Pomóżcie - w czym na wesele w październiku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-09, 17:34   #1
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234

Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?


Figurę mam raczej idealną, lubię sie odwalić, ale niestety nie wiem jak sie ubrać na wesele i to w październiku. Czy ma to być ciepłe ubranie, czy suknia wieczorowa, czy elegancko i klasycznie. Proszę o jakieś propozycje.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 18:32   #2
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

To zależy, jakie to wesele. Jeśli przyjęcie dla niewielkiego grona osób, to doradzałabym strój klasyczny, elegancki. Jeśli zaś duża, całonocna impreza to raczej coś wieczorowego. Na pewno do kościoła (lub urzędu) będziesz musiała coś włożyć - zależnie od pogody - jakiś elegancki żakiet lub płaszczyk. Na sali weselnej jest ciepło, jeśli są tańce, to tym bardziej - więc raczej nie zmarzniesz. Możesz ze sobą zabrać coś w rodzaju bolerka, szala - żeby ewentualnie okryć ramiona.
Ja już kilkakrotnie byłam na weselach, gdzie przebierałam się - pogoda była koszmarna, więc na ślub szłam w ciepłym, eleganckim kostiumie, płaszczu i wysokich, ciepłych butach, a potem w łazience zakładałam kreację i pantofelki Trochę to niewygodne i trzeba zadbać o odpowiedni transport ubrania - żeby się nie wygniotło, ale da się przeżyć
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 19:19   #3
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

Pomysł niezły, tylko ja chcę załatwić to jedną kreacją. Jaki kupić strój żeby był uniwersalny? Jakby wyglądały satynowe spodnie na weselu?
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 19:35   #4
hipocotam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

Ja też mam taki problem, jedno wesele w ostatnią sobotę września, a potem jeszcze jedna uroczystość w pażdzierniku.
Pomyślałam sobie jak na razie o koronkowych rajstopach (elegancko i jesiennie) do tego mam brązowe zamszowe szpilki ale nie wiem co dalej.
Czy szukac sukienki czy spódnicy i bluzki a może kostiumu. Do tego to musi być kreacja do kolan bo ja jestem nieduża.
hipocotam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 23:00   #5
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

Myślę, że spodnie byłyby ok - do tego jakąś ciekawą górę (top, gorsecik).

A do koronkowych rajstop i szpilek zamszowych - jeśli sukienka, to raczej nie letnie i zwiewna, tylko z troszkę grubszego materiału. Kostium tez byłby ok - ale może nie taka surowa klasyka, ale coś troszkę innego? Może spódnica asymetryczna albo jakieś ciekawe upięcie? Albo fajnie ozdobiony żakiet - jakaś broszka, kwiat? Jeśli buty są brązowe, to można włożyc coś w brązach, beżach, stonowanej zieleni, odcieniach pomarańczu (takiego rudego), jakieś akcenty czerwieni, może stonowanej żółci? Może jakieś złoto - miedziane akcenty - w biżuterii i makijażu? Taka kreacja w kolorach jesieni - ja bardzo lubię taką kolorystykę
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 09:25   #6
hefalumpa
Rozeznanie
 
Avatar hefalumpa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: b-stok
Wiadomości: 906
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

ja rowniez mam wesele w pazdzierniku - konkretnie 7. bedzie ono raczej z pompa, ale poniewaz nie lubie typowo "weselnych" kreacji kupilam sobei taka kiecke. jest kolory - ciemny czekoladowy braz - zeby jednak bylo bardziej "weselnie" planuje zlote (raczej stare ciemne niz blyszczace jansne) dodatki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0886-maly.jpg (67,9 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0888-maly.jpg (82,9 KB, 144 załadowań)
hefalumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 07:30   #7
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

ja równiez wybieram sie w paździuerniku na wesele ,wesele dosć duze około 100 osób no i równiez mam problem co ubrac .I jeszcze moja figura szerokie biodra mały biust ,wogóle niemam pomysłu wczoraj byłam na zakupach myslałam ze cos upoluje a tu nic jeszcze letnie sukienki.Prosze pomózcie bo weselicho sie zbliza ,a niechce szukac tydzien przed
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 07:36   #8
zuza.wroc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 58
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

ja byłam właśnie w ten weekend na weselu i ubrana byłam w czarne satynowe spodnie i różowy gorset do tego czarne bolerko. strój się sprawdział super mogłam szaleć na parkiecie!
zuza.wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 07:41   #9
Ewka86
Raczkowanie
 
Avatar Ewka86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 213
GG do Ewka86
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

Dziewczyny ja tez mam wielki problem bo ide tez w pazdzierniku na wesele ale za to dwudniowe. W pierwszy dzien wypadaloby zalozyc sukienke tylko nie wiem jaka, jeszcze w przyszlym roku mam studniowke i zeby sie przydala na ta okazje. A w drugmi dniu wiem co u brac spodnie bluzka i jakis zakiecik.
__________________
Nie ma weny, nie ma signaturki.
Ewka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 08:11   #10
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

Nie ma takiej uniwersalnej sukienki która pasowałaby zarazem do zimnego kościoła i gorącej sali tanecznej... Zawsze będziesz musiała coś zdjąć i coś założyć (bolerko, żakiet, płaszczyk itp.)
Piszesz, że masz idealną figurę - proponuję więc długą ale "odważną" sukienkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9077.jpg (33,7 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9087.jpg (41,9 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 705381.jpg (21,5 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9068.jpg (33,4 KB, 53 załadowań)
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 21:15   #11
hipocotam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

Teraz mi sie przypomniało, że jeszcze do niedawna w Reserved można było dostac takie błyszczące plisowane spódnice, ale się spóźniłam.
hipocotam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 10:24   #12
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

dziewczyny czy któraś z was mieszka moze w Zielonej Górze ,w piatek sie tam wybieram za sukienka na wesele które odbedzie sie w październiku .Doradzcie mi w jakich sklepach masz szukac
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 08:08   #13
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

No i kupiłam sobie super sukienkę: długą z odkrytymi plecami z dodatkiem świecidełek, brąz czekoladowy. Jest piękna i co dalej tzn. jakie buty? brązowe bardzo się zlewają, a złote drastycznie rzucają się w oczy. Co zrobić z butami? a torebka? Macie może jakieś zdjęcia kompletnego stroju z brązem?
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 08:11   #14
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

Cytat:
Napisane przez hefalumpa Pokaż wiadomość
ja rowniez mam wesele w pazdzierniku - konkretnie 7. bedzie ono raczej z pompa, ale poniewaz nie lubie typowo "weselnych" kreacji kupilam sobei taka kiecke. jest kolory - ciemny czekoladowy braz - zeby jednak bylo bardziej "weselnie" planuje zlote (raczej stare ciemne niz blyszczace jansne) dodatki
Hefalumpa, możesz wrzucić zdjęcia swoich dodatków? Może podkradłabym twój pomysł. Mam nadzieję, że nie będziemy na tym samym weselu.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 08:29   #15
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
No i kupiłam sobie super sukienkę: długą z odkrytymi plecami z dodatkiem świecidełek, brąz czekoladowy. Jest piękna i co dalej tzn. jakie buty? brązowe bardzo się zlewają, a złote drastycznie rzucają się w oczy. Co zrobić z butami? a torebka? Macie może jakieś zdjęcia kompletnego stroju z brązem?
Nie wiem dlaczego myślisz, ze złoto za bardzo rzuca się w oczy w połączeniu z brązem... Osobiście uważam, że to idealne zestawienie
Jeśli "normalne" złoto Cię "razi", to może wypróbuj połączenie z tzw. starym złotem. Jest ono matowe i nie rażące

Oczywiście możesz też połaczyć brąz z turkusem (bardzo modne zestawienie w tym roku) i własnie w turkusowym kolorze dobrać buty, torebkę i inne dodatki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shoes_iaec1005942.jpg (17,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shoes_iaec1011412.jpg (16,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 457_butterfly.jpg (3,8 KB, 36 załadowań)
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...

Edytowane przez Agniesia18
Czas edycji: 2006-09-19 o 08:31 Powód: wstawiłam fotki butów
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 12:36   #16
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

Witam!
Podepnę się pod wątek Mam pytanko: jak uważcie?
Idę w tę sobotę na wesele, mam jaśniutką bladoróżową spódnicę do kolan i gorset w tym samym kolorze.
Do wyboru mam: *buty- ciemoróżowe, zdecydowany kolor
lub *beżowo- kremowe buciki i torebkę w tym samym kolorze.
Co lepiej ubrać?
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 21:41   #17
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

Według mnie, to te blado-różowe.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 21:51   #18
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

rozowe, nawet lepiej ze kolorek zdecydowany jest
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 06:50   #19
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

dziewczyny pomóżcie za 2 tygodnie wesele a ja niemam co ubrac.Już niewiem czy jestem taka wybredna czy naprawde niema nic w sklepach.W sobote byłam w Poznaniu w Starym browarze ,M1,King Krosie i nic nieznalazłam same wełny i sztruksy na jesien ,była taka jedna sukiena w orsey ale oczywiscie ostatnia i zamała -co sie namęczyłam zeby ją ściągnąc .W tym tygodniu jade jeszcze do Zielonej Góry ale naprawde niewiem co i gdzie szukac.
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 11:36   #20
LadyDiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

Cześć,
Ja też wybieram się na wesele w październiku i mam problem z ubraniem.
Musze jechać na to wesele jakieś 500km i straszny ze mnie zmarzluch wiec pomyślałam o czarnych lakierowanych kozakach do kolan, sukienke kremową do kolan z czarną koronką do tego czarny żakiet i czarny płaszczyk (kurtko płaszczyk taki z włochatym kołnierzem). Oczywiscie na przyjęciu kozaki zostaną zmienione nałande buziki do tańczenia. Jak myslicie nie przesadzam z tym 'zimowymi' ubraniami ?
LadyDiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 16:17   #21
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

Cytat:
Napisane przez LadyDiii Pokaż wiadomość
Cześć,
Ja też wybieram się na wesele w październiku i mam problem z ubraniem.
Musze jechać na to wesele jakieś 500km i straszny ze mnie zmarzluch wiec pomyślałam o czarnych lakierowanych kozakach do kolan, sukienke kremową do kolan z czarną koronką do tego czarny żakiet i czarny płaszczyk (kurtko płaszczyk taki z włochatym kołnierzem). Oczywiscie na przyjęciu kozaki zostaną zmienione nałande buziki do tańczenia. Jak myslicie nie przesadzam z tym 'zimowymi' ubraniami ?
No zależy jaka będzie pogoda W październiku może już padać śnieg (tak było w zeszłym roku przecież), ale może też być względnie ciepło...

Ja też mam wesele w połowie października i problem z ubiorem... Mam do wyboru albo jasną, taką beżowo - kremową sukienkę, albo czarną i krótką (ponoć w czarnym się nie chodzi na wesela...). Buty mam z otwartymi palcami i piętami Nie chcę nic kupować, bo po prostu nie mam pieniędzy teraz, ale nie wiem czy z tymi butami przejdzie...
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:20   #22
dora_kg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

witam

i ja mam problem ze strojem na ślub w październiku nie dość że to ostatni weekend października i nie wiem jaki strój ubrać, to moja figura nie vest idealna. Należę do osób puszystych
dora_kg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 11:34   #23
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Pomóżcie - w czym na wesele w październiku?

Pikuś.
Ja idę (wdrapuję się właściwie) na ślub i wesele (rum, ognisko i kiełbasa na patyku) w październiku. W plenerze. W górskim lesie.
To jest zagwozdka

Jeśli wesele macie w restauracji, sali, to żaden problem kupić letnią kieckę. Przecież tam będzie ciepło.
Letnia też o tyle dobra, że przy hołubcach nie będzie się pot lał po plecach
Buty- przy ładnej pogodzie, bez śniegu- czółenka, jak będzie gorzej - botki, kozaki. Można wziąć buty na zmianę (ja tak zrobiłam niedawno, było zimno, poszłam w botkach, na sali zmieniłam na czółenka)
Na wierzch - płaszcz
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.