Vademecum antykoncepcji! - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-21, 16:03   #3631
M o h i t o
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 629
Dot.: rozpoczęcie drugiego opakowania tabletek wcześniej

jasne że możesz. a jak chcesz nie mieć miesiaczki to mozesz w ogole przerwy nie robić tyle ze wtedy moga (ale nie musza) byc jakies plamienia na 2 opakowaniu
M o h i t o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 16:54   #3632
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: rozpoczęcie drugiego opakowania tabletek wcześniej

Cytat:
Napisane przez aaanetkaaa Pokaż wiadomość
Witam,

Jestem ciekawa pewnej rzeczy. Zastanawia mnie czy mogę zacząć drugie opakowanie tabletek nie ósmego dnia po siedmiodniowej przerwie a np już szóstego. Co o tym sądzicie? Czy któraś z was już tak robiła?

Pozdrawiam
Nie ma o tym informacji w ulotce od tabletek, które bierzesz?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 01:14   #3633
aaanetkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: rozpoczęcie drugiego opakowania tabletek wcześniej

Właśnie nic nie było napisane na ten temat, więc postanowiłam zapytać czy kobiety tak robią zapomniałam zapytać swojego ginekologa gdy była okazja. A właśnie chciałam żeby następne krwawienie wystąpiło wcześniej i to jedyny, rozsądny sposób, żeby było po mojej myśli.

Edytowane przez aaanetkaaa
Czas edycji: 2013-04-22 o 01:17
aaanetkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 06:11   #3634
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: rozpoczęcie drugiego opakowania tabletek wcześniej

Cytat:
Napisane przez aaanetkaaa Pokaż wiadomość
Właśnie nic nie było napisane na ten temat, więc postanowiłam zapytać czy kobiety tak robią
Jakie tabletki bierzesz? Myślałam, że w ulotkach wszystkich tabletek są takie informacje.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 13:16   #3635
bogusia75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Żele plemnikobójcze

Cytat:
Napisane przez Dziunia94 Pokaż wiadomość
Witam

Jeżeli już wcześniej był taki wątek z góry przepraszam.
Chciałam zapytać Was moje drogie czy na rynku w naszym kraju są dostępne takie żele i ile one kosztują. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Nie interesują mnie żadne globulki. Uznałam, że zaufam wizażowi, który jest moją skarbnicą wiedzy
ja szukałam długo żeli i kremów plemnikobójczych, czegoś co nie jest globulką .. i nie znalazłam.. po prostu masakra z tym w Polsce jest. Pytałam się aptekarzy i na forach i okazuje się że chyba rzeczywiście nie.. jak znajdziesz daj znać
__________________
Czy pamiętasz jeszcze te stare ale świetne rowerki biegowe?
bogusia75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 17:30   #3636
avocado21
Raczkowanie
 
Avatar avocado21
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 37
Dot.: rozpoczęcie drugiego opakowania tabletek wcześniej

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jakie tabletki bierzesz? Myślałam, że w ulotkach wszystkich tabletek są takie informacje.
Nie na wszystkich, ja brałam już 3 różne i na żadnych takiej informacji nie było oO
avocado21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 18:53   #3637
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: rozpoczęcie drugiego opakowania tabletek wcześniej

Cytat:
Napisane przez avocado21 Pokaż wiadomość
Nie na wszystkich, ja brałam już 3 różne i na żadnych takiej informacji nie było oO
W ulotce których tabletek nie ma informacji o czymś takim?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 21:15   #3638
avocado21
Raczkowanie
 
Avatar avocado21
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 37
Dot.: rozpoczęcie drugiego opakowania tabletek wcześniej

Levest oraz Cilest. Nie wiem czy w Polsce Levest istnieje tak więc zdjęcie tutaj xxx

Być może Wasze polskie ulotki są bogatsze w informacje. Na angielskich ulotkach takiej info nie ma

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-01-12 o 08:03 Powód: link
avocado21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 11:31   #3639
Monia2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Pierwszy raz = antykoncepcja

witam , w najbliższym czasie chciałabym rozpocząć współżycie z moim chłopakiem. boje się niechcianej ciąży , tak że mam zamiar stosować 2 metody antykoncepcji : kalendarzyk i prezerwatywę. czy to w pełni mnie uchroni przez ciążą ? czego powinnam unikać aby wszystko było dobrze? chce uprawiać bezpieczny sex i spać spokojnie.
Monia2406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 11:44   #3640
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Pierwszy raz = antykoncepcja

kalendarzyk to żadna metoda antykoncepcji to błędna nazwa używana by określić metody objawowo-termiczne, a te żeby dawały jakąś pewność wymagają prowadzenia skrupulatnych (codziennie rano!) obserwacji ciała- tj. mierzenia temperatury i ew. obserwacji śluzu itd.

skup się na mechanicznych metodach antykoncepcji, a jeśli obawiasz się że to za mało- zapytaj w aptece o jakieś środki plemnikobójcze.

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2013-04-24 o 11:45
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 11:53   #3641
Monia2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwszy raz = antykoncepcja

no ale jakbyśmy robili to tylko w dni niepłodne to dają chociażby troszeczkę więcej pewności ? czy sama dobrze zastosowana prezerwatywa wystarczy ?
a coś wiecej o tych środkach plemnikobójczych ? bo czytałam na forach i tam zdania są podzielone.. sama nie wiem
Monia2406 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 12:00   #3642
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pierwszy raz = antykoncepcja

wyszukiwarka, google
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 12:01   #3643
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Pierwszy raz = antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez Monia2406 Pokaż wiadomość
no ale jakbyśmy robili to tylko w dni niepłodne to dają chociażby troszeczkę więcej pewności ? czy sama dobrze zastosowana prezerwatywa wystarczy ?
a coś wiecej o tych środkach plemnikobójczych ? bo czytałam na forach i tam zdania są podzielone.. sama nie wiem
nie stosując obserwacji zgodnych z zasadami NPRu nie możesz zakładać czy dany dzień jest płodny czy niepłodny, bo nie masz do tego podstawy. zakładanie takich rzeczy na podstawie tego kiedy był lub - jeszcze gorzej - kiedy będzie okres to igranie z ogniem i nie daje ŻADNEJ pewności.

dobrze założona prezerwatywa, która w trakcie stosunku się nie zsunie lub nie pęknie wystarcza. wiele par stosuje tę metodę.

skoro czytałaś to wiesz jakie to środki. zdania są podzielone, bo raz że to jest metoda dodatkowa raczej, a dwa że wielu osobom nie odpowiada ich stosowanie- np. ze względu na pienienie się itd. sama musisz zdecydować czy chcesz dodatkowo stosować jakiś środek, czy zaufasz prezerwatywie.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 13:26   #3644
ofca1984
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 7
Dot.: Pierwszy raz = antykoncepcja

reg

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2013-04-24 o 17:28
ofca1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 17:20   #3645
tosiaborysek
Przyczajenie
 
Avatar tosiaborysek
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwszy raz = antykoncepcja

Monia nie wiem ile masz lat, ale wierzę że przemyślałaś decyzję

"kalendarzyk" to żadna metoda, zgadza się i należy ją między bajki wrzucić. prezerwatywa + środki plemnikobójcze to też niezbyt dobra opcja, trochę taki mood killer, a pierwszy raz powinien być wyjątkowy (i w zasadzie tylko taki). poza tym globulki wpływają na florę bakteryjną, prezerwatywa może pęknąć a wtedy już całkiem klops...

najlepszą i najskuteczniejszą obecnie metodą antykoncepcji są tabletki anty przepisane przez ginekologa i przy prawidłowym braniu (z uwzględnieniem co może wpłynąć na ich skuteczność) nie mają prawa zdarzyć się"wpadki". chociaż musisz mieć świadomość wystąpienia skutków ubocznych (nie muszą, ale mogą) i obowiązkowo zrobienia sobie badań przed rozpoczęciem ich zażywania. tylko tutaj musisz mieć pewność że partner jest zdrowy i wierny (tabletki nie chronią przed chorobami - tylko prezerwatywa)

zatem jak widzisz temat pierwszego razu i antykoncepcji powinien być przemyślany, bo może zaważyć na całym życiu

Edytowane przez tosiaborysek
Czas edycji: 2013-04-24 o 17:26
tosiaborysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 17:24   #3646
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pierwszy raz = antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez tosiaborysek Pokaż wiadomość
najlepszą i najskuteczniejszą obecnie metodą antykoncepcji są tabletki anty przepisane przez ginekologa i przy prawidłowym braniu (z uwzględnieniem co może wpłynąć na ich skuteczność) nie mają prawa zdarzyć się"wpadki".
Nawet podczas brania tabletek zgodnie z zaleceniami, nie mają one 100% skuteczności.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 17:33   #3647
tosiaborysek
Przyczajenie
 
Avatar tosiaborysek
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwszy raz = antykoncepcja

wydaje mi się, że ten margines jest przyjęty po to, żeby nie było pozwów do producentów tabletek a może Ci co wpadli a brali idealnie, jednak coś zaniedbali, nie wiemy jak było naprawdę.

Edytowane przez tosiaborysek
Czas edycji: 2013-04-24 o 19:07
tosiaborysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 05:33   #3648
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Cytat:
Napisane przez avocado21 Pokaż wiadomość
Levest oraz Cilest. Nie wiem czy w Polsce Levest istnieje tak więc zdjęcie tutaj http://morningsidehealthcare.com/gynaecology-products

Być może Wasze polskie ulotki są bogatsze w informacje. Na angielskich ulotkach takiej info nie ma
Spojrzałam właśnie na ulotkę Cilestu, faktycznie nie jest to wprost napisane

Cytat:
Napisane przez tosiaborysek Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że ten margines jest przyjęty po to, żeby nie było pozwów do producentów tabletek a może Ci co wpadli a brali idealnie, jednak coś zaniedbali, nie wiemy jak było naprawdę.
A może po prostu tabletki nie dają 100% pewności…
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 20:16   #3649
amantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 13
Dot.: Vademecum antykoncepcji!

Raczej wcale nie ma środka antykoncepcyjnego który by dawał 100% pewności. Dlatego zaczynając współżycie warto decyzję przemyśleć i skonsultować się z lekarzem. Warto też rozglądnąć się w temacie antykoncepcji żeby np. w razie wpadki wiedzieć iż są tabletki awaryjne.
Niestety edukacja w temacie seksu i zabezpieczenia jest marna
Dobrze też znać swój cykl i umieć obliczyć dni płodne...dopiero to wszystko może zaowocować spokojnym i udanym życiem seksualnym, no chyba że od razu chce się mieć dzidziusia
amantka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 16:25   #3650
Dziunia94
Rozeznanie
 
Avatar Dziunia94
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 522
Dot.: Żele plemnikobójcze

Cytat:
Napisane przez bogusia75 Pokaż wiadomość
ja szukałam długo żeli i kremów plemnikobójczych, czegoś co nie jest globulką .. i nie znalazłam.. po prostu masakra z tym w Polsce jest. Pytałam się aptekarzy i na forach i okazuje się że chyba rzeczywiście nie.. jak znajdziesz daj znać

Z tego co zdążyłam się już zorientować to zostały one wycofane z naszego jakże cudownego kraju. Jedyne co pozostaje to jakieś sklepy internetowe ew. ktoś znajomy zza granicy, gdzie takie i inne, nie rozprowadzane w PL środki są ogólnodostępne. Można popatrzeć jeszcze w jakichś naprawdę dużych, porządnie wyposażonych aptekach. Ehh... nasz kraj i jego polityka prorodzinna

Jeśli jesteś zainteresowana to mam informacje na temat żelu contragel, ale jest on do kupienia tylko przez internet.
__________________
- Co to jest prawdziwe JA ? - Zapytała Weronika
-To kim jesteś, a nie to, co z ciebie uczyniono...
P.Coelho

http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Pomóż


Edytowane przez Dziunia94
Czas edycji: 2013-04-29 o 16:25
Dziunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 13:04   #3651
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Pierwszy raz = antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez tosiaborysek Pokaż wiadomość
Monia nie wiem ile masz lat, ale wierzę że przemyślałaś decyzję

"kalendarzyk" to żadna metoda, zgadza się i należy ją między bajki wrzucić. prezerwatywa + środki plemnikobójcze to też niezbyt dobra opcja, trochę taki mood killer, a pierwszy raz powinien być wyjątkowy (i w zasadzie tylko taki). poza tym globulki wpływają na florę bakteryjną, prezerwatywa może pęknąć a wtedy już całkiem klops...

najlepszą i najskuteczniejszą obecnie metodą antykoncepcji są tabletki anty przepisane przez ginekologa i przy prawidłowym braniu (z uwzględnieniem co może wpłynąć na ich skuteczność) nie mają prawa zdarzyć się"wpadki". chociaż musisz mieć świadomość wystąpienia skutków ubocznych (nie muszą, ale mogą) i obowiązkowo zrobienia sobie badań przed rozpoczęciem ich zażywania. tylko tutaj musisz mieć pewność że partner jest zdrowy i wierny (tabletki nie chronią przed chorobami - tylko prezerwatywa)

zatem jak widzisz temat pierwszego razu i antykoncepcji powinien być przemyślany, bo może zaważyć na całym życiu
Równie skuteczne są plastry, nuva ring, implanty, zastrzyki czy spirala, ale czy to najlepsze metody to już każda z nas musi sama ocenić . To, że dla ciebie tabletki są najlepszą metodą nie znaczy, że dla drugiej dziewczyny też będą.

Może wytłumacz dlaczego prezerwatywa to też niezbyt dobra opcja, masz jakieś rozsądne argumenty oprócz tego, że może pęknąć?


Kremy, żele, pianki plemnikobójcze to tylko przez neta można dostać.

Edytowane przez nicko
Czas edycji: 2013-05-05 o 13:05
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:31   #3652
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Pierwszy raz = antykoncepcja

...

Edytowane przez 201604291140
Czas edycji: 2014-06-13 o 18:37
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 18:52   #3653
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Pierwszy raz = antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Hej Liczę że rozwiejecie moje wątpliwości. Biorę Narayę, mam problemy jelitowe i zdarzają mi się przeczyszczenia. W 3 tygodniu, po ok 2-4h od przyjęcia tabletek, 3 dni pod rząd miałam biegunki. Nie chciałam kombinować i robić przerwy ani brać później kolejnej dawki, bo nie miałam pewności czy tabletki zdążyły się przyjść czy nie i czy znów nie będę miała biegunki. Postanowiłam, że połącze 2 opakowania w razie ewentualnego niewchłonięcia się tabletek przez te 3 dni. Dobrze zrobiłam? Wczoraj skończyłam te drugie łączone opakowanie, próbowałam skontaktować się z 3 ginekologami, ale nie ma szans na wizytę czy choćby pytanie przez miesiąc...

Dodatkowo: po połączeniu opakowań krwawienie z odstawienia dostanę w tym samym dniu przerwy co zawsze, czy jednak coś się mogło rozregulować?
Dobrze zrobilaś
Ja jak łączyłam opakowania to zawsze coś mi się poprzestawiało ale każdy organizm jest inny i może u ciebie będzie inaczej
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 23:10   #3654
kkklaudiaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
tabletka Escapelle oraz tabletki antykoncepcyjne

Cześć, mam pewien problem. W niedziele wieczorem uprawiałam seks z moim chłopakiem i pękła nam gumka podczas stosunku. Zauważyliśmy to dopiero "po" fakcie. Mamy zaledwie po 18 lat. Nie mieliśmy pojęcia co robić, więc on zadzwonił do szwagra a ten mu powiedział, abyśmy jak najszybciej kupili tabletkę Escapelle i miała zapobiec ciąży. Poszliśmy od razu do najbliższej apteki, lecz okazało się, że lek jest na receptę. W poniedziałek z rana dzwoniłam po wszystkich ginekologach, lecz nigdzie nie było miejsc. Poszłam, więc do lekarza, do którego jestem zapisana na 20 maja do kontroli. Czekałam ponad 1,5h, aby mnie przyjął ale było warto, ponieważ dał mi tą receptę! Od razu kupiliśmy leki zażyłam go (po ok 36h). Po przeczytaniu ulotki dowiedziałam się, że mogę mieć mdłości lub bóle brzucha, głowy itp. lecz na szczęście nic się nie działo. Powiedźcie mi dziewczyny czy któraś z Was zaszła kiedykolwiek w ciąże zażywając ten lek? I mam jeszcze jedno pytanie jakie tabletki antykoncepcyjne bierzecie? Koleżanka mi poleciła, abym brała tabletki "jazz". Brałyście je kiedyś? Ona mówiła, że schudła po nich oraz poprawiła się jej cera. Co wy na to? Jeszcze porozmawiam o tym z lekarzem ale proszę Was o opinię. Pozdrawiam
__________________
Ciesz się życiem dopóki możesz bo nigdy nie wiesz ile Ci go pozostało
kkklaudiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 17:15   #3655
Justyna_929
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Zażycie tabletki w czasie przerwy, a nie po niej - co robić dalej?

Witam. Skończyłam opakowanie tabletek antykoncepcyjnych i nastąpiła 7-dniowa przerwa. Piątego dnia tej przerwy (przez zwykłe zapomnienie) dostałam okres i wzięłam automatycznie tabletkę zamiast odczekać 7 dni. Nie wiem co teraz robić, czy zażywać je dalej, czy odczekać ta dwa dni i zażyć ósmego dnia jak miało być prawidłowo. Proszę o pomoc, z góry dziękuję
Justyna_929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 17:10   #3656
izabelaspain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Tabletki Anty

Biore pierwsze opakowanie tabletek ,za 3 dni mi sie konczy .Moje pytanie jak dlugo bede miec okres??Juz chcem przestac brac te tabletki po tym pierwszym opakowaniu ,bo przes 21 dni mam krwawienia,plamienia poprostu Masakra.Czy cos z tego powodu bedzie jak przestane brac tabletki po pierwszym opakowaniu??????Dzieki za odp.
izabelaspain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 17:54   #3657
Agalizakowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 51
Dot.: Tabletki Anty

Masz 15 lat? na opakowaniu wszystko pisze, to dobrze jednak, że się zabezpieczasz, im mniej takich tym lepiej...
Agalizakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 18:34   #3658
anetaaneta12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Tabletki anty, potrzebuje rady

Mam pytanie bo od ginekologa dostałam dwa opakowania jednak nie sprawdziłam daty jest 05/13 dzis uzyłam jednej tabletki i na to wynika ze zostanie mi 10 po terminie.
I tu mam pytanie czy tabletki beda wtedy normalnie działac?
halo?

Edytowane przez anetaaneta12
Czas edycji: 2013-05-21 o 18:49
anetaaneta12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 19:44   #3659
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tabletki anty, potrzebuje rady

Pewnie tak ale ja odniosłabym lekarzowi te pigułki- bo dał ci lekarz czy wypisal receptę?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 06:27   #3660
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Tabletki Anty

Cytat:
Napisane przez izabelaspain Pokaż wiadomość
Biore pierwsze opakowanie tabletek ,za 3 dni mi sie konczy .Moje pytanie jak dlugo bede miec okres??Juz chcem przestac brac te tabletki po tym pierwszym opakowaniu ,bo przes 21 dni mam krwawienia,plamienia poprostu Masakra.Czy cos z tego powodu bedzie jak przestane brac tabletki po pierwszym opakowaniu??????Dzieki za odp.
To jest w języku polskim? dawno takiego bełkotu nie przeczytałam i szczerze mówiąc nic z tego wpisu nie rozumiem
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-06 16:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.