Pytanie o KOSMETOLOGIĘ - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-03, 11:54   #421
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

u mnie na zaocznych liczba godzin jest żałosna. cos ponad 2 h na kazdy zjazd czyli co 2 tygodnie. Nim sie wszyscy zdązą przebrac i przygotowac.. to polowa czasu mija. Na kazdy semestr jest program ktory trzeba przerobic.To jak zajecia wygladają zalezy od opiekuna.
Nie pamietam jak to bylo, ale chyba zwykle orzeczenie od lekarza rodzinnego wystarczylo.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 18:48   #422
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Tak, wystarczylo zwykle orzeczenie od lekarza rodzinnego. Ja na dziennych mam 4h zajec praktycznych, zwykle wchodzimy z 5min. wczesniej zeby sie przebrac i jestesmy w miare na czas, bo przed nami maja zajecia dziewczyny z 3 roku z ta sama kobieta.

Dzis zalatwilam sobie drugie praktyki!! W zakladzie produkcyjnym (kosmetyki Avon i Pollena...), mam w sumie niedaleko, ale na nogach trzeba z pociagu troche podreptac wiec od 8lutego mam w aptece a pozniej w marcu robie tam...Mam nadzieje, ze bedzie milo i przyjemnie, hehe
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 20:28   #423
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Wiolu po pierwsze gratuluję, a po drugie - francigo napisałam Ci na forum mwsz cos na ten temat z żywienia bedziesz miała pewnie 5 bo u nas to była najczęstsza ocena, więc luz blus
I zazdroszczę znalezienia praktyk - ja nawet jeszcze nie szukam, wciąż odkładam to na później (aż w końcu będzie za późno). Ale może pójde do fabryki Dela (w Krakowie), bo tam koleżanki miały praktyki i chwaliły.
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 21:38   #424
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

hej Imaginko, myslalam ze Cie nie ma, co masz z technologi ??
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 21:55   #425
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Imagine
Wiolu po pierwsze gratuluję, a po drugie - francigo napisałam Ci na forum mwsz cos na ten temat z żywienia bedziesz miała pewnie 5 bo u nas to była najczęstsza ocena, więc luz blus
I zazdroszczę znalezienia praktyk - ja nawet jeszcze nie szukam, wciąż odkładam to na później (aż w końcu będzie za późno). Ale może pójde do fabryki Dela (w Krakowie), bo tam koleżanki miały praktyki i chwaliły.
Dziekuje Widzialam co pisalas tez ci odpisalam:P zerknij:P
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 16:38   #426
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ahnes jeszcze nie wiem, co mam. Wiem że wyniki już są, ale nie będę jechała do Krakowa żeby się dowiedzieć. Napewno zdałam bo napisałam (przepisałam..?) wszystko na każde pytanie. A o wynik pewnie dowiem się po tych długich jak wakacje feriach :P
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 14:11   #427
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

mam wlasnie kryzys powolania.. do zawodu i do tej szkoly napewno. Po co robie te studia, co ja po nich bede umiala i jakie mam perspektywy ?

Moze ktos mi pomoze odpowiedziec na te pytania.. bo ja nie umiem.
Moja znajoma <juz po studiach kosmetologicznych> otworzyla swoj gabinet. Ladny i przytulny i w miare ekskluzywny. Wlasnie go sprzedaje... widac interes nie poszedl.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 16:46   #428
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
mam wlasnie kryzys powolania.. do zawodu i do tej szkoly napewno. Po co robie te studia, co ja po nich bede umiala i jakie mam perspektywy ?

Moze ktos mi pomoze odpowiedziec na te pytania.. bo ja nie umiem.
Moja znajoma <juz po studiach kosmetologicznych> otworzyla swoj gabinet. Ladny i przytulny i w miare ekskluzywny. Wlasnie go sprzedaje... widac interes nie poszedl.
A moze byly jakies wady tego jej interesu? Moze nie umiala "napedzic" klientek, moze popelnila gdzies blad?? Nie mow od razu, ze jak twojej znajomej nie wyszlo, to tobie tez ma nie wyjsc pokaz wlasnie teraz, ze TY mozesz. Nie musisz poza tym od razu otwierac swojego zakladu, mozesz gdzies na poczatku popracowac, wiem wiem, nie wszedzie chca dziewczyny zaraz po szkole, bo chca z doswiadczeniem, ale wyobraz sobie ze te ksometyczki ktore teraz juz maja doswiadczenie tez gdzies musialy zaczynac i nie koniecznie od swojego wlasnego gabinetu nie zalamuj sie Agnes, uszy no gory i do przodu!! Zrobisz jeszcze kiedys jakies kursy i bedzie cacy
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 20:21   #429
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ja mam to samo, co Agnes Troche tych szkół się naroiło, o magistra byłoby trudno, a jak będzie z praca to boję się myśleć, bo mnie w żołądku skręca..
Ale z drugiej strony - jakie studia dają gwarancję, że po ich ukończeniu będzie dla nas praca?
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 20:47   #430
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

kurde ja mam teraz ochote na technika farmacji, albo asystentke stomatologiczną. Ale czuje ze juz nie mam czasu na edukacje pozatym niechce z siebie robic wiecznego studenta.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 21:29   #431
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
kurde ja mam teraz ochote na technika farmacji, albo asystentke stomatologiczną. Ale czuje ze juz nie mam czasu na edukacje pozatym niechce z siebie robic wiecznego studenta.
Ja na farmacje mialam ochote juz przed matura...tzn. zastanawialam sie miedzy kosmetologia a farmacja (tak po cichu, bo sama nie wiedzialam...)..ale jak sie dowiedzialam od kolezanki, ze jej siostra (straaaaszny kujon...) ledwo wydala na tym kierunku, kuje dzien i noc to podziekowalam...Poza tym: chemie to tam trzeba umiec REWELACYJNIE, co u mnie, slowo chemia=ZERO co nie zmienia faktu ze fajnie by bylo byc farmaceutka a jeszcze lepiej chirurgiem, haha Teraz przez te praktyki tym bardziej w tym "siedze"
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-16, 11:24   #432
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Asystentka stomatologiczna brzmi świetnie. Spotykam się teraz z pewnym dentystą i chętnie potrzymałabym to i owo
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 16:01   #433
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Imaginko ! no no Dentysta pewnie Cie juz szkoli
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 16:20   #434
Maagic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Hej dziewczynki ja jestem na kosmetologii we Wrocławiu. Najwiecej problemow bylo z anatomia ale ja bylam zwolniona wiec przeszlamprzez to bezstresowo! troche ciezko bylo z histologia, immunologia tez nie jest zbyt latwa ale wszystko da sie przezyc! Chemia surowcow kosmetycznych tez nie jest zla, teraz mama TFK czyli technologie form kosmetyku. Patofizjologia zapowiada sie dosyc ciekawie ale pewnie trzeba sie bedzie przylozyc.. Poza tym mam jeszcze dermatologie i fijoterapie, psychologie i takie tam inne Ogolnie studia sa ciekawe i bardzo urozmaicone. Narzekamy tylko na "wladze" uczelni, czasami potrafia czlowieka wyprowadzic z rownowagi wrrrr Ale kosmetologie zdecydowanie polecam
Maagic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 18:24   #435
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Maagic
Hej dziewczynki ja jestem na kosmetologii we Wrocławiu. Najwiecej problemow bylo z anatomia ale ja bylam zwolniona wiec przeszlamprzez to bezstresowo! troche ciezko bylo z histologia, immunologia tez nie jest zbyt latwa ale wszystko da sie przezyc! Chemia surowcow kosmetycznych tez nie jest zla, teraz mama TFK czyli technologie form kosmetyku. Patofizjologia zapowiada sie dosyc ciekawie ale pewnie trzeba sie bedzie przylozyc.. Poza tym mam jeszcze dermatologie i fijoterapie, psychologie i takie tam inne Ogolnie studia sa ciekawe i bardzo urozmaicone. Narzekamy tylko na "wladze" uczelni, czasami potrafia czlowieka wyprowadzic z rownowagi wrrrr Ale kosmetologie zdecydowanie polecam
Wiec ogolnie wkurzaja cie i ciesza te same rzeczy co nas (a przynajmniej mnie ). Chodzisz na AM czy do niepanstwowej szkoly??
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 08:33   #436
Fileo_
Przyczajenie
 
Avatar Fileo_
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: To tu, to tam...
Wiadomości: 19
Unhappy Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Halo! Dziwczyny, wiem, że to trochę nie na temat, ale strasznie chciałabym studiować kosmetologię, ale jestem za granicą Czy ktoś wie może gdzie jest jakaś fajna szkoła w Anglii lub Irlandii, po której można by dokończyć studia w Polsce?

Wiem, że proszę o dużo, ale to dla mnie bardzo, BARDZO ważne, nie chcę stracić tych dwóch lat i w Polsce zaczynać od nowa... Będę wdzięczna po grób jeśli kóraś coś znajdzie
Fileo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 09:18   #437
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Agnes :P
Maagic widzę, że macie takie przedmioty jak my i też narzekacie na władze uczelni - jak my (a w sumie...gdzie sie na nich nie narzeka..?)
i Fileo - ja niestety nie wiem, nie mam znajomych ani w Anglii ani w Irlandii. Pewnie trzeba by szukać w googlach. Ale z tego co nam mówili na uczelni (ile w tym prawdy, to nie wiem), to Polska jest jedynym krajem w Europie, gdzie kosmetologia jest kierunkiem wyższych studiów. Ale jak mowie - nie wiem czy to prawda, bo nie sprawdzalam..
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 19:10   #438
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Fileo_
Halo! Dziwczyny, wiem, że to trochę nie na temat, ale strasznie chciałabym studiować kosmetologię, ale jestem za granicą Czy ktoś wie może gdzie jest jakaś fajna szkoła w Anglii lub Irlandii, po której można by dokończyć studia w Polsce?

Wiem, że proszę o dużo, ale to dla mnie bardzo, BARDZO ważne, nie chcę stracić tych dwóch lat i w Polsce zaczynać od nowa... Będę wdzięczna po grób jeśli kóraś coś znajdzie
No ale skoro jestes za granica, to chyba ty masz lepszy dostep do zrodel niz my, tutaj w Polsce ale to nie to ze nie chce ci pomoc sprawdzalam w wyszukiwarkach, ale niestety nic nie znalazlam....
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 19:24   #439
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Madziu
zapytam tutaj bo cos nie na gg nie moge zlapac a pytanko mam (jak zwykle chyba....). Mianowicie, czy ty wypelniajac ten caly dzienniczek praktyk pisalas po kolei co robilas kazdego dnia i pisalas to wg. tego co oni napisali w planie praktyk? Poza tym: o co chodzi z tym SPRAWOZDANIEM? bo tez taki podpunkt mam na karteczce (co trzeba oddac zeby miec zaliczone praktyki)...heemmm....Wie c jesli bylabys nadal ( ) tak mila to napisz co nieco jak to trzeba wypleniac, bo nie mam cierpliwosci isc znow to tej baby i czekac pol godz. az ona laskawie mi cos powie i sie pozbiera
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 17:20   #440
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Widze ze tu glucho i ciemno

Dziewczyny (Agnes i Imagine) czy dobrze kojaze ze wy na 2 roku w 1semestrze mialyscie Technologie i receptury form kosmetycznych?? bo my je wlasnie zaczynamy w 2 semestrze Widze, ze pozmieniali troche program nauczania....
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 17:27   #441
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

ciemno wszedzie glucho wszedzie
ja nie kojarze ale chyba zaczelam w 2 sem na 1 roku czyli dokladnie odwrotnie jak piszesz
Mamy sciagi z tego DD pewnie moj egzamin i Imaginki wygladal prawie identycznie
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 18:05   #442
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
ciemno wszedzie glucho wszedzie
ja nie kojarze ale chyba zaczelam w 2 sem na 1 roku czyli dokladnie odwrotnie jak piszesz
Mamy sciagi z tego DD pewnie moj egzamin i Imaginki wygladal prawie identycznie
Aha bo cos kojaze ze chyba podobny przedm. mialyscie na 2 roku a jak ogolnie? Kto uczy? Fajny przedmiot?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 18:55   #443
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Mariposso mowimy o technologi form kosmetycznych tak ?
no wiec przedmiot w miare nie trudny, nudny, a z kim to nie istotne bo i tak bedziecie mieli z kim innym. Pani ktora nam wykladala juz podziekowala MWSZ za wspolprace
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 16:58   #444
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Aguś ja mam z technologii 4 haha, dzieki Tobie! Cmok! Cmok! Cmok! A tak wogóle, to u nas jakieś 3 osoby nie zdały (jakim cudem??).
Wiolu co do dzienniczka, to pisałam każdy dzień, ale zwykle ograniczało się to do jednego zdania, czasami tylko się rozpisałam jak mialam jakis przepis na krem czy inna wizje udekorowania strony. A sprawozdanie to też pestka była, u nas wywiesili na tablicy (tej z ogłoszeniami o praktykach) wzór i wg niego napisałam. Bardzo ogólnie o miejscu praktyk i wykonywanych tamże pracach.
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:12   #445
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

ja tam niewiem co mam z technologi
a praktyki zaczynam od marca, w studiu urody , gabinetowe musze sie nauczyc czegos.. bo w szkole na pracowni nie jest to mozliwe. A wpisze sobie ze produkowalam kremy zeby byla produkcja zaliczona.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 12:18   #446
Oleśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 20
Kosmetologia

Chciała bym zapisać się na kosmetologię.Są to studia b.drogie (ok.6 tyś za 10 mieśięcy) Może ktoś mi doradzi którą szkołę wybrać (trójmiasto).Czego te studia uczą i co można się po nich spodziewać.Może lepszy byłby jakiś tańszy kurs?!Pozdrawiam
Oleśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 17:56   #447
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

a ja mam prośbe do dziewczyn z drugiego roku
macie jeszcze pytania (i odpowiedzi) jakie miałyście na zaliczeniu z chemi bio??
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 19:38   #448
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

ja niestety swoje pożyczyłam i juz ich nie dostałam spowrotem
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 21:10   #449
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez kamilka
a ja mam prośbe do dziewczyn z drugiego roku
macie jeszcze pytania (i odpowiedzi) jakie miałyście na zaliczeniu z chemi bio??
chodzi Ci o zaliczenie ? zaliczenie chyba juz bylo.. bo w koncu juz sie semestr skonczyl..
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 09:47   #450
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ag nes nie chodzi mi o pytania na egzamin końcowy...
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.