Dlugie kontra krótkie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-19, 21:37   #1
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137

Dlugie kontra krótkie


Witam Często się slyszy, że dlugie wlosy są najpiekniejsze i że w takich wygląda się najlepiej... Zgadzacie się z tym?
ayse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 21:43   #2
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Chociaż marzę o długich włosach i stale zapuszczam to muszę przyznać, że w krótkich jest mi bardzo do twarzy
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:12   #3
elusia.pl
Przyczajenie
 
Avatar elusia.pl
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Brzozów
Wiadomości: 12
GG do elusia.pl
Dot.: Dlugie kontra krótkie

krótkie włosy może mieć każda z nas...ale długie, piękne i zadbane włosy posiadają tylko nieliczne.... krótkie są o wiele wygodniejsze i praktyczniejsze, a z dlugimi zawsze sa jakies klopoty...
__________________
^75^73^72^71^70^^69^68^67^ 65^64^63^62^61^60^
elusia.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:21   #4
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Dlugie kontra krótkie

dokładnie.. osobiście jestem zwolenniczką długich są bardzo kobiece
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:23   #5
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Również jestem zwolenniczką długich, wypielęgnowanych włosów
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:25   #6
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Zależy od osoby...nie ma reguły..jedni ślicznie wyglądają w krótkich,inni w długich... dla mnie długie ale bardzo cienkie włosy którym nie podcina sie nawet końcówek to porażka...nie każdy może mieć długie włosy,osoby o włosach cienkich lepiej wyglądają w krótkich fryzurkach. Co do gustu mężczyzn też jest różnie,tak jak z blondynkami i brunetkami..zresztą faceci nie patrzą na włosy ale na osobe..ładna dziewczyna bedzie pieknie wyglądać w każdej odpowiednio dobranej do kształtu twarzy i rodzaju włosów fryzurze.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:43   #7
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Mnie podobaja sie długie włosy, ale przewaznie tylko na modelkach rzadko widuje, naprawde piekne, zadbane, dlugie wloski. Sama mam raczej krotkie i hoduje chociaz nigdy jeszcze nie udalo mi sie zapuscic tak, zeby fajnie wygladaly
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 20:29   #8
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Dlugie kontra krótkie

ja jestem zwolenniczka długich
rok temu sciełam i bardzo tego teraz załuje..
poczatkowo mi sie bardzo podobały krótkie..
ale ciagła stylizacja troche je dobiła...
teraz je zapuszczam,..i podcinam regularnie końcówki.
na razie lekko opadają mi na ramiona...
ale wierze, ze beda dlugie i bardzo ladne
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 20:52   #9
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Dlugie kontra krótkie

zgadzam sie z chii długie włosy sa piekne ale to zalezy co komu pasuje ja nie moge miec bardzo długich przytłaczaja moja sylwetke zle sie układaja i po prostu zle w nich wygladam mam do szyi i grzywke i bardzo dobrze w atkiej długosci wygladam najwazniejsze to dbac o włosy nie wazne czy długie czy krotkie
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 21:06   #10
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez brzoooza88 Pokaż wiadomość
ja jestem zwolenniczka długich
rok temu sciełam i bardzo tego teraz załuje..
poczatkowo mi sie bardzo podobały krótkie..
ale ciagła stylizacja troche je dobiła...
teraz je zapuszczam,..i podcinam regularnie końcówki.
na razie lekko opadają mi na ramiona...
ale wierze, ze beda dlugie i bardzo ladne

Skąd ja to znam...

Według mnie długie są najpiękniejsze, oczywiście nie każdej pasują i nie chodzi o jakąś niewiarygodność długość...Ale i tak dają większe pole do "popisu" i jeśi są zadbane to robią wrażenie. Marzy mi się burza, długich włosów które pięknie falują na wietrze
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 21:14   #11
monia.1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Post Dot.: Dlugie kontra krótkie

ja jestem za dlugimi, jesli sa ladne i zadbane to dodadza uroku kazdej dziewczynie sama teraz zapuszczem i moge sie pochwalic wlosami do lopatek bylyby dluzsze ale musialam sporo podciac bo koncowki byly juz zniszczone
monia.1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 21:30   #12
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Gdybym tylko mogła, to wolałabym mieć długie włosy.
I przede wszytkim zadbane
Ale jak sie nie da, to trudno, w krótkich też nie jest żle
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 21:50   #13
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Dlugie kontra krótkie

własnie uwazam ze długie nie dawaja wcale pola do popsiu kiedy mamy długosc do szyi albo nawet troche krotsze jest wiele mozliwosci zeby je zmienic fajnie wycieniowac zrobic grzywke jakies podwiniete pasemka o wiele wiecej fryzur sprawdza sie na włosach do szyi albo troche krotszych moja mama ma własnie taka długosc i ciagle zmienia fryzury przewaznie jak sa długie to fryzjer tylko je postopniuje i na tym sie wszystko konczy zauwazyłam przewaznie ze dziewczyny o długich włosach nie maja ich zadbanych mysla ze długie sa fajne i na tym sie konczy okropnie wygladaja włosy długie i cienkie jakby wogole nie mialy włosow
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 03:52   #14
wybujana
Wtajemniczenie
 
Avatar wybujana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice/Czechowice-Dz.
Wiadomości: 2 613
Dot.: Dlugie kontra krótkie

jestem za dlugimi
__________________
Uwielbiam siebie


http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 06:49   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Zależy od osoby...nie ma reguły..jedni ślicznie wyglądają w krótkich,inni w długich... dla mnie długie ale bardzo cienkie włosy którym nie podcina sie nawet końcówek to porażka...nie każdy może mieć długie włosy,osoby o włosach cienkich lepiej wyglądają w krótkich fryzurkach. Co do gustu mężczyzn też jest różnie,tak jak z blondynkami i brunetkami..zresztą faceci nie patrzą na włosy ale na osobe..ładna dziewczyna bedzie pieknie wyglądać w każdej odpowiednio dobranej do kształtu twarzy i rodzaju włosów fryzurze.
Zgadzam się!

A zapuszczanie włosów "dla faceta" jest jakimś nieporozumieniem, bo jeśli facet lubi głównie za wygląd i nie pozwala ściąć włosów - to znaczy, że to bardzo powierzchowne uczucie... Co widać po małżeństwach, w których babka po 10 latach starań, dbania o siebie i tak jest zamieniana na młodszy, dłuższowłosy model.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 06:58   #16
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Zależy od osoby...nie ma reguły..jedni ślicznie wyglądają w krótkich,inni w długich... dla mnie długie ale bardzo cienkie włosy którym nie podcina sie nawet końcówek to porażka...nie każdy może mieć długie włosy,osoby o włosach cienkich lepiej wyglądają w krótkich fryzurkach. Co do gustu mężczyzn też jest różnie,tak jak z blondynkami i brunetkami..zresztą faceci nie patrzą na włosy ale na osobe..ładna dziewczyna bedzie pieknie wyglądać w każdej odpowiednio dobranej do kształtu twarzy i rodzaju włosów fryzurze.
Święta racja
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 07:00   #17
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: Dlugie kontra krótkie

dluuuugie kocham moje dlugie wlosy mimo ze troche problemow z nimi jest
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 07:23   #18
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
przewaznie ze dziewczyny o długich włosach nie maja ich zadbanych mysla ze długie sa fajne i na tym sie konczy okropnie wygladaja włosy długie i cienkie jakby wogole nie mialy włosow
własnie...
rzadko się spotyka włosy długie i zadbane.
a włsoki ceinkie jak fajnie ściete to wcale nie są takie przylizane i wcale nie wyglądaja jakby ich nie było
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 07:39   #19
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Zależy od osoby...nie ma reguły..jedni ślicznie wyglądają w krótkich,inni w długich... dla mnie długie ale bardzo cienkie włosy którym nie podcina sie nawet końcówek to porażka...nie każdy może mieć długie włosy,osoby o włosach cienkich lepiej wyglądają w krótkich fryzurkach. Co do gustu mężczyzn też jest różnie,tak jak z blondynkami i brunetkami..zresztą faceci nie patrzą na włosy ale na osobe..ładna dziewczyna bedzie pieknie wyglądać w każdej odpowiednio dobranej do kształtu twarzy i rodzaju włosów fryzurze.
nie zgadzam sie z tym ze faceci nie patrza na wlosy patrza i to zawsze ktoirego kolegi nie spytalabym twierdzi ze piekne wlosy robia na nim maksymalne wrazenie i ja osobiscie sie z tym spotkalam.faceci lubia pachnace wloski ale to chyba norma..to nie watek o facetach wiec wracajac do meritum ja jestem za dlugimi wlosami..ale musza byc zadbane, nie znosze odrostow i wszelakich konkrastow typu bialo-czarne zolto-czarne czerowno- pozolkle tudziez czarne laty.. czyli wpadki w malowaniu oslabiaja urok kazdych wlosow.. zgadzam sie z kolezanka ze cienkie wloski ladniej wygladaja, gdy sa krotsze. A dlugie piekne wlosy dodaja uroku dziewczynie, ktora niekoniecznie wyglada jak modelka po retuszu..czyli kazdej

edit..agusia AA 19 jesli juz dziewczyna decyduje sie na dlugie wlosy to sprawa oczywista jest ze musi o nie dbac w kazdym innym przypadku to "panna porazka" a nie dziewczyna z dlugimi piorami

a teraz troche prywaty..ja mam dlugasne wlosy i uwielbiam je chociaz czasami bankrutuje z powodu kosmetykow, ktore musze kupowac:d ale cos za cos
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl

Edytowane przez guantanamera
Czas edycji: 2007-09-21 o 07:42 Powód: skleroza
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 08:07   #20
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Ja uwielbiam długie Najbardziej podobaja mi sie długie, proste czarne włosy mmmmm
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 08:12   #21
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
nie zgadzam sie z tym ze faceci nie patrza na wlosy patrza i to zawsze ktoirego kolegi nie spytalabym twierdzi ze piekne wlosy robia na nim maksymalne wrazenie i ja osobiscie sie z tym spotkalam.faceci lubia pachnace wloski ale to chyba norma..to nie watek o facetach wiec wracajac do meritum ja jestem za dlugimi wlosami..ale musza byc zadbane, nie znosze odrostow i wszelakich konkrastow typu bialo-czarne zolto-czarne czerowno- pozolkle tudziez czarne laty.. czyli wpadki w malowaniu oslabiaja urok kazdych wlosow.. zgadzam sie z kolezanka ze cienkie wloski ladniej wygladaja, gdy sa krotsze. A dlugie piekne wlosy dodaja uroku dziewczynie, ktora niekoniecznie wyglada jak modelka po retuszu..czyli kazdej

edit..agusia AA 19 jesli juz dziewczyna decyduje sie na dlugie wlosy to sprawa oczywista jest ze musi o nie dbac w kazdym innym przypadku to "panna porazka" a nie dziewczyna z dlugimi piorami

a teraz troche prywaty..ja mam dlugasne wlosy i uwielbiam je chociaz czasami bankrutuje z powodu kosmetykow, ktore musze kupowac:d ale cos za cos
Patrzą na włosy ale to nie jest u nich na pierwszym miejscu a tym bardziej długość włosów,ważniejsze by były czyste i zadbane... no chyba, że facet ma obsesje na punkcie długich/krótkich włosów i wybiera partnerki tylko z takimi
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 08:15   #22
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Dlugie kontra krótkie

[quote=agusiaAA 19;5335189]własnie uwazam ze długie nie dawaja wcale pola do popsiu

racja. mam dlugie (zawsze byly dlugie, siegaja mniej wiecej polowy plecow). chce cos zmienic, tylko troche sie boje szoku.

wracajac do tematu: trudno jest wystylizowac dlugie wlosy (bo widac niepowodzenia, a do tego wlosy pod ciezarem odwijaja sie, ukladaja po swojemu), aby wygladaly jak z folderu. no i ciezko zaszalec z dlugimi: proste, cieniowane, z grzywka lub bez. nie ma wiele pola do popisu.
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 08:21   #23
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Dlugie kontra krótkie

ja mialam juz dłuuugie za pas i bardzo krótkie....obecnie mam za ramiona i taka długosc jest dla mnie najlepsza, mozna zwiazac jakby co i nie wymagaja az takiego duzego wkladu w nie....

Mam gęste wiec musze cieniowac i czasami prostowac

zalaczam fotke z aktulanymi wlosami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (59,7 KB, 470 załadowań)
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 08:47   #24
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Długie zdecydowanie

Mnie zbyt krótkie włosy kojarzą się ze starszymi mało zadbanymi kobietami dlatego kazałam mojej mamie zapuścić włosy mama mojego tż ma długie i wygląda super dlatego nie rozumiem czemu 80-90% kobiet po 40stce ma krótkie włosy albo co gorsza trwałą do tego...
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 08:53   #25
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez izia17 Pokaż wiadomość
Długie zdecydowanie

Mnie zbyt krótkie włosy kojarzą się ze starszymi mało zadbanymi kobietami dlatego kazałam mojej mamie zapuścić włosy mama mojego tż ma długie i wygląda super dlatego nie rozumiem czemu 80-90% kobiet po 40stce ma krótkie włosy albo co gorsza trwałą do tego...
To zależy od gustu, moja mama lepiej i doroślej czuje sie w bobie..nie wyobraża sobie siebie,kobiety koło 50. w długich włosach do łopatek.. mnie właśnie kobiety w tym wieku w długich włosach wydają się jakieś zaniedbane...a jak jeszcze nie mają pofarbowanych tylko takie siwiutenkie długie to tym bardziej...ale jak chcą niech noszą,kwestia gustu... ale nie każdą kobiete długie włosy odmładzają,moja mama w krótkich wygląda elegancko jak kobieta z klasą,w długich wyglądałaby jak podstarzała pani,która myśli że ma nadal dwudziestke na karku...ja sama gdy bede miała 50 lat to chyba zrobie sobie skromną fryzurke do ramion lub krótksza...nie bede sie na siłe odmładzać bo to czasem wygląda komicznie. Ale kto wie co bedzie jak bede miała 50 lat... w końcu w 2012 jest koniec świata;-)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:28   #26
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dlugie kontra krótkie

A mi sie obecnie bardziej podobają krótkie

Nie zgodzę się,że długie włosy dodają uroku każdej dziewczynie
Taka fryzura potafi bardzo przytłoczyć zwłaszcza drobne dziewczy no i jednak nie daje zbyt dużego pola do zmian

Moja koleżanka miała włosy do pasa,niedawno ścięła je na całkiem krótko i dopiero w tedy wszyscy zauważyli jaką ma śliczną twarz,przedtem tego nie było w ogóle widać ,teraz wygląda o wiele lepiej

Sama jakiś czas temu ścięłam włosy ( miałam kręcone prawie do pasa) do ramion i myślę nad dalszym skróceniem

Co do tego jakie włosy wolą faceci to zdania są podzielone ... nigdy nie przyszłoby mi do głowy,żeby ściąć albo zapuścić włosy dla faceta...z resztą mój TŻ doskonale wie,że gdyby powiedział coś w stylu "Podobasz mi się w długich włosach,nie wolno ci ich ściąć" to na następne spotkanie przyszłabym pewnie łysa

Strasznie nie lubię jak w związku(i nie tylko) jedna osoba próbuje drugą zmieniać,narzucac jej jakiś styl itp.,a niestety dośc często obserwuje takie coś u znajomych
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:29   #27
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
ja mialam juz dłuuugie za pas i bardzo krótkie....obecnie mam za ramiona i taka długosc jest dla mnie najlepsza, mozna zwiazac jakby co i nie wymagaja az takiego duzego wkladu w nie....

Mam gęste wiec musze cieniowac i czasami prostowac

zalaczam fotke z aktulanymi wlosami
Oj widać, że geste i lśniące-zazdroszczę.. i fajnie wycieniowane
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:33   #28
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Oj widać, że geste i lśniące-zazdroszczę.. i fajnie wycieniowane

dziękuje

Taka długosc jest dla mnie najlepsza chociaz jade na Waxie itp
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:39   #29
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez izia17 Pokaż wiadomość
Długie zdecydowanie

Mnie zbyt krótkie włosy kojarzą się ze starszymi mało zadbanymi kobietami dlatego kazałam mojej mamie zapuścić włosy mama mojego tż ma długie i wygląda super dlatego nie rozumiem czemu 80-90% kobiet po 40stce ma krótkie włosy albo co gorsza trwałą do tego...
A gdyby Twojej mamie źle kojarzyły sie długie i kazała Ci obciąć??

Weź pod uwagę,że włosy też się starzają i z wiekiem stają się coraz cieńsze ,słabsze,bardziej poddatne na zniszczenia,a do tego większosć kobiet musi je już farbować ,bo zaczynają pojawiac się siwe....... dlatego wolą mieć krótsze,ale ładniejsze

Mnie krótkie włosy kojarzą się własnie z zadbanymi kobietami,bo może potrzebuję mniejszej pielęgnacji niż długie, za to wymagają częstrzych wizyt u fryzjera,zwłaszcza jeżeli komus włosy szybko rosną,a chce zachować kształt fryzury no i co za tym idzie fabrowac też trzeba je częściej...więc jednak trzeba o nie dbać
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:41   #30
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Dlugie kontra krótkie

zgadzam sie chii przedewszystkim kobiety ktore sa juz po 40 nie powinni nosic długich włosy nie uwazam ze to nie wypada ale bardzo postarza krotkie włosy odmładzaja dodawaja lekkosci sylwetce to nie znaczy ze kobiety starsze maja ogolic sie na łyso ale włosy gora do szyi w ich wypadku bedzie najlepsza długoscia moja mama ma do ucha jets dosyc zaokraglona ale nie gruba osoba i wyglada super do tego ma cieniutkie włoski i nie wyobrazam sobie zeby miala włosy do pasa
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.