg (147,1 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szperrr5.jpg (48,0 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szperrr6.jpg (62,2 KB, 540 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szperrr4.jpg (79,2 KB, 245 załadowań)
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 18:41   #3
aassiiaa11
Rozeznanie
 
Avatar aassiiaa11
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 676
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

salut!
wiec przybywam z pomocą ! troszkę przerobiłam twoje zdjęcie na zasadzie wcześniej pokazanego schematu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1236103214
wyszło takie coś (przeróbka robiona na szybko wiec nie bić) poprawiłam tez oczka, w twoim przypadku stawiała bym na kreseczkę lub delikatny smokey mocno wytuszowane rzęsy jak najbardziej czarne!! (oczy to twój ogromny atut! )! środek ust możesz rozświetlić błyszczykiem to optycznie je powiększy
pozdrawiam !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (62,5 KB, 942 załadowań)
aassiiaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 19:26   #4
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Asiu, jestes genialna!! Dziekuje Ci bardzo I z podkresleniem oczu tez na pewno masz racje

Generalnie ta przerobka duuuzo juz mi pokazala. Nie wiem czy bede potrafila zrobic to samo w rzaczywistosci, ale na pewno sprobuje!

Polecilabys mi jakies konkretne kosmetyki do tego?

I prosba do wszystkich o pomoc z okresleniem mego typu kolorystycznego, doborem kolorow
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 19:49   #5
aassiiaa11
Rozeznanie
 
Avatar aassiiaa11
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 676
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Ciężko mi cokolwiek pomóc, mogę tylko powiedzieć czego sama używam(mam cere mieszana z lekko rozszerzonymi naczynkami ),
Na miejsca do rozjaśnienia:
zielona baza (burżuja ) i podkład Deborah coluor copy nr 0,
na pozostałe miejsce na twarzy nakładam fluid Deborah 24 ore perfect nr 3 wszystko utrwalam pudrem sypkim vipera odbijającym światło, na poliki kładę róż Inglot AMC.
Co do oczu polecam cienie Inglot i tusz MF masterpiece max (ale jak to z tuszami bywa nie każdemu podpasuje )
aassiiaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 21:06   #6
alazif
Raczkowanie
 
Avatar alazif
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do alazif
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Fajnie masz obciete wloski, moze troche bym je pociemnila lub rozjasnila bo kolor nie ejst zdecydowany.Polowa sukcesu to dobry podklad Masz bardzo ladny ksztalt oczu.Nie boj sie czarnego tuszu i mocnego makijazu oka!Kiedy mocno umalujesz oczy, na usta naloz tylko bezowy albo brudnorozowy blyszczyk.Mozesz tez sprobowac z blyszczykiem powiekszajacym.Do tego fajny ciuszek i kolczyli w uszy i bedzie fajnie masz bardzo 'sympatyczna' nienachalna urode.
__________________
1. Tamilee, uratuj mnie


A czym jest mobilizacja,hm?

cel-50.
obecnie-54
alazif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 21:29   #7
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Cytat:
Napisane przez aassiiaa11 Pokaż wiadomość
Ciężko mi cokolwiek pomóc, mogę tylko powiedzieć czego sama używam(mam cere mieszana z lekko rozszerzonymi naczynkami ),
Na miejsca do rozjaśnienia:
zielona baza (burżuja ) i podkład Deborah coluor copy nr 0,
na pozostałe miejsce na twarzy nakładam fluid Deborah 24 ore perfect nr 3 wszystko utrwalam pudrem sypkim vipera odbijającym światło, na poliki kładę róż Inglot AMC.
Co do oczu polecam cienie Inglot i tusz MF masterpiece max (ale jak to z tuszami bywa nie każdemu podpasuje )
Hmm.. pokombinuje z tymi podkladami, moze w koncu kupie porzadny jasniejszy to beda 2 odcienie a jak to sie utrwala sypkim? Tusz pewnie kupie ten sam co poprzednio (dwustronny burzuja ) bo po nim nie placze, ale tym razem czarny

Cytat:
Napisane przez alazif Pokaż wiadomość
Fajnie masz obciete wloski, moze troche bym je pociemnila lub rozjasnila bo kolor nie ejst zdecydowany.Polowa sukcesu to dobry podklad Masz bardzo ladny ksztalt oczu.Nie boj sie czarnego tuszu i mocnego makijazu oka!Kiedy mocno umalujesz oczy, na usta naloz tylko bezowy albo brudnorozowy blyszczyk.Mozesz tez sprobowac z blyszczykiem powiekszajacym.Do tego fajny ciuszek i kolczyli w uszy i bedzie fajnie masz bardzo 'sympatyczna' nienachalna urode.
Musze koniecznie sprawdzic co to ten blyszczyk powiekszajacy brzmi dobrze

Z oczami to nie tak latwo.. ono mi sie tak totalnie chowa i powieki wcale nie widac, ale pokombinuje

Nie wiem tylko z jakimi kolorami powinnam sprobowac

Chyba masz racje z kolczykami, kiedys czesto nosilam rozne takie dlugie, optycznie troche mnie wysmuklaly i dobrze bylo, tylko w ciazy nie moglam ich nosic i odzwyczailam sie.

Dziekuje Wam bardzo dziewczyny
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 21:59   #8
shrekus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 13
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Na przerobce 'aassii11' wygladasz SUPER pozdrawiam
shrekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 22:00   #9
aassiiaa11
Rozeznanie
 
Avatar aassiiaa11
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 676
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

utrwalanie sypkim pudrem polega na najzwyklejszym w swiecie rozprowadzeniu go pedzlem po buzi
aassiiaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 23:25   #10
alazif
Raczkowanie
 
Avatar alazif
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do alazif
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość

Nie wiem tylko z jakimi kolorami powinnam sprobowac

Chyba masz racje z kolczykami, kiedys czesto nosilam rozne takie dlugie, optycznie troche mnie wysmuklaly i dobrze bylo, tylko w ciazy nie moglam ich nosic i odzwyczailam sie.
Fajne kolczyki zawsze dodaja charakteru Mysle ze na dzien fajnie moglby wygladac eyeliner na powiece-cieniutka kreska a na wieczor smoky eyes-wpisz w google
__________________
1. Tamilee, uratuj mnie


A czym jest mobilizacja,hm?

cel-50.
obecnie-54
alazif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 14:07   #11
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Cytat:
Napisane przez shrekus Pokaż wiadomość
Na przerobce 'aassii11' wygladasz SUPER pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez aassiiaa11 Pokaż wiadomość
utrwalanie sypkim pudrem polega na najzwyklejszym w swiecie rozprowadzeniu go pedzlem po buzi
Cytat:
Napisane przez alazif Pokaż wiadomość
Fajne kolczyki zawsze dodaja charakteru Mysle ze na dzien fajnie moglby wygladac eyeliner na powiece-cieniutka kreska a na wieczor smoky eyes-wpisz w google

Dzieki dziewczyny

Poza tym wiem, ze MUSZE kupic kilka kolorowych ciuszkow (wg mojej siostry chodze tylko w dzinsach i bluzach z kapturem, jak kiedys w liceum )

A czy ktos wie jakim typem kolorystycznym jestem??
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 15:21   #12
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

niestety nie pomoge Ci w odnalezieniu typu kolorystycznego bo szama sie na tym nie znam, ale polecam Ci oglądnąć wątek przed/po użyciu pudrówi korektorów mineralnych - jak sama zobaczylam co potrafia zdziałać od razu wiedziałam że z fanki Revlonu ColorStay stane sie fanka minerałów - które nie zapychają, zamierzam teraz kupic jakies sample z www.everydayminerals.com , ponizej link

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311233
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 16:45   #13
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

O tak ja Ci też polecę kosmetyki mineralne ale nie PSEUDO-mineralne tylko w 100% mineralne
Northwestpassage już Cię dobrze do nas skierowała
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 18:06   #14
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Dzieki , wczesniej juz zagladalam tu, widzialam linka i probowalam dopasowac sobie kolory z EDM tylko mi moj maly krzykacz przeszkodzil..
Na pewno zamowie przynajmniej probki i zobacze z czym to sie je


A przy okazji wszystkiego najlepszego kobitki!
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 13:41   #15
aassiiaa11
Rozeznanie
 
Avatar aassiiaa11
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 676
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

sama jestem ciekawa tych minerałów , jak będziesz już po ich użyciu wklej fotki jak możesz
__________________
Moje bazgroły
aassiiaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 14:54   #16
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Szperrr ładna z ciebie dziewczyna. Masz bardzo fajną fryzurkę, pasuje do ciebie. Co do makijażu to wybierz jakiś lekki podkład albo sam puder, masz ładną cerę i nie musisz jej ukrywać. Usta maluj błyszczykiem bezbarwnym albo w jasnych pastelowych kolorach, dzięki temu optycznie się powiększą. Możesz też poeksperymentować z różem. Ja nakładam go na tą część policzków, która uwydatnia się podczas uśmiechu. Myślę, że brązowy tusz do rzęs w twoim przypadku to lepszy wybór, bo nie przytłacza tak oka. Masz głęboko osadzone oczy i nie polecałabym ci czarnej, grubej kreski na górnej powiece ani smoky eyes chyba, że w stonowanych kolorach (nie czarnym). Najlepsze będą jasne cienie, które wydobędą oko i powiększą. Nie znam się na typach kolorystycznych, ale myślę, że możesz być wiosną. Widziałabym cię w soczystej zieleni, pomarańczu, pomidorowej czerwieni. W przygaszonych i ciemnych kolorach nie będziesz wyglądała korzystnie. Mam nadzieję że trochę pomogłam
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 15:26   #17
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Wg mnie, nie powinnaś az tak cieniować włosów, szczególnie grzywki. Wydają sie byc cieniutkie i wygląda na to, ze jest ich b. mało. Kolor ok.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 21:42   #18
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Cytat:
Napisane przez aassiiaa11 Pokaż wiadomość
sama jestem ciekawa tych minerałów , jak będziesz już po ich użyciu wklej fotki jak możesz
Juz zamowilam probki i na pewno napisze jak sie sprawdzaja moze nawet foty wrzuce, ale nie wiem czy znowu sie odwarze

Cytat:
Napisane przez roxi:* Pokaż wiadomość
Szperrr ładna z ciebie dziewczyna. Masz bardzo fajną fryzurkę, pasuje do ciebie. Co do makijażu to wybierz jakiś lekki podkład albo sam puder, masz ładną cerę i nie musisz jej ukrywać. Usta maluj błyszczykiem bezbarwnym albo w jasnych pastelowych kolorach, dzięki temu optycznie się powiększą. Możesz też poeksperymentować z różem. Ja nakładam go na tą część policzków, która uwydatnia się podczas uśmiechu. Myślę, że brązowy tusz do rzęs w twoim przypadku to lepszy wybór, bo nie przytłacza tak oka. Masz głęboko osadzone oczy i nie polecałabym ci czarnej, grubej kreski na górnej powiece ani smoky eyes chyba, że w stonowanych kolorach (nie czarnym). Najlepsze będą jasne cienie, które wydobędą oko i powiększą. Nie znam się na typach kolorystycznych, ale myślę, że możesz być wiosną. Widziałabym cię w soczystej zieleni, pomarańczu, pomidorowej czerwieni. W przygaszonych i ciemnych kolorach nie będziesz wyglądała korzystnie. Mam nadzieję że trochę pomogłam
Roxi, dziekuje Ci, ale nie powiedzialabym, ze mam ladna cere. Mam naprawde bardzo porozszerzane pory, niektorych juz sie nie da domknac, poza tym wszystko je zapycha.

Z podanych przez Ciebie powodow wlasnie uzywalam brazowego tuszu.. a dzis kolezanka pokombinowala z make-up'em dla mnie i widze, ze czarny lepiej wyglada, bede go stosowala na wyjscia, wieczory (chociaz na codzien zostaje przy brazowym ).

Ze smokey nie probowalam jeszcze, mam zamiar poprosic jedna z tych strasznych pan w drogerii o pokazanie mi jak wykonac ten makijaz ich kosmetykami, jesli spodoba mi sie efekt, to kupie do tego mazidla i poprobuje sama w domu , a jesli nie, to sprobuje cos innego.

Na pewno masz racje z ciuchami, powinnam wyleczyc sie z ubierania w szaro-burosci Czas na kolorki

Dziekuje za komentarz Kazda opinia i sugestia jest dla mnie bardzo cenna, bo kazdy na pewno inaczej patrzy na moje foty i co innego na nich widzi.

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Wg mnie, nie powinnaś az tak cieniować włosów, szczególnie grzywki. Wydają sie byc cieniutkie i wygląda na to, ze jest ich b. mało. Kolor ok.
Na fotach jest tylko moja twarz, nie widac jej proporcjonalnie do reszty ciala, wiec nie widac tez, ze ja mam naprawde duza glowe i duza twarz W obfitszych fryzurach zawsze wygladalam jak w helmie Dlatego wlasnie fryzjerka tak mocno mi cieniuje wlosy (ktorych mam bardzo duzo) - zeby optycznie zmniejszyc calosc oraz ulatwic ukladanie.

A moze to tylko ja tak siebie widze? Moze jutro wrzuce fote calej mnie, wtedy latwiej bedzie ocenic. Bede wdzieczna za komentarze na ten temat.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Roxi, na pewno sprobuje tez z jasnymi cieniami

Dzieki

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

odwaze*

nie ma edycji, nie mozna bledow ukryc..
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 16:06   #19
ewa007
Rozeznanie
 
Avatar ewa007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 556
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

witaj!

Jeślic chodzi o Towje brwi...
polecam je "podnieść" do góry poprzez delikatną depilację, najlepiej u dobrej kosmetyczki. Brwi powinny miec kształt delikatnego łuku. Nie chodzi mi o to by były calkiem wyskubane i miały ksztat cienkich kresek-to nie o to chodzi.Na dole wkleje zdjęcie jak możesz wydepilować brwi....

Oczy masz brązowe, bardzo ładny kolor - pasują ci cienie: brzoskwiniowe, zielone, oliwkowe, beżowe, jasno brązowe, złote, unikaj niebieskich cieni. Unikaj też mocnego ich podkreślania czarną kredką, gdyż przy brwiach nisko osadzonych nie jest to wskazane.

Z tego co widze masz ciepły odcień cery..tak mi sie przynajmniej wydaje.. więc unikaj podkładów i pudrów wchodzących w róż...pamiętak konniecznie, by podklad i puder który kupujesz był o ton jaśniejszy od twojej twarzy, gdyż puder z czasem gdy go masz na twarzy ciemnieje co stwarza efekt sztucznej i zmęczonej cery. Lepiej o ton jasniejszy niż o ton ciemniejszy.

Jeśli chodzi o usta. Unikaj szminek i błyszczyków w ciemnych kolorach , to zwęża optycznie usta. Polecam jasne odcienie, mogą być z połyskiem. Błyzczyk optycznie poszerzy usta. Polecam ocienie pomarańczy, zgaszonego różu, piaskowe

włosy: nie zmieniaj radykalnie koloru, gdyż ten co masz pasuje i do oczu, lepiej by ci było gdybyś nie miała tak wystrzępionej grzywki. Moższ zapuścić troszkę bardziej włoski (na tyle być mogła zebrać je w koka) i możesz właśnie zacząć je zbierać w koka, to cię omieni, wiesz dłuższe włoski, więcej możliwości...

Twarz możesz modelować za pomocą różu. Np. jeśli masz drugi podbródek warto te miejsce delikatnie musnąć rózem, lub pudrem ale troche ciemniejszym niż masz na całej twarzy, to optycznie wyszczupli to miejsce...wkleje kilka zdjęć...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z6016425M.jpg (19,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3 [320x200].jpg (18,0 KB, 151 załadowań)
ewa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 01:28   #20
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

hej
jestem tu nowa i mam nadzieje, ze ni eobrazisz sie za to, iz sie wtrace do Twojego watku
ale chcialam powiedziec, ze naprawde ladna z Ciebie dziewczyna i nie ma sie co tak przejmowac np porami tego na pewno nikt poza toba nie zauwaza.
jesli mozna wklejac tu linki z youtuba, to wkleje, co ostatnio znalazlam-rewelacyjna babka pokazuje jak zrobic smoky ( ale taki naserio przystepny) bo ogladalam mnostwo rad roznych ludzi, ale dopiero po obejzeniu jej video sie nauczylam

moja rada co do koloru wlosow-kolor jest nijaki i nie robi nic dla Ciebie
nic konkretnego nie doradze, ale polecam wizyte u fryzjera-stylisty, ktory dobierze odcien
ostatnio bylam u takiego i uwiez-naprawde sie oplaca!!
pozdrawiam
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 16:16   #21
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

natalalala, ja jestem naprawde wdzieczna za wszelkie komentarze, bo kazdy ma inne doswiadczenia, inne "oko"

youtuba mozna i chetnie zobacze

ewa, w tym sek ze dla mnie roz i modelowanie to czarna magia..

ostatnio kolezanka zrobila mi8 make-up, pokaze pozniej foty

tak wogole to ostatnio nie mam glowy do tego, mam takiego malego zabkujacego placzusia w domu, wiec przez ostatnie 2 doby w sumie spalam 6h ale zagladam tu caly czas, wszystkie rady odnotowuje, jestem Wam bardzo za nie wdzieczna i prosze o jeszcze

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

wspominane foty

pierwszy raz w zyciu mam bronzer na twarzy (kolezanka ktora robila mi make-up ma doswiadczenie z tymi mazidlami i nie byla pewna jak to malozyc na mojej twarzy, wiec pomyslcie co by bylo, jakbym sama sie za to wziela )
poza tym mocniejsza ciemnoszara kreska i czarny tusz

jak juz coreczka bedzie sie lepiej czula, poprobuje sama ale najpierw kosmetyki

i chyba przekonalyscie mnie, ze cos musze jednak z kudlami wymyslec.. uwielbiam krotkie fryzurki i zawsze chcialam krotkie wlosy, ale niewiele takich pasuje do mojej twarzy, poza tym mam liczne "wicherki" ktore utrudniaja utrzymywanie krotkich wlosow w porzadku, wiec obecna dlugosc jest z wasadzie minimalna...

poszukam tez starego zdjecia z ciezsza grzywka, ciekawa jestem jak ja ocenicie
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 16:18   #22
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

foty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (22,0 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (32,7 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (32,0 KB, 102 załadowań)
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 18:35   #23
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

po pierwsze-przepraszam za ta dziewczyne- kobiete mialam na mysli
a to jest link do najfajniejszej (moim zdaniem) makijazystki na Utube
http://www.youtube.com/watch?v=C3e_F...e=channel_page

warto tez zobaczyc jej inne makijaze
http://www.youtube.com/profile?user=...up&view=videos
pozdrawiam!
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 18:48   #24
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
po pierwsze-przepraszam za ta dziewczyne- kobiete mialam na mysli


ano wlasnie, przez te obwisle, "mopsie" policzki i podwojna brode wygladam duzo na duzo starsza niz jestem


Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
a to jest link do najfajniejszej (moim zdaniem) makijazystki na Utube
http://www.youtube.com/watch?v=C3e_F...e=channel_page

warto tez zobaczyc jej inne makijaze
http://www.youtube.com/profile?user=...up&view=videos
pozdrawiam!
Dzieki
Dziewczyna dokladnie wszystko opisuje, co jest fajne

Ja chyba jednak najpierw poprosze pania w drogerii o zrobienie mi smokey eye, zobacze co na to.. specjalistka
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 09:01   #25
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
poszukam tez starego zdjecia z ciezsza grzywka, ciekawa jestem jak ja ocenicie
hej, tutaj jestem chora, troche opalona, wlosy w naturalnym kolorze, jedyna fota ktora znalazlam sprzed roku, a tylko wtedy mialam takie odrosniete kudly

naprawde uwazacie, ze taka grzywka lepiej wyglada??

(dodam, ze od tego czasu schudlam niemal 10 pociazowych kg)
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 09:02   #26
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

i znowu nie dodalam zalacznika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrosnieta.jpg (89,8 KB, 198 załadowań)
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 09:40   #27
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

mam jednak jeszcze cos z grubsza grzywka i czeklada na gowie - zdjecie okropne, ale to tylko tak pogladowo zamieszczam
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 09:41   #28
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grzywa.jpg (31,6 KB, 73 załadowań)
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 14:21   #29
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość


ano wlasnie, przez te obwisle, "mopsie" policzki i podwojna brode wygladam duzo na duzo starsza niz jestem
z ta kobieta to nie chodzilo mi op Twoj wyglad tylko o brak mojej dyplomacji
na innym forum nazwalam okolo 40lenia babke dziewczyną i sie smiertelnie obrazila no coz, niektorzy uznaliby to za komplement

a wracajac do tematu!
moim zdaniem ta fryzurka http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1236451093 swietnie Ci pasuje.
kolezanka dobrala troche makijazu i popatrz jak swietnie wygladasz!
w fryzurce mozesz tylko lekko ozywic kolor, bez zadnych drastycznych zmian. i jest swietnie!
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:44   #30
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: co zrobic z ta twarza?!

Zgadzam się z wizażanką poniżej, świetnie na tym zdjęciu wyglądasz. A tak w ogóle to masz bardzo ładną i sympatyczną buzię, piękne oczy które musisz koniecznie podkreślać. Brwi powinny być wyregulowane ale z tym można udać się do kosmetyczki która dobierze odpowiedni kształt. Narzekasz na swoją cerę? Oj żałuj że nie widziałaś mojej(btw zamieściłam fotkę no make-up na wątku przed/po użyciu podkładów mineralnych). Bardzo fajna kobietka z Ciebie
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.