Wszystko o Oriflame cz. IX - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-20, 14:43   #1591
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

odważna - b.dziekuje za odp, chyba się zdecyduję
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 14:54   #1592
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość

Wszystkim osobom wahającym się, czy kupić paletkę do makijażu Marcel mówię - jak najbardziej!!! Sama ją posiadam, dziś przetestowałam wszystkie jej elementy i tak: cienie są mięciutkie, super napigmentowane, ładnie się rozcierają; pomadki/błyszczyki są kremowe, ładnie się nakładają, nie są suche ani tępe, na ustach matowy jasny róż wygląda jak kremowa pomadka, kryjąca; róż jest BOSKI! Miękki, dobrze się nim modeluje, nie robi plam na twarzy. To moja mini-recenzja tego produktu. Jestem bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczona jakością tej palety. Możecie śmiało polecać klientkom, jest warta każdej złotówki!
A mogłabyś zrobić jakieś swatche i wrzucić na wątek ze zdjęciami? Bardzo by to pomogło
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 15:43   #1593
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Nie dam rady zrobic swatchy, moj aparat jest za slaby
Ale wrzucam zdjecia paletki.
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 15:56   #1594
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Dziewczyny, który krem pod oczy polecacie bardziej Agua-Rhythm czy Time Relax? albo może Ecollagen +35?



Widziała któraś z Was kopertówkę z 16-ki Super Vamp? Warta uwagi?
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 16:34   #1595
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Powiedz mi jak używa się tego pędzla do podkładu ;d Nie zostawia on smug na twarzy? Czy później trzeba jeszcze sobie pomóc palcami? ;> Bo ja jakoś nie jestem przekonana, chciałam go sobie zamówić ale stwierdziłam że nie będę umiała sobie z nim poradzić gąbeczką to rozumiem, ale ona zjada za dużo podkładu, więc narazie pozostaję przy tradycyjnej metodzie palcami
Ja mam pędzel do podkładu i choć jest bardzo fajny, to ostatecznie używam go do nanoszenia jasnego cienia na całą powiekę oraz różu na zewnętrzne kąciki oka pod łukiem brwiowym
Do podkładu mi się nie sprawdził, bo nie mogłam zmyć z niego podkładu, a nie wyobrażam sobie, że miałabym używać brudnego
Najlepiej jest chyba jednak palcami
Cytat:
Napisane przez Caraxa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który krem pod oczy polecacie bardziej Agua-Rhythm czy Time Relax? albo może Ecollagen +35?
Jeśli chodzi o rozjaśnianie, to ja najbardziej chwalę sobie Seeing is Beliving - żaden inny nie spełnił swojej roli w tej kwestii w takim stopniu jak SiB. Jeśli chcesz przeciwzmarszczkowy, to polecam Biomaximum+ i Royal Velvet. Nie próbowałam tych dla starszych kobiet, więc się nie wypowiem, ale te Time Relax itp. moim zdaniem nic nie robią
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:54   #1596
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Właśnie obejrzałam nowy katalog, dobrze że niedługo wypłata bo katalog jest bardzo ciekawy. Uwielbiam świąteczne serie Widzę też nowy miodzik
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:56   #1597
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Właśnie dobieram się do mojego kartonika z kosmetykami. Uwielbiam je dotykac. Wy tez lubicie rozpakowywac nowe kosmetyki???
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 20:09   #1598
Agneskaa
Raczkowanie
 
Avatar Agneskaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 331
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Dziewczyny mam do was prośbę i muszę prosić o radę. Zastanawiam się nad Dotleniającym podkładem K16 strona 71. Nie wiem jaki odcień wybrać mam jasną karnację, nie lubię się opalać ani nie chodzę do solarium. Myślę nad Porcelain, ale boje się czy nie będzie zbyt jasny.
Agneskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 20:17   #1599
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Właśnie dobieram się do mojego kartonika z kosmetykami. Uwielbiam je dotykac. Wy tez lubicie rozpakowywac nowe kosmetyki???

TAK!!! Za to nie uwielbiam "dokańczać" i wyciskać resztek.

Jako początkująca mam jeszcze jedno pytanie: jeśli zamówię np. przedostatniego dnia trwania katalogu - i tych produktów nie będzie akurat, to (jeśli nie są oznaczone wykrzyknikiem) - KIEDYŚ muszą być i to w cenie, w której kupiłam prawda?
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 20:35   #1600
izamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Właśnie dobieram się do mojego kartonika z kosmetykami. Uwielbiam je dotykac. Wy tez lubicie rozpakowywac nowe kosmetyki???
Ja tęz uwielbiam tę chwilę gdy dobieram się do swojej paczki a zanim ją dostanę, dostaję wariacji .

a jak myślicie, jaki zapach ma krem do rąk Lisolette Watkins? Bo z tych obecnie dostepnych w Ori nie ma dla mnie kremu nie lubię zapachu żadnego z nich
__________________
moje wytwory ----> haft płaski oraz krzyżykowy

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387922
izamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 21:09   #1601
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

W zeszłym roku był taki świetny, malinowo - kawowy czy jakoś tak... ale to chyba limitowanka
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 21:15   #1602
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Woda toaletowa Marcel jak dla mnie porażka ;/ Chociaż wśród moich kliente znajdą się takie którym się będą podobały.
zakochałam się najpierw w błyszczącym opakowaniu a potem, gdy przyszła paczka a w niej próbka... zapach mnie powalił
zamawiam- zdecydowanie
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 21:17   #1603
jouka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 292
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Czy jeżeli częśc zamówienia jest w brakach i razem z brakami jest ponad 80 PP to i tak dopisuje się opłata za małe zamówienie??? Czy ja coś robię nie tak?
Mam właśnie taką sytuację i jestem zła, bo przecież to nie moja wina że są braki... Wcześniej w takich przypadkach opłata się nie naliczała. Te zmiany są beznadziejne...
jouka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 22:06   #1604
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
W zeszłym roku był taki świetny, malinowo - kawowy czy jakoś tak... ale to chyba limitowanka
wiśniowo-kawowy mam jeszcze resztkę ale to jakoś na walentynki było na święta był pomarańczowo-goździkowy
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 22:16   #1605
Acai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Hej dziewczyny, mam do Was pytanie: czy dostałyście z poprzednim katalogiem próbki podkładu Studio Artist, które były dodawane do miodzików? I czy w tym katalogu ktoś zamawiał coś z serii Soul i dostał próbkę wody Flamboyant? Bo ja nie dostałam jeszcze żadnych próbek o których jest mowa w katalogach i zaczynam się wkurzać bo muszę się co chwile tłumaczyć dlaczego nie ma próbek które miały być...
Acai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 22:18   #1606
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o rozjaśnianie, to ja najbardziej chwalę sobie Seeing is Beliving - żaden inny nie spełnił swojej roli w tej kwestii w takim stopniu jak SiB. Jeśli chcesz przeciwzmarszczkowy, to polecam Biomaximum+ i Royal Velvet. Nie próbowałam tych dla starszych kobiet, więc się nie wypowiem, ale te Time Relax itp. moim zdaniem nic nie robią
Dzięki wielkie za odpowiedź. Biomaximum+ i Royal Velvet jest dla +40, więc myślę, że dla mnie to za dużo. Jestem przed 30 (o ranyyyy jak to brzmi ). Cieni pod oczami nie mam, chodzi mi przede wszystkim o dobre nawilżenie i zapobiegawczo by był przeciwzmarszczkowy (choć w tej kwestii w cuda nie wieżę ). Preferuję ‘wyciskane’ tubki.

__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 05:22   #1607
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Caraxa Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za odpowiedź. Biomaximum+ i Royal Velvet jest dla +40, więc myślę, że dla mnie to za dużo. Jestem przed 30 (o ranyyyy jak to brzmi ). Cieni pod oczami nie mam, chodzi mi przede wszystkim o dobre nawilżenie i zapobiegawczo by był przeciwzmarszczkowy (choć w tej kwestii w cuda nie wieżę ). Preferuję ‘wyciskane’ tubki.

Ja tak samo jak Li O najbardziej lubię Seeing is Beliving, świetnie nawilża Jedyny jego minus jak dla mnie to właśnie słoiczek... Też bym chciała żeby był w tubce Bo mam tipsy i ciężko mi z niego coś wyskrobać

A jeśli chodzi o nawilżające w tubce to jest Intensywnie nawilżający balsam pod oczy Aqua-Rhythm.
Chyba sama go spróbuje Na KWC niestety nie ma opini ale na stronce Ori ma dobrą ocenę
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding

Edytowane przez kroooliczek89
Czas edycji: 2011-10-21 o 05:29
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 08:26   #1608
kloog
Raczkowanie
 
Avatar kloog
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice / Oświęcim
Wiadomości: 133
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Czy można oglądać produkty w Filiach? Potrzebuję mydło w płynie, ale takie, które nie będzie miało intensywnego zapachu. No chyba, że możecie coś polecić
__________________
Avon, Alkemika i Oriflame
kloog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 08:34   #1609
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Ja tak samo jak Li O najbardziej lubię Seeing is Beliving, świetnie nawilża Jedyny jego minus jak dla mnie to właśnie słoiczek... Też bym chciała żeby był w tubce Bo mam tipsy i ciężko mi z niego coś wyskrobać

A jeśli chodzi o nawilżające w tubce to jest Intensywnie nawilżający balsam pod oczy Aqua-Rhythm.
Chyba sama go spróbuje Na KWC niestety nie ma opini ale na stronce Ori ma dobrą ocenę
A ja właśnie bardziej lubię słoiczek, bo można z niego wszystko do końca zużyć, a wyciągam krem ze słoiczka szpatułką, bo też nie lubię, jak mam krem pod paznokciami .
Aqua pod oczy polecam, aqua na noc i na dzień też polecam, kremy są naprawdę świetne. Maseczka z tej serii też jest extra .
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 08:34   #1610
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez kloog Pokaż wiadomość
Czy można oglądać produkty w Filiach? Potrzebuję mydło w płynie, ale takie, które nie będzie miało intensywnego zapachu. No chyba, że możecie coś polecić
mogę polecić :

Discover

Mydło do rąk w płynie Discover Scandinavia Fresh Seascape

Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 08:35   #1611
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Hej dziewczyny Byłam kiedyś w Ori, ale ponad rok temu...czy miałabym szanse na "Pewny start"..? Który jest aktualny z torebką czy kuferkiem? Ile trzeba mieć punktów 80 czy 100...czyżby coś sie pozmieniało... Przepraszam za bombardowanie pytaniami, ale może któraś będzie miała cierpliwość do mnie i odpisze...
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 08:40   #1612
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Byłam kiedyś w Ori, ale ponad rok temu...czy miałabym szanse na "Pewny start"..? Który jest aktualny z torebką czy kuferkiem? Ile trzeba mieć punktów 80 czy 100...czyżby coś sie pozmieniało... Przepraszam za bombardowanie pytaniami, ale może któraś będzie miała cierpliwość do mnie i odpisze...
spróbuj czy to ci się otworzy
http://pl.oriflame.com/recruits/show...e_fashion_club

aktualny jest z torebką ( w 3 etapie)
punktów 80 musisz w każdym uzbierać

Edytowane przez Buniat
Czas edycji: 2011-10-21 o 08:43
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 08:59   #1613
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
spróbuj czy to ci się otworzy
http://pl.oriflame.com/recruits/show...e_fashion_club

aktualny jest z torebką ( w 3 etapie)
punktów 80 musisz w każdym uzbierać
A mogłabyś mi tak orientacyjnie podać ile punktów jest np. za kulki Giordani(49,90) bo nie wiem czy teraz produkty nie mają mniej punktów jak mniej ich trzeba....
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 09:21   #1614
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
A mogłabyś mi tak orientacyjnie podać ile punktów jest np. za kulki Giordani(49,90) bo nie wiem czy teraz produkty nie mają mniej punktów jak mniej ich trzeba....
13pp
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 09:45   #1615
kloog
Raczkowanie
 
Avatar kloog
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice / Oświęcim
Wiadomości: 133
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Dzięki a czy mydło zostawia taką śliską warstwę na skórze czy fajnie całe się zmywa?
__________________
Avon, Alkemika i Oriflame
kloog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 10:15   #1616
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Ja byłam w oriflame ponad 3 lata .. i rezygnuje na jakiś czas ... zawiodłam się na zmianach , katalogach, ludziach którzy pakują paczki oraz na kosmetykach. Nie wiem chyba ori robi coraz gorsze kosmetyki a coraz droższe. Perfumy strasznie nie trwałe strasznie się zawiodłam ostatnio .. Zaczynam chodzić do Rossmanna po zakupy bo już mam serdecznie dość Ori
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:24   #1617
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
Ja byłam w oriflame ponad 3 lata .. i rezygnuje na jakiś czas ... zawiodłam się na zmianach , katalogach, ludziach którzy pakują paczki oraz na kosmetykach. Nie wiem chyba ori robi coraz gorsze kosmetyki a coraz droższe. Perfumy strasznie nie trwałe strasznie się zawiodłam ostatnio .. Zaczynam chodzić do Rossmanna po zakupy bo już mam serdecznie dość Ori
Jasne, masz prawo tak czuc. Ale z drugiej strony nikt cie nie trzyma w Oriflame na sile.
Ja nigdy z tego nie zrezygnuje, za bardzo lubie dreszczyk emocji przy ogladaniu nowego katalogu i otwieraniu paczuchy Z ta trwaloscia perfum to sie troszke nie zgadzam, ale to kwestia indywidualna A kosmetyki moim zdaniem sa super, rzecz jasna zdarzaja sie buble od czasu do czasu, ale to kwestia zapytania drugiej osoby, ktora juz to ma i uzywa.
Na Twoim miejscu zastanowilabym sie, czy na pewno chce spalic ten most. Moze potrzebujesz tylko przerwy, oddechu? Za jakis czas wiele moze sie zmienic...
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 12:43   #1618
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

mnie już nie cieszą te katalogi jak kiedyś ... miałam 70% produktów z katalogu i wiele okazało się średnich ( w tym rzeczy mojej mamy które musiałam zużywać ja )... mam swoich ulubieńców ale bez problemu da się to zastąpić czymś innym .. jestem już zmęczona kosmetykami Ori bo ani nie są jakieś cudowne ani tanie... a perfumy to chyba tylko enigma jakoś pachnie .. reszty nie czuje po godzinie .. Ostatnio bardzo się zawiodłam na tej firmie

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2011-10-21 o 12:44
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 12:45   #1619
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Ja tez mialam dosc Ori, zrobilam sobie dwa katalogi przerwy, a teraz znowu mnie wciagnelo
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 12:50   #1620
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
Ja byłam w oriflame ponad 3 lata .. i rezygnuje na jakiś czas ... zawiodłam się na zmianach , katalogach, ludziach którzy pakują paczki oraz na kosmetykach. Nie wiem chyba ori robi coraz gorsze kosmetyki a coraz droższe. Perfumy strasznie nie trwałe strasznie się zawiodłam ostatnio .. Zaczynam chodzić do Rossmanna po zakupy bo już mam serdecznie dość Ori
W sumie po kilku latach "konsultowania" miałam podobnie. Początkowa fascynacja kosmetykami Ori jakoś się skończyła - znalazłam w drogeriach czy aptekach lepsze, czasem również tańsze ( a zapisałam się do Oriflame tylko dla kosmetyków, nie w celach zarobkowych ). Latania z katalogami miałam już dość, zwłaszcza, że ciężko sprzedać coś, do czego sami nie mamy przekonania, uważamy za tylko przeciętne. Ale mostów nie spaliłam. Teraz zamawiam średnio co drugi katalog, głównie tylko dla siebie, bez ciśnienia typu: zbiorę 100pp czy nie zbiorę. Zamówienia mam małe, więc liczę się kosztami dodatkowymi, ale mam kilka produktów, które lubię. Zresztą to przeglądanie katalogu od czasu do czasu i czekanie na paczkę jeszcze sprawia mi przyjemność. Ale jak pomyślę, że znów miałabym zacząć "latać po ludziach" z tymi katalogami, tłumaczyć się z braków, itp. - nigdy więcej. Jestem konsultantką "od czasu do czasu", tylko dla siebie - i dobrze mi z tym

Ps. - jakby ktoś miał jakieś info odnośnie czarnej kopertówki z tej młodzieżowej serii - będę wdzieczna
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.