e-torebka.pl Część III - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 14:03   #4081
madlen85
Przyczajenie
 
Avatar madlen85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Dot.: e-torebka.pl Część III

A w tej Anie można dorobić te dziurki??? W Andi można, tak czytałam Czasem lubię zarzucić coś na ramię
madlen85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 14:11   #4082
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez madlen85 Pokaż wiadomość
A w tej Anie można dorobić te dziurki??? W Andi można, tak czytałam Czasem lubię zarzucić coś na ramię
Nie wiem, czy można, ale było zamieszczane zdjęcie z maksymalnie skróconym paskiem i wg mnie bardzo fajnie na ramieniu wtedy wygląda
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 14:13   #4083
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: e-torebka.pl Część III

No i nie udalo mi sie wylicytowac tej torebki to byl kuferek z mango... i nie moge sobie kliknac Andi na pocieszenie, bo nie ma stypy jeszcze... smutno mi
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 14:28   #4084
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
No i nie udalo mi sie wylicytowac tej torebki to byl kuferek z mango... i nie moge sobie kliknac Andi na pocieszenie, bo nie ma stypy jeszcze... smutno mi
ciesz się, że nie kupiłaś!
miałam i sprzedałam, góra zaczęłą się zapadać i kuferek wyglądał tragicznie! (potem każda laska z wizażu pisała, że też ma ten problem)
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 14:36   #4085
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: e-torebka.pl Część III

No to troche mnie pocieszylas ehh..
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 14:46   #4086
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
No i nie udalo mi sie wylicytowac tej torebki to byl kuferek z mango... i nie moge sobie kliknac Andi na pocieszenie, bo nie ma stypy jeszcze... smutno mi
mm.. ladny, chyba ze w urzytkowaniu nie bardzz jak justysia pisala. A z aile poszedl?
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 15:12   #4087
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez madlen85 Pokaż wiadomość
Witam moje nowe Koleżanki
Przespałam się z moimi wielkimi dylematami i stwierdzam że w dzisiejszym dniu jestem w stanie określić się o wiele bardziej Skłaniam się chyba ku czarnej Anie (potrzebuję jakiejś czarnej torby- uniwersalnej- mogłabym chodzić z nią na uczelnie). Kusi mnie jeszcze szara Emilka bo piszecie, że taka cudna jest... ale czarna też jest niczego sobie I bądź tu mądra Stwierdziłam przy okazji, że oszalałam biegam teraz po domu z centymetrem i mierzę swoje torebki Generalnie nie lubię kupować rzeczy przez internet allegro mnie tak trochę zniechęciło, ponieważ wiele rzeczy odsyłałam gdyż okazywały się zwykłym "bublem". Ale to, co czytam- Wasze opinie na temat e-torebki- bardzo mnie zachęciły Na zdjęciach widać, że torebeczki są ładnie wykonane .
Teraz to jakaś obsesja mnie ogarnęła, Wy wiecie o co chodzi
Czarna Ana nie jest zła, ale mi się i tak bardziej Andi podoba
Dobrze rozumiem to szaleństwo związane z zakupami ... ja przez etorebke stalam się bardzo niezdecydowana


Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
No i nie udalo mi sie wylicytowac tej torebki to byl kuferek z mango... i nie moge sobie kliknac Andi na pocieszenie, bo nie ma stypy jeszcze... smutno mi
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 15:16   #4088
izeczkaaa
Raczkowanie
 
Avatar izeczkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 356
Dot.: e-torebka.pl Część III

Przyszła dziś moja Emilka
Póki co jestem bardzo zadowolona. Śliczna!

Następne będą szara Simon i czarna Ana
__________________
Sky is the limit.
izeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 15:20   #4089
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Mam torebki, kurier przyjechał po 15.00...
Niestety, jest już u mnie strasznie ciemno, a aparat nadal się ładuje. Zrobiłam kilka fotek telefonem. Wklejać?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 15:26   #4090
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: e-torebka.pl Część III

wklejaj!

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
To co wymieniasz?
na poczatku chcialam, ale zostawię sobie ją na wyjazdy
mysle intensywnie nad Emilkąi troche zaluje, ze jej nie kupilam
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 15:47   #4091
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez izeczkaaa Pokaż wiadomość
Przyszła dziś moja Emilka
Póki co jestem bardzo zadowolona. Śliczna!

Następne będą szara Simon i czarna Ana
No ja też zdecydowałam, że w moim następnym zamówieniu na pewno kupię Simon
Gratuluję dobrego wyboru niech się Emilka dobrze nosi

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Mam torebki, kurier przyjechał po 15.00...
Niestety, jest już u mnie strasznie ciemno, a aparat nadal się ładuje. Zrobiłam kilka fotek telefonem. Wklejać?
Wklejaj, wklejaj
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 15:48   #4092
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

OK, wklejam foty Adelin robione telefonem. Jutro będą lepsze fotki aparatem.

Po pierwsze: to taka większa Dewi - przede wszystkim ze względu na szerokie, usztywniane dno. Nie jest wielka, po prostu duża, zbliżona do wielkości Elvie.

+ pakowna
+regulowany pasek
+ zapinana na 3 zatrzaski
+ duża kieszonka na zamek w klapie

- rodzaj skóry: sztywna dosyć (może się wyrobi), lekko połyskuje jakby, porównam jutro w dziennym świetle. Wygląda na gorszy rodzaj ekoskóry niż w Marieccie, Andi, Emilce, Anie, Dewi i Liyi lub Landi.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 15:56   #4093
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: e-torebka.pl Część III

wygląda obiecująco jak z pojemnością?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 16:25   #4094
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Mieści bez problemu sztywną teczkę a4 jeśli chodzi o szerokość. Jak pisałam, ma szerokie usztywniane dno, więc mieści dużo. Ale nie wygląda na niezgrabnie wielką. Bałam się, że będzie ciut większa, ale jest akurat jak na moje potrzeby. Ja lubię dość duże torebki. Jedyny minus jaki widzę, to ta sztywna lekko świecąca skóra, ale nie widziałam jej w świetle dziennym jeszcze.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Landi natomiast jest cudowna: kolor, wielkość, rodzaj skóry - klasa Polecam! Fotki obu torebek zrobione aparatem wstawię jutro, będzie jasno to i lepiej będzie wszystko widać, bo te fotki, które wstawiłam były robione pod lampą i przez to wszystko wygląda gorzej, niż naprawdę. Ale przynajmniej macie pogląd co do wielkości Adelin.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 16:33   #4095
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
OK, wklejam foty Adelin robione telefonem. Jutro będą lepsze fotki aparatem.

Po pierwsze: to taka większa Dewi - przede wszystkim ze względu na szerokie, usztywniane dno. Nie jest wielka, po prostu duża, zbliżona do wielkości Elvie.

+ pakowna
+regulowany pasek
+ zapinana na 3 zatrzaski
+ duża kieszonka na zamek w klapie

- rodzaj skóry: sztywna dosyć (może się wyrobi), lekko połyskuje jakby, porównam jutro w dziennym świetle. Wygląda na gorszy rodzaj ekoskóry niż w Marieccie, Andi, Emilce, Anie, Dewi i Liyi lub Landi.
Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Mieści bez problemu sztywną teczkę a4 jeśli chodzi o szerokość. Jak pisałam, ma szerokie usztywniane dno, więc mieści dużo. Ale nie wygląda na niezgrabnie wielką. Bałam się, że będzie ciut większa, ale jest akurat jak na moje potrzeby. Ja lubię dość duże torebki. Jedyny minus jaki widzę, to ta sztywna lekko świecąca skóra, ale nie widziałam jej w świetle dziennym jeszcze.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Landi natomiast jest cudowna: kolor, wielkość, rodzaj skóry - klasa Polecam! Fotki obu torebek zrobione aparatem wstawię jutro, będzie jasno to i lepiej będzie wszystko widać, bo te fotki, które wstawiłam były robione pod lampą i przez to wszystko wygląda gorzej, niż naprawdę. Ale przynajmniej macie pogląd co do wielkości Adelin.
Wielkość wydaje sie dla mnie w sam raz. Czekam na zdjęcia w świetle dziennym

Piszesz o sztywnej lekko świecącej skórze...nie brzmi to zachęcająco na zdjęciach etorebkowch skórka wyglada świetnie.

Da sie ja nosic na ramieniu? Jak to wygląda?
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 16:51   #4096
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że oni czasem tą promocję zmieniają już we wtorki, a czasem dopiero w środy
No to mamy promocje tyg - Yesmi i na dodatek bordowa znowu się nie postarali

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja zawsze uważałam, że Emilka jest duuuża!

Kiedyś nawet kolega z uczelni zapytał czy gdzieś jadę od razu po zajęciach, że przyszłam z torbą podróżną faceci
HaHa świetni są Ci faceci

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Ja mam sporo torebek , z mizensy 4 ( na razie).
Nie kolekcjonuje torebek. Nie kupuję ich tylko po to aby mi leżały. Kupuje aby móc je nosić. Często je zmieniam, w zależności od tego co na siebie wkładam. Traktuje jako dodatek do stroju.
Oczywiście mam typowo letnie torebki(małe przez ramię) i one mi leżą przez zimę, ale ogólnie gdy nadejdzie pora są noszone.
Gdy jakaś torebka mi się znudzi i już jej nie noszę, oddaje koleżankom. Zazwyczaj same się mnie pytają czy czegoś nie mam ))
Chciałabym mieć taką koleżankę Zakolegujesz się ze mną?

Cytat:
Napisane przez madlen85 Pokaż wiadomość
Witam moje nowe Koleżanki
Przespałam się z moimi wielkimi dylematami i stwierdzam że w dzisiejszym dniu jestem w stanie określić się o wiele bardziej Skłaniam się chyba ku czarnej Anie (potrzebuję jakiejś czarnej torby- uniwersalnej- mogłabym chodzić z nią na uczelnie). Kusi mnie jeszcze szara Emilka bo piszecie, że taka cudna jest... ale czarna też jest niczego sobie I bądź tu mądra Stwierdziłam przy okazji, że oszalałam biegam teraz po domu z centymetrem i mierzę swoje torebki Generalnie nie lubię kupować rzeczy przez internet allegro mnie tak trochę zniechęciło, ponieważ wiele rzeczy odsyłałam gdyż okazywały się zwykłym "bublem". Ale to, co czytam- Wasze opinie na temat e-torebki- bardzo mnie zachęciły Na zdjęciach widać, że torebeczki są ładnie wykonane .
Teraz to jakaś obsesja mnie ogarnęła, Wy wiecie o co chodzi
Witaj Ana to dobry wybór
HeHe wiey o co chodzi ja od dzieciństwa jestem chora na chorobę pt "Torebka" sama nie dawno trafiłam na ten wątek i jak widać zapuściłam tu korzenie
Co do szarej Emilki to moim zdaniem lepsza jest szara Andi

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
he he - dobre to co by powiedział na Andi? albo na coś jeszcze większego ?
Wyjęłaś mi to z ust

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
No i nie udalo mi sie wylicytowac tej torebki to byl kuferek z mango... i nie moge sobie kliknac Andi na pocieszenie, bo nie ma stypy jeszcze... smutno mi
Dobrze że jej nie kupiłaś... Nie podoba mi się

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
OK, wklejam foty Adelin robione telefonem. Jutro będą lepsze fotki aparatem.

Po pierwsze: to taka większa Dewi - przede wszystkim ze względu na szerokie, usztywniane dno. Nie jest wielka, po prostu duża, zbliżona do wielkości Elvie.

+ pakowna
+regulowany pasek
+ zapinana na 3 zatrzaski
+ duża kieszonka na zamek w klapie

- rodzaj skóry: sztywna dosyć (może się wyrobi), lekko połyskuje jakby, porównam jutro w dziennym świetle. Wygląda na gorszy rodzaj ekoskóry niż w Marieccie, Andi, Emilce, Anie, Dewi i Liyi lub Landi.
Nawet niezła ta Adelin Czekam na jutrzejsze fotki
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 16:57   #4097
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
OK, wklejam foty Adelin robione telefonem. Jutro będą lepsze fotki aparatem.

Po pierwsze: to taka większa Dewi - przede wszystkim ze względu na szerokie, usztywniane dno. Nie jest wielka, po prostu duża, zbliżona do wielkości Elvie.

+ pakowna
+regulowany pasek
+ zapinana na 3 zatrzaski
+ duża kieszonka na zamek w klapie

- rodzaj skóry: sztywna dosyć (może się wyrobi), lekko połyskuje jakby, porównam jutro w dziennym świetle. Wygląda na gorszy rodzaj ekoskóry niż w Marieccie, Andi, Emilce, Anie, Dewi i Liyi lub Landi.
dziękuję za fotki Dobrze że podobna jest do Dewi bo Dewi nie zdążyłam kupić więc mam się nad czym zastanawiać ...
Co do rodzaju skórki to szkoda że nie dorównuje jakością starej kolekcji, no trudno Ale może w dziennym świetle będziesz ją mogła dokładniej obejrzeć i ocenić

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Mieści bez problemu sztywną teczkę a4 jeśli chodzi o szerokość. Jak pisałam, ma szerokie usztywniane dno, więc mieści dużo. Ale nie wygląda na niezgrabnie wielką. Bałam się, że będzie ciut większa, ale jest akurat jak na moje potrzeby. Ja lubię dość duże torebki. Jedyny minus jaki widzę, to ta sztywna lekko świecąca skóra, ale nie widziałam jej w świetle dziennym jeszcze.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Landi natomiast jest cudowna: kolor, wielkość, rodzaj skóry - klasa Polecam! Fotki obu torebek zrobione aparatem wstawię jutro, będzie jasno to i lepiej będzie wszystko widać, bo te fotki, które wstawiłam były robione pod lampą i przez to wszystko wygląda gorzej, niż naprawdę. Ale przynajmniej macie pogląd co do wielkości Adelin.
Mówiłam że z Landi będziesz zadowolona super jest jej skórka - jak naturalna Ja swoją bardzo lubię i żałuję że nie ma np. takiej w kolorze szarym
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:03   #4098
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
OK, wklejam foty Adelin robione telefonem. Jutro będą lepsze fotki aparatem.

Po pierwsze: to taka większa Dewi - przede wszystkim ze względu na szerokie, usztywniane dno. Nie jest wielka, po prostu duża, zbliżona do wielkości Elvie.

+ pakowna
+regulowany pasek
+ zapinana na 3 zatrzaski
+ duża kieszonka na zamek w klapie

- rodzaj skóry: sztywna dosyć (może się wyrobi), lekko połyskuje jakby, porównam jutro w dziennym świetle. Wygląda na gorszy rodzaj ekoskóry niż w Marieccie, Andi, Emilce, Anie, Dewi i Liyi lub Landi.
Wygląda nieźle
Zrobiłabyś jutro fotki Adelin na ramieniu ?
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:13   #4099
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Zrobię fotki Adelin na ramieniu. Co do pytania, czy da się ją nosić na ramieniu - oczywiście, jak inaczej? W końcu to torba z długim paskiem Rodzajem skóry jestem rozczarowana póki co, bo na etorebce wyglądała zupełnie inaczej. No zobaczymy. Odsyłać nie chcę, bo fason bardzo mi się podoba, wielkość też odpowiednia dla mnie. Wypchałam ją teraz swetrami, bo trochę pomięta jest i teraz taka maksymalnie wypchana miękkimi rzeczami przypomina zdjęcia na etorebce w sensie wielkości - ogromniasta. Ale normalnie, po włożeniu do niej teczki, parasola, kosmetyczki, portfela i kilku innych rzeczy wyglądała normalnie, na dużą torebkę, ale nie na ogromniastą torbę listonosza

Landi jestem zachwycona i dziękuję maggie (między innymi), że mnie na nią namawiałaś. To najlepsza ekoskóra, jaką widziałam. W sklepie byłabym w stanie dać za nią nawet z 200 zł. Wygląda na delikatną skórę cielęcą - a kolor boski. Jeszcze jej nie mam 1 dnia, a już wiem, że zdeklasowała Andi i wszystkie inne moje torby. Czy Landi w kolorze niebieskim jest z takiej samej skóry?

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2009-11-18 o 17:15
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 17:26   #4100
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Ja to mam już etorebkową rodzinę wielodzietną
Może będziemy im jakieś zloty robić?

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Zawiodłam się na e-torebce i to baaardzo Torebkę do reklamacji mam odesłać do nich na SWÓJ koszt . Oni pokryją przesyłkę nowej torebki do mnie, zła jestem niesamowicie

Ogólnie ostatnio, to co dzieje się na e-torebce jest co najmniej niesmaczne, ale jeśli chcą tracić klientki to ich ból

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------


Problem w tym, że oni nie chcą zwrócić za wysyłkę do nich, deklarują, że pokryją koszt przesyłki nowej torebki do mnie. Ehh..
Pisz do nich! A jak nie to wyślij pocztą polską na ich koszt.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Chcesz się założyć?

Jak wysłali mi poplamioną torbę i chciałam ja odesłać to najpierw musiałam się nałumaczyć, że to ICH WINA, że wysłali WADLIWĄ, więc na jakiej podstawie mam 2 razy płacic za wysyłkę wadliwego towaru (raz do mnie, raz do nich), skoro z mojego punktu widzenia to powinni mi oddać za obie wysyłki, a ostatecznie zrobili mnie w konia i i tak ja płaciłam dlatego mam takie opory przez kolejnym zakupem u nich, bo torba mi się podoba bardzo, ale co będzie jak znowu okaże się niewypałem...?
Wg ich rozumowania to sama poplamiłaś specjalnie nową torebkę, żeby im ją nienoszoną odesłać na ich koszt Nie ma to jak jakość zakupów i satysfakcja klienta.

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Simon nie jest większa od Maris, ale jest to dosyć ciężka torebka.
Noszona na skróconym długim pasku fajnie wygląda na ramieniu.
Ale ogólnie ją polecam. Ja właśnie nie noszę zbyt dużo rzeczy w torebce i wybieram właśnie te średnie torebki. Z mniejszych jeszcze Emilka.
A mogłabym prosić zdjęcia Simon na długim pasku na i przez ramię?
Po Twoich zdjęciach z apaszką bardzo mi się podoba, szczególnie jako torba na lato. Tylko wydaje mi się trochę za długa i niezbyt ją sobie wyobrażam na pasku.

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
A ja po trzech dniach użytkowania zaobserwowałam, że w mojej szarej Andi coś ciężko chodzi ekspres. W pewnym momencie się zacina. Też tak macie/miałyście?
Miałyśmy. Przejechałam świeczką i problem z głowy.

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Znalazłam artykuł, na który mogę się powołać

Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r.
Art. 8.
  1. Jeżeli towar konsumpcyjny jest niezgodny z umową, kupujący może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wy- miana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodności, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie naraziłby kupującego inny sposób zaspokojenia.
  2. Nieodpłatność naprawy i wymiany w rozumieniu ust. 1 oznacza, że sprzedawca ma również obowiązek zwrotu kosztów poniesionych przez kupującego, w szczególności kosztów demontażu, dostarczenia, robocizny, materiałów oraz ponownego zamontowania i uruchomienia.
  3. Jeżeli sprzedawca, który otrzymał od kupującego żądanie określone w ust. 1, nie ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni, uważa się, że uznał je za uzasadnione.

Tylko teraz nie wiem jak mam to zrobić, odesłać paczkę pocztą czy dhl-em? Do paczki wsadzić kartkę, że żądam zwrotu kosztów przesyłki, z powołaniem się na ten artykuł, czy to zrobić później mailowo?
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Najpierw napisz im maila, powołujac się na ten zapis i napsiz, że wysyłasz i oczekujesz zwrotu kosztów przesyłki, jak odpiszą, że ok, to wysyłaj paczkę, jak będą dyskutowac to ich postrasz uokikiem
A jak się będę dalej opierać to wyślij im za pobraniem.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:26   #4101
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Zrobię fotki Adelin na ramieniu. Co do pytania, czy da się ją nosić na ramieniu - oczywiście, jak inaczej? W końcu to torba z długim paskiem Rodzajem skóry jestem rozczarowana póki co, bo na etorebce wyglądała zupełnie inaczej. No zobaczymy. Odsyłać nie chcę, bo fason bardzo mi się podoba, wielkość też odpowiednia dla mnie. Wypchałam ją teraz swetrami, bo trochę pomięta jest i teraz taka maksymalnie wypchana miękkimi rzeczami przypomina zdjęcia na etorebce w sensie wielkości - ogromniasta. Ale normalnie, po włożeniu do niej teczki, parasola, kosmetyczki, portfela i kilku innych rzeczy wyglądała normalnie, na dużą torebkę, ale nie na ogromniastą torbę listonosza

Landi jestem zachwycona i dziękuję maggie (między innymi), że mnie na nią namawiałaś. To najlepsza ekoskóra, jaką widziałam. W sklepie byłabym w stanie dać za nią nawet z 200 zł. Wygląda na delikatną skórę cielęcą - a kolor boski. Jeszcze jej nie mam 1 dnia, a już wiem, że zdeklasowała Andi i wszystkie inne moje torby. Czy Landi w kolorze niebieskim jest z takiej samej skóry?
tak z takiej samej widziałam zdjęcia jakie wklejała jedna z dziewczyn na moją prośbę i skóra wygląda identycznie - ja się nad niebieską nawet zastanawiam ale to w okolicach wiosny
A co do Landi - też dałabym za nią dużo więcej w sklepie - warta swojej ceny a nawet wyższej
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:28   #4102
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Świeczką go przejedź i powinien chodzić idealnie
Kiedyś słyszałam o takim pomyślę, ale nie wiedziałam, że to naprawde działa (?). Muszę spróbować.
Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Ehh nie wiem co się z nimi dzieje ... sodówka im uderzyła do głowy przez to, że mają tyle zamówień ?
Może faktycznie spróbuj ich postraszyć paragrafem.
Też nie wiem. Zawsze takie pochlebne opinie były na temat etorebki, a tutaj już dwie reklamacje się szykują. Ponad to nigdy nie zapomne im tego, że przeoczyli moje zamówienie i prawie tydzień na torebke czekałam!
Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
ja zdecydowanie wybrałabym czarną Anę
wiem o co chodzi z obsesją
Również wybrałabym Ane. Jakoś Emilka nigdy mi się nie widziała.
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc mam właśnie obok siebie Andi i jest dla mnie taka "średniej wielkości", mam ze 4-5 większych, znacznie większych toreb (bo to już nie torebki) i czasami Andi wydaje mi się wręcz taka jakaś mała
Andi średniej wielkości? Matko .... to Ty dziewczyno musisz nosić naprawdę duże torby. Prawie jak podróżne.
Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
wklejaj!
na poczatku chcialam, ale zostawię sobie ją na wyjazdy
mysle intensywnie nad Emilkąi troche zaluje, ze jej nie kupilam
No, ale chyba jakbyś miała kupować Emilke to nie szara? Mieć dwie szare torby w domu?

Dominiique gratuluję zakupu. Fajnie, że jesteś zadowolona.
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:31   #4103
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: e-torebka.pl Część III

ja dzis kliknełam, Emilkę szarą i czarną i czarną Anę
już nie mogę się doczekać, fajnie by było jakby kurier przed 12 zdążył
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:35   #4104
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Zrobię fotki Adelin na ramieniu. Co do pytania, czy da się ją nosić na ramieniu - oczywiście, jak inaczej? W końcu to torba z długim paskiem Rodzajem skóry jestem rozczarowana póki co, bo na etorebce wyglądała zupełnie inaczej. No zobaczymy. Odsyłać nie chcę, bo fason bardzo mi się podoba, wielkość też odpowiednia dla mnie. Wypchałam ją teraz swetrami, bo trochę pomięta jest i teraz taka maksymalnie wypchana miękkimi rzeczami przypomina zdjęcia na etorebce w sensie wielkości - ogromniasta. Ale normalnie, po włożeniu do niej teczki, parasola, kosmetyczki, portfela i kilku innych rzeczy wyglądała normalnie, na dużą torebkę, ale nie na ogromniastą torbę listonosza

Landi jestem zachwycona i dziękuję maggie (między innymi), że mnie na nią namawiałaś. To najlepsza ekoskóra, jaką widziałam. W sklepie byłabym w stanie dać za nią nawet z 200 zł. Wygląda na delikatną skórę cielęcą - a kolor boski. Jeszcze jej nie mam 1 dnia, a już wiem, że zdeklasowała Andi i wszystkie inne moje torby. Czy Landi w kolorze niebieskim jest z takiej samej skóry?
Jakosciowo tak -mam obydwie i ta niebieska jest bardzo porzadna , jest zdjeice w katalogu z moja niebieska Landi
Miałam szara emilke i poszła dalej :-( niestety złoty błyszczacy zamek był nie do przejscia jak dla mnie , okucia zółto złote , troche satynowe tez mi nie pasowały. Natomiast pojemnosc i jakosc swietna. Fason tez.
__________________

Edytowane przez Kacha30
Czas edycji: 2009-11-18 o 17:38
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:38   #4105
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
No, ale chyba jakbyś miała kupować Emilke to nie szara? Mieć dwie szare torby w domu?

Dominiique gratuluję zakupu. Fajnie, że jesteś zadowolona.
Czemu nie: jeśli to będą dwa różne fasony, to kolor chyba może się powielić

Co do moich zakupów, to Landi (która zainteresowała mnie bardzo późno i długo nad nią myślałam) zachwyciła mnie najbardziej ze wszystkich moich etorebek. Natomiast Adelin, która wpadła mi w oko od razu, gdy tylko się pojawiła, troche mnie rozczarowała rodzajem skóry, no ale ostatecznie ocenię to jutro przy dziennym świetle i gdy się trochę wyprostuje.

Maggie, myślisz, że niebieska Landi się uchowa do wiosny? To przecież zeszła kolekcja.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Kacha30 Pokaż wiadomość
Jakosciowo tak -mam obydwie i ta niebieska jest bardzo porzadna , jest zdjeice w katalogu z moja niebieska Landi
Miałam szara emilke i poszła dalej :-( niestety złoty błyszczacy zamek był nie do przejscia jak dla mnie , okucia zółto złote , troche satynowe tez mi nie pasowały. Natomiast pojemnosc i jakosc swietna. Fason tez.
Czyli też wygląda na taką cielęcą, jest mięciutka, matowa i ma taką samą fakturę? Cudna jest ta ruda Chyba nigdy nie miałam piękniejszej torby.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:46   #4106
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
Kiedyś słyszałam o takim pomyślę, ale nie wiedziałam, że to naprawde działa (?). Muszę spróbować.



Andi średniej wielkości? Matko .... to Ty dziewczyno musisz nosić naprawdę duże torby. Prawie jak podróżne.

po prostu przy takich rozmiarach mit "kobiety w swoich torebkach nosza wszytsko" staje się prawdą


Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
No, ale chyba jakbyś miała kupować Emilke to nie szara? Mieć dwie szare torby w domu?
właśnie myśłałam nad szarą
czarnych torebek nie lubię.. jeszcze myślę nad Amberlyn

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
ja dzis kliknełam, Emilkę szarą i czarną i czarną Anę
już nie mogę się doczekać, fajnie by było jakby kurier przed 12 zdążył
oczywiście musisz nam tutaj wkleić zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Kacha30 Pokaż wiadomość
Miałam szara emilke i poszła dalej :-( niestety złoty błyszczacy zamek był nie do przejscia jak dla mnie , okucia zółto złote , troche satynowe tez mi nie pasowały. Natomiast pojemnosc i jakosc swietna. Fason tez.
wlasnie te opinie o zlotych dodatkach mnie nieco odstraszają. Czy one są bardziej widoczne niz przy szarej andi?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:47   #4107
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: e-torebka.pl Część III

Dzisiaj moje oko sokole oko wypatrzyło fajną torebkę- coś ala kuferek w kolorze karmelowym. Skóra miękka, gładka wygląda jak naturalna. Eh, szkoda że nie mogę sobie na nią pozwolić
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:48   #4108
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
No to mamy promocje tyg - Yesmi i na dodatek bordowa znowu się nie postarali
Niestety
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:50   #4109
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: e-torebka.pl Część III

cosma-jaką?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:50   #4110
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
Też nie wiem. Zawsze takie pochlebne opinie były na temat etorebki, a tutaj już dwie reklamacje się szykują. Ponad to nigdy nie zapomne im tego, że przeoczyli moje zamówienie i prawie tydzień na torebke czekałam!
.
No właśnie coś za dużo tych "wpadek" mają w ostatnim czasie

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
ja dzis kliknełam, Emilkę szarą i czarną i czarną Anę
już nie mogę się doczekać, fajnie by było jakby kurier przed 12 zdążył
No to spore zakupy czekamy na fotki i relacje
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.