Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 2008 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-14, 12:51   #2041
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Asia fioletowy? Polecałam Wondera: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...h-mascara.html a ostatnio kupiłam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...h-mascara.html dobry ale już nie jak wonder Mama może ma jeszcze nową maskarę, ona ma poczatku tak słabiej maluje.
fajnie, że u ciebie się spisał. Ja już mam wondera kupionego, ale jeszcze kończę ten różowy.
tak, to ten co podałaś. Ona ma kolor fioletowy - ale opakowanie. Tusz jest czarny.

Jest genialna szczoteczka.
Te krótsze włókna pogrubiają, nakładają dużo tuszu, a te długie fantastycznie rozczesują i wydłużają.

Fajnie, ze mi go poleciłaś. Na stałe u mnie zamieszka. Do MF 2000kalorii już nie wrócę
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 13:02   #2042
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Asia zawsze myślalam, ze ta buteleczka to granatowa jest, ale faktycznie w świetle dziennym taki ciemny fiolet
Kiedyś drogie tusze kupowałam, ale stwierdziłam , że szkoda kasy troche. Ten wonder jest super, wcale nie gorszy niż te niektóre drogie.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 14:01   #2043
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
nicko - moja tez jeszcze niedawno uciekała przed aparatem albo stroiła miny, teraz to polubiła, sama sie ustawia nawet, także to pewnie przychodzi prędzej czy później u każdej z nas
U mojej chyba nie przyjdzie Po Ramonce widać, że taka panienka jest, u mnie Alicja to bardziej chłopczyca taka.

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
nicko a ja tam triumpha lubię Fakt nie każdy model fajnie lezy, ale jak kupię stanik to mam na kilka lat. Ostatnio wywaliłam stanik bardotkę jeszcze co na ślubie mialam, po pieciu latach się rozciagnął, przy intensywnym noszeniu. Nie chce nikogo przekonywać do tej firmy, ale ja kupuję od jakiś dziesięciu lat i jestem mega zadowolona. Te firmy co wymieniasz to u nas nie ma, przez neta nie zamówię stanika

mała stopko fajna z was rodzinka, dziewczyny chyba do siebie podobne

Już zmienili pogodę, jednak ciepło ma być dopiero po weekendzie

nicko wyszukałam sobie ten sklep ze stanikami co firmę poleciłaś, łoooo 160 za stanik może bym dala, ale nie bez mierzenia Niektóre modele całkiem fajne.
W sensie, że u ciebie w mieście? Bo to ogólnie polska marka. Co do triumpha to skoro ci pasuje to nie ma sensu na siłę szukać czegoś innego, każda z nas ma inne gusta. Widocznie źle cię zrozumiałam. Wiele kobiet upiera się przy swoich stanikach, bo uważają, że na swój biust i tak nic lepszego nie znajdą i nie chcą nawet próbować, ale jak dobrze czujesz się w tych stanikach, ładnie kształtują, podtrzymują, jest ci wygodnie to ok.


Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość

staniki...lubię ten temat.

Ciężko w necie kupować, ale ponoć jak już sie zacznie, to nie wchodzą w grą staniki ze stacjonarnych sklepów
Na początku trzeba troche poodsyłać, ale potem sie nabiera wprawy i można calkiem fajnie staniki kupować.

Nico a ty przez net, czy masz jakies firmy u siebie, takie w sklepach stacjonarnych?

U nas to za bardzo nie ma wyboru, bo albo Triumph, albo jakies bazarowe byle-co


Monia jak Kinga??

Ona a u was jak zdrówko??

Gothika jak kiedys "wsiadłam" na Kuby hulajnogę, to tez jechałam jakbym deske połknęła i odpychałam sie co 20 cm. Trudno mi było. A Kuba to tak fajnie pomykał na hulajnodzie..teraz smiga na desce....jak weszłam na deskę..to masakra...tez drętwa, sztywna się zrobiłam.
Ramonka sie nauczy i będzie ładnie jeździć
Asia mam pare sklepów ze stanikami, ale i tak wole przez neta, bo można dużo taniej kupić. Ostatnio np kupiłam fiorka firmy lepel za 39zł z wysyłką i opiumka pour moi za 7f (jakieś 35zł).
A u ciebie w mieście jest tk maxx? Tam też można fajne staniczki trafić w niskiej cenie.

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Asia ale mi niektóre modele triumpha bardzo fajnie leżą, nie widzę potrzeby bym kupowała przez neta. Tym bardziej widzę, że te to mają ceny, triumph przy nich to prawie jak taniocha. No i ja jak kupie stanik to mam na kilka lat, dla mnie jakość jest rewelacyjna i nie wiem skąd bierze sie ta opinia, że oni nie mają dobrych. No i zauwazyłam, że triumpha to doceniają kobiety z biustem większym, te z małym mają zupelnie inne wymagania co do staników. Ja mam ogromne problemy, podoba mi się 10 modeli a leży ladnie tylko jeden. Wiem, ze przez neta bym nie zamówiła, tak jak nie zamawiam ciuchów bo też wiem jak to w sklepach stacjonarnych jest, mało mi co leży. No własnie, przy małym biuscie wszystko dobrze lezy, więc pewnie łatwiej wam wysyłkowo kupować.
Asia ja już od kilku dni dobrze, Szymon już nie gorączkuje, ale nadal kaszle. Mam nadzieję, że będzie lepiej i minie bez antybiotyku bo u niego to różnie. Ciężko to dziecko leczyć bo on jest bojowo nastawiony do inhalatora...

Ja bym sobie na hulajnodze pojezdziła, ale ta michala do 20 kg
Ona nie chodzi o jakość ale o rozmiarówkę i konstrukcję stanika.
Fakt małe i duże biusty mają różne wymagania, ale nie zgodzę się, że na małym biuście wszystko dobrze leży i łatwiej nam coś kupić. Małobiuściaste nie mają praktycznie żadnego wyboru w sklepach stacjonarnych. Problem zaczyna się już przy obwodzie, ja potrzebuję ścisłej 65tki w zwykłych bieliźniakach nie ma, triumph produkuje dopiero od 70tek. A spróbuj coś znaleźć stacjonarnie w rozmiarze 65b albo 60c to graniczy z cudem. Co do łatwości znalezienia kroju wszystko zależy od kształtu i jędrności biustu a nie od wielkości.
Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
kinga lepiej, wydzieliny z ucha juz prawie nie ma. nie ryczy tez jakos wiecej. widac znaczna poprawe. w sumie jak na zapalenie ucha to jest mega spokojna

a ja niestety nosze bazarowe staniki jakos nigdy nie mam checi isc i porzadnie sie wymierzyć. wiem z mam pewnie zle dobrane, ale szczegolnie teraz jak co miesiac, ba - co kilka godzin! - zmienia mi sie rozmiar to juz wogole nie mam po co chyba... jak skoncze laktacje to pomysle o porzadnym staniku, reszte wywale. nawet teraz mam na sobie taki co ma za male miseczki i za duzy rozmiar. zwyczajnie z powodu szybkosci ubierania sie rano wyciagnelam pierwszy pod reka i okazal sie juz niedobry, a szukac mi sie nie chcialo. musze w weekend chyba pomierzyc te co mam w szafie i powyrzucac niedobre...
Monia zmierz się pod biustem ciasno i luźno, będziesz wiedziała jakiego obwodu potrzebujesz. W biuście zmierz się w najbardziej pełnym momencie w ciągu dnia i już będziesz wiedziała mniej więcej jakiego rozmiaru potrzebujesz teraz. MOże warto kupić choć jeden stanik teraz, szkoda biustu. Pamiętaj, że lepsza miska za duża niż za mała.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 17:21   #2044
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

nicko no to pewnie źle mnie zrozumiałaś. Napisałam, że nie jestem zadowolona z biustu. W staniku jest wszystko ładnie i pięknie, gorzej bez. A triumph fakt jest od 70, ale one takie są ciasne te siedemdziesiątki, ze ostatnio mierzylam kilka właśnie z takim obwodem i niestety musiałam kupić 75, w 70 się dusiłam:/

Byłam na tym festynie rodzinnym w przedszkolu i dorwałam pomyslodawczynie tych fotek pamiątkowych dla odchodzących pań. Wyobrazcie sobie, że to będą olbrzymie foty na płotnie w ramę oprawione On jest święcie przekonana, że pienie sobie to na ścianie powieszą. Powiedziałam jej co o tym myślę, trochę się zdenerwowała dziewczyna. No ale widzę, że sporo osób miało zdanie podobne do mojego i ma być nawet zebranie w tej sprawie. Tak czy siak dziewczyna powiedziała, że to juz jest wszytsko zaklepane i nawet jak część nie wplaci to sobie w innym formacie to zrobi
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-06-14 o 17:26
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 19:27   #2045
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Ten wonder to i ja uwielbiam, przestałam to rozprowadzać ale muszę jakoś go zakombinować

i u nas juz się pogorszyła pogoda , rano gorąco, popołudniu nagle luneło i 16 stopni

udało mi sie dorwac tą piżamkę turkusową (wziełam tą bo była większa w dupce) dla Ramony, szkoda że największy rozmiar 110/116, bo może bym wzieła większy to by miała na drugi rok, zresztą to prezent będzie od babci

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość

Byłam na tym festynie rodzinnym w przedszkolu i dorwałam pomyslodawczynie tych fotek pamiątkowych dla odchodzących pań. Wyobrazcie sobie, że to będą olbrzymie foty na płotnie w ramę oprawione On jest święcie przekonana, że pienie sobie to na ścianie powieszą. Powiedziałam jej co o tym myślę, trochę się zdenerwowała dziewczyna. No ale widzę, że sporo osób miało zdanie podobne do mojego i ma być nawet zebranie w tej sprawie. Tak czy siak dziewczyna powiedziała, że to juz jest wszytsko zaklepane i nawet jak część nie wplaci to sobie w innym formacie to zrobi

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2012-06-14 o 20:45
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 20:23   #2046
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

MALA STOPKA dzieki ,ze pytasz.Czuje sie roznie.Kilka dni jest ok a np.wczoraj wieczorem i dzis boli mnie brzuch,plecy.Ta ciaza jest calkiem inna niz 1 ,czuje sie gorzej.No i te cholerne skurcze.Co do brzucha to zapomnialm juz jak to jest miec plaski
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 07:18   #2047
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Czesc dziewczyny

Malo mam czasu zeby do was zagladac, nie chce mi sie nadrabiac Ciagle gdzies latam, biegam Jutro idziemy na slub i nie umialam znalezc kiecki, na szczescie udalo sie w mohito Dzisiaj jade jeszcze dokupic cos na gore W ogole przygotowania ruszyly pelna para, rozdawani zaproszen, spotkania, terminy i mnostwo telefonow Dopiero w przyszlym tyg zaczne szukac sukni takze trzymajcie mocno kciuki, zeby sie udalo Aa i idziemy jutro z Natalia do fryzjera sie uczesac, ciekawe jak ona sie bedzie stawiala - az sie boje

monia torty rewelacja
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 09:22   #2048
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

ja tylko na moment...
wyjeżdżam dzis na ta impreze integracyjną...do "napisania" w poniedziałek
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 09:51   #2049
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Asia - miłego integrowania się

asienka - to za tydzień macie swój slub? a teraz jeszcze jakiś, tak?

ale dziś senny dzień, mży, ciemno, a ja się muszę zmobilizować do wymyślenia tego tortu, sernik na zimno robię, a ta pogoda nie pomaga mi w tym, nic mi nie wchodzi do głowy!

alusia - i wszystko zimne (tłuszcz też) kładziesz to garnka i podgrzewasz? mówię o polewie, byłam w lidlu i nie wziełam czekolad gorzkich a tam sa dobre i tanie to pewnie zrobię coś innego

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2012-06-15 o 09:53
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 10:54   #2050
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

margaryne troszke rozpuscic z cukrem.zdjac z ognia,dodac smietane ,kakao i postawic na ogien.wszystko wymieszac do rozpuszczenia.nie dopuszczac do zagotowania.
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 11:31   #2051
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

moja mama robi taka polewe ale bez masła/margaryny. tez ok wychodzi
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 12:32   #2052
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

alusia dzięki

lecę po małą, a wieczorem biore się za robote torta i ciasta

kurcze, mam wrażenie że mi rana delikatnie sie rozeszła, nie wiem czy iść do lekarza, może trzeba założyć jeden szew
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 12:37   #2053
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Byłam na tym festynie rodzinnym w przedszkolu i dorwałam pomyslodawczynie tych fotek pamiątkowych dla odchodzących pań. Wyobrazcie sobie, że to będą olbrzymie foty na płotnie w ramę oprawione On jest święcie przekonana, że pienie sobie to na ścianie powieszą. Powiedziałam jej co o tym myślę, trochę się zdenerwowała dziewczyna. No ale widzę, że sporo osób miało zdanie podobne do mojego i ma być nawet zebranie w tej sprawie. Tak czy siak dziewczyna powiedziała, że to juz jest wszytsko zaklepane i nawet jak część nie wplaci to sobie w innym formacie to zrobi
to po co pytają o zdanie skoro i tak juz postanowione

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość
ja tylko na moment...
wyjeżdżam dzis na ta impreze integracyjną...do "napisania" w poniedziałek

udanej zabawy

Asienka baw się dobrze na weselichu

też bym się wybrała na jakieś... dwa czekaja mnie ale dopiero we wrzesniu i to dwa pod rząd tydzien po tygodniu, tuż po tym jak wroce do pracy... ciekawe jak ja to przeżyję no i Maja tyle godzin bez mamy...
he he jeszcze września nie ma, a ja już się martwię... ale jakoś teraz nie mam chęci powrotu do pracy
może to przez to, ze w firmie kombinują, zmienili mój dział (połaczyli rózne pracownie), mam innego kierownika (oczywiście teraz bedzię gorzej) i jak ja wróce to cała pracownia będzie na mojej głowie, bo w między czasie druga koleżanka tez urodziła (w kwietniu) a kolega się zmyl i zmienił pracę...ehhh
no przy Idze to jakoś tak bardziej mi się chciało, a teraz chętnie zostala bym z Mają w domu, no ale nas nie stać na to żebym poszła na wychowawczy, tym bardziej że opiekę mamy za darmo, bo teściówka się zajmie małą

dzisiaj całkiem ładnie się zrobiło, a w weekend zapowiadają upały...ciekawe czy się sprawdzi
w niedziele idziemy na festyn rodzinny, który organizuje nasze przedszkole na współę z innym przedszkolem, szykuje się duzo atrakcji

Edytowane przez mala_stopka
Czas edycji: 2012-06-15 o 12:45
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 13:05   #2054
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

mała stopka one nie pytają. One napisały karteczki tylko z pomysłem i, że te dwie foty 420 zl, skladka po 15 zł. Jak się ktos godzi to ma wpłacić. Głupio bo ja kasy nie żałuję, chetnie jestem w stanie dać, ale na coś mądrego. Obraz z dziecmi to juz jest głupota i wiocha. No przecież kazdy ma w domu uzadzone po swojemu, nikt nie powiesi sobie obcych dzieci. Ja nawet swoich nie mam porozwieszanych na ścianach a co dopiero cudze. A już foty w ramie to nawet swojego bym nie powiesiła Inna wpadla by lepiej dać po bonie na 100 zł do empiku, niech sobie dziewczyny kupią co chcą i też będzie pamiątka. Ja tam bym byla nawet za tym by iść na kompromis i dołączyć fotkę grupową dzieci z dedykacją do tego. Takie zwykłe a nie na płotnach za 200 zł. Tylko skoro one we dwie zadecydowały to ja już nie wiem. Nawet proponowałam by drugą grupą zrzucić się na te bony do empiku, ale inna pani stwierdziła, że to będzie rozłam grupy. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Asia milej integracji

Dzieciaki dziś pojechały do teatru. Nawet obserwowałam ich wejści do autokaru, taki olbrzymi ten autokar, dzieci takie malutkie Jak na złość nawet telefonu nie wzięlam tak bym fotę strzeliła. Michalowi się udało zająć miejsce przy oknie i widziałam, ze szczęśliwy. Ciekawe jak w powrotniej drodze, moje dziecko to oczywiscie nawet nie bierze pod uwagę opcji, że by przy tym oknie nie miał siedzieć.

A ja mam lekką jelitowkę W weekend Michal miał rozwolnienie, myślałam, że zatrucie, ale od wczoraj ja. Jeszcze babcia jednej dziewczynki mówila, że mała wczoraj rozwolnienie miała. Co to za zaraza szaleje, to już chyba by czwarta jelitowka w tym sezonie byla
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-06-15 o 13:06
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 17:08   #2055
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Ona czwarta jelitowka w ciagu kilku miesiecy o rany, mozna sie wykonczyc,dziwne ze tak czesto, ja mialam jedna kilka lat temu i na szczescie nic do tej pory.
Dziwnie postepuja te babki, co one sa jakism tam guru by decydowac ze wszystkich rodzicow? Bo po normalnemu to bo byloby tak ze najhpierw sie rozmawia ze wszystkimi i ustala a potem cos robi.
Ja bym byla super zadowolona z bonu na zakupy plus pamiatkowe normalnie zdjecie.

u nas dzis wreszcie zakonczenie tego roku szkolnego w polskiej szkole, juz 2 tygodnie przekladane bylo, bo w parku zaplanowane a tu byly dwa deszczowe piatki jeszcze wymyslili w takim parku daleko odemnie wiec olewam to, bo tyle km to mi sie nie chce dymac tam do parku, maz musialby mnie zawiesc i co siedzialby tam jak kolek bo pewnie same babki beda to tak glupio. Wiec wole porobic cos razem bo ma wolny dzien,zreszta maz ma zajecie bo auto naprawiamy, a po za tym moja fryzjerka jest w miescie na kilka dni wiec wlosy chce sobie zrobic dzis.
Mam nadzieje ze przekaza mojej kolezance czeka z kasa dla mnie za prowadzenie zajec.
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 20:46   #2056
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Witam!!

Gothica to le c do lekarza ze szwami nie ma zartów...

a ja sama w domu dzieci z tatą pojechały na weekend ja posprzątałam gruntownie łazienke i kuchnie teraz kieliszek wina i CAŁA NOC przsespana bedzie juz sie ciesze a w domu pusto cicho nie wiem jak wytrzymam doi niedzieli
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 21:10   #2057
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

sybilla - ooo a gdzie wybyła rodzina? specjalnie chciałas zostać i odpocząć?

Ona - Ramona tez uwielbia jezdzić autobusem, pociągiem tez ale nie jezdziła ale cały czas o tym gada że ona chce pociągiem i autobusem jechać, autobusem tez nie mamy za bardzo po co jeżdzić, ale raz na rok się zdaży

ale posrany dzień miałam, raczej wieczór, krem mi znowu nie wyszedł (za długo ubijałam) tak mnie to zdołowało (bo drugi już raz) że beczałam kilka godzin że nawet kremu na urodziny nie moge zrobić. Teżet poleciał po druga śmietanę i już pilnowałam i chyba wyszło, polewa zrobiona (alusia jednak robiłam ze smietany i czekolady gorzkiej - ), sernik na zimno się robi

jeszcze piecyk znowu się popsuł, mam okres i nawet sie umyć normalnie nie mogę , i włosy pomalowac miałam na jutro, i teżet przebąkuje o przestoju, ciekawe czy wogóle cos wyjdzie z naszego wyjazdu

w nagrodę że jednak udało mi się ją ubić zrobiłam deser/sałatkę -ale pychota!!! Nigdy nie jadłam lepszego deseru - naprawdę! Wszystkie ciasta, torty i nawet pączki się chowają

Czyli truskawki i banany polane smietanką i ta polewą! a to taki sos gorzki - jak ja to uwielbiam

Ramona wróciła przeszczęsliwa z przedszkola bo mieli urodziny, torty, soczki, upominki malutkie, Laura (jej ukochana koleżanka która rzadko przychodzi) i szczęsliwa że jutro ma urodziny i że tort z bananmi, widac że się z tego naprawde cieszy i nie może sie doczekać

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2012-06-15 o 21:28
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 21:37   #2058
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

nie specjalnie jutro do prayc ide wiec to przymusowa rozłąka...
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 21:42   #2059
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Gothika to twoja Ramona z 18.06 jak moj Szymon My robimy urodziny w niedziele, ale bez szaleństw, tylko dziadkow zaprosimy na ciasto i torcik.
Michał autikarem pierwszy raz jechał. Jezdził autobusami, ale autobusy niższe troche niż ten autokar. Pociągiem, tramwajem nie jechał, samolotem bardzo by chciał polecieć, często mówi, że do Anglii poleci samolotem do Lenki (córki męża kuzynki). Generalnie to my żadko jezdzimy czymś innym niż auto, w naszym miescie to wszytsko jest na miejscu.

A najlepsze, że Michal z przedszkola z lekką gorączką wrócił. Po godzinie dopiero sie zoriętowałam bo normalnie się zachowywał tylko jedynie jakiś rumiany był. Niby w przedszkolu spal co już u niego jest dosyć dziwne, już może po tym teatrze zaczęlo się coś dziać. Innych objawów typu katar, kaszel brak. W środę mają wyjazd do stadniny, mam nadzieję, że się wykuruje do tej pory.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 06:23   #2060
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Rozmyslam nad zainwestowaniem w takie cos,
http://www.ladycomp.pl/

kosztowne, ale z tego co czytam warto
mam troche dosc brania tabletek, ostatnio moje cialo cos warjuje i wydaje mi sie ze to tabletki, po za tym chcialabym od tego odpoczac i zeby cialo tak naturalnie pobylo troche
po za tym nawet jesli zdarzy sie ciaza, mysle ze to bez wiekszego dramatu

a co wy myslicie o takim czyms?
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 07:30   #2061
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Ona - a no tak, przypomniałam sobie własnie że razem obchodzą
my tez bez szaleństw, ciasto tort, lampka wina, ale pare ludzi bedzie bo rodzina teżeta duża

naprawdę najgorsze że wody ciepłej nie ma , wyobrazacie sobie to - miec okres, dziś urodziny, włosy nie pomalowane, nie umyte - ale jakos to wszystko ogarne, najważniejsze że tort wyszedl

Caterin - co to ludzie wymyślili, to jest to samo jakby kupić termometr , szkoda że nie mierzy jeszcze upławów bo to tez trzeba sprawdzać jak się prowadzi metode kalendarzykową, bo rozumiem że to na tym polega
ile to kosztuje?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 11:56   #2062
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

GOTHIKA a nie masz pod bokiem rodzinki zeby wpasc do nich wizasc prysznic?Jak nie to pozostaje grzanie wody w garnkach.Udanej imprezy i najlepsze życzonka dla Ramony!STO LAT!

U nas po prawie 2 tygodniach deszczu dzis gorąco ale slyszalam ,ze to nie na dlugo.

Dzis robie ciasto z truskawkami.Jadlam je ostatnio u kolezanki.Zwykle ale bylo pycha.Moze moje juz tak nie wyjdzie.Bylo mokre i ta super wilgotna kruszonka .
skladniki:
-2 jajka
- szkl. cukru
- szkl. maslanki
- 2,5 szkl. maki
- 2 łyżeczki proszku do pieczenia
- 1/2 szkl. oleju
- ok.1 kg truskawek
Kruszkona:
- 10 łyżek cukru
- 10 łyżek oleju
- 10 łyżek mąki

jajka z cukrem ubijamy na pulchna masę i ciągle ubijając wlewamy maslankę. wlewamy olej, dodajemy mąkę przesiana z proszkiem do pieczenia, dokladnie mieszamy.
Truskawki myjemy, przekrawamy na pół. blachę wykładamy papierem do pieczenia, wlewamy ciasto, na nim ukladamy truskawki.
z podanych składników robimy kruszonkę i skubiąc ją palcami, układamy na truskawkach. ciasto pieczemy 45 minut w piekarniku rozgrzanym do temp. 200 stopni.
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 11:58   #2063
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
nicko no to pewnie źle mnie zrozumiałaś. Napisałam, że nie jestem zadowolona z biustu. W staniku jest wszystko ładnie i pięknie, gorzej bez. A triumph fakt jest od 70, ale one takie są ciasne te siedemdziesiątki, ze ostatnio mierzylam kilka właśnie z takim obwodem i niestety musiałam kupić 75, w 70 się dusiłam:/

Byłam na tym festynie rodzinnym w przedszkolu i dorwałam pomyslodawczynie tych fotek pamiątkowych dla odchodzących pań. Wyobrazcie sobie, że to będą olbrzymie foty na płotnie w ramę oprawione On jest święcie przekonana, że pienie sobie to na ścianie powieszą. Powiedziałam jej co o tym myślę, trochę się zdenerwowała dziewczyna. No ale widzę, że sporo osób miało zdanie podobne do mojego i ma być nawet zebranie w tej sprawie. Tak czy siak dziewczyna powiedziała, że to juz jest wszytsko zaklepane i nawet jak część nie wplaci to sobie w innym formacie to zrobi
Ona ja mam świra na punkcie staników i jak czytam: nie jestem zadowolona z biustu, to mam tylko jedno przed oczami, że trzeba poszukać dobrego stanika, takie moje zboczenie nie będe się już więcej mądrzyć Mam nadzieję, że niczym cię nie uraziłam.
Co do tego zdjęcia na płótnie to się usmiałam, niech dziewczyna sama to sobie kupi jak tak bardzo chce. 15zł to nie majątek, ale trzeba zrobić coś z głową, ja też bym czegoś takiego nie uwiesiła w domu..

Cytat:
Napisane przez sybillla Pokaż wiadomość
Witam!!

Gothica to le c do lekarza ze szwami nie ma zartów...

a ja sama w domu dzieci z tatą pojechały na weekend ja posprzątałam gruntownie łazienke i kuchnie teraz kieliszek wina i CAŁA NOC przsespana bedzie juz sie ciesze a w domu pusto cicho nie wiem jak wytrzymam doi niedzieli
Cytat:
Napisane przez sybillla Pokaż wiadomość
nie specjalnie jutro do prayc ide wiec to przymusowa rozłąka...
Sybillla ale za to jak fajnie odpoczniesz od wrzawy rodzinnej.
Cytat:
Napisane przez Caterin17 Pokaż wiadomość
Rozmyslam nad zainwestowaniem w takie cos,
http://www.ladycomp.pl/

kosztowne, ale z tego co czytam warto
mam troche dosc brania tabletek, ostatnio moje cialo cos warjuje i wydaje mi sie ze to tabletki, po za tym chcialabym od tego odpoczac i zeby cialo tak naturalnie pobylo troche
po za tym nawet jesli zdarzy sie ciaza, mysle ze to bez wiekszego dramatu

a co wy myslicie o takim czyms?
Caterin bardzo fajne urządzenie, sama nad nim myślałam, ale w końcu kupiłam tylko termometr. Urządzenie jest tyle lepsze, że analizuje za ciebie temperature i nie musisz się nad tym zastanawiać czy oby napewno zinterpretowałaś wykres.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 11:58   #2064
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez Caterin17 Pokaż wiadomość
Rozmyslam nad zainwestowaniem w takie cos,
http://www.ladycomp.pl/

kosztowne, ale z tego co czytam warto
mam troche dosc brania tabletek, ostatnio moje cialo cos warjuje i wydaje mi sie ze to tabletki, po za tym chcialabym od tego odpoczac i zeby cialo tak naturalnie pobylo troche
po za tym nawet jesli zdarzy sie ciaza, mysle ze to bez wiekszego dramatu

a co wy myslicie o takim czyms?
ja to nie wierze w takie cos.moim zdaniem dobre jak chce sie zajsc w ciaze.Zreszta nawet tam pisze ,ze pomaga zajsc w ciaze.Rozumiem Cie ,ze chcesz odpoczac od tabletek.Ja tez tak nieraz mialam .Wtedy odstawialam na 2-3 mies.i pozniej wracalam.

Edytowane przez alusia*
Czas edycji: 2012-06-16 o 12:00
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 14:35   #2065
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Wlasnie zapamietuje i analizuje za Ciebie, po za tym to nie zwykly termometr a bardzo dokladny termometr z dokladnoscia 0,01% i o to tu chodzi.
Zabezpieczalnosc tego urzadzenia 99% to bardzo duzo. Fakt jest troche przydrogi no ale wypowiedzi na jego temat sa naprawde dobre.
Oczywisce ze wygodniej wziasc tabletki i nie myslec.
Ale chce odpoczac dluuzej niz 2-3 miesiace, ze 3 lata do nastepnego dziecka. A jesli ta metoda nie sprawdzi sie to wtedy pomysle o czyms innym.
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 11:25   #2066
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Nikt nic nie pisze

Caterin ja myślę, że będziesz zadowolona z tego urządzonka. Sama bym chętnie kupiła, ale skąpstwo się odzywa, szkoda mi kasy porpostu.

U nas kaszle i katare na tapecie, wczoraj miałam gorączke, dziś zawalony nos. ALa kaszle jak stary gruźlik, mam dość tej jesiennej pogody non stop, chce słońca.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 15:19   #2067
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Ona - kiedy torta robcie? dziś czy jutro?

my juz po urodzinach, Ramona poszła spać o 21, nie wyspała się bo teraz zasneła, hulajnoga wypróbowana, nawet umie jezdzić ale chyba szybciej się męczy niż na rowerze , co chwilę ją noszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2242.jpg (149,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2257.jpg (74,6 KB, 17 załadowań)
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 20:26   #2068
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

nicko przeciez nic nie napisałaś co by mogło mnie urazić, no bez przesady
A te 15 zl to składna osobowa, koszt fotki to 200 zł, panie sa dwie więc 400. A za 200 to już super pamiątkę by się kupiło a nie jakiś obraz w ramie

Gothika my też dzisiaj robiliśmy. Tort chrzestnemu Szymona (bezmleczny) to taki sobie wyszedł, strasznie słodki, nie dało sie jeść. W sumie mogliśmy normalnego torta kupić bo chłopaki i tak apetytu nie mają.
Widzę, że nawet ciasto podobne mieliśmy z truskawkami i galaretką Ja jeszcze zrobilam zwykły placek z truskawkami na oleju.

Michał całe szczescie już tak nie gorączkuje, ale Szymon ma jelitowkę , ma niezle rozwolnienie, nic nie chce jeść;/
Jutro jeszcze Michała w domu przedszymam na obserwacji.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 21:13   #2069
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Ona my to mieliśmy wczoraj, zupełnie nie miałam czasu by wczoraj cos napisać, mecz itp
ja robiłam sernik na zimno z ta galaretką, pierwszy raz, i ostatni jeżeli miałabym sobie go robić, tezet lubi więc może jeszcze kiedys zrobię
Ta ochydna żelatyna, całe 50gr, fuj, ten zapach tak mnie obrzydził że nawet nie spróbowałam.

I znowu cala torba słodyczy jest po tych urodzinach, jeszcze po dniu dziecka leży a tu juz nastepne. Nie wiem co to za dziwne zwyczaje by słodycze na prezent. Sami nie zjemy za szybko bo na diecie (oprócz weekendów)

zdrówka dla chopkaów, mają się z tymi jelitówkami
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 22:49   #2070
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Gothika jakie fajne zdjęcia. Ramonka wygląda jakby za kare te świeczki dmuchała chyba już była zmęczona Dużo zdrówka dla niej i całuski od cioci proszę przekazać
Ona to dobrze. ;-)
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-13 11:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.