Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 21:56   #91
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Fairly light original glo base-kto jeszcze

Cytat:
Napisane przez carbonicum Pokaż wiadomość
Dzisiaj nalozylam:
1.fairly light orig.glo base
2.finishing dust powder
3.kaolin powder soft bronzer finishing powder
Według mnie nakładanie tych pudrów jeden na drugi mija się z celem
Albo jeden, albo drugi... Oba to finisze...
No chyba, że kaolin soft bronze (bo soft bronzer to bronzer/róż ) używasz jako bronzera


Dodam jeszcze, że podkład dobieramy pod kolor szyi, nie może się odcinać W minerałach jest tak potężny wybór kolorów, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Możesz wkleić tutaj zdjęcie twarzy plus szyi (ew. kawałka twarzy z szyją), są tu dziewczyny, które na pewno Ci pomogą w doborze.
Na sińce pod oczami są tez odpowiednie korektory.
Zerknij na poprzednie części tego wątku (użyj wyszukiwarki ) i koniecznie zapoznaj się z blogiem naszej kochanej cathy - KLIK
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...






Edytowane przez wiedzma86
Czas edycji: 2010-03-03 o 22:00
wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 23:25   #92
sweetalmond
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
no u mnie było równie wesoło jeśli chodzi o tradycyjną kolorówkę, a teraz mineralnie swoją drogą dziewczyny tak się zastanawiam czy korektor intensive fair jest bardziej w róż czy w beż w stosunku do multitaskinga? ma któraś z was takie porównanie
Ja mam porównanie Korektor intensive fair jest jaśniejszy oraz bardziej żółty od multitasking
sweetalmond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 23:34   #93
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziękuje za porównanie, obejrzałam zdjęcia na blogu naszej nieocenionej Cath i wiem jaki będzie mój kolejny mineralny zakup
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 06:46   #94
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Myślę nad tym, czy EDM jest dla mnie... Zużywam właśnie moje zakupione niedawno próbki i im dłużej używam minerały tym gorzej wyglądam.
Na podkłady mineralne chciałam się przerzucić bo już prawie całkowicie zszedł mi trądzik, więc nie musiałam używać mocno kryjącego "podkładu". Byłam przyzwyczajona do tego, że nakładam minimalne ilości i wyglądam przyzwoicie. A teraz... W niedziele nad ranem obudziłam się z kilkoma pryszczami i ropnym tworem na czole, we wtorek "odżyło" kolejne ognisko ropne... I oczywiście żaden z podkładów EDM ani trochę tego nie zakrywa (potraktowanie ich Mintem też nic nie daje).
Zastanawiałam się co mogło to spowodować i nie mam żadnego innego pomysłu. Minerały chyba muszę odstawić, spróbuje trochę się podleczyć i będę próbować jeszcze raz...
Prawdopodobnie (na 90%) doświadczasz oczyszczania się twarzy przy pierwszych kontaktach z minerałami Z tego co wiem, to wiele osób tak miało, ja jak zaczynałam miałam takie bardzo niewielkie kilkudniowe pogorszenie cery, ale też byłoTakże nie poddawaj się!!!
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 06:50   #95
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

EDM miło mnie zaskoczyło

Zaginęło mi jedno zamówienie (kilka płatnych próbek) - wysłane 24.01.

We wtorek późnym wieczorem napisałam maila do EDM (poprzez formularz na ich stronie), że zamówienie nie dotarło oraz że pytałam się o nie na poczcie i w UC (dodałam też, że kocham ich produkty i jest mi bardzo smutno, że próbki zaginęły - to na wypadek, gdyby ten mail odebrała Carina).
Odpowiedź (od Cristy przyszła wczoraj popołudniu) - że sprawdzili i minęło już 25 dni roboczych od wysyłki i czy wyrażam zgodę na refundację kosztów zamówienia (bez kosztu wysyłki).
Odpisałam późnym wieczorem, że owszem, a o 3 rano przyszedł mail od Coral, że przekazują informację do ich "accounting department" (pewnie dział finansowy), by zwrócili mi koszty.

No to super - jestem w pełni usatysfakcjonowana

.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 07:32   #96
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Szabik nie wiem czy to oczyszczenie, przy minerałach nieraz jest taka "kaszka" na skórze, ropne raczej nie, ja bym winiła jakiś primer o ile używasz

SuggaM medium jest dosc zołte, dawniej był jasny korektor zółtawy nazywał sie light
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 08:53   #97
klaudia_13
Raczkowanie
 
Avatar klaudia_13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 232
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - częœć V

Ehhh to oczyszczanie... ja własnie przechodzę oczyszczanie "skinorenowe", chociaż nie do końca jestem pewna czy to na pewno to ale jak myslicie, jesli to to, to czy jezeli w tym samym czasie (ewentualnie 2-3 dni po skończeniu skinorenu) zacznę używać minerałów to czeka nie oczyszczanie po raz drugi??
Muszę się z Wami podzielić moimi przemysleniami, bo ŻADNA z moich koleżanek nie podziela mojej (wprawdzie dopiero kiełkujšcej ) pasji minerałowo - naturalnokosmetykowej a ja po prostu muszę się skonsultować z kims kompetentnym więc: wczoraj testowałam podkłady EDM i jestem w sszoku, boz 7 próbek które zamówiłam trafiłam tylko z jednš Nie wiedziałam, że moja buzia jest aż tak jasna :/ trafiłam z Buff Ivory ale nie czuję się jeszcze usatysfakcjonowana Planuję teraz zamówić Buff Linen, Beige Sandy Fair, Golden Fawn bo te sš na EDM w kategorii Ivory więc a co mi tam, spróbuje Na blogu Cathy znalazłam jeszcze odcienie które tez chce mieć: Golden Fair, Cool Fair, Buff Fair Neutral, Olive Fair. Do wczoraj wydawały mi się one masakrycznie jasne, ale w obliczu zaistniałej sytuacji nie mam wyjœcia, rozumiecie

Edytowane przez klaudia_13
Czas edycji: 2010-03-04 o 08:56 Powód: literowek moc
klaudia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 08:56   #98
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - częœć V

Klaudia ocxyszczanie mineralne nie zawsze występuje. Może spróbuj na wątku wymiankowym pozbyć się niepasującyh odcieni w zamian za upragnione
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 08:57   #99
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Pastereczko, właśnie posiadam w swoich zbiorach multi tasking i on jest dość akurat dla mnie ani nie różowieje za bardzo ani nie zażółca ale chciała bym czegoś neutralnego i jaśniejszego i wzglednie takim wydaje mi się właśnie intensive fair przynajmniej na Kasiowych swatchach tak wygląda
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 08:59   #100
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Pastereczko, właśnie posiadam w swoich zbiorach multi tasking i on jest dość akurat dla mnie ani nie różowieje za bardzo ani nie zażółca ale chciała bym czegoś neutralnego i jaśniejszego i wzglednie takim wydaje mi się właśnie intensive fair przynajmniej na Kasiowych swatchach tak wygląda
multi-intensiv powinien być lepszy, jest o ton jasniejszy chyba, a far jest dużo jaśniejszy
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:10   #101
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

ooo no to może faktycznie bo jak będzie zbyt jasny to już niefajnie, w ogóle to ja muszę w końcu fotkę wrzucić bo już sama nie wiem jaki mam kolor pyszczydła :P
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 09:24   #102
klaudia_13
Raczkowanie
 
Avatar klaudia_13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 232
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - częœć V

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Klaudia ocxyszczanie mineralne nie zawsze występuje. Może spróbuj na wątku wymiankowym pozbyć się niepasującyh odcieni w zamian za upragnione
Już o tym pomyślałam ale to są próbki z all w woreczkach więc nie wiem czy będzie jakis popyt Poza tym chcę przeprowadzic jeszcze jeden całodniowy test w sobotę Bo wczoraj o godz 16:30 to światło dzienne było już średniej jakości No i łudze się że jak się troszke opale to bedą odpowiedniejsze Chociaż przy filtrze 50 to bedzie ciezka misja :/
I mam nadzieję ze kolejne oczyszczanie juz nie wystapi

Edytowane przez klaudia_13
Czas edycji: 2010-03-04 o 09:26
klaudia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:02   #103
beniaka
Raczkowanie
 
Avatar beniaka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 60
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witam Was
Wielkie dzięki za ten temat i linki do EDM . Muszę przyznać, że ja robię u nich zakupy regularnie od czerwca ubiegłego roku, oczywiście zamawiam próbki, zwykle sobie coś dokupię. Jestem niezmiernie zadowolona z ich szminek, cieni do powiek oraz pędzelków. Wszystkie zamówione przeze mnie podkłady okazały się strzałem w 10, gdyż na czas letni zamawiałam te ciemniejsze, na czas jesienno-zimowy jaśniejsze.

Czesc postu usunieta przez moderatora.
__________________
W warsztacie:
tunika
bolerko

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-03-04 o 10:08 Powód: regulamin
beniaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:13   #104
sweetalmond
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
ooo no to może faktycznie bo jak będzie zbyt jasny to już niefajnie, w ogóle to ja muszę w końcu fotkę wrzucić bo już sama nie wiem jaki mam kolor pyszczydła :P
A jakie podkłady z EDM lub Lumiere Tobie najbardziej pasują (kolorystycznie) ? Jeśli beże, to może będę mogła pomóc
sweetalmond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:51   #105
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Sweetalmond a ja to jestem właśnie taki dziwoląg , generalnie z edm się nie polubiłam ale kupiłam najjaśniejsze odcienie i chyba linen był najbardziej trafiony choć nieco trupio w nim się prezentowałam, w sumie używałam do tej pory sampli Pixie Cosmetics ale jeszcze nie oznaczonych więc to były takie mieszanki próbne, a teraz sama wymiksowałam podkłady które miałam i tak sobie jade na takich mieszańcach.Ale wypadało by w końcu się określić kolorystycznie
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 11:03   #106
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - częœć V

Cytat:
Napisane przez klaudia_13 Pokaż wiadomość
Już o tym pomyślałam ale to są próbki z all w woreczkach więc nie wiem czy będzie jakis popyt Poza tym chcę przeprowadzic jeszcze jeden całodniowy test w sobotę Bo wczoraj o godz 16:30 to światło dzienne było już średniej jakości No i łudze się że jak się troszke opale to bedą odpowiedniejsze Chociaż przy filtrze 50 to bedzie ciezka misja :/
I mam nadzieję ze kolejne oczyszczanie juz nie wystapi
Popyt powinen być
Minerały to minerały
Jeśli chodzi o filtr do zajrzyj do wątku o bazach i filtrach pod minerały tak przy okazji jak będziesz miała jakiś problem

Ja ostatnio zakochana jestem w Leaps&Bounds (Emila )

Chce ktoś może połówkę tego cienia w moim zamówieniu? Mogę oddać oryginalny słoiczek
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 11:10   #107
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - częœć V

Adusiadu kusisz strasznie, bo od jakiegoś czasu się już na niego czaje pomyśle i dam znać dobrze??
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 11:15   #108
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - częœć V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Adusiadu kusisz strasznie, bo od jakiegoś czasu się już na niego czaje pomyśle i dam znać dobrze??
Jasne
Ano, kuszę, kusze, ale mnie też ktoś skusił
Taki ładny wiosenny kolor, a EDM nic nowego "wiosennego" nie wrzuca to trzeba czymś oko pocieszyć

A tak wogóle to witam wszystkich w V części
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 11:20   #109
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - częœć V

No właśnie ta jego soczysta zieleń mnie od dawna kusi, a z okazji wiosny wypadało by coś radosnego na oko zarzucić
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 11:41   #110
sweetalmond
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Sweetalmond a ja to jestem właśnie taki dziwoląg , generalnie z edm się nie polubiłam ale kupiłam najjaśniejsze odcienie i chyba linen był najbardziej trafiony choć nieco trupio w nim się prezentowałam, w sumie używałam do tej pory sampli Pixie Cosmetics ale jeszcze nie oznaczonych więc to były takie mieszanki próbne, a teraz sama wymiksowałam podkłady które miałam i tak sobie jade na takich mieszańcach.Ale wypadało by w końcu się określić kolorystycznie
To określanie jest czasami trudne - ja myślałam, że jestem "cool", bo mam pełno naczynek i moja buzia jest trochę różowa, a potem okazało się, że najlepiej mi w beżach (jestem 30+ i nigdy wcześniej nie używałam żadnych podkładów). Nie pasuja mi nawet błyszczyki wpadające w róż.
A "linen" jest bardzo jasny - też w nim trochę "trupio" wyglądałam. Najbardziej kolorystycznie odpowiada mi właśnie korektor "multitasking", którego kolor idealnie stapia się z moja skórą. Jak same przebarwienia pokryję tym właśnie korektorem, to nawet nie muszę używać podkładu - w ogóle nie widać, że coś jest tam maznięte korektorem. I teraz dobieram takie podkłady w identycznych kolorach jak korektor multitasking.
A korektor intensive fair jest sporo jasniejszy - do linen może akurat pasować
sweetalmond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:47   #111
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

O Matko dziewczyny.... jak ostatnim razem szperałam za kosmetykami mineralnymi EDM to aktualna była 3 część wątku...
Nawet się nie obejrzałam a tu 5
Gaduły jedne....

Przyznaję, że moje doświadczenie z tymi kosmetykami jest 0 !!!! Tylko proszę mnie nie bić
Zanim przebrnę przez te poprzednie części to Wy już pewnie będziecie w 10 części... litości. Błagam o litość i pomoc w doborze kolorku.
Z chęcią wrzucę tu swoją facjatę i przyjmę na barki wszelkie uwagi...
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:59   #112
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
O Matko dziewczyny.... jak ostatnim razem szperałam za kosmetykami mineralnymi EDM to aktualna była 3 część wątku...
Nawet się nie obejrzałam a tu 5
Gaduły jedne....

Przyznaję, że moje doświadczenie z tymi kosmetykami jest 0 !!!! Tylko proszę mnie nie bić
Zanim przebrnę przez te poprzednie części to Wy już pewnie będziecie w 10 części... litości. Błagam o litość i pomoc w doborze kolorku.
Z chęcią wrzucę tu swoją facjatę i przyjmę na barki wszelkie uwagi...
no to czekamy na fotkę
przeglądałaś bibliotekę kolorystyczną? Moze uzywałaś jakiegoś podkładu tradycyjnego w niej wymienionego
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:04   #113
vipek
Zadomowienie
 
Avatar vipek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: w domku;)
Wiadomości: 1 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
O Matko dziewczyny.... jak ostatnim razem szperałam za kosmetykami mineralnymi EDM to aktualna była 3 część wątku...
Nawet się nie obejrzałam a tu 5
Gaduły jedne....

Przyznaję, że moje doświadczenie z tymi kosmetykami jest 0 !!!! Tylko proszę mnie nie bić
Zanim przebrnę przez te poprzednie części to Wy już pewnie będziecie w 10 części... litości. Błagam o litość i pomoc w doborze kolorku.
Z chęcią wrzucę tu swoją facjatę i przyjmę na barki wszelkie uwagi...
To prawda- mają Dziewczyny tempo.
Brawo dla Was!!
Ja od niedawna skrupulatnie czytam ten wątek i też już kolejna część się pojawiła. Też na razie zgłębiam informacje i przymierzam się do minerałków i jak wchodzę tu poczytać nowe info to zanim dojadę do ostaniej i odświeże strone to już kolejne do czytania
vipek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:06   #114
WhiiteAngel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny doznałam jakiegoś cudu
Dzisiaj pomalowałam się jeszcze raz Z tym, że nie multi tastingiem tylko beige medium intensive i... efekt jest świetny
Wspaniale mi się to zlało z szyją a z początku wydawało mi się, że jest za ciemny...
Moich zaczerwienionych policzków juz nie widac, tylko nadal walcze z moimi krostkami, które jednak są jeszcze troche widoczne
Nałożyłam dopiero podkład , poczekam jak bedzie wyglądał wieczorem
__________________
Szczęśliwa. Z Nim.


Studentka
Legalny kierowca
WhiiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:20   #115
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Sweetalmond hmm ja też mam troszkę naczynek .. dosłownie kilka ale nie widać ich w sumie za bardzo a do tego jestem lekko różowa (głownie poliki) i chyba wypróbuję beże bo w sumie nie znalazłam nic co by mnie w 100% zadowoliło a już od września poluję .
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:24   #116
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Durna baba ze mnie ale nie mogę namierzyć tej biblioteki kolorystycznej...
Choć przyznam, że każdy podkład, który wcześniej używałam nie był dobrze dobrany bo odcinał się od szyi.
Na dodatek mam cerę naczynkową
Jutro rano przed wyjściem z domu zrobię sobie fotkę bez makijażu i ją tu wrzucę.
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:26   #117
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Szabik nie wiem czy to oczyszczenie, przy minerałach nieraz jest taka "kaszka" na skórze, ropne raczej nie, ja bym winiła jakiś primer o ile używasz
Właśnie wyskoczyło mi to na czole. Obstawiałam raczej oczyszczanie się cery przy Benzacne, ale może rzeczywiście to minerały?... Minie samo, czy masz pomysł jak temu dopomóc?


Ja muszę powiedzieć, że jestem dziś szaleńczo zachwycona minerałami. Byłam rano na basenie, a później na saunie. Dzióbas czerwony jak burak, mocno nakremowany, a zajęcia za 20 minut. Bez większych ceregieli nałożyłam na mordkę podkład i wafelka i... cudo! Miękka, gładziutka buzia, promienna, zdrowa. Ach, aż się w lusterkach samochodów przeglądałam w drodze na uczelnię!
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:27   #118
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez vipek Pokaż wiadomość
To prawda- mają Dziewczyny tempo.
Brawo dla Was!!
Ja od niedawna skrupulatnie czytam ten wątek i też już kolejna część się pojawiła. Też na razie zgłębiam informacje i przymierzam się do minerałków i jak wchodzę tu poczytać nowe info to zanim dojadę do ostaniej i odświeże strone to już kolejne do czytania
Dokładnie
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:39   #119
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Durna baba ze mnie ale nie mogę namierzyć tej biblioteki kolorystycznej...
Jest przypięta na górze forum: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307212

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Na dodatek mam cerę naczynkową
Na naczynka polecany jest zazwyczaj korektor Mint.
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 14:01   #120
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

a ja nadal nie mam dobrze dobranego podkładu
myslałam, ze ten fawn będzie ok, ale on nadal za mało żółty jest
przed używaniem minerałów nie zdawałam sobie sprawy, ze mam karnacje jak chinka
który podkład jest najbardziej żółty?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.