Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-17, 18:41   #3031
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Niekompatybilności:confus ed:
Mogłabyś rozwinąć?
To nie do mnie, ale... Pewne kształty biustu są niekompatybilne z pewnymi fasonami staników. Nie jestem zaawansowaną stanikomaniaczką, ale wiem już na przykład, że z moim stożkowatym biustem nie będzie grał żaden stanik ze skośnie ściętą, bardziej zabudowaną miseczką - choćby typowa, wyższa balkonetka. Pasują mi half-cupy i poziomo wykończone miseczki, np krój CH i HP u Effuniaka są OK, ale PL - już nie.
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 18:50   #3032
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
To nie do mnie, ale... Pewne kształty biustu są niekompatybilne z pewnymi fasonami staników. Nie jestem zaawansowaną stanikomaniaczką, ale wiem już na przykład, że z moim stożkowatym biustem nie będzie grał żaden stanik ze skośnie ściętą, bardziej zabudowaną miseczką - choćby typowa, wyższa balkonetka. Pasują mi half-cupy i poziomo wykończone miseczki, np krój CH i HP u Effuniaka są OK, ale PL - już nie.
Aaa, to to wiem
Myślałam że o coś bardziej tajemniczego chodzi

Moje 3 staniki to half cup, bardotka i plunge. Mają zupełnie różne kształty, ale wszystkie dobrze leżą. Podobne kształty z innych firm leżą beznadziejnie.

Pozostaje mi nadal mierzyć wszystko po kolei, aż trafię na coś dobrego.
Jak mam wydać kupę kasy na stanik, to musi być absolutnie idealny.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 18:54   #3033
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
To nie do mnie, ale... Pewne kształty biustu są niekompatybilne z pewnymi fasonami staników. Nie jestem zaawansowaną stanikomaniaczką, ale wiem już na przykład, że z moim stożkowatym biustem nie będzie grał żaden stanik ze skośnie ściętą, bardziej zabudowaną miseczką - choćby typowa, wyższa balkonetka. Pasują mi half-cupy i poziomo wykończone miseczki, np krój CH i HP u Effuniaka są OK, ale PL - już nie.
a ja też mam stożkowy biust i PL effuniakowy to mój ulubiony fason bo jest ścisły a rozciągliwość HP/CH to jest loteria
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 19:01   #3034
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
a ja też mam stożkowy biust i PL effuniakowy to mój ulubiony fason bo jest ścisły a rozciągliwość HP/CH to jest loteria
Hm, ja uwierzyłam na słowo ekspedientce z Dopasowanej, że nawet nie mam co próbować PL. Może to błąd? A może PL jest nie dla mnie, bo zdecydowanie lepiej mi w stanikach z wyższym mostkiem? To pewnie było to

Natomiast z CH ostatnio się przejechałam. Zamówiłam Karmelki i Biszkopty, jak zawsze u Effuniaka 70D i Karmelki są naprawdę ścisłe, nie mogłyby być nawet o 1cm węższe w obwodzie, natomiast Biszkopty są zdecydowanie luźniejsze, już teraz są NAPRAWDĘ luźne na pierwszej haftce. Jutro odsyłam je i proszę o wymianę na 65DD
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37

Edytowane przez mysiak
Czas edycji: 2012-06-17 o 19:02
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 19:20   #3035
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Hm, ja uwierzyłam na słowo ekspedientce z Dopasowanej, że nawet nie mam co próbować PL. Może to błąd? A może PL jest nie dla mnie, bo zdecydowanie lepiej mi w stanikach z wyższym mostkiem? To pewnie było to

Natomiast z CH ostatnio się przejechałam. Zamówiłam Karmelki i Biszkopty, jak zawsze u Effuniaka 70D i Karmelki są naprawdę ścisłe, nie mogłyby być nawet o 1cm węższe w obwodzie, natomiast Biszkopty są zdecydowanie luźniejsze, już teraz są NAPRAWDĘ luźne na pierwszej haftce. Jutro odsyłam je i proszę o wymianę na 65DD
ja właśnie potrzebuję niskich mostków więc PL mnie ratuje

no ja z PL mam 75C i sobie CH Koralik i HP Puder w rozmiarze 75B bo niby wypadają miski trochę większe no i obydwa latają, Chaberka mam 70C i już jest lepiej CH Perełka też była ok w obwodzie 75
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 07:35   #3036
sotie
Zadomowienie
 
Avatar sotie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 717
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam Effuniaka model PL- mój pierwszy biustonosz w odpowiednim rozm mam pewne ale , bułki pod pachami dalej wychodzą , czy to świadczy o tym , że biustonosz jest jednak źle dobrany ??
to nie musi świadczyć o niedopasowaniu biustonosza.
jak się wiele lat hodowało bułki podpachowe (jak na przykład ja ) to cieżko się ich tak szybko pozbyć
też szukałam stanika, który mi je ukryje, ale póki co bezskutecznie, w róznych modelach zachowują się różnie, raz sa mniejsze, raz większe, ale zawsze są niestety. Trzeba je dobrze wygarniać przy zakładaniu, to powinny z czasem zniknąć - przenieść się do miseczki, i tego się trzymajmy
__________________

napełnij pustą miskę KLIK!
sotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 11:07   #3037
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez lilkaa18 Pokaż wiadomość
odświeżam swoje pytanie
Spróbuj zapytać na balkonetce, ciężko powiedzieć czy jest ryzyko podarcia się nie mając doświadczeń z tym stanikiem
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 14:44   #3038
lilkaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Okolice Białegostoku
Wiadomości: 107
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Spytałam pani ze sklepu, w którym kupowałam i powiedziała, że nie powinno się nic dziać, że to normalne, ale porwać się nie powinno. Jakby co to mogę złożyć reklamację, ale na razie jest ok

Mam zamiar sobie niedługo kupić czarny stanik, bo na razie mam jeden dobrze dopasowany - ten ck właśnie. Z tym że jest cielakiem i jak założę go pod ciemnejszą bluzkę to czasem jest zafarbowany lekko pod pachami. Na szczęście wszystko przy praniu schodzi. Uff..

Katalin- ja też mimo, że jestem szczupła i w ogóle i w ogóle to mam trochę bułki przez te cholerne kilka lat noszenia staników z fiszbiną w połowie cycka.. Ale powiem ci, że od jakiegoś miesiąca noszenia dobrego stanika te bułki jakby troszkę się zmniejszyły. Myślicie, że to możliwe, że w ciągu miesiąca już się coś zaczęło dziać?
lilkaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 18:34   #3039
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Effuniaki pojawią się w Legnicy, p. Ewa otwiera nowy sklep
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 19:38   #3040
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam Effuniaka model PL- mój pierwszy biustonosz w odpowiednim rozm mam pewne ale , bułki pod pachami dalej wychodzą , czy to świadczy o tym , że biustonosz jest jednak źle dobrany ??
Niekoniecznie, czasem poprostu nie wszystko da się wygarnąć do miski i nie należy tego robić, bo nadmiernie możesz naciągnąć skórę. Jak masz za szeroką fiszbinę lub za luźny obwód to ciałko będzie uciekało z miski.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Zawsze wydawało mi się , że normalny. Nie za okrągły, nie za szpiczasty. Ale staniki mówią co innego

Mój najczęstszy problem to jeden rozmiar jest za mały. Biorę rozmiar wyżej z tego samego modelu, a cała miska jest za duża, a jej krawędź i tak się wbija w pierś. Także miska pusta, a ja i tak mam 4 cycki
To mi przypomina mój biust. Wydaje mi się, że możesz mieć kropelki wysokoosadzone, ja mam dodatkowo wąski biust u podstawy i potrzebuję do tego wąskich fiszbin, też nie jest łatwo znaleźć stanik. Mój biust bardzo się lubił z discover mademoiselle np lush, euphoria, clara bow, ale już niestety nie produkują, keia pink fifi, lepel fiorek plunge, pour moi opium, gossard garland noi plunge ewy michalak, to jest to co mój biust lubi najbardziej Ze straplessów zrezygnowałam, bo w każdym wyglądam tragicznie, mam w szufladzie effuniaka toffika i gossard reverie multiway, ohów i ahów nie ma, ale jakoś tam leżą. Także polecam ci wypróbowanie tych staników.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 20:03   #3041
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny tak przeciętnie na ile wystarcza Wam dobry stanik?
U mnie jest ten problem, że po kilku miesiącach się rozciąga obwód a takto jest ładny, niezniszczony... Kupuję oczywiście w uświadomionym sklepie ale na razie polskie za ok.60-70 zł
Zastanawiam się czy serio warto dać 100-150 zł za zagraniczny np curvy Cate, Audelle, Bestform, Charnos itp?
Czy faktycznie są one lepsze od naszych?

Aha jeszcze jedno...ostatnio byłam w łodzi w Trzech Gracjach i poprosiłam o rozmiar 70 F (mam pod biustem) 77 cm. Pani stwierdziła, że przy tym obwodzie powinnam brać 75 chyba, że coś jest naprawde rozciągliwe! Zgadzacie sie z nią? W innym sklepie po uśwaidomieniu dobrano mi właśnie 70!
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 20:21   #3042
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak przeciętnie na ile wystarcza Wam dobry stanik?
U mnie jest ten problem, że po kilku miesiącach się rozciąga obwód a takto jest ładny, niezniszczony... Kupuję oczywiście w uświadomionym sklepie ale na razie polskie za ok.60-70 zł
Zastanawiam się czy serio warto dać 100-150 zł za zagraniczny np curvy Cate, Audelle, Bestform, Charnos itp?
Czy faktycznie są one lepsze od naszych?

Aha jeszcze jedno...ostatnio byłam w łodzi w Trzech Gracjach i poprosiłam o rozmiar 70 F (mam pod biustem) 77 cm. Pani stwierdziła, że przy tym obwodzie powinnam brać 75 chyba, że coś jest naprawde rozciągliwe! Zgadzacie sie z nią? W innym sklepie po uśwaidomieniu dobrano mi właśnie 70!
ja mam Effuniaka od dwóch lat i noszę go teraz na środkowej haftce, tylko ogólnie wygląda już średnio ale ogólnie jest jeszcze ok tylko z Effuniakami jest taki problem że przynajmniej według mnie konstrukcja jest absolutnie genialna ale materiały już średnie
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 20:22   #3043
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak przeciętnie na ile wystarcza Wam dobry stanik?
U mnie jest ten problem, że po kilku miesiącach się rozciąga obwód a takto jest ładny, niezniszczony... Kupuję oczywiście w uświadomionym sklepie ale na razie polskie za ok.60-70 zł
Zastanawiam się czy serio warto dać 100-150 zł za zagraniczny np curvy Cate, Audelle, Bestform, Charnos itp?
Czy faktycznie są one lepsze od naszych?

Aha jeszcze jedno...ostatnio byłam w łodzi w Trzech Gracjach i poprosiłam o rozmiar 70 F (mam pod biustem) 77 cm. Pani stwierdziła, że przy tym obwodzie powinnam brać 75 chyba, że coś jest naprawde rozciągliwe! Zgadzacie sie z nią? W innym sklepie po uśwaidomieniu dobrano mi właśnie 70!
Moje staniki się nie rozciągnęły wcale lub prawie wcale (Nipplex, Panache, Pour Moi), wszystkie kupowane w zeszłym roku i często noszone.
Co do rozmiaru - to zależy od osoby, ja przy 71 pod biustem nosiłam staniki z obwodem 65, teraz mam 69 i dalej są idealne (do najciaśniejszej haftki mi daleko ). Jeśli 70 Ci pasuje to po co zwiększać?
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 20:30   #3044
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
To mi przypomina mój biust. Wydaje mi się, że możesz mieć kropelki wysokoosadzone,
O to by pasowało.
Tak na przykład jak mierzyłam staniki sportowe, to większość ma dla mnie za ciasny dekolt. Wygląda to tragicznie i jest niewygodne. Nawet mam jakieś zdjęcie to może potem wkleję.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 07:36   #3045
sotie
Zadomowienie
 
Avatar sotie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 717
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak przeciętnie na ile wystarcza Wam dobry stanik?
U mnie jest ten problem, że po kilku miesiącach się rozciąga obwód a takto jest ładny, niezniszczony... Kupuję oczywiście w uświadomionym sklepie ale na razie polskie za ok.60-70 zł
Zastanawiam się czy serio warto dać 100-150 zł za zagraniczny np curvy Cate, Audelle, Bestform, Charnos itp?
Czy faktycznie są one lepsze od naszych?
tego nie wiem, bo nie znam naszych ale chyba warto spróbować i porównać, w razie niezadowolenia odsprzedać, a w razie zadowolenia kupowac więcej i więcej

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Aha jeszcze jedno...ostatnio byłam w łodzi w Trzech Gracjach i poprosiłam o rozmiar 70 F (mam pod biustem) 77 cm. Pani stwierdziła, że przy tym obwodzie powinnam brać 75 chyba, że coś jest naprawde rozciągliwe! Zgadzacie sie z nią? W innym sklepie po uśwaidomieniu dobrano mi właśnie 70!
hmm ja tez mam pod biustem dokładnie 77 i generalnie obwodem 75 mogłabym się dwa razy owinąć zwykle 70 są wystarczająco wygodne, a w szufladzie mam też 65 (bo lubię się ściskać).
__________________

napełnij pustą miskę KLIK!
sotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 09:51   #3046
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak przeciętnie na ile wystarcza Wam dobry stanik?
U mnie jest ten problem, że po kilku miesiącach się rozciąga obwód a takto jest ładny, niezniszczony... Kupuję oczywiście w uświadomionym sklepie ale na razie polskie za ok.60-70 zł
Zastanawiam się czy serio warto dać 100-150 zł za zagraniczny np curvy Cate, Audelle, Bestform, Charnos itp?
Czy faktycznie są one lepsze od naszych?
nie jestem w stanie na Twoje pierwsze pytanie odpowiedziec, bo zadnego stanika nie nosze all the time. mam kilka stanikow, ktore nosze na zmiane, obwody sie w nich prawie nie rozciagnely; uwazam, ze to dlatego, ze po prostu nie zanizam ich zbytnio, wiec sie nie maja okazji nadmiernie naciagnac.

kiedys nosilam prawie same zagraniczne staniki, obecnie mam pare Effuniakow, mialam tez Dalie.
w moim przypadku te zagraniczne staniki wypadaja taniej, bo czesto okolo 80 zl, natomiast za polskie musze placic powyzej 100 zl .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 13:11   #3047
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

cześć dziewczyny
chciałam się zapytać o te dwa modele, co sądzicie, czy miałyście, czy może lepiej sobie odpuścić i poszukać coś innego? A jeśli tak, to co, w takim przedziale cenowym?
http://www.intymna.pl/s34656,artemid...nosz-soft-k008
http://www.intymna.pl/s35317,carole-...-semi-soft-188
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 13:32   #3048
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak przeciętnie na ile wystarcza Wam dobry stanik?
U mnie jest ten problem, że po kilku miesiącach się rozciąga obwód a takto jest ładny, niezniszczony... Kupuję oczywiście w uświadomionym sklepie ale na razie polskie za ok.60-70 zł
Zastanawiam się czy serio warto dać 100-150 zł za zagraniczny np curvy Cate, Audelle, Bestform, Charnos itp?
Czy faktycznie są one lepsze od naszych?

Aha jeszcze jedno...ostatnio byłam w łodzi w Trzech Gracjach i poprosiłam o rozmiar 70 F (mam pod biustem) 77 cm. Pani stwierdziła, że przy tym obwodzie powinnam brać 75 chyba, że coś jest naprawde rozciągliwe! Zgadzacie sie z nią? W innym sklepie po uśwaidomieniu dobrano mi właśnie 70!
Moje staniki nie rozciągają się jakoś specjalnie, napewno nie po kilku miesiącach.
Nie wiem czy się zgadzam z tą panią, to ty musisz ocenić. Jeżeli w tych 70tkach nie jest ci za ciasno, nie duszą ci to widocznie potrzebna ci 70tka. Aczkolwiek możesz dla porównania przymierzyć też 75, czasem tak jest, że zbyt ciasne staniki szybciej się rozciagają, bo pękają włókna przy zbyt mocnym naciągu.
Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
O to by pasowało.
Tak na przykład jak mierzyłam staniki sportowe, to większość ma dla mnie za ciasny dekolt. Wygląda to tragicznie i jest niewygodne. Nawet mam jakieś zdjęcie to może potem wkleję.
Wklej

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
chciałam się zapytać o te dwa modele, co sądzicie, czy miałyście, czy może lepiej sobie odpuścić i poszukać coś innego? A jeśli tak, to co, w takim przedziale cenowym?
http://www.intymna.pl/s34656,artemid...nosz-soft-k008
http://www.intymna.pl/s35317,carole-...-semi-soft-188
Niestety nie znam tych modeli, ale brałabym drugi jak już, krój wydaje się taki bardziej przyjazny dla biustu. W tym 1wszym może dokuczać wysoki mostek i krawędź miski może się wbijać.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 17:00   #3049
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Wklej
Wklejam
Zdjecie pierwsze to beznadziejnie leżący stanik sportowy. Jak widać wżyna się u góry, mimo że miska jest za duża. To znaczy jest za głęboka, ale ma za mały obwód. Jakoś tak.

A drugie zdjęcie, to przyzwoicie leżący stanik. Zwyklak, który nadaje ładny kształt pod bluzką.
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=18315

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Ten sportowy jest z M&S.
Ale Shock Absorber robi mi podobnie.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 18:20   #3050
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

mysiak, jeśli szukasz plunge to z otwartymi miskami. Są plunge, które mają bardziej zamknięty brzeg miski.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 19:46   #3051
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Wklejam
Zdjecie pierwsze to beznadziejnie leżący stanik sportowy. Jak widać wżyna się u góry, mimo że miska jest za duża. To znaczy jest za głęboka, ale ma za mały obwód. Jakoś tak.

A drugie zdjęcie, to przyzwoicie leżący stanik. Zwyklak, który nadaje ładny kształt pod bluzką.
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=18315

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Ten sportowy jest z M&S.
Ale Shock Absorber robi mi podobnie.
Niestety cóś nie działa, pokazuje się: błędny album.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 20:09   #3052
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość

Niestety nie znam tych modeli, ale brałabym drugi jak już, krój wydaje się taki bardziej przyjazny dla biustu. W tym 1wszym może dokuczać wysoki mostek i krawędź miski może się wbijać.
Zdecydowałam się jednak zamówić dwa Effuniaki. Jeden miękki, drugi usztywniany. Wezmę ten, który będzie lepszy. Jeśli obydwa okażą się super, to może nawet zaszaleję i zostawię oba W każdym razie dziękuję za doradzenie

Zadziwił mnie rozmiar. Wyszło 70B, a w sklepach typu Esotiq zawsze brałam 65D... mam nadzieję, że dobrze trafię.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 20:20   #3053
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Niestety cóś nie działa, pokazuje się: błędny album.
Nie rozumiem
Publiczny jest. Powinno być widać.
Zaraz wstawię inaczej. Nie chcę dodawać jako załącznik.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

To moze tak
1 http://images39.fotosik.pl/1603/e3e677b0b54e24a4.jpg
2. http://images37.fotosik.pl/1620/374cfeba6d6c8c99.jpg
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 22:14   #3054
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Nie rozumiem
Publiczny jest. Powinno być widać.
Zaraz wstawię inaczej. Nie chcę dodawać jako załącznik.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

To moze tak
1 http://images39.fotosik.pl/1603/e3e677b0b54e24a4.jpg
2. http://images37.fotosik.pl/1620/374cfeba6d6c8c99.jpg
Widzę duże podobieństwo do mojego biustu Ja nawet bluzki bez ramiączek nie mogę założyć, bo mi gniecie biust i wyciska go nad krawędź. Najlepiej szukać staników z otwartą miską i której brzeg jest czymś wykończony jakąś koronką (ładnie to rozciąga się na biuście i miska się nie wbija), jak np właśnie lepel fiorek plung: http://www.idealnywymiar.pl/products.../cid/17/pid/27
Jest w przeróżnych kolorach i można go dostać po naprawdę niskiej cenie (na ebayu lub w tk maxx), albo gossard garland: http://kataloglmb.blox.pl/2009/09/Go...nd-padded.html
No albo clara bow.

W tym czarnym staniku wygląda jeszcze jakby fiszbinka była za wąska. Noi czy na pewno wszystko dobrze wygarniasz
W tym drugim staniku bardzo apetyczny biuścik, ładnie ci w nim.

Edytowane przez nicko
Czas edycji: 2012-06-19 o 22:19
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 13:43   #3055
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Widzę duże podobieństwo do mojego biustu Ja nawet bluzki bez ramiączek nie mogę założyć, bo mi gniecie biust i wyciska go nad krawędź.
No właśnie. Mam ten sam problem. Mam śliczną kieckę bez ramiączek. Niby jest luźna, ale siłą rzeczy na tej wysokości musi się trzymać. Żeby nie robiła mi fałd to musiałabym ją podciągnąć do obojczyka.

Cytat:
W tym czarnym staniku wygląda jeszcze jakby fiszbinka była za wąska. Noi czy na pewno wszystko dobrze wygarniasz
W tym drugim staniku bardzo apetyczny biuścik, ładnie ci w nim.
Ten czarny stanik to zdjęcie w przymierzalni. On na mnie zupełnie nie pasował. Chciałam tylko pokazać o co mi chodzi z tym dekoltem.

Może zrobię sobie jeszcze zdjęcie w shock absorberze. Ale o to samo chodzi. Cały niby dobry, ale wciska się w dekolt i ma dla mnie za krótkie ramiączka. Musze się go pozbyć. Przyszedł do mnie z ebay i tam wróci.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 16:01   #3056
mengazhu
Zadomowienie
 
Avatar mengazhu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 181
GG do mengazhu
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Proszę powiedzcie mi, tak na oko, jak to wygląda?
Mierzyłam się wzdłuż i wszerz i wyszły mi następujący wymiary: 77 pod i 95 w zwisie, bom matką karmiącą była W kalkulatorach powychodziło mi 70e. Takiż też sobie zamówiłam biustonosz na allego w sklepie gorseciarka - gdzieś kiedyś czytałam i chwaliłyście
I przyszło mi to co chciałam, szybko tak jak chciałam. Za cenę taką, że mogłam zaryzykować
Ale już teraz sama nie wiem: mam bułki - piszecie, że mogą być skoro tyle hodowane lat były. Nie jestem do końca przekonana ale sama nie wiem dlaczego. Może kwestia przyzwyczajenia do poduszkowców? A może rzeczywiście coś zrobiłam źle i wybrałam nie taki jak powinnam rozmiar.
Doradźcie, proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0337.jpg (23,6 KB, 69 załadowań)
__________________
Kto chce, szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
mengazhu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 16:07   #3057
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez mengazhu Pokaż wiadomość
Proszę powiedzcie mi, tak na oko, jak to wygląda?
Mierzyłam się wzdłuż i wszerz i wyszły mi następujący wymiary: 77 pod i 95 w zwisie, bom matką karmiącą była W kalkulatorach powychodziło mi 70e. Takiż też sobie zamówiłam biustonosz na allego w sklepie gorseciarka - gdzieś kiedyś czytałam i chwaliłyście
I przyszło mi to co chciałam, szybko tak jak chciałam. Za cenę taką, że mogłam zaryzykować
Ale już teraz sama nie wiem: mam bułki - piszecie, że mogą być skoro tyle hodowane lat były. Nie jestem do końca przekonana ale sama nie wiem dlaczego. Może kwestia przyzwyczajenia do poduszkowców? A może rzeczywiście coś zrobiłam źle i wybrałam nie taki jak powinnam rozmiar.
Doradźcie, proszę
Spróbuj te "bułki" wygarnąć do stanika. Tylko wtedy może się okazać, że miseczka jest jednak za mała.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 16:21   #3058
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez mengazhu Pokaż wiadomość
Proszę powiedzcie mi, tak na oko, jak to wygląda?
Mierzyłam się wzdłuż i wszerz i wyszły mi następujący wymiary: 77 pod i 95 w zwisie, bom matką karmiącą była W kalkulatorach powychodziło mi 70e. Takiż też sobie zamówiłam biustonosz na allego w sklepie gorseciarka - gdzieś kiedyś czytałam i chwaliłyście
I przyszło mi to co chciałam, szybko tak jak chciałam. Za cenę taką, że mogłam zaryzykować
Ale już teraz sama nie wiem: mam bułki - piszecie, że mogą być skoro tyle hodowane lat były. Nie jestem do końca przekonana ale sama nie wiem dlaczego. Może kwestia przyzwyczajenia do poduszkowców? A może rzeczywiście coś zrobiłam źle i wybrałam nie taki jak powinnam rozmiar.
Doradźcie, proszę
Po tym zdjęciu ciężko coś powiedzieć, potrzebny byłby jeszcze profil i półprofil. Powodów może być kilka: za luźny obwód, za wąska fiszbina, za mała miska albo wszystko naraz

Kocurzyco taki urok naszych biustów, chyba poprostu trzeba to zaakceptować, ja w sumie już polubiłam swój biust, są też plusy: z takiego biustu można wyczarować naprawdę nieziemski dekolt Powodzenia w szukaniu idealnuch biustonoszy.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 16:54   #3059
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Kocurzyco taki urok naszych biustów, chyba poprostu trzeba to zaakceptować, ja w sumie już polubiłam swój biust, są też plusy: z takiego biustu można wyczarować naprawdę nieziemski dekolt Powodzenia w szukaniu idealnuch biustonoszy.
Ja nigdy nie miałam nic do zarzucenia swojemu biustowi
Zawsze złorzeczyłam na beznadziejnie uszyte ciuchy
I nie zmienię zdania. Lubię swój biust, a że na mnie nic nie szyją to świadczy tylko o mojej wyjątkowości
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 16:55   #3060
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
ja mam Effuniaka od dwóch lat i noszę go teraz na środkowej haftce, tylko ogólnie wygląda już średnio ale ogólnie jest jeszcze ok tylko z Effuniakami jest taki problem że przynajmniej według mnie konstrukcja jest absolutnie genialna ale materiały już średnie
2 lata to długo!!
Pani w sklepie uświadomionym powidziała, że effuniaki nie są absolutnie na moje piersi!

Cytat:
Napisane przez aam Pokaż wiadomość
Moje staniki się nie rozciągnęły wcale lub prawie wcale (Nipplex, Panache, Pour Moi), wszystkie kupowane w zeszłym roku i często noszone.
Co do rozmiaru - to zależy od osoby, ja przy 71 pod biustem nosiłam staniki z obwodem 65, teraz mam 69 i dalej są idealne (do najciaśniejszej haftki mi daleko ). Jeśli 70 Ci pasuje to po co zwiększać?
Wiesz, ja 75 nosiłam przed uświadomieniem Gdy teraz przymierzyłam stary stanik zupełnie źle sie w nim czułam!
W 70 przynajmniej czuję, że coś na sobie mam A nie "biustonosz" tylko z nazwy i obwód na szyi

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Moje staniki nie rozciągają się jakoś specjalnie, napewno nie po kilku miesiącach.
Nie wiem czy się zgadzam z tą panią, to ty musisz ocenić. Jeżeli w tych 70tkach nie jest ci za ciasno, nie duszą ci to widocznie potrzebna ci 70tka. Aczkolwiek możesz dla porównania przymierzyć też 75, czasem tak jest, że zbyt ciasne staniki szybciej się rozciagają, bo pękają włókna przy zbyt mocnym naciągu.
Dusić nie duszą...aczkolwiek, gdy przeszłam z 75 na 70 poczułam różnicę Ale to podobno normalne przy schodzeniu z obwodu...tak przynajmniej mówiła brafitterka w jakimś programie
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.