Do filtromaniaczek:) - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-24, 21:30   #1141
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Muszę zgodzić się z Pogodą Przy mleczku Avene podstawą jest dobre jego rozprowadzenie. Zdecydowanie!

L_V, nie wierzysz, że J.LO. używa skrobii
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 21:35   #1142
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Do filtromaniaczek:)

A ja sie nie zgodze do konca. Rzeczywiscie, b wazne jest rozprowadzenie kremu, ale wydaje mi sie, ze jednak dluzej trwa u mnie mat, jesli po ok10min nakladam podklad, a po nast 5min skrobie
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 21:51   #1143
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Muszę zgodzić się z Pogodą Przy mleczku Avene podstawą jest dobre jego rozprowadzenie. Zdecydowanie!

L_V, nie wierzysz, że J.LO. używa skrobii
To by znaczyło, że skubana, potajemnie podczytuje nasz wątek
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 21:53   #1144
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez młodaa
A ja sie nie zgodze do konca. Rzeczywiscie, b wazne jest rozprowadzenie kremu, ale wydaje mi sie, ze jednak dluzej trwa u mnie mat, jesli po ok10min nakladam podklad, a po nast 5min skrobie
Moze to dlatego, ze uzywasz podkladu przed pudrowaniem to przeciez 2 plynna rzecz Ja przyjaznie sie ze ziemniaczanka solo
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 21:59   #1145
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez L_V
To by znaczyło, że skubana, potajemnie podczytuje nasz wątek
Rzeczywiście, skubana J.LO. Skoro już podczytuje, to by przynajmniej mogła podzielić się doświadczeniami, a nie żeruje tylko na naszych Ach, te gwiazdy

I tak Cię J.LO. ciepło pozdrawiam
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 22:13   #1146
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Witajcie dziewczynki I witam wszystkie nowe Wyznawczynie Wysokich Filtrów
Kurczę, dopiero co zachwycałam się tą skrobią ziemniaczana, a jednak ściąga mi trochę buzię. Muszę się chyba zaopatrzyć w kukurydzianą, tylko jak dziś robiliśmy zakupy w Realu, to tam nie mieli takowej

Kate a te wszystkie puderki, które wymieniałaś, mam na myśli Guerlain i Clinique, to jak one się sprawdzają na filtrach? Bo mi szalenie odpowiada skrobiowy efekt matu i chciałabym coś takiego uzyskać
Uzywam od czasu do czasu Guerlaina kiedy zalezy mi na piekny matowym efekcie i jestem bardzo z niego zadowolona,znam wersje sypka chociaz wydaje mi sie,ze w kamieniu tez bedzie sie dobrze spisywac-jednak osobiscie stawiam na pudry sypkie.
Clinique Gentle Light mialam okazje testowac mieszany razem ze skrobia kukurydziana i efekt koncowy bardzo zadawalajacy jednak Guerlain jest moim numerem 1

Ostatecznie bardzooo spodobal mi sie puder jedwabny Hauschki,efekt swietny,super mat i zapach lubie takie ziolowe aromaty,przy tym iscie jedwabisty.Nie bieli absolutnie ani nie podkresla jasnej cery,idealnie transparentny i ta pojemnosc 50g!

Jednak sama zauwazylam po sobie,ze dzieki kremowi Avene przestaje szukac matu
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 22:14   #1147
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Hexxana, dobrze, że umieściłaś w końcu swoje zdjęcie w avatarku
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 22:22   #1148
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Hexxana, dobrze, że umieściłaś w końcu swoje zdjęcie w avatarku
Nareszcie przestalam byc anonimowa
Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 22:43   #1149
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Uzywam od czasu do czasu Guerlaina kiedy zalezy mi na piekny matowym efekcie i jestem bardzo z niego zadowolona,znam wersje sypka chociaz wydaje mi sie,ze w kamieniu tez bedzie sie dobrze spisywac-jednak osobiscie stawiam na pudry sypkie.
Clinique Gentle Light mialam okazje testowac mieszany razem ze skrobia kukurydziana i efekt koncowy bardzo zadawalajacy jednak Guerlain jest moim numerem 1

Ostatecznie bardzooo spodobal mi sie puder jedwabny Hauschki,efekt swietny,super mat i zapach lubie takie ziolowe aromaty,przy tym iscie jedwabisty.Nie bieli absolutnie ani nie podkresla jasnej cery,idealnie transparentny i ta pojemnosc 50g!

Jednak sama zauwazylam po sobie,ze dzieki kremowi Avene przestaje szukac matu
Hexxano, dziękuję za odpowiedź
A możesz podać link do tego Guerlainka?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 22:53   #1150
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Alchemiczko i Chocolatko, dziękuję wam bardzo za te miłe słowa, bo powiem szczerze, że mam straszną tremę przed tym turniejem

Mimo, że jednak nie będzie odbywał on się na ulicy to i tak oczywiście filtry muszą być na swoim miejscu Bo raczej nie przejdę do klubu kanałami

A teraz pytanko odnośnie filtrów Avene. Wiem, że można je łączyć bez problemu z talkiem i miką, ale czy również z podkładem który zawiera filtr?? Z tego co czytałam to prawie każdy podkład zawiera dwutlenek cynku (tzn. nie widziałam takieko, który by go nie zawierał) Czy on nie zaszkodzi filtrom, jakie zawiera Avene?
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 22:55   #1151
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Nie zaszkodzi.
Mckabi, ja też życzę powodzenia - pokonaj przeciwników talentem i oślep blaskiem filtrów
Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 23:00   #1152
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Nie zaszkodzi.
Mckabi, ja też życzę powodzenia - pokonaj przeciwników talentem i oślep blaskiem filtrów
Nie dziękuję

Dziewczyny jesteście wielkie, życie bez filtrów byłoby takie nudne
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 23:04   #1153
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Noooo
Byśmy żyły jak normalne śmiertelniczki, nie miały możliwości poznania uroków skrobii, nie doświadczyły nieziemskiego blasku filtrów, nie byłoby nam dane mieć miarkę w oku, jeśli chodzi o 2,5 ml i byłybyśmy pozbawione przyjemności oglądania siebie na codzień z "glow by J. Lo"
Byłoby czego żałować
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-24, 23:56   #1154
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Hexxano, dziękuję za odpowiedź
A możesz podać link do tego Guerlainka?

Prosze

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3337
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 00:01   #1155
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Aaa, to ten słynny Guerlan Kurczę, a ja dopiero co kupiłam sobie puder prasowany EL, jaka głupia jestem, mogłam sypkiego Guerlain. Po co wydałam na EL nie myśląc o wsparciu się naszym wątkiem A tak za dużo sobie drogocenności nakupowałam i Teżet krzyczy. Jak już on krzyczy, to znaczy, że przesadzam na poważnie
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 00:17   #1156
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Ten puder jest naprawde boski,musze sie tez zmobilizowac do recenzji chociaz teraz majac porownanie w stosunku do jedwabnego Hauschki to....trudna sprawa
W kazdym razie pojemnosc tego pudru 30g jest przeogromna a jest mega wydajny-mialam ochote na prasowany z tej serii ale stwierdzilam,ze przesadzam i....nabylam Hauschke ktory ma 50g! ale polowa pofrunie do SmokaGdyby nie Monika to nie kupowalabym bo co za duzo to niezdrowo jednak uwazam,ze sa to najlepsze pudry matujace z jakimi mialam do czynienia.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 00:20   #1157
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Hexxanko, a który według Ciebie daję lepszy efekt? Czy mogłabyś opisać różnicę między twarzą zrobioną Guerlain a Hauschką?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 00:50   #1158
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Hexxanko, a który według Ciebie daję lepszy efekt? Czy mogłabyś opisać różnicę między twarzą zrobioną Guerlain a Hauschką?
Przyznam,ze zadalas trudne pytanie

Puder Guerlaina mam w odcieniu transparentnym ale oprocz matu wyrownuje ladnie odcien cery,staje sie promienna i...w zasadzie juz nie uzywam nic do tego-zadnego rozu czy brazera.Efekt samego pudru w pelni mnie zadawala i twarz pomimo,ze jest matowa to nie jest plaska.

Hauschka pomimo,ze nie wybiela to sprawia,ze mat jaki nadaje pozbawia twarz wyrazu.Musem jest dla mnie dodanie czegos jeszcze aby ozywic buzie.
Ocena tego pudru to swieza sprawa poniewaz dostalam go dzisiaj ale nakladalam go dla porownania w swietle dziennym jak i sztucznym-swietnie sie spisuje jednak jest tylko tlem do makijazu a Guerlain staje sie zarazem tlem jak i swietnym dodatkiem.
Nie moge z drugiej strony za bardzo marudzic poniewaz Hauschka nie jest puderm do twarzy ale do ciala wiec i zapewnienia producenta sa inne

Male podsumowanie
Znam oba pudry i potrzebuje czegos dobrego dla uzyskania matu-siegam po Hauschke,decyzja zapada z powodow ekonomicznych pojemnosc 50g,cena 62zl i jaka wydajnosc a do tego nie koliduje z zadnym filtrem.
Guerlain jest swietny ale....nadaje sie jedynie przy filtrach Avene,pojemnosc spora bo 30g i jest diablo wydajny ale ta cena...

Moja opinia jest mocno subiektywna poniewaz Guerlain zauroczyl mnie sobajednak gdybym nie posiadala zadnego z nich a mialabym dokonac wyboru to postawilabym na Hauschke,poniewaz to zaden problem uzyc brazera czy rozu do wykonczenia makijazu.

Mam nadzieje,ze bardzo nie zamotalam bo pora juz poznai pomoglam co nieco
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 03:17   #1159
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Sandija - ja co prawda nie Guerlaina miałam ale sypki Chanel ale wrażenia mam podobne do Hexxanowych. Pudry lekko podbarwione sypkie dają na filtrze ładny efekt, taki właśnie makijażowy bardziej, natomiast jedwabny
Hasuchka to (znów popieram Hexxanę w całej rozciągłości) dopiero podkład pod jakiś kolorek (np. brązerek czy odrobinę różu). Inaczej twarz taka goła jakaś, choć matowa to fakt. Ja matowię filtr delikatnie, ale wszystkie pudry nałożone na serum c + filtr wymagają poprawek po max 3 h, tu różnic w markach nie zauważyłam.

Prześliczny efekt daje na filtrze sypki Hauschka ( identyczny dla mnie pod względem uroku jak Chanel czy Matis i ten zapach przecudny), ale niestety przegrywa jeśli idzie o pojemność (tylko 12gr - jest go malutko ), cena średnia (61zł chyba), ale gdyby miał zwyczajową pojemność -30g, to było by już ok 130 zł, więc cenowo jak Clinique i tylko trochę tańszy do Guerlaina czy Chanel. W każdym razie efekt dobrego sypkiego ( lekko podbarwionego) na filtrze to dla mnie rewelacja - cały makeup bez ciężkich podkładów itp. I tak jakoś lekko i świeżo.

Jest w czym wybierać Sandija, także życzę miłych zakupów, LV też rzecz jasna (zazroszczę wam)

Ja matowię tak jak powiedziałam minimalnie, tylko żeby się pozbyć wrażenia tłustości, także lekki glow zostaje (ale poza strefą T, tu tego nie lubię ) i bardzo mi się podoba.

Pudry sypkie i błyszczyki to moja słabość - co do perfumerii wchodzę to zamiast zaplanowanych cieni czy różu wychodzę z pudrem, ew. brązerem (kurcze).

Pogoda - ja co prawda należę do tych szczęściar, u których mleczko Avene wchłania się całkowicie i pozostawia jedynie błysk i lekko lepkie odczucie (niebezpieczne dla włosów), ale mam wątpliwości co do tego natychmiastowego matowienia filtra po nałożeniu. Mimo wszystko (nawet gdyby trzeba było zapłacić mniejszym matem) dałabym mu szansę na wchłonięcie się przed nałożeniem skrobii czy pudru, co najmniej 15min. Wydaje mi się, że takie szybkie zasypanie filtra powoduje jego mniejsze wchłanianie, a przez to mniejszą ochronę. Poprostu spora jego część wiąże się z pudrem zamiast ze skórą. Ja zostawiam sobie te min 15 minut, czasem dłużej. Jakoś żal mi tej ilości nałożonej na twarz, gdyby choć część się zmarnowała na lepik dla pudru szkoda by było.

U mnie mleczko nie zostawia ani białych smug, ani nic innego (poza w/w glow i lepkością) może dlatego łatwo mi potem doprowadzić buźkę do porządku. Mało tego, ja nakładam to mleczko bez specjalnego wmasowywania, poprostu siup i idę. Po 20 min nie ma po nim śladu - szczęściara ze mnie co?

Choco i Alchemiczko - wy powinnyście zostać mianowane lotnymi modkami wątków dotyczących filtrów i (nie) opalania się. Zawsze można liczyć na waszą obecność, odpowiedź i rady - fajne to, a więc dla was (to dla Choco) i (dla nieocenionej Alchemiczki).
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 06:28   #1160
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Jestescie niemozliwe!!!! Chwile mnie nie bylo i juz.. 4 nowe strony..?! NIE NADAZAM...!

Strasznie dziekuje za cieple przyjecie, za wyjasnienia, choc pisalyscie pewnie o tym setki razy, za cierpliwosc.. Staje sie chyba filtromaniaczka.. to zakrawa na obsesje.. Dzis nawet bedac w pracy zastanawialam sie, czy to sztuczne swiatlo u mnie nad barem to nie jakies szkoliwe UV , na pewno cos w tym troche jest....



Cytat:
Napisane przez Kate30
Zazdroszczę lokalizacji - jesteś niejako u źródła producentów filtrów, to chyba ze zdobyciem próbek nie będziesz miała większych kłopotów.
Zobaczymy. Ale mile Twoje slowa, dziekuje. Dopiero wkrecam sie w temat, ale juz mam ochote leciec po filtr. Weekend w pracy, wiec do apteki blagac o filtry wybiore sie dopiero w poniedzialek. Bede zdawac relacje na biezaco.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 07:00   #1161
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: 2,5 ml??

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Ale czy każda fasolka ma tą samą wielkość
Może wypróbuj sposób Alchemiczki ze strzykawką. Strzykawkę na pewno dostaniesz w każdej aptece Poza tym podobno mała kuchenna łyżeczka ma 2,5 ml.
az pobieglam do kuchni przekopac szuflady,bo najrozniejszych miarek Ci u mnie dostatek No wiec zgodnie z moimi miarkami pol lyzeczki do herbaty to 2,5 ml,TYLKO pamietajmy o tym ze lyzeczki bywaja mniej i bardziej plaskie Jakby co to moge nawet zdjecie cyknac tej miarki jako dowod rzeczowy
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 07:03   #1162
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Contax
Można też odpsikać do miarki, ale przelanie jest szybszym sposobem.

To ja sobie cierpliwie bede obserwowala watek w nadziei,ze ktos sie pokusi o policzenie psikniec,tzn ile psikniec daje 2,5 ml
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 09:15   #1163
nierdzewna
Raczkowanie
 
Avatar nierdzewna
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Witam Was wszystkie!
Jestem tu nowa i zaczynam dopiero przygodę z filtrami... Przetestowałam już (z próbek) Biodermę tonującą 50 i Bidermę krem 100 - 50 sie wałkuje jak cholera, a krem dla mnie za ciężki zdecydowanie (nakładam na wodniste serum z Juvitu, na noc planuję Effaclar K). Przede mną zakup filtra, a próbek w Krakowie nie uswiadczysz :-(((. Mam tendencję do zapychania, wrażliwą, naczynkową, mieszaną skórę; nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto (bo to dużo kasy jest, niestety...).
Aha, i na razie używam podkładu Lirene City Matt (na wszelki wypadek, bo nie wiem jeszcze, jaki filtr kupię :-D ), bo na razie bez podkładu wyglądam jak różowa nierogacizna (za przeproszeniem).
Poradźcie mi proszę, o jakie jeszcze filtrowe próbki mam toczyć walkę...?
Aha (pytanie ostatnie) - wiem, że polskie firmy nie maja stabilnych filtrów, wiem, po trzykroć wiem, ale widziałam wczoraj w sklepie NOWĄ słoneczną serię Lirene - raczej nie mam nadziei, ze są fotostabilne (choć na opakowaniu tak piszą ;-)), ale a nuż, moze przeżyli jakieś olśnienie... Wiecie coś?
Ściskam serdecznie...
nierdzewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 09:55   #1164
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Witajcie Dziewczęta

Mckabi, Sandija, macie absolutną rację: życie bez filtrów byłoby po prostu nudne

J.LO., chowaj sie ze swoim blaskiem

Cytat:
Choco i Alchemiczko - wy powinnyście zostać mianowane lotnymi modkami wątków dotyczących filtrów i (nie) opalania się. Zawsze można liczyć na waszą obecność, odpowiedź i rady - fajne to, a więc dla was (to dla Choco) i (dla nieocenionej Alchemiczki).
Kate30, to dla Ciebie Tylko dlaczego Alchemiczka jest "nieoceniona", a Choco nie dostała żadnego przymiotnika?


Sunapee, dawaj zdjęcie tej amerykańskiej miarki

Nierdzewna, witaj wśród Filtromaniaczek Powalcz jeszcze o próbki Vichy (w Poznaniu jest ich sporo, w Krakowie też pewnie są) i SVR (spróbuj w euroaptece), Avene pewnie na razie nie dorwiesz , nie wiem co z LRP - w Poznaniu niet.

Pozdrawiam ciepło
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 10:05   #1165
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Do filtromaniaczek:)

WItam Panie
Nie było mnie tydz, a tu tyle stron do przeczytania
Już się zabieram
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 10:11   #1166
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Witaj Anja

Czytaj, czytaj
Ależ Twoja owca ma kondycję, skacze i skacze

Kate30, intrygują mnie godziny, o których piszesz posty 04.17 ?
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 10:14   #1167
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Dziewczyny, to chyba Alchemiczka napisała, że BU zostaje powoli odtwarzane. Rzeczywiście, to wyczytałam na stronie. Ale czy już można gdzieś poczytać to, co odtworzono? Szukam odpowiedzi na jedno pytanie, nie mogę jej nigdzie znaleźć
ja to napisałam. Sandija nie martw się, BU dopiero jest odtwarzane (wszystkie działy, nie tylko DLU) i trochę potrwa zanim Basia zamieści tam wszystkie ważne informacje. Zagladaj tam regularnie, a na pewno znajdziesz

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 10:36   #1168
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez sunapee
To ja sobie cierpliwie bede obserwowala watek w nadziei,ze ktos sie pokusi o policzenie psikniec,tzn ile psikniec daje 2,5 ml
Witaj Sunapee
Już w innym wątku (też o filtrach) Dziewczyny policzyły, że na twarz ma być 6 psiknięć. Jak znajde linka to zapodam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 10:39   #1169
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Jak to "psiknięć" Wasze filtry umieją psikać?
Przepraszam, ale nie nadążam za Wami...
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 10:55   #1170
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez nierdzewna
Witam Was wszystkie!
Jestem tu nowa i zaczynam dopiero przygodę z filtrami... Przetestowałam już (z próbek) Biodermę tonującą 50 i Bidermę krem 100 - 50 sie wałkuje jak cholera, a krem dla mnie za ciężki zdecydowanie (nakładam na wodniste serum z Juvitu, na noc planuję Effaclar K). Przede mną zakup filtra, a próbek w Krakowie nie uswiadczysz :-(((. Mam tendencję do zapychania, wrażliwą, naczynkową, mieszaną skórę; nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto (bo to dużo kasy jest, niestety...).
Aha, i na razie używam podkładu Lirene City Matt (na wszelki wypadek, bo nie wiem jeszcze, jaki filtr kupię :-D ), bo na razie bez podkładu wyglądam jak różowa nierogacizna (za przeproszeniem).
Poradźcie mi proszę, o jakie jeszcze filtrowe próbki mam toczyć walkę...?
Aha (pytanie ostatnie) - wiem, że polskie firmy nie maja stabilnych filtrów, wiem, po trzykroć wiem, ale widziałam wczoraj w sklepie NOWĄ słoneczną serię Lirene - raczej nie mam nadziei, ze są fotostabilne (choć na opakowaniu tak piszą ;-)), ale a nuż, moze przeżyli jakieś olśnienie... Wiecie coś?
Ściskam serdecznie...
Witaj Nierdzewna miło, ze do Nas wpadłaś

Oj rozumiem Twoje przejscia z Biodermą, mnie też one w ogóle nie pasują, wałkują się jak nie wiem co

Widziałam reklamę tej nowej linii słonecznej Erisa, ale niestety nie dorwałam się jeszcze do składów. Instynkt filtromaniaczki mówi mi, że pewnie kremy te oparte będą na marnie stabilizowanym Butyl Methoxydibenzoylimethane, lub tez gorzej, Butyl Methoxydibenzoylimethane będzie destabilizowany przez Ethylhexyl Methoxycinnamate. Tyle z moich przewidywań, jak znajdę składy, to zapodam na forum

Co do próbek, popytaj o LRP Dermo-Pediatrics, może spodoba Ci się. Ma taką lejacą konsystencję, zaraz po nałożeniu świeci się jak świeczka, ale po ok. 20 minutach pozostaje już tylko taki lekki błysk. Jego zaletą jest to, że nie wałkuje się i nie pozostawia smug

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.