Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 14:06   #4051
wizzy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Juliette_ Pokaż wiadomość
Nic nie wpływa moim zdaniem.
O witaminę C się nie martw, zwłaszcza, że brałaś małe dawki.
Nursea Urextra też ok.
Dziekuje bardzo, czyli rozumiem, ze na pewno niczym nie musze sie przejmować? Pozdrawiam.
wizzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 14:56   #4052
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wizzy Pokaż wiadomość
czyli rozumiem, ze na pewno niczym nie musze sie przejmować?
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 19:27   #4053
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez traumandi Pokaż wiadomość
Tak,właśnie wiem, ufam ulotce , i amokscylina ma wpływ. Tylko przez ile powinno się "dodatkowo" ( dodatkowo = prezerwatywa, tylko ja cały czas używam i tabletek i prez dlatego przy antybiotyku stres x2 :P) I szukam odpowiedzi ile czasu muszę uważać ?
dodatkowe zabezpieczenie stosujemy w trakcie całej kuracji antybiotykiem+ 7 dni po jej zakończeniu.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 19:37   #4054
zabka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

hej chciałam zapytać czy revalid kapsułki na włosy oraz Duac żel do twarzy na trądzik(zawiera antybiotyk i to mnie martwi) wpływa na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych ? http://www.strefalekow.pl/product_le...lki_ulotka.pdf revalid
a o duac żel znalazłam w internecie coś takiego , tam jest wspomniane o antykoncepcji ale trochę to dla mnie nie zrozumiałe http://lapteka.com.pl/apteka/lek1/DU...Y%20GEL%20.pdf co o Tym myślicie?

Edytowane przez zabka19
Czas edycji: 2012-08-14 o 21:34
zabka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 09:19   #4055
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

miejscowe nie mają wpływu
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:35   #4056
neys
Raczkowanie
 
Avatar neys
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 98
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Wczytałam się w ulotki leków które przyjmuje czy mają wpływ na tabletki anty i w jednym w przeciwwskazaniu jest napisane: Kobiety w ciąży i kobiety w wieku rozrodczym, które nie stosują skutecznych metod antykoncepcyjnych. Co to znaczy?
http://chorujena.pl/Leki/74-Celebrex
__________________

Edytowane przez neys
Czas edycji: 2012-08-15 o 11:03
neys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 11:29   #4057
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez neys Pokaż wiadomość
Wczytałam się w ulotki leków które przyjmuje czy mają wpływ na tabletki anty i w jednym w przeciwwskazaniu jest napisane: Kobiety w ciąży i kobiety w wieku rozrodczym, które nie stosują skutecznych metod antykoncepcyjnych. Co to znaczy?
http://chorujena.pl/Leki/74-Celebrex
czyli takie, które mogą zajść w ciążę.... Jak widać, przeciwwskazaniem do stosowania tego leku jest CIĄŻA
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 11:32   #4058
neys
Raczkowanie
 
Avatar neys
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 98
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

czyli nie ma się czym martwić
__________________
neys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:28   #4059
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

A mnie ciekawi taka sprawa: na necie znalazłam już różne informacje na temat leku Bellergot. Jedne źródła mówią, że nie wpływa na anty, drugie mówią, że wpływa. Jestem ciekawa Waszej opinii... I jeżeli wpływa, to ciekawa jestem, na jaki okres czasu? Przez ostatnie jakieś 2 tygodnie zażywałam ten lek codziennie z powodu migren, średnio 3 tabletki w ciągu dnia. Od 2 dni nie brałam Bellergotu, anty przyjmowałam regularnie... I co w takim przypadku? Bo ja już po czytaniu neta głupieję...
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 13:06   #4060
zabka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

a Revalid? tabletki na włosy, skórę i paznokcie? obniżają skuteczność?
zabka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 14:52   #4061
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
A mnie ciekawi taka sprawa: na necie znalazłam już różne informacje na temat leku Bellergot. Jedne źródła mówią, że nie wpływa na anty, drugie mówią, że wpływa. Jestem ciekawa Waszej opinii... I jeżeli wpływa, to ciekawa jestem, na jaki okres czasu? Przez ostatnie jakieś 2 tygodnie zażywałam ten lek codziennie z powodu migren, średnio 3 tabletki w ciągu dnia. Od 2 dni nie brałam Bellergotu, anty przyjmowałam regularnie... I co w takim przypadku? Bo ja już po czytaniu neta głupieję...
ja go brałam, ale krótko bo tylko 3 dni po 2. nie zabezpieczałam się i nie było ciąży, ale to było krótkie branie. też miałam wtedy problem, bo z bellergotem nie mogłam znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Jak brałaś tak długo, to może lepiej dla pewności się zabezpieczaj.


Cytat:
Napisane przez zabka19 Pokaż wiadomość
a Revalid? tabletki na włosy, skórę i paznokcie? obniżają skuteczność?
jak w składzie nie ma ziela dziurawca to można przyjmować.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs

Edytowane przez Arya90
Czas edycji: 2012-08-15 o 14:54
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 15:47   #4062
zabka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

DL☠metioninę☠ 100,0☠mg☠
L☠cystynę☠ 50,0☠mg☠
Pantotenian☠wapnia☠ 50,0☠mg☠
Witaminę☠B1 (chlorowodorek☠tiaminy) 1,5☠mg☠
Witaminę☠B6 (chlorowodorek☠pirydoksyn y) 10,0☠mg☠
Kwas☠p☠aminobenzoesowy☠ 20,0☠mg☠
Żelazo☠(jako☠chelat) 2,0☠mg☠
Cynk☠(jako☠chelat) 2,0☠mg☠
Miedź☠(jako☠chelat) 0,5☠mg☠
Wyciąg☠z☠prosa 50,0☠mg☠
Wyciąg☠z☠kiełków☠pszenicy ☠ 50,0☠mg☠
Drożdże☠piwne 50,0☠mg☠
Pozostałe☠ składniki:☠ krzemu☠ dwutlenek☠ koloidalny,☠ żelatyna,☠ indygotyna (E 132),☠
żółcień☠chinolinowa☠(E☠10 4).

to skład Revalidu. czyli spokojnie można przyjmować? ziela dziurawca nie widać.
zabka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 22:40   #4063
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

raczej spoko
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 09:51   #4064
traumandi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

wiecie może jak jest z Ataraxem 25? :P brała któraś go razem z anty?
traumandi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 13:33   #4065
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

ja czytałam, że nie ma wpływu
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 18:24   #4066
pszczolka_maja1979
Raczkowanie
 
Avatar pszczolka_maja1979
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Wyczytałam na fachowej stronie www, że przyjmowanie Ataraxu nie wpływa na skuteczność pigułek antykoncepcyjnych, ale odstęp między przyjęciem Ataraksu a antykiem powinien wynosić min. 4 godziny.
pszczolka_maja1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 08:05   #4067
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny,
ja z inną sprawą w temacie - jestem na dietcie south beach. W ciągu dwóch tygodni zrzuciłam 2,5 kg, teraz będę chudnąć wolniej ponieważ przeszłam na II fazę. Biorę tabletki antykoncepcyjne (od dawna) i nagle ni z tego nie z owego po tych dwóch tygodniach diety wystąpiło plamienie, podczas gdy jestem dokładnie w środku opakowania leków. Na pewno wpływa na to zmiana sposobu żywienia i sama utrata wagi - doczytałam też, że podczas spalania tłuszczu w organizmie wzrasta poziom estrogenów...
Wiem, że plamienie występuje ze względu na dietę - nic innego nie wchodzi za bardzo w grę. Tylko moje pytanie brzmi - czy tabletki działają antykoncepcyjnie i tylko po prostu nie trzymają cyklu? Wizytę mam za prawie miesiąc, niestety.
__________________
www.bellis.blog.onet.pl
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 09:13   #4068
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

z tego, co wiem, to nietrzymanie cyklu przez tabletki nie wpływa na ich skuteczność działania
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 13:03   #4069
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Dziewczyny, pomóżcie. W nocy gorączka mi skoczyła do ponad 39 stopni, po przyjęciu nurofenu forte, spadła do 38,5. Oprócz głowy i gardła w trakcie połykania śliny nic mnie nie boli, nie jestem nawet osłabiona. Teraz wypiłam efferalgan, mam nadzieję, że spadnie, bo nie wiem co robić . Jedynie na pogotowie jak będzie źle

No i teraz moje pytanie. Dzisiaj miałam przyjąć ostatnią tabletkę z blistra. Chyba ją pominę i zacznę dzisiaj przerwę. Ale powiedzcie mi, gdybym np. jutro dostała od lekarza antybiotyk to jak jest z ochroną w trakcie przerwy? Wczoraj uprawiałam seks, zapowiada się na to że cały przyszły tydzień będzie celibatu. Ostatni raz miałam jakieś 'mocniejsze' leki jakieś 2 lata temu . Dodam, że cały ten miesiąc TŻ kończył poza mną (oprócz 2 razy w prezerwatywie, bo myślałam, że rozwija mi się jakaś infekcja), więc ciąża wykluczona, ale wiecie, wolę wiedzieć jak z ochroną w takiej sytuacji .
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 13:24   #4070
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie. W nocy gorączka mi skoczyła do ponad 39 stopni, po przyjęciu nurofenu forte, spadła do 38,5. Oprócz głowy i gardła w trakcie połykania śliny nic mnie nie boli, nie jestem nawet osłabiona. Teraz wypiłam efferalgan, mam nadzieję, że spadnie, bo nie wiem co robić . Jedynie na pogotowie jak będzie źle

No i teraz moje pytanie. Dzisiaj miałam przyjąć ostatnią tabletkę z blistra. Chyba ją pominę i zacznę dzisiaj przerwę. Ale powiedzcie mi, gdybym np. jutro dostała od lekarza antybiotyk to jak jest z ochroną w trakcie przerwy? Wczoraj uprawiałam seks, zapowiada się na to że cały przyszły tydzień będzie celibatu. Ostatni raz miałam jakieś 'mocniejsze' leki jakieś 2 lata temu . Dodam, że cały ten miesiąc TŻ kończył poza mną (oprócz 2 razy w prezerwatywie, bo myślałam, że rozwija mi się jakaś infekcja), więc ciąża wykluczona, ale wiecie, wolę wiedzieć jak z ochroną w takiej sytuacji .
w przypadku brania antybiotyków przerwę powinno się ominąć, albo chociaż skrócić, bo jednak antybiotyk obniża stężenie hormonów we krwi.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 13:25   #4071
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
z tego, co wiem, to nietrzymanie cyklu przez tabletki nie wpływa na ich skuteczność działania
Dzięki, tak właśnie mi się kojarzyło
__________________
www.bellis.blog.onet.pl
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 13:36   #4072
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
w przypadku brania antybiotyków przerwę powinno się ominąć, albo chociaż skrócić, bo jednak antybiotyk obniża stężenie hormonów we krwi.
Tyle że dopiero jutro się dowiem czy będę miała antybiotyk... Co w takiej sytuacji? Wziąć ostatnią dzisiaj normalnie i jutro o ile go dostanę to zacząć nowy blister?


No i z własnej ciekawości, antybiotyk nie działa wstecz na ostatnie stosunki?

Edytowane przez MalinowaMamba
Czas edycji: 2012-08-19 o 13:42
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 13:59   #4073
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Tyle że dopiero jutro się dowiem czy będę miała antybiotyk... Co w takiej sytuacji? Wziąć ostatnią dzisiaj normalnie i jutro o ile go dostanę to zacząć nowy blister?


No i z własnej ciekawości, antybiotyk nie działa wstecz na ostatnie stosunki?
nie, nie działa wstecz.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 14:09   #4074
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
nie, nie działa wstecz.
Dziękuję

Wzięłam właśnie ostatnią tabletkę.
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 19:24   #4075
Adanna
Raczkowanie
 
Avatar Adanna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 138
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Dziewczyny, mam pytanie które pojawiało się tu pare razy, ale nie znalazłam na nie odpowiedzi. 6 września kończę 3-miesięczną kuracje Tetralysalem. I dokładnie w tych okolicach - około 4, 5, 6 września - powinnam dostać okres. Chciałabym z tym cyklem zacząć używać plastrów Evra. Wiem jednak, że limecyklina wchodząca w skład Tetralysalu osłabia działanie hormonalnej antykoncepcji. Nie wiem natomiast na jak długi okres czasu po jej odstawieniu ??? Jak długo po odstawieniu antybiotyku (jeżeli od razy zacznę używać Evry) powinnam się dodatkowo zabezpieczać żeby spać spokojnie?
Adanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 14:48   #4076
Monii07
Wtajemniczenie
 
Avatar Monii07
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 250
GG do Monii07
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

hej . a ja chciałam was spytac jak to jest z takimi lekami na grypę np. coldrex. zawierają paracetamol. czy to może wpływać na tabletki? zażyłam dziś tylko jedną saszetkę, a potem znalazłam w necie różne opinie, a tabletki biorę dopiero od 10 dni.. i się przestraszyłam, że może przestaną działać.
__________________

if that is tragic… then give me tragedy.
Monii07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 14:50   #4077
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Monii07 Pokaż wiadomość
hej . a ja chciałam was spytac jak to jest z takimi lekami na grypę np. coldrex. zawierają paracetamol. czy to może wpływać na tabletki? zażyłam dziś tylko jedną saszetkę, a potem znalazłam w necie różne opinie, a tabletki biorę dopiero od 10 dni.. i się przestraszyłam, że może przestaną działać.
Nie przestaną działać. Paracetamol w dawce pow. 1000mg zwiększa stężenie hormonów we krwi.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 15:05   #4078
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Adanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie które pojawiało się tu pare razy, ale nie znalazłam na nie odpowiedzi. 6 września kończę 3-miesięczną kuracje Tetralysalem. I dokładnie w tych okolicach - około 4, 5, 6 września - powinnam dostać okres. Chciałabym z tym cyklem zacząć używać plastrów Evra. Wiem jednak, że limecyklina wchodząca w skład Tetralysalu osłabia działanie hormonalnej antykoncepcji. Nie wiem natomiast na jak długi okres czasu po jej odstawieniu ??? Jak długo po odstawieniu antybiotyku (jeżeli od razy zacznę używać Evry) powinnam się dodatkowo zabezpieczać żeby spać spokojnie?
Nie mam pojęcia, więc na Twoim miejscu skonsultowałabym z lekarzem...
P.S. - też od jutra przyklejam Evrę
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 19:41   #4079
Monii07
Wtajemniczenie
 
Avatar Monii07
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 250
GG do Monii07
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Nie przestaną działać. Paracetamol w dawce pow. 1000mg zwiększa stężenie hormonów we krwi.
moja jedna saszetka właśnie tyle miała. po niej nie przyjmowałam już żadnych innych leków. ale w interecie znalazłam wiele kontrowersji na temat paracetamolu i dopuszczalnej dawki dziennej.
zastanawiam się czy powinnam dodatkowo się zabezpieczać przez 7 dni? czy taka jedna dawka coś może zmienić?
__________________

if that is tragic… then give me tragedy.
Monii07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 20:56   #4080
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

jednorazowa dawka nic nie zmieni
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-23 23:47:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.